Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.02.12. 20:54


Ljajic 10 pontos zsugát adott Destro....... Ezért most kettőt kell csapkodnod!!!

A merda meccs után pont erre hívta fel a figyelmet Rudi!!! Ugye???
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.02.12. 20:47


Tetszett DDr szeme.....:D Szerintem ma nagyon jó lesz!! Figyeljétek meg!!!

VAMOS!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.02.12. 20:45


Na, akkor hajrá! :flagbig:

És hajrá De Sanctis! :)

A bíróról mit kell tudni?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.02.12. 20:41


Én valahogyan nem félek.....Talán arra számítok, hogy nem lesz egy látványos meccs. Talán még kínlódós is lesz, de én azt érzem, hogy behúzzuk az elődöntőt....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.02.12. 20:21


Wáó!
Ez azért meglepő és mégsem az.
Kicsit félek a mai meccstől én is, deeee bizok a játékosokban! :scarfbig:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.02.12. 19:59


enyhén szólva merész

ROMA (4-3-3) De Sanctis; Torosidis, Benatia, Castan, Bastos; Pjanic, De Rossi, Strootman; Ljajic, Destro, Gervinho
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.02.12. 19:33


5 perc meccs előtti felvezetésbe nem nagyon fér bele stúdió :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.02.12. 19:20


aeser írta:Nem tudom a Digin várható-e meccs előtti stúdióbeszélgetés, úgyhogy a teljes élmény kedvéért megkezdem én az ordas közhelyek felvezetését:
Úgy gondolom a párharc kétesélyes, és a pillanatnyi forma dönthet. Előnybe kerül aki az első gólt szerzi, persze a labda gömbölyű és egy kupameccsen minden megtörténhet.

És a két csapat közül valamelyik biztos tovább fog jutni!
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.02.12. 18:53


Nem tudom a Digin várható-e meccs előtti stúdióbeszélgetés, úgyhogy a teljes élmény kedvéért megkezdem én az ordas közhelyek felvezetését:
Úgy gondolom a párharc kétesélyes, és a pillanatnyi forma dönthet. Előnybe kerül aki az első gólt szerzi, persze a labda gömbölyű és egy kupameccsen minden megtörténhet.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.02.12. 12:45


Varhato kezdo ua., mint vasarnap. Ninja eltiltott, kerdesesnek irjak maicont allitolag igy lehet bastos jatszik. En azert arra szamitok, hogy florenzi helyen ljajic nyomja. Csak azt nem ertem, hogy ninja miert nem jatszott a lazio ellen? Akkor frisebb lehetne a kp. Mindegy Garcia knows
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.02.10. 15:03


0 - AS Roma conceded no shots on target in both their last two derbies played in Serie A. Consolation.

Nem Opta Paolo, én ezt úgy írnám le inkább: http://www.youtube.com/watch?v=-oQKokjBO8w :)
Amúgy megértem, hogy miért csalódottak sokan. Azok a legidegesítőbb meccsek, amikor sokkal jobb vagy az ellennél és simán nyerned kéne, de nem jön össze. Pl ez a meccs meg a Sass elleni zavaróbb volt, mint mondjuk a juve elleni szerintem
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2014.02.10. 08:06


Nincs semmi gond, tegnap nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy megszoktuk a srácoktól.
A középpálya gyenge volt, meg elöl is max Gervinhoban volt veszély. Az a balos lövése az alapvonalról!!!!!! Már komolyan elkezdtem gondolkozni,
hogy milyen lábas is. Legalább a juve sem győzött, így még 10% esélyünk lehet valamire.
Nem kell leszólni a csapatot mert éppen nem nyertünk egy amúgy nem éppen gyenge lazio ellen, még helyzetük sem volt.
Kupagyőzelem + 2. hely: ezt szeretném év végére ettől a csodálatos csapattól.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.02.10. 01:28


úgy emléxem pjanicsot múlkor még nem adtad volna el?!?! :)

Mivel azt gondolom (és azt írtam legutóbb), hogy nyáron egy sztárt (és csak egyet) el fogunk adni a pénzügyi egyensúlyért, és cserébe az új igazolásokért, ezért én őt adnám el. vagyis ő érte fájna a szívem a legkevésbé. És szerintem őt is fogjuk elpasszolni. Ezt a mai meccs csak megerősítette.

a tízes sorozatot el is felejtettem, hogy sanszunk volt rá megint :(

GR: nálam Toro botrány, nem 6 ami eggyel rosszabb csak pl a majdnem tökéletes hozott Castannál!
DDR is 5,5 max
Strootman első félidei játéka miatt maximum 6
Totti 5,5
Bastos 5,5 (lassan vette fel a ritmust, nagyon lassan - persze ez érthető)

mindig Benatia-Castan párosnak adott számaid alapján osztályozom a többit :D
de többet meg sem szólalok, mert kéred, és muszáj mindig kifejtenem :D


én összességében ilyen meccset vártam (a Lazio önmagához képest feljavult az utóbbi hetekben Reja alatt), csak valahogy összehozott győzelemmel :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.02.09. 20:14


Trigoria írta:
reja egyértelműen az x-et akarta, mi meg asszisztáltunk hozzá,
feree, mégis mit kellett volna tennünk?
Amúgy tetszik, hogy a felállt támadásokat várod már ettől a csapattól, holott a kontrákban vagyunk a jobbak. Régen hogy örültünk, ha egy kis csapat ellen fel tudtunk állni. :) Most meg egy Derbyn a 65%-os labdabirtoklás is kevés. Változnak az idők... szerencsére persze

Remélhetőleg otthonról egy két dolgot fel tudok tölteni ha érdekel valakit.
hüle kérdés :D naná


GR pontjaival ma úgy egészében nem vagyok kibékülve, de nem megyek bele én ezekbe ahogy már megbezséltük :)

Toro botrányos volt a meccsen, Strootman az elején volt rossz, Pjanic végig.
Nyáron eladhatjuk Pjanicot. Őt nem bánnám egyedül.
Bastost bedobni ma kemény döntés volt. Nem is tetszett, de egy könnyebb meccsen meglátjuk.


de itt nem erről van szó, rendre felállunk a csapatok zöme ellen, ha nem tudunk kontrázni, és járatjuk, keressük a rést, ezt ma vígan meg lehetett volna csinálni, mert a lazio ma tényleg kis csapat benyomását keltette, de nem tettük....
úgy emléxem pjanicsot múlkor még nem adtad volna el?!?! :)
bastos nekem sem tetszett
amúgy mi fáj? hát az hogy nem győztünk, lexarom a bundát, mi játszik mit nem, csinálhatunk bármit, mi nem nyerünk idén scudettot, erről én nem ábrándozom :wink: amiről ábrándoztam, és hittem benne, idén csak nyertünk, ha jól emléxem, a csapat jobb mint év elején volt, tapasztaltabb, jobb benyomást tett rám idén, én hittem benne hogy tudunk megint csinálni egy tizes sorozatot, de tévedtem, ez fáj....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.02.09. 19:50


reja egyértelműen az x-et akarta, mi meg asszisztáltunk hozzá,
feree, mégis mit kellett volna tennünk?
Amúgy tetszik, hogy a felállt támadásokat várod már ettől a csapattól, holott a kontrákban vagyunk a jobbak. Régen hogy örültünk, ha egy kis csapat ellen fel tudtunk állni. :) Most meg egy Derbyn a 65%-os labdabirtoklás is kevés. Változnak az idők... szerencsére persze

Remélhetőleg otthonról egy két dolgot fel tudok tölteni ha érdekel valakit.
hüle kérdés :D naná


GR pontjaival ma úgy egészében nem vagyok kibékülve, de nem megyek bele én ezekbe ahogy már megbezséltük :)

Toro botrányos volt a meccsen, Strootman az elején volt rossz, Pjanic végig.
Nyáron eladhatjuk Pjanicot. Őt nem bánnám egyedül.
Bastost bedobni ma kemény döntés volt. Nem is tetszett, de egy könnyebb meccsen meglátjuk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.02.09. 19:30


1798420_834633046563150_2098329234_n.png
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.02.09. 19:09


Virga írta:Röviden: a sudból jó meccs volt. Ami így jobban feltűnt: persze, hogy flo alig csinál valamit, mindent homlokra játszunk, még ha 3an állnak rajta akkor is. Bastos jó lesz. Remélhetőleg otthonról egy két dolgot fel tudok tölteni ha érdekel valakit. Strootman a második félidőre jobb lett. Pjanic végig 0 volt

persze, mindent várunk! És igaz élőben teljesen más a meccs, mint tv-ben!!! pl. én tavaly le voltam hűlve Lamela gyorsaságán, amikor élőben láttam, milyen lehet Gervinho? :)
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.02.09. 18:50


Nem csoda,hogy a Mosogep faradt. Minden meccsen kb. a seggen veszi a levegot es soha nem volt csereje. Szerintem o birja a gyurodest legjobban az egesz csapatbol!

Castannak adjunk mar kivetelesen nagyobb pontot, mint Benatianak, kerlek :p

Toro meg remelem kiverekedte magat a kezdobol... Bastos kivancsiva tett!

Virga: Mindenkit erdekel! Majd varjuk a hosszabb beszamolot is ;)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.02.09. 18:45


Röviden: a sudból jó meccs volt. Ami így jobban feltűnt: persze, hogy flo alig csinál valamit, mindent homlokra játszunk, még ha 3an állnak rajta akkor is. Bastos jó lesz. Remélhetőleg otthonról egy két dolgot fel tudok tölteni ha érdekel valakit. Strootman a második félidőre jobb lett. Pjanic végig 0 volt
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.02.09. 18:36


mindenesetre szerdán tapsikolnék egy ugyanilyen eredmény után...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.02.09. 18:24


Mindenféleképpen Grazie barátunk,hibázott,tomm.
Semmi gond a szövegértési kompetenciáddal. :wink:
Grazie véletlenül fogalmazott rosszul. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.02.09. 18:23


nekem semmi bajom nem lenne a 0-0-al, főleg így hogy a helyzeteink megvoltak, a meccset uraltuk, a lazionak még csak helyzete sem volt, de az hogy a végén Totti csak úgy lassan lesétál...meg az utolsó percben húzzuk az időt passzolgatással, meg Garcinak kell odarohanni bedobni a labdát( mintha csak Ő akart volna nyerni), na ez volt a dühítő....60 percig akartunk, aztán nekünk is jó volt az x... nah ezt nem értem!!! Fáradtság??? elmaradt a Parma meccsünk, ill. több játékos pl Pjanic a Napoli ellen sem játszott... nekik ez a fő állásuk, nem bírnak egy héten kétszer 90 percet? úgyhogy utazni sem kellett, mert hazai meccsek voltak??? nem értem :evil: én egy héten 6napot korán kelek és napi 9 órát melózok stresszben, pörgésben....fizikailag és szellemileg is próbára téve és mégis bírom... nem kétszer 90 percet, többet!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoenix100 2014.02.09. 18:26-kor.
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.02.09. 18:14


csak nem bírom ki, szal uccsó gondolataim

toroszidisz, strootman, ma sztem nem emelkedtek ki, sőt rajtunk vettem leginkább észre a fáradság jeleit, toro az első félidőben köbö 3 tecnhikai hibát vétett, és a hollandnak is voltak olyan pontatlan, üres labdái hogy iszonyat, tőle nem ezt szoktam meg, ergó ebből is az látszik a számomra hogy fejben fáradtnak tűntek...
a mai lazio meccs után utólag okos az ember, de most már sokkal inkább örülnék neki, ha a lazioval meccselhettünk volna 3x egy héten belül, mert könnyebben bejuthattunk volna az olasz kupa döntőjébe.....ennyi.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.02.09. 17:59


a "ma ő volt a legjobb" nálam azt jelenti, hogy ma ő volt a legjobb...
persze lehet, hogy szövegértési órákat kéne vennem... :)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.02.09. 17:58


Szerintem úgy értette,hogy a középpályán. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 84 vendég