Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.01.27. 16:46


Én már most elégedett vagyok a szezonbéli teljesítményünkkel. Egyáltalán nem számolok a scudetto-val. Látva a különbséget pontokban, illetve azt, hogy jelenleg hol tart most a Juve, nem sok esélyt látok rá. Lepjenek meg, de én 200%-ban elégedett leszek most a második hellyel és a kupa sorozat megnyerésével. Ha ezt megcsinálják a srácok, arra is azt mondom, hogy ezzel a kerettel erőn felüli teljesítmény!! És ne feledjük el, hogy ha megint kiderül, hogy bundáztak, akkor miénk lehet a scudetto is....;) Én rájöttem, hogy innentől minden percét élvezni fogom, amit csinálnak a srácok a pályán...Jó kézben van az egyesület, jó kézben van a csapat......Grazie Roma...... :flagbig:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.01.27. 09:05


GrazieRoma írta:Ha utálja valaki, ha szereti, ha elolvassa, vagy átpörgeti - nekem jól esik kiadni mit éreztem melegében a csapatról és a játékosokról.

Köszönöm, ha "meghallgattok". :D

én rendszeresen elolvasom, ahogy az összes hsz-t. Pedig ezek a számok kb. 94 óta nem érdekelnek (nemzetisportban akkor még izgatottan vártam egy-egy magyar bajnoki után, hogy milyen számok vannak kedvenc játékosaim mellett :D), de a szöveges rész érdekel.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.01.27. 00:21


Engem valahogy hidegen hagy a juve most. En mindig a multba nezek es most is azt mondom, hogy azt kell nezni, hogy a tavalyihoz kepest olyan jatekot hoznak a sracok, hogy eszmeletlen. Ugy, hogy rengeteget valtozott a keret! Nem gondoltam, hogy ennyire ossze tudnak szokni. Persze minden meccset vegig duhongok, hogy minek ez a sok pontatlan beadas, meg miert nem hajtunk jobban, de ez csak a tulfokozott erzelmi allapot miatt van. A juventus emberfeletti teljesitmenyt hoz, de azert ok ezt nkozi szinten mar elismert jatekosokkal hozzak. Jo volt az alapozasuk, de ha tenyleg realisan megnezzuk ok mar legalabb egy szinttel elorebb vannak. Es azert a kis csapatok ellen is sokat fejlodtunk, pl egy livorno vagy egy genoa ellen sima folenyben jatszunk. A verona kifejezetten jo otthon, megis amikor rakapcsoltunk szenvedtek, beszorultak. Most Romaban sok minden a helyen van es ugy, hogy a jatekosaink egy resze meg kozel sem jatszik tokeletesen. Igazad van Trigo elvezzuk! :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.26. 23:42


kicsit baj vagy kicsit jó? hogy a juvéval majd a végén játszunk megint
mert egyrészt addig lehet reménykedni, ha nem szalad a különbség 6 pont fölé (szvsz fog)
ugyanakkor kicsit baj, mert addig hitegetheik magukat a srácok, míg ha most lenne nemsokára, akkor azonnal látszódnának a dolgok
ugyanis azon a meccsen akár egy scudetto is múlhat majd...
de összességében inkább jobb hogy a végén toljuk velük, valszeg már tétje se lesz (ne legyen így)

nagyon jó ez a szezon eddig. Arról tényleg nem tehetünk hogy egy ilyen juve van idén. Élvezzük ami megadatott. :wink: :asrflag8:

GR: lezárva én is: a lényeg hogy a saját számozásodhoz legyél következetes egész szezonon át! Akkor nem lehet belekötni, és szép statokat lehet a szezon végén készíteni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.01.26. 23:40


nem az a kérdés, hogy a juve botlik-e, hanem, hogy mi le tudjuk-e hozni a hátralévő szezont lényegében pontveszteség nélkül.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.26. 23:14


ok mcsabi
akkor nálatok így fogom tekinteni :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=AU_ezXBnf4w
http://www.youtube.com/watch?v=L-vF2wRfMKU
ilyen hangulatom van
jókedvű napjaink, heteink, hónapjaink vannak
:scarf:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.01.26. 22:56


Azért mondom, hogy inkább tekintsd ezt az értékelést egy 4-8-ig terjedő skálán, ahol mindenki hatosról indul. 5 pontot kb akkor szoktak adni, ha súlyos hibát vét valaki (vagy több kisebbet), 4-et ha többet (gondolok itt öngólra, piros lapra stb.) Én részemről 4-es alatti pontozást még sosem láttam ahhoz kb. az kell, hogy rúgj több öngólt, szerezz piros lapot, minden passzod ellenfélnél kössön ki, stb stb.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.26. 22:47


értem az érveiteket, de én ezzel nem nagyon értek egyet :oops:

Benatia meg jelenleg szerintem (és mások szerint) a világ pillanatnyilag legjobb védője. Hétről hétre összesz.rom magam attól amit látok tőle. Gyakorlatilag hibátlanul hozza a meccseket. Ez min 8-ast jelent, de idén több 10-est is lerakott már az asztalra szerintem (egy 1-10-es rendszerben). Persze becsúszhat neki olykor olykor egy 6-7 is. De hányszor adtál 9-10-est neki? Ha feljegyezted magadnak akkor megnézhetnéd. Úgy tippelem egyszer sem (vagy max egyszer).
Vagy egy Real ellen kell lehoznia ugyanezt, hogy 10-est kapjon? Akkor megint globálisan nézzük? :wink:

Nálam legalábbis ha 6-osról indulunk akkor az a közepes teljesítmény, a 7es a jó a 8-as a szuper, a 9-es rendkívüli, a 10-es meg emberfeletti.
Ez amúgy jó lenne, de akkor mikor adsz 4 alatti számot? Gyakorlatilag nem is használjuk azokat.
De Sanctis mi alapján lett 6,5? A gólról nem tehet. Kirúgásai meg alapból pocsékok :)
Toro 7,5 ok. Benatia 7 nagyon nem ok nekem. Castan 6 mivel hibázott elmegy. Maicon 6,5 ok.
De Rossi 5,5 számomra hatalmas túlértékelés, hisz az már majdnem közepes. A te elveid alapján max 4-es, de inkább 3,5.
Strootman 6 is kevés. Nainggolan 6,5 ok. Ljajic 6,5 ok. Destro 5,5 nálam kevés. Gervinho 8 meg sok.
Florenzi 5,5. Ennyi idő alatt nem nagyon lehet értékleni szvsz. Totti 7? Én semmi extrát nem láttam, de ok.
Garcia 7? legyen.

Na és ez volt az első és utolsó számozásom. Elfogadom az értékelési rendszered GR. Tisztelet hogy szöszölsz vele. Én csak úgy szoktam megnézni amit írsz ilyenkor, hogy egymáshoz képest mit adtál a játékosoknak, hogy tudjam, hogy neked melyik volt jó vagy rosszabb aznap. A szöveges értékelésed engem jobban érdekel mindig :wink:

Na erről ennyit. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.01.26. 19:36


Szerintem nincs baj ezzel a pontozási rendszerrel. Természetesen nem lehet globális viszonylatban értékelni, hiszen ha egy Barca - Real-t megnézel, aztán kimész egy zamárdi - alsószentmárton mérkőzésre, nem tudod a 4 csapat játékosait 1-10-es listán rangsorolni, ami nem is baj, hiszen a pontozásnak pont az a lényege, hogy a két csapat játékosainak egymás elleni viszonylatban mutatott játékát pontozod. Tehát pl. ha Destro lő 2 gólt a Catania-nak és kap ezért egy 8-ast, akkor ha a juvénak is ver egy duplát, azt már 9 pontra értékeled.
A Castanos dolgot meg jól látod, h átlagban lehozza a meccseit 7-8-as pontokkal, de ez kb. a tökéletes, stabil hátvéd. Nálam legalábbis ha 6-osról indulunk akkor az a közepes teljesítmény, a 7es a jó a 8-as a szuper, a 9-es rendkívüli, a 10-es meg emberfeletti. Ez alapján célszerű úgy tekinteni erre a pontrandszerre, hogy 4-8 között osztályzod a játékosokat, a többi pontot meg megtartod arra, ha olyat látsz, amit évente/sok évente egyszer, lásd Berrardi 4 gólja a milan ellen.
Az meg hogy egy győzelem feljebb húzza a pontokat természetes, hiszen jól játszott az egyik csapat, gól(oka)t lő, míg a másik hibázik (így tőlük levonsz pontot). Persze amennyiben 4:3-ra nyer valaki, de a másik csapatból van aki kioszt 3 gólpasszt egy másik meg rúg egy mesterhármast, akkor biztos lehetsz benne, hogy ők ketten nem lesznek lepontozva.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.01.26. 17:26


Tavalyi Juvéra emlékeztet. Ott volt ilyen h nem volt senki kiemelkedő hanem csapatként voltak jók. Nálunk kb az egész csapat kiemelkedő. Jöhetnének mondjuk jobb szélsők előre is és hátra is. De nem panaszkodom, jó ez a csapat.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.01.26. 17:23


Jól látom hogy 6-os holtverseny van a házi góllövőlista élén?
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.26. 17:18


Trigoria írta:Castan pl mostanában kifogástalanul hoz minden meccset kb. (Ok ma volt egy hibája) Nem hiszem hogy ő képes lenne ennél jobban játszani. Mégse kap 8-9-est mert nyilván globálisan is nézzük a teljesítményt. Benatia pl minden idei meccsen kb 9-10 között mozgott. Te ma adtál neki 7-est. Mi kell akkor hogy

ugyanezt gondolom castanról, hogy sztem ettől mint az idei évben játszik, jobban nem tud játszani, iszonyat koncentrált, és benatia mellett qrvára megemberelte magát, és valszeg ez a teljesítmény még a vb-re se lesz elég neki.....
amúgy pont ma gondolkoztam el rajta, hogy megérem é azt, hogy ő gólt szerez ebben romában......ja, most nézem vkinek vmikor már rúgott, de ez jutott ma az eszembe...

ddr meg hogy xar, hát nekem is van vele gondom, ismét, bár ebben közrejátszhat hogy 1 héten belül toltunk le 2 olyan meccset ahol az ellen bement bunkerbe és ddrnek 30-40 méterről a kaputól kellett volna vmit kitalálnia, ilyenkor ddr iszonyat nem hasznos, sőt fárasztó, mert tényleg nyomja az 5 méteres passzokat, majd kapja vissza, de ő nem fogja feltörni a reteszt, semmi gondom nem lenne ezzel a játékával, ha vezetnénk, akkor tökéletes amit művel, tartja, eldugja a labdát, de 0-0nál, főleg a az e heti 2 meccs után nekem is fárasztó volt ddr.....

de már meccs közben is írtam, ennek az izmos kpályának a legtöbb ésszel, kreativitással megáldott játékosa a holland.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.01.26. 17:14


most olvasom vissza.
Sz'tem is DDR a leggyengébb láncszem. Újabban sajnos ismét kezdi hozni az utóbbi 2 év formáját. Amúgy a góljuk
előtti szitu is az ő hibájából jött össze, ő vesztett csúnyán labdát a z oldalvonalnál.
Gondolom, Rudi is látja, és ha nem ő lenne, padoztatná is. De előbb utóbb úgyis ez fog történni szerintem, és Naingolan kiszorítja, ha ezt a formáját tartósítja megint.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.01.26. 17:06


most néztem meg utólag.
Hát egyszerű ez, ha az embernek jó csapata van :D :D :D :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.26. 16:51


nem tudom mondtam-e már
nehéz kérdés: összességében a számokkal van kis gondom
nemcsak a tieddel, hanem ezzel az értékelésfajtával cakk-pakk
eleve az egész rendszer nehéz ügy, hogy a játékos önmagához mért teljesítménye mennyire jelenik meg a számban, és mennyire a globálisan mint egy focista nézett teljesítménye.
Tehát pl egy Gervinho 8-asa mit takar? Azt hogy ő magához képest ma kimagaslóan játszott? Vagy azt, hogy nemzetközi szinten ez egy klasszis teljesítmény volt ma?
Ha egy kiscsapat csatára kap egy 8-ast mert lőtt két gólt mondjuk, az akkor a Gervinho 8-asához képest hol van? Vagy egy CR 8-asához képest? Érted.
Mert ezzel az erővel - ha az általános, globális teljesítményt (is) nézzük - akkor egy CR eleve 7-ről kellene hogy induljon minden meccsen, míg egy Gervinho 7-essel maximálhat. :)
Castan pl mostanában kifogástalanul hoz minden meccset kb. (Ok ma volt egy hibája) Nem hiszem hogy ő képes lenne ennél jobban játszani. Mégse kap 8-9-est mert nyilván globálisan is nézzük a teljesítményt. Benatia pl minden idei meccsen kb 9-10 között mozgott. Te ma adtál neki 7-est. Mi kell akkor hogy 10-est kapjon? Kiollózott gólhelyzet a gólvonalról?
DDR pl ma Strootmannál legalább kétszer rosszabb volt. Értékelhetetlen.

Továbbá sokszor a győzelem nagyon felhúzza a számokat. A vereség meg le. Holott nincs köze hozzá.

Ezek tényleg csak ilyen csapongó gondolatok. Ne vedd szívedre, mint mondtam a rendszerrel van bajom leginkább.
Na röviden ennyi, mennem kell focizni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.01.26. 15:48


Az elején nagyon idegesített ez a semmi-játék, amit toltunk. De utána aztán bepörögtünk, belehúztunk
Hát én megint csak azt tudom mondani. Mentünk végig a meccsen. Persze voltak szakaszok amikor a Hellas is jobb volt. Mindig tudni kell azt is, hogy egy meccs folyamán a meccs alatt is változnak a dolgok. Rájövünk, hogy mit akar a másik, hogyan védekezik ellenünk, hol lehet megbontani, hol a gyenge pontja, mik a lehetőségek. Tehát amikor azt gondoljátok/juk, hogy "belehúztunk", vagy "bepörögtünk", akkor lehet csak épp annyi történt, hogy a megfigyelt dolgokra kezdünk reagálni.
És minden meccset ezzel a "semmi-játékkal" fogunk kezdeni, ezt el kéne fogadni. :wink: Ebből lehet felmérni az ellenfelet, ebből nem kapunk gólt az elején, ebből lehet építkezni illetve váltani.

Toro szerintem ma nagyon jó volt. Nekem nincs nagy bajom Dodóval, de Toro jobb ezen az oldalon nála.

dagattroma: Mai meccsen DDR pocsék volt. POCSÉK. Eleve a játéka támadásban/labdatartásban az, hogy elkéri a labdát, és oldalpasszokat, oldalváltásokat csinál csak. Ezt még én is meg tudnám csinálni viccen kívül. A kulcspasszai és ívelései, pláne a lövései ma katasztrofálisak voltak, és még a sima passzai is sokszor rosszak voltak. Máskor azért tud ennél jobbat.
A védekezése az, ami őt magasra kvalifikálja. Abban ma sem volt sok probléma.

GR: Castan volt az aki eladta a labdát a gól előtt a szélén, mer nem kirúgta hanem okos akart lenni. Vesztére.

GR értékelési-rendszerével amúgy sem értek egyet, de ez egyéni probléma max. :D Mindenkinek szíve-joga úgy értékelni ahogy akar.

Ja és feree-vel egyetértve Destro helyezkedését már dicsérem jó pár meccse én is.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: dagattroma Dátum: 2014.01.26. 15:36


De Rossi (5,5) - nem sok jó passza volt, a semmibe elrúgott labdák. Alappasszokat adott oda az ellenfélnek. KIMONDOM: el kell gondolkodni, hogy Ő menjen a padra. Jobbak lennénk a másik 3-mal.
?????????????????????
Ez komoly?
dagattroma
 
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.26. 19:19
Tartózkodási hely: örkeny

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.26. 15:32


azért lajos hogy a múlthéten meg most is betalált, már kezdem azt hinni hogy visszatér a formája....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.01.26. 15:27


Én csak azért remélem, hogy eladjuk, mert már unom, hogy akkor is róla van szó, amikor nem játszik :D
Gervinho mutatta ma egyedül elől, hogy vele egy bl meccsen is lehet számolni.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.01.26. 15:24


de ne legyen veszekedés... elismerem hogy Dodoban ott volt a lehetőség nagyon sokáig, de láthatjuk, hogy Torosidisnek elég volt 2 meccs ahhoz amihez Dodo 15 meccs alatt nem tudott felnőni... már abban sem vagyok biztos, hogy egy kölcsönadás segíthetne az ügyön, mert itt is játszott eleget és nagyon kis pályán látszik a fejlődés... mind1, majd Garcia eldönti, eddig nem csalódtunk benne :)
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.01.26. 15:14


csak egyértelművé tettem, hogy Dodo elvileg a saját posztján közel sem tud olyan teljesítményt nyújtani mint a "poszt idegen" Torosidis... jobb is hogy nem játszik :D

Torosidis még pár évig jó lesz, de az vicc hogy szerinted inkább Dodo a jövő... végül is lehet, csak nem itt hanem a brazil 2. osztályban :D

és nagyon örülök, hogy Garcia mindent észrevesz amit itt mondunk a magyar fórumokon :D
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.26. 15:03


MajerKriSSz írta:Dodot szeretőknek üzenném hogy a jobb lábas Torosidis bal oldali védőként megeszi reggeli a kis brazilt :!: :!: :!: :!:

csak azt érteném, mért belerúgni egy olyan játékosba, aki nem is játszott, jó tudom dodo a vesszőparipád.....
azért toroszidisz csak 7 évvel tapasztaltabb dodonál, de nyilván a görög a jövő :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.01.26. 15:00


Toro veszítette el a labdát a gól előtt és a helyén tudtak elmenni. A tizinél ügyes volt és jól szerel, de nem lesz ő sem megváltó. Saját oldalán többet játszhatna
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.01.26. 14:55


Dodot szeretőknek üzenném hogy a jobb lábas Torosidis bal oldali védőként megeszi reggeli a kis brazilt :!: :!: :!: :!:
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.01.26. 14:41


toroszidiszt mindenképp kiemelném, egyrészt kiharcolt egy tizit, másrészt leradírozta iturbét.....
az azért látszik, hogy garcia próbál 16-17 játékost játékban tartani, és ez jó, kifizetődhet....
nyitástól nyertünk 10 meccset zsinorban, most van ezeknek a meccseknek a visszavágója, de szép lenne ismét lesimázni ezeket a csapatokat, reja lazioja azért húzós lesz....

és destrohoz még vmi, sztem idénre egy dologban biztos fejlődött, mégpedig jól helyezkedik a 16oson belül, és elég könnyen meg lehet találni a labdával....nem csak a mai meccsre értem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég