Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.11.30. 20:47


No, akkor nagy levegő és FORZA ROMA!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.11.30. 20:40


Oszitól szerencsére nem kell félni :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.30. 19:32


Úgy lesz, elől pedig Ljajic kezd. Szemben pedig két ex-római, a seria a legjobb kapusa, és 2 bombabiztos belső védő plusz az underrated Guarin. Jó kis erőpróba lesz végre.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.11.30. 19:29


A forzaroma oldalán azt írják, hogy valszeg Maicon kezd, míg De Rossi csak csere lesz ma. Mostanában amúgy sem volt az igazi, teljesen érthető lenne, ha a legjobb formában lévő Pjanic-Keita-Nainggolan hármassal kezdenénk.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.28. 10:09


GrazieRoma írta:. Összességében ezzel sincs bajom, illetve azért nem működik tökéletesen, mert a szélső hátvédek sajnos nem jók hozzá. Balzaretti és Maicon mellett 1000x jobban működott ez, mint most Cole és Holebas mellett - mert Torosidissel teljesen egy oldalas lett. A bal oldalunk semmire nem jó...
.


Tökéletesen egyetértek. Kulcsposzt minden offenzív csapatnál a két jó szélsőhátvéd. Maicont nem védekezni vettük, az tuti. Colenak is a legnagyobb előnye a labdabiztossága és a kis területen is pontos játéka. Ebből nulla van jelenleg. A 2 görög vicc elől. Holebas megvételének is az lehetett az egyetlen értelme, hogy ő elvileg inkább középpályás, mint védő, azaz elől jobban feltalálja magát. Hát nem annyira.
Ha ehhez hozzáadod, hogy Gervinho gyorsasága volt a másik fegyverünk, akkor nagyjából össze is áll a kép, miért szenvedősebbek az idei meccseink.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.28. 09:36


Trigoria írta:
Nem volt rossz a Pjanic csere sem, mert ő tud labdát tartani Tottival
jaja, csak nem a 87. percben kéne ezt meglépni, főleg egy labdatartóval, hisz - idézlek - "csereként nehéz felvenni a ritmust. "



Pjanic szerintem pont az, akinek nem kell 20 mp sem, hogy tudjon labdát átvenni, körülnézni és pontosan passzolni. Rajta kívül még Totti ilyen és talán Keita. Azt továbbra is tartom, hogy akkor ennél nem volt jobb csere. A védelem rendben volt, a középpályás védekezésünk esett vissza, ezért frissített ott. Esetleg az vethető rudi szemére, hogy nem korábban lépte meg, de 80. percig nagy gáz nem volt a labdabirtoklásunkkal.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.27. 21:33


Tényleg parádés ötlet lenne megbüntetni a játékosokat, így javítva ezzel az amúgy is remek közhangulatot.
Nem tudom, hogy jó döntés volt-e elengedni a játékosokat éjszakázni, de azzal ex-focista lévén tisztában volt Garcia, hogy egy ilyen végjáték után a legtöbbjük csak forgolódna az ágyban és napok múlva is emésztené a történteket. Lehet, hogy hasznosabb ilyenkor egy búfelejtő bulit tartani és tiszta lappal indulni másnap. Nem tudom. Az biztos, hogy én emiatt nem kezdek el fröcsögni és azt sem hiszem, hogy ez az incidens azt sejtetné, hogy baj van az öltözői hangulattal.
Nemrég olvastam egy Horváth Feri interjúban, hogy amikor Skóciában játszott szerdánként kötelező volt a csapatberúgás, hétvégén mégis úgy hajtott mindenki mintha az élete múlna rajta.
Egy edzőt ne érdekelje a média, a szurkolók vagy a vezetők véleménye, tegye azt, ami a csapatnak jó! Hajrá Rudi! :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.27. 21:17


A mieink megmutatták mekkora sportemberek, az Inter csak ma játszik, egyszerűen sportszerűbbnek érezték ha nem pihennek többet.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.27. 20:08


és a paparazzók tönkre is vágnak családokat aprópénzért is
gyűlölöm őket :evil:

Na végre idejutottam másfél nap után
böngészgetve:


Látom jött a menetrendszerű temetői hangulat, mert nem nyertünk :)
bár nyilván te is érzed F.Totti, mert ott a smiley, de nem azért voltunk csalódottak leginkább mert nem nyertünk, hanem azért ahogyan végül nem.

Nem volt rossz a Pjanic csere sem, mert ő tud labdát tartani Tottival
jaja, csak nem a 87. percben kéne ezt meglépni, főleg egy labdatartóval, hisz - idézlek - "csereként nehéz felvenni a ritmust. "

Ha győzünk, akkor sem szabadott volna kikapnunk a city ellen.
Igen igen, UTÓLAG igen. De ott a meccsünk idején joggal gondolhatttuk azt hogy nem nyer a city a bayern ellen, és akkor bizony továbbjutunk a győzelemmel.


Ráadásul mindenki AS Roma melegítőben...
Talán egyrészt mert lehet nem is vittek rendes ruhát (hisz odafelé is ebbnen utaztak látható volt), talán mert így könnyebb bejutni, talán mert így jobban észreveszik őket a csajok, és talán talán talán mert TÉNYLEG nem készültek odamenni alapban.
hogy aki vérprofi, az nem csinál ilyet, az nem cselekszik így. az fogja, félreteszi az egyszeri állati ösztöneit és átgondolja, hogy ha sokáig kimaradna, akkor másnap halál fáradt lenne, amit nem biztos, hogy akár csütörtökre, vagy péntekre sikerülne kipihennie. de nem, nem ezt tették, hanem a csapjunk egy jó bulit jelszóval inkább éjszakáztak.
Arra még csak nem is gondoltok, hogy a híres orosz sztripbárak miatt csak bementek körülnézni kicsit és nem csapták szanaszét magukat? Nem sűrűn jutnak el játékosok Moszkvába azért. Rögtön elítéljük őket, és feltételezzük, hogy asztal alá itták magukat? Én ezért nem fogom elítélni őket. Csak anyni a kérdés, hogy mit engedett meg nekik Garcia. MIvel állandóan meccset játszik a csapat szinte, így nehogy már csak akkor mehessenek be egy ilyen bárba, ha épp 5-6 napig nem lesz meccsük. Ez nem így megy. Időzített kedvük legyen hozzá? Majd épp akkor álljon fel nekik, amikor az idő megfelelő hozzá? :D Amióta világ a világ szerintem a focisták mindig is ilyenek voltak (vagy kb), csak nem láttál másnap képeket róla azonnal. Mintha Puskásék mindig este 8-kor ágyban lettek volna. :)


ment a pm. Kérlek, ezentúl az ilyen jellegű kérdéseidet, megjegyzéseidet inkább privátban tedd fel. Köszi.
köszi slider :wink: Ezt magam sem mondhatta volna jobban.
Szidjátok Ljajic-ot megint, szerintem a Moszkva ellen is jobb volt, mint Gervinho. Vele viszont van valami az utóbbi 1 hónapban, nagyon visszaesett...
hát ha más nem, akkor az tuti, hogy épp megússza a börtönt :D
KÉRDÉSEM: Melyik meccs eredmény nem reális a megszerzett pontok tekintetében? SZERINTEM MINDEGYIK MECCSEN AZ JÖTT, AMI VÁRHATÓ. Csak korábban a papírforma meccsek közül sem tudtunk hozni jópárat.
ez maximálisan így van. Csakhogy a focit MI szurkolók nem csak az eredmény miatt nézzük, hisz akkor megnéznénk a végeredményt és kész. A játék képét is látjuk, az eredmény alakulását stb. És azzal van a bajunk, NEM az eredménnyel. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.11.27. 18:00


„Csak a Vörös téren szerettem volna körbenézni. A többiek aztán úgy döntöttek, hogy idejönnek, és engem is hívtak. Őszintén mondom, nem csináltam semmit. Csak nézelődtem, még egy italt sem fogyasztottam el. Tönkreteheted a családjainkat.”

Mondta De Rossi..... Azt a felét eltudom hinni,hogy 1 órát voltak ott,viszont azt a részét hogy semmit nem ivott igen nehezen hiszem :D :D :D :D
Az utolsó mondat sokat sejtet,szeretik a paparazzók rossz színben feltüntetni az ismert embereket...
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.27. 17:02


Szerintem is mennyenek el ha el akarnak, de ne akkor amikor elég komoly meccset játszunk holnap után. Szóval ott volt a válogatott szünet, meg az egész nyár, meg amikor heti 1 meccs van.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.11.27. 17:00


Honnan tudjátok hogy hajnali 5ig buliztak, én ilyet nem olvastam, állítólag csak egy órát voltak ott, meg tán nem is játékos szólt be ha beszólt valaki a nőnek.
Nehogy Rudi azért is hibás legyen mert kimenőt adott, mért ne adott volna, nem ismerjük a játékosokat személyesen, de mi van akkor ha szét akartak nézni a városban? és ha azt mondja erre Garcia hogy nem lehet aztán megsértődik pár játékos akkor mi van? az se jobb.
Az más kérdés persze, hogy én például biztos nem tudnék elmenni bulizni egy ilyen meccs után.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.27. 16:28


Amúgy: http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ai-2379133
Szerintem jobban feljújják ezt mint ami valójában történt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.27. 16:22


Én is így érzek fradistával,F72.
Nagyítóval kell keresni az olyan témákat,amelyekkel itt nem értek vele szinte maradéktalanul egyet. :wink:
Ilyenek vagyunk,no.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.27. 16:21


Tudjuk egyáltalán kik az érintettek? Boris heti 7 napot bulizhat, nem oszt ne szoroz, DDR meg olyan, mint a csipet csapatból Kvarg Lipi http://image.hotdog.hu/user/villamyssy/kvarglipi.jpg, ha pia szagot érez, akkor önkívületi állapotba kerül és megiszik mindent.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.11.27. 15:45


F72Quadraro írta:... de egy éjjel 5 órakor lefeküdni... még három nap múlva is fáradt leszel...

ezt mondom én is, hogy olyan fiatal szervezet nincs, ami kipihen pikk-pakk egy ilyen bulit. És hétvégén már Inter! biztosan most kellett ez a buli? Persze mint tudjuk, edzeni nem kell, mert olyan sok a meccs....így mondjuk lehet.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.27. 15:35


fradista romanista írta:sajnos ezek (mármint a top futballisták úgy általában, ) nem igazi sportemberek, hanem túlfizetett elkényeztetett piperkőcök, akik a (jó esetben) a labdaérzékük miatt olyan mázlisták, hogy minimális erőfeszítéssel kőgazdagok lehetnek. Tanulatlan sutyerákok, az erkölcsi intelligencia pedig végképp hiányzik belőlük. Tisztelet a kevés kivételnek persze.
Eszükbe sem jut, h ilyet tán mégsem kéne.

Egyébként ha meg Rudi engedélyével mentek el, az meg annál szomorúbb. :(


Látod fr az ultra és a politika topikot ha nem nézzük, még hasonlóan is látunk dolgokat.
Mert ezt így látom én is.

S persze, fiatalok, ne legyünk álszentek... de egy éjjel 5 órakor lefeküdni... még három nap múlva is fáradt leszel...
Mindezt ASR melegítőben (ez a képeken is látszik)... S persze akik még nincsenek lekötelezve, azoknál ez kevésbé számít,
de De Rossinak pl. felesége és gyermeke van...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.11.27. 15:34


mcsabi írta:Megnézném mekkora lenne az elégedettség, ha Garcia kirakná a csapatból a renitens tagokat és Ucan, Paredes, Somma kerülne be a kezdőbe és az Inter felmosná velünk a padlót egy 6:0-ás győzelem során, majd év végén ezen a pár ponton múlna a scudetto.
Elmentek partyzni, most akkor mivan? Emberből vannak, ki kell ereszteni a gőzt és le kell vezetni a feszkót egy ilyen meccs után. Valakinek így, valakinek úgy sikerül. Nem a mérkőzés előtti este mentek el, mint ahogy Vidal tette. Ilyen emberek eddig is voltak és ezután is lesznek minden csapatnál. Ők is csak egyszer fiatalok, ne várjuk el tőlük, hogy majdnem minden estéjüket otthon töltik mint az apácák, mert ez már tényleg álszentség lenne.



Ráadásul időemlékezet óta nem volt hasonló probléma a csapatban/csapat körül.Nem tudhatjuk hogy mi játszódott le a fejekben? Lehet hogy ők is minimum annyira csalódottak az utolso 10 másodperces gól miatt,a bayern fiaskók és Napoli meccs maitt mint mi.Talán még pozitivan is hathat a bulizókra.
Mikor Totti vendégül látja az egész csapatot ott sem hiszem hogy vizet fogyasztanának,de nyilván szebben cseng,hogy Tottinál vendégeskedik az egész csapat,mintsem 1 Night Clubban ücsörög,pedig ha azt nézzük magában a tevékenységben nincs sok különbség...
Azt meg egyenesen el sem hiszem,hogy barmiféle erőszakot is mutatna bármelyik játékosunk 1 emberrel szemben... Ujságirói szemmel 1 tökéletes alap az éjszakai kimaradas ahoz,hogy ilyen kis rosssz indulatú dolgokkal megspékelje a történetet az ujságiró "barátunk"
Mondjuk már nem is emlékszem hogy Totti mikor látta vendégül a csapatot,lehet hogy ez nyáron történt mikor már vége volt a szezonnak?
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.11.27. 15:26


snatch írta:hádde pont itt van a kutya elásva, hogy aki vérprofi, az nem csinál ilyet, az nem cselekszik így. az fogja, félreteszi az egyszeri állati ösztöneit és átgondolja, hogy ha sokáig kimaradna, akkor másnap halál fáradt lenne, amit nem biztos, hogy akár csütörtökre, vagy péntekre sikerülne kipihennie. de nem, nem ezt tették, hanem a csapjunk egy jó bulit jelszóval inkább éjszakáztak. nálam az ilyen nem fér bele. csinálja szünetben, amikor nincs meccs, amikor nincsenek edzések, de ne olyankor, amikor az adott időszakban "szerda-szombat" ritmusban folyamatosan meccset játszanak. ráadásul tétmeccseket, komoly ellenfelek ellen. hétvégén ugyanis inter! kibeb*szott pipa leszek, ha az intert nem verik meg. jobban, mint a moszkvai 93. percben voltam.


sajnos ezek (mármint a top futballisták úgy általában, ) nem igazi sportemberek, hanem túlfizetett elkényeztetett piperkőcök, akik a (jó esetben) a labdaérzékük miatt olyan mázlisták, hogy minimális erőfeszítéssel kőgazdagok lehetnek. Tanulatlan sutyerákok, az erkölcsi intelligencia pedig végképp hiányzik belőlük. Tisztelet a kevés kivételnek persze.
Eszükbe sem jut, h ilyet tán mégsem kéne.

Egyébként ha meg Rudi engedélyével mentek el, az meg annál szomorúbb. :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.27. 15:22


Megnézném mekkora lenne az elégedettség, ha Garcia kirakná a csapatból a renitens tagokat és Ucan, Paredes, Somma kerülne be a kezdőbe és az Inter felmosná velünk a padlót egy 6:0-ás győzelem során, majd év végén ezen a pár ponton múlna a scudetto.
Elmentek partyzni, most akkor mivan? Emberből vannak, ki kell ereszteni a gőzt és le kell vezetni a feszkót egy ilyen meccs után. Valakinek így, valakinek úgy sikerül. Nem a mérkőzés előtti este mentek el, mint ahogy Vidal tette. Ilyen emberek eddig is voltak és ezután is lesznek minden csapatnál. Ők is csak egyszer fiatalok, ne várjuk el tőlük, hogy majdnem minden estéjüket otthon töltik mint az apácák, mert ez már tényleg álszentség lenne.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.27. 15:21


fogkefe1 írta:Ide egy bazi erősszavű karakán LVG kéne, aki előkapja a faszát az egyik meccs félidejében megmutatva, hogy ki a főnök a háznál..


Na valószínűleg az összes edző közül ebben volt Capello a legjobb...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.27. 15:06


Jó ha tökös lenne és Zemannak hívnák akkor, lehet Ucan-Ketia-Paredes kezdő lenne az Inter ellen. Garcia szerintem is egyik legnagyobb hiábja a cserlése, meg ez, hogy nem tökös. Amikor Totti 38 évesen bedurcizik az öltözőbe, mert megsértődik, akkor ott kommunikációs problémák vannak. Jó nyílván Totti azt csinál amit akar, de ezt akkor is meg kellett volna vele beszélni, hogy ilyen nincsen.
Nézd meg Nainngolant, tetőtől talpig tetkó, taraj. DDR is eléggé bulizós, szerintem Maicon, Boriello is. Ljajic sem az a jó gyerek aki megvereti magát az edzőjéve. Destro egy baba, Cole alig tud beilleszkedni, stb. stb. Ezek a srácok mindenek csak nem jófiúcskák. Ide egy bazi erősszavű karakán LVG kéne, aki előkapja a faszát az egyik meccs félidejében megmutatva, hogy ki a főnök a háznál. Aztán lehet akkor ez nem fordul elő megint.
Ja most enm azt mondom, hogy váltsuk le Rudit, dehogyis, jó ő. Csak legyen egy picit tökösebb edző, mert ha most kicsit megfedné őket, lehet ez többet nem fordul elő.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.11.27. 14:56


Ez nem ilyen egyszerű szerintem. Azzal például semmi gondom, hogy kimenőt kaptak és megnézték a Vörös teret, de hogy leléptek bulizni és a fotós csajt veréssel fenyegették, az nálam nem fér bele. Ha ezt most Garcia retorzió nélkül hagyja, előbb-utóbb végleg elviszíti a kontrollt a csapat felett. A játékosaink ilyenkor nem csak magukat képviselik, hanem a klubot is, ahol játszanak. Ráadásul állítólag a csapat melegítőjében jelentek meg a bárban... Minimum egy vaskos pénzbűntetés járna nekik szerintem.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.11.27. 14:50


hádde pont itt van a kutya elásva, hogy aki vérprofi, az nem csinál ilyet, az nem cselekszik így. az fogja, félreteszi az egyszeri állati ösztöneit és átgondolja, hogy ha sokáig kimaradna, akkor másnap halál fáradt lenne, amit nem biztos, hogy akár csütörtökre, vagy péntekre sikerülne kipihennie. de nem, nem ezt tették, hanem a csapjunk egy jó bulit jelszóval inkább éjszakáztak. nálam az ilyen nem fér bele. csinálja szünetben, amikor nincs meccs, amikor nincsenek edzések, de ne olyankor, amikor az adott időszakban "szerda-szombat" ritmusban folyamatosan meccset játszanak. ráadásul tétmeccseket, komoly ellenfelek ellen. hétvégén ugyanis inter! kibeb*szott pipa leszek, ha az intert nem verik meg. jobban, mint a moszkvai 93. percben voltam.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.27. 14:44


slider írta:Akkor viszont Garcia volt meggondolatlan, bár lehet, hogy a kimenőt szuvenír szamovár vásárlásra értette és nem gondolta, hogy elmennek bulizni. Mindegy igazából, mert semmi sem magyarázza ezt a viselkedést, max. egy megnyert BL-döntő után. Ha most egy tökös edzőnk lenne, ezeket a játékosokat azonnal kereten kívűlre helyezné.

Még nem olvastam el az összes kommentet, erre reagálok gyorsan friss fejjel. Szerintem túl szigorú vagy. Felnőtt emberek azt csinálnak amit akarnak. Attól még, hogy élsportolók nem kell mártírként élni, kiereszthetik a gőzt. Ő döntésük. Meglehet nézni Tottit, ő kimaradt ebből, nyílván ha most is, akkor lehet már évek óta hanyagolja ezt, nyílván odafigyel magára és 38 évssen is a toppon akar lenni. Folyamatosan edz, odafigyel az alvásra és az étkezésére. Meg is van a gyümölcse. 38 évesen kevesen vannak itt. Na a többiek ezt leszarják és vállalják a következményeit, hogy pl elcseszték a másnapjukat, mert nem igazán tudtak regenerálódni. Vállaljkák, hogy nem lesznek jobbak nem fognak fejlődni. GOndolom Keita, aki szintén vérprofi, bement a hotelba és szépen aludt egy jót. Nyílbán ha másnap futni kellett volna, köröket vert volna a többiekre 35-6 évesen.
Nem ítélem el őket, azt csinálnak a amgánéletükben amit akarnak. Nem kell őket kirakni a csapatból semmi.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: tomm valamint 70 vendég