Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.11. 10:24


Az még hagyján, de Kluivert, mint szélső középpályás? SEs, mint ék? :)
Ez inkább egy olyan eltolt 4-4-1-1 lenne, mint amikor Luca toni és totti egyszerre volt fent csatárban.
Mókás kis csapat lesz ez, he ez lesz. Nehéz lenne megnevezni azt a játékost, aki saját posztján olasz áltagnak megfelelő produktumra képes védekezésben.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.03.11. 07:25


LE PROBABILI FORMAZIONI ROMA (4-4-2): Olsen; Florenzi, Juan Jesus, Marcano, Santon; Zaniolo, Nzonzi, Cristante, Kluivert; Schick, El Shaarawy.
A disposizione: Fuzato, Mirante, Karsdorp, Semeraro, Cargnelutti, Coric, Riccardi, Pezzella, Perotti, Celar. Allenatore: Claudio Ranieri.

no, léptem dolgozni :) kispadunk oszt kömény
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.08. 16:50


összefoglalom= vakok ülnek a monitor előtt
de mindegyik döntés érthető lenne egy megfelelő indokkal
csak egyszer s mindenkorra legyenek jó és következetes szabályok. De amíg nem kapok pénzt, hogy kitaláljam őket (lenne egy fél évem, egy két társsal megcsinálnám), addig unom, és nem izgat már annyira.
haverom:
kiszámoltam, hogy ha 5 méterről erővel rádlövik a labdát, akkor olyan 0,2 mp alatt talál el
az emberi reakció idő 0,25 - 0,3 mp
mindenki eldönti maga, hogy van-e időd ide-oda eldugdosni a kezed
valójában lereagálni sincs időd, hogy hova jön a labda

ez, amit számoltam csak és kizárólag annak a kitételnek szólt, hogy azt is figyelik, hogy milyen távolról jön a lövés, vagyis mennyire váratlan
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.08. 16:25

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.08. 08:32


állítólag egy romanista összefutott cakirral a lisszaboni reptéren, és számonkérőn megmutatta neki a telefonján a kontaktot , aki erre azt mondta mentegetőzve, h. nem itélhetett 11-est, mert nem nézették vissza vele az esetet.
nem t'om, mennyi a dolog valóságalapja, de ez tényleg úgy van, h. csak akkor nézhet vissza valamit a bíró, ha a videoszobában úgy döntenek?? :o
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.07. 23:25


no, még jó hogy mondtad, hogy nem nézel roma meccset, ha néznél, akkor nemcsak az eredményekből indulnál ki.
tényleg nem b.sztatásból kérdezem feree, de mintha te aludnád át a meccsek elég nagy részét mostanság nem? Hogy messzire ne menjek, a tegnapit is. :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.07. 22:14


Pont ahogy mondod Feree. Semmi extra nem történt tegnap. Megéltünk ilyet számtalanszor. És pont ezért hihetetlen még mindig a Barca meccs. Köszi EDF, köszi Roma!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.03.07. 20:46


mcsabi írta:
feree80 írta:ha edf feláll, csakis monchit akarom a padra, senki mást :!: :wink:

Monchi a kapus lesz.
Amúgy miért lenne kuka ez a szezon, 3 pont a hátrány amit simán le lehet dolgozni. Csak kéne hozzá egy edzőcsere, mert Özséb nem érzi ezt a keretet

no, még jó hogy mondtad, hogy nem nézel roma meccset, ha néznél, akkor nemcsak az eredményekből indulnál ki......hanem a mutatott játékból, amire meg nem lehet építeni, nem lehet azt mondani, hogy meccsről meccsre fejlődünk.

amúgy meg tegnap semmi új nem történt, a történtek, a meccseink függvényében ez volt a várható....
sőt, az elmúlt 20 évben rendre hozzászokhattunk az ilyen hetekhez, mikor 1 héten belül elúszik minden, ez roma, semmi meglepő.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.03.07. 20:40


Ja, nem láttam :oops: . Köszönöm.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.07. 20:35


csak lejjebb kéne olvasni kicsit Xaba ugyebár... :wink:

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ta-2687869
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.03.07. 20:30


Hunszi írta:Én meg titeket, mert látom nem látjátok a fától az erdőt.

Íme pár statisztika, amely alapján szerintetek nem fociztak le minket.

Porto - Roma
Labdabirtoklás: 59.5% - 40.5%
Lövések: 31-15
Kaput találó: 9-1

Ez sem teljesen így van sztem. Hiszen pl: Dzeko 2 helyzete nincs beleszámolva ebbe. Portonak meg sok olyan lövése volt, ami bár kapura ment mégis TELJESEN veszélytelen volt

Amúgy valakinek van videó linkje az utolsó tizi gyanuról? A stream leállt és nem találom a neten
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.03.07. 18:09


Lehet h kicsinyes vagyok de megmondanám Pallotta helyében Difrának h mától csak azt nyilagkozza, hogy 2x megloptak minket. Ezt mondja minden kérdésre. Büntetést Pallotta kifizeti. Bár a Empoli elleneni sajtájat mindenki leszarja, meccs után kellett volna megmondani.

Olyan ideges vagyok nem hiszem el. Florenzi titenegyesénél röhögtem egyet, hogy ez minden csak nem tizi. Schicknél meg örültem, hogy ha Floé az volt akkor 100% h ez is... Aztán kétszer jött a feketeleves. Elegem van a bírókból. Elegem van, hogy 2 megloptak minket.

Elegem van a csapatból is, hogy 2 értelmes helyzetet tudott felmutatni. A Porto egy gyenge csapat. Mariga egy egy erőstestalkatu Boriello, semmi több. Az a csávó aki körbe szivatta Karsdorpot pedig rosszabb mint Kluivert.
Magunkat vertük meg. Porto gyengébb csapat, erre fölényben játszottak végig. Vicc volt.
Pallotta szerint top 15 csapat vagyunk. Aztán Porto aláz minket. Vicc.

Nem szeretném elküldeni Difrát, de magunk alatt vagyunk, ez a keret ennél többre hivatott. Ez gáz. Ez ciki. Nem vagyunk egy Real Madrid, de rengeteg pénz van a csapatban. De nagyon nem klappol sajnos. Valami itt gáz.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.03.07. 17:41


Lehet Sabatini is visszatér, valahol Dél-Amerikában egy csapat kisindián most örömtüzet gyújt
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.07. 17:40


Én fenntartom magamnak a jogot a bírók átkozására!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.07. 16:47


fradista romanista írta:azért ha tényleg mérlegelni lehet (ahogy e szerint az iránymutatás szeint kell is) akkor egy , a 16-os szélén kifelé mozgó csatárral való kismértékű kontakt mindeképpen kevésbé ér tizit, mint egy, a kapu felé mozgó játékos mezének történő rántása az ötösnél. Szomorú, de ez van. Ezek szerint csak a sorsot átkozhatjuk, de nem a bírókat meg a VAR-t :S :S :S

az csak egy hsz volt az nson, azért nem vennék rá mérget, hogy ez pont úgy igaz is. De nem is zárom ki.


http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ta-2687869
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.07. 16:31


Hogyhogy? Szereted a nezhetetlen es kulonosebb eredmeny nelkuli focit?
De akkor miert nem jo edf?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.03.07. 16:25


Tinkerman visszatér? A feldobott nevek közül neki örülnék a legjobban.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.07. 16:07


Flo nem is rantotta azt a mezt, inkabb csak fogta. Sima sarga a tamadonak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.03.07. 15:57


azért ha tényleg mérlegelni lehet (ahogy e szerint az iránymutatás szeint kell is) akkor egy , a 16-os szélén kifelé mozgó csatárral való kismértékű kontakt mindeképpen kevésbé ér tizit, mint egy, a kapu felé mozgó játékos mezének történő rántása az ötösnél. Szomorú, de ez van. Ezek szerint csak a sorsot átkozhatjuk, de nem a bírókat meg a VAR-t :S :S :S
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.07. 14:48


Mindkettő tizi vagy egyik sem. HA csak az egyik, akkor az csalás.
Egyébként nem tudom ki írta a kommentet, de én úgy tudtam (Bede Feri és Puhl Mr Alkohol Sanyi mondták egybehangzóan), hogy kizárólag a kezezésnél szabad a szándékot is vizsgálni. Az összes többi VARos esetben csak magát a tényt.
Mondjuk szimpatikusabb az NSO kommentben leírt rendszer, de akkor kéretik normálisan alkalmazni. Cakir nem egyenlő mércével mért. Kár, hogy Dugovics Titusz nem valamelyik felmenőjét rántotta magával :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.07. 14:29


nálam továbbra is mindkettő tizi
szerencsétlen mozdulat volt, ahogy Schick tudatosan belépett a portós elé, az próbált irányt váltani, de közben összeakadt a lábuk, amitől a cseh elesett. Ettől még ez szabálytalan. Mondhat nekem bárki bármit. Flo mezhúzása is, mert bár lehet találgatni, hogy elérte volna-e a labdát a másik, az csak találgatás és nem befolyásolja.

hogy attol a mezfogastol egy 5 eves gyerek se esne el.
ha épp úgy döntesz mondjuk, hogy becsúszva próbálod elérni a labdát, de a mozdulat kezdetekor meghúznak hátulról, akkor pl pont így esnél hátra. De még csak azt se mondom, hogy itt be akart csúszni a csóka. Én simán visszahúzást látok, amitől szerintem igenis el lehet így esni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2019.03.07. 15:14-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.03.07. 14:04


Pontosan, ennek értelmében Flo esete vicckategória, nem tizenegyes. Egy jót röhöghettünk volna rajta Cakirral együtt, oszt mehetett volna tovább a játék. Flo mindenben akadályozta a srácot, csak gólszerzésben nem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8105
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.03.07. 13:56


De akkor flo esete sem volt tizi. Golhelyzet nem volt es egyebkent is latni, hogy attol a mezfogastol egy 5 eves gyerek se esne el.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.03.07. 13:54


egy érdekes hsz nsoról:
No sikerült szinte minden infót begyűjtenem az esetről. Ha a klasszikus helyzetet nézzük, akkor ez egy 16-n belüli szabálytalanság, és nem is vitatható 11-s. Történt a var asszisztensekkel konzultáció. Csak, hogy mint kiderült, a bl-re van egy útmutatás. Mint szinte minden versenysorozat esetében, kapnak egy útmutatást. A szögleteknél való tapizást kb. lecarják, nem bohóckodnak a játékosokkal, csak max kirívó esetben. A szabálytalanságok között is mérlegelnek, kis ráncigálás, lökés, fogás és rúgdosás. /mehet tovább, hiába a szabályok szerint ez szabadrúgás lenne./. U.e. a helyzet a 11 megadása esetében is. Ha magát a tényleges gólszerzési lehetőséget nem akadályoz, továbbá a játék szempontjából sem okoz a szabálytalanság döntő, értékelhető hátrányt, akkor nem jutalmazzák a szenvedő félt egy ekkora előnnyel. Maga a szabály persze egyértelmű, de mint sok esetben történt már, ezt szubjektív döntésre bízzák. Így persze mi anyázunk, a szabályok ellenében ment a dolog, de ezt felül írja a vezető testület iránymutatása.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.03.07. 13:29


Dolgozzon meg a pénzéért ő is :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 90 vendég

cron