Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.13. 18:05


tomm írta:Nainggolan, spalletti. Olyanok, mint a hajam. A reszem volt, de onnantol, hogy levagtak, tolem mehet a kukaba.

neked nincs elrakott hajad gyerekkorodból? :shock: :shock: :shock:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.13. 18:04


eric:
Sajnálom ha neked nem, de fogadd el, hogy nekem meg igen.
abszolút elfogadom!!
én csak arra reagáltam, hogy te nem fogadtad el, vagy értetted :
Nem értem miért kell mindig keresni a kifogásokat, hogy miért szar a csapat.
:wink:
de akkor ezt is megbeszéltük

abban igazad van , hogy egy ideje túlteng némelyikünkben az agónia. na de erről sem mi tehetünk. Vagyis nem csak mi:)

Ha 50 pont a lemaradás a bajnoki címről még akkor is lehet reménykedni amíg megvan az a minimális esély.
én kinőttem már ebből az álmodozásból. Az hogy 100-ból egyszer bejön az ilyen, az nálam a hibahatár. Inkább maradok realista, és ha mégis bejön, akkor meglepődve örülök. :)
De nincs kifogásom, ha van aki bízik az 1%-ban is.

És jah F.Totti összefoglalta a lényeget. Ha belegondolok, hogy mikor van jobb érzésem, ha verjük a juvét tegnap vagy ha nem, akkor nyilván előbbi. Ez azért magamnak is nyugtató, hogy még nem lettem mondjuk laziale :D

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... tt-2700175
:d
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.13. 17:48


Nainggolan, spalletti. Olyanok, mint a hajam. A reszem volt, de onnantol, hogy levagtak, tolem mehet a kukaba.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.05.13. 17:33


Kérdezzetek engem, hogy én kinek és ki ellen szurkolok... :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.13. 16:39


Sziasztok, írjatok gyakrabban! ;)

Egyébként szerintem olyan nincs itt, aki ne örült volna a tegnapi győzelemnek. Ez az asroma.hu vagy mi. Itt azért rendezőelv hogy örülünk, ha nyer az AS Roma.
"Vita" csak arról volt, hogy az ellenfél jó volt-e vagy sem, akart-e vagy sem. És lássuk be ezt azért lehet sokféleképp látni. A lényeg ettől még az, hogy tegnap Juvét vertünk.
Csebi, azon meg ki röhögne és miért, hogy az Inter bukásának örülnél? ez szerintem megint csak egy olyan dolog, amiben össznépi itt az egyetértés. Én pl imádom Spallettit, ha a nemzetközit játszanának szurkolnék is nekik, de a bajnokságban konkurensek. Így hiába Nainggolan, hiába Spalletti, csak az ellenfélnek szurkolhatok. Nyakam rá, hogy itt így van ezzel mindenki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SirJoe Dátum: 2019.05.13. 16:34


Csebi977 írta:Helló mindenki! Én Ericcartmennel értek egyet! Abszolút! Lesz@rom milyen juvét,de az évek óta kiemelkedő juvét vertük és nem egy ajándék tizivel pl,hanem két szép akciógóllal! Én is izgultam. Nagyon! Mert (ki tudja miért) szeretem a Rómát. Ez SZERELEM! Együtt sírunk,együtt nevetünk. Mostanában többet sírunk,dehát most sajnos ez van. Most például azért izgulok,hogy a zinter bénázza el este a kötelezőt.... lehet röhögni,nem érdekel.
A győzelmet amúgy sem kell megmagyarázni!!!!
Szóval FORZA AS RÓMA!!!!


Teljesen egyetértek!
Ilyen egy igazi ROMA szurkoló!
Ha 50 pont a lemaradás a bajnoki címről még akkor is lehet reménykedni amíg megvan az a minimális esély.
Másképp nem beszélhetünk szurkolásról!
Amíg van esély addig lehet biztatni, bízni!
Szerintetek ki az aki nyerhet? Az aki a végsőkig talpon marad és bízik abban az ici pici esélyben is!!!
https://www.youtube.com/watch?v=vN7ih576VYM
Avatar
SirJoe
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2017.04.04. 21:07
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2019.05.13. 16:10


Helló mindenki! Én Ericcartmennel értek egyet! Abszolút! Lesz@rom milyen juvét,de az évek óta kiemelkedő juvét vertük és nem egy ajándék tizivel pl,hanem két szép akciógóllal! Én is izgultam. Nagyon! Mert (ki tudja miért) szeretem a Rómát. Ez SZERELEM! Együtt sírunk,együtt nevetünk. Mostanában többet sírunk,dehát most sajnos ez van. Most például azért izgulok,hogy a zinter bénázza el este a kötelezőt.... lehet röhögni,nem érdekel.
A győzelmet amúgy sem kell megmagyarázni!!!!
Szóval FORZA AS RÓMA!!!!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2019.05.13. 14:00


F.Totti, nem neked, vagy bárkinek szólt a kifogáskeresés, hanem úgy általánosságban a fórumnak.
Több negativ komment született, mint ahányan örültek a győzelemnek, pedig a juvét vertük.
Ok, nekik már nem kellett a pont, de nekünk nagyon is, és annyival előttünk járnak (mostani formánk tekintve meg pláne), hogy messze nem volt ez elvárható, gondolom az emberek nagy része sima vereséget várt.

És igen, aludva rá egyet, és visszagondolva nem volt olyan magas szinvonalú a meccs, de azért voltak ennél szerintem simán rosszabbak, és egyébként meg izgalmas volt.
A juve hibái meg főleg a második félidőben voltak, ahogy telt az idő lettek egyre pontatlanabbak, a gólunk után estek látványosan szét, amikor érezték, hoyg nem fognak már újra felpörögni.
Ellentétes két félidő volt, az elsőben közel sem volt annyi hiba, az ő részükről legalábbis.

Trigoria írta:
Szerintem jó meccs volt, én végigizgultam.

akkor te könnyen izgalomba jössz cimbora :)

Trigoria írta:(Én 0-6 után is pont ugyanolyan jól aludtam volna, mint így fogok.)

Juve volt az ellenfél, tétmeccs, nekünk kell a pont. Igen, nekem ez elég, hogy izguljak a meccsen.
Sajnálom ha neked nem, de fogadd el, hogy nekem meg igen.

Trigoria írta:Viszont az tény, hogy mindegy milyen juve volt az ellenfél, mi nyerni akartunk,nyernünk kellett, és megtettük. A srácokat dicséret illeti.

Igen, pont ez a lényeg.

Hunszi írta:Szép volt, jó volt, de kár, hogy kitörölhetjük ezzel a 3 ponttal :(

BL-re kicsi már az esély, de ha EL-ben akarunk indulni, akkor ahhoz bizony kellett ez is.


Összeségében persze mindegy ki hogyan reagál, mindenki úgy éli meg a meccset ahogy akarja, de azért rossz látni a pesszimizmust meg az agóniát a fórumon.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.05.13. 11:21


dzeko gól és gólpassz, dzeko az isten :wink: ó jézus, a gólja meg killer :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.13. 09:57


Dzeko gólja ide tova...én ezt az embert nem engedném kezdőbe (már a Genoa ellen sem engedtem volna, talán akkor nem ez lett volna a vége).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.13. 08:27


Eric, mi a fenéért keresnék kifogásokat egy győzelem után? Ha a Chievot verjük, akkor is örülök.Sok rangadót nem nyertünk idén, úgyhogy becsüljük meg ezt a keveset. Izgultam is, főleg akkor, amikor már vezettünk.
De ettől még nem volt jó a meccs. Rettenetesen sok hibával játszott mindkét csapat. Ezt pedig nyilván te is láttad. Mi nem is voltunk sokkal rosszabbak, mint amilyenek szoktunk lenni. Ezt a visszaesést lehet magyarázni a nagyobb téttel és az erősebb ellenféllel. De a Juve? Láttam őket számtalanszor idén. De ilyen enerváltak, pontatlanok, flegmák soha nem voltak. Ronaldo elegánsan sarkazgatott, cselezgetett. Pjanic flegmább volt, mint valaha. 4-5 olyan eladott labdájuk volt, amit tisztán hozzánk passzoltak. A whoscored szezonátlaguk 6,95. Most 6,26-ot hoztak össze. Amikor a Spal lepofozta őket (pedig akkor gyakorlatilag bevallották, hogy nem akartak nyerni), akkor is 6,63 volt.
Lehet ez hullámvölyg, ami ellenünk ért a mélypontjára, de nagyon fura hogy pont akkor kezdtek megzuhanni, amikor gyakorlatilag biztossá vált a címvédés. A mostani hozzáálláson és testbeszéden pedig szerintem nem lehet nem észrevenni, hogy Allegri távozik. De ez legyen az ő problémájuk. Mi örüljünk a győzelemnek... meg annak, hogy Dzeko testbeszéde is iskolapéldája a "na legyünk túl még ezen a pár meccsen, oszt csá" mintának.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.05.13. 10:46-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.13. 04:46


Szép volt, jó volt, de kár, hogy kitörölhetjük ezzel a 3 ponttal :(

Még ha az Atalanta bukik is a Juve ellen (ami azért ezzel a Juvéval szemben nem biztos) a Milan tuti nem egy Spal, Frosinone ellen...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.12. 22:35


Szerintem jó meccs volt, én végigizgultam.

akkor te könnyen izgalomba jössz cimbora :)

Egyébként miért ne akartak volna győzni?
tudod, hogy a győzni akarás és győzni akarás között is lehet óriási különbség.
Nyilván úgy mentek ki, nyerjenek, csak éppen annyira nem tettek meg mindent érte, hogy még Egri is észrevette :D :D
Pont leszarták az egészet, úgy ahogy volt. Mentek kötelességből, mert ez a munkájuk, és ennyi.

Nem értem miért kell mindig keresni a kifogásokat, hogy miért szar a csapat.
Megvertük a juvét. Pont. Nekem ennyi elég, hogy jól aludjak.
Nem kifogást keresünk, hanem láttuk a meccset. :) Ha neked elég amit láttál, és a 3 pont, lelked rajta, esküszöm irigyellek érte.
(Én 0-6 után is pont ugyanolyan jól aludtam volna, mint így fogok.)

Flo góljának én is örülök nagyon. És ebben ki is merül a meccs pozitív hozadéka számomra.

Viszont az tény, hogy mindegy milyen juve volt az ellenfél, mi nyerni akartunk,nyernünk kellett, és megtettük. A srácokat dicséret illeti.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2019.05.12. 21:36


Szerintem jó meccs volt, én végigizgultam.

Egyébként miért ne akartak volna győzni? Az első félidőben nagyon nyomtak, 60%ban náluk volt a labda, simán nyerni akartak.
A második félidőben megfogtuk őket, nem nagyon tudtak mit kezdeni a zárt védelmünkkel, aztán kicsit ebbe bele is törődtek, itt jött ki hogy ez nem élethalál meccs nekik.
De hogy egyáltalán nem akartak győzni az nem igaz.

Taktikus győzelem volt, az első félidőben volt egy Miranténk, a második félidőben meg egy Ranierink, és ma ennyi elég is volt.

Nem értem miért kell mindig keresni a kifogásokat, hogy miért szar a csapat.
Megvertük a juvét. Pont. Nekem ennyi elég, hogy jól aludjak.

Annak külön örülök hogy kicsi Flo lőtte a gólt, ráadásul nagyon szépen, higgadtan csinálta. Remélem segit neki helyrerázódni mentálisan, nagyon formán kivül van.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.12. 21:27


Laczkó meg Florenzit dicséri és ezt a Roma játékot állandósítaná. Hülye ez mind.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.12. 21:25


Annyi jót tettünk már a bundásokkal, hogy ezt nyugodtan leadhatták nekünk. Nem nagyon akartak ezek itt nyerni ma, ez az egész mérkőzésen érződött. Nem lebecsülni akarom ezzel a csapatot és nagyon örülök a sikernek, de éles helyzetben nem ez lett volna az eredményjelzőn.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.12. 21:25


Ez a Menczer hülye. Hogy lett volna ez a győzelem a legfontosabb a szezonban? Vakegér fogalmatlan balfék.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.12. 21:23


Nem tudom hogy láttam - e ilyen gyenge olasz bajnokit, de Roma-Juvét egész biztos nem. Eszméletlen alacsony színvonal és csodálatos győzelem :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.12. 21:23


50-50 volt hogy kihagyja vagy sem :D
EZ a befejezőcsatár hiányozni fog
az egész éves meg pffff....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.05.12. 21:23


Xaba írta:Erre meg en is felkialtottam, nem hogy Zampa!


2x :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.12. 21:21


Edin Dzeko, Edin Dzeko! :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.12. 21:20


szerintem mondjuk úgy, hogy jókor találkoztunk a juvéval
és ennyi
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.12. 21:17


Na jó, Dzeko húzzon a f@szba. A képernyőre nem fért fel csapattárs ott ahova passzolt. Pedig féltotál volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.05.12. 21:12


Ündertól indult.jó csere :wink:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.05.12. 21:09


Erre meg en is felkialtottam, nem hogy Zampa!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 138 vendég