Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.03. 18:53


Az idei lemez "A" oldala: hianyzik a kozeppalyarol valaki. Pedig volt. Es nem is valaki, hanem valakik....

Kluivert serult volt es nem iranyito. Schick nem iranyito. Zaniolo meg az.
De azert schicket en is megneznem csatar pozicioban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2018.11.03. 18:55-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.03. 18:51


Ennek az évnek már úgyis reszeltek, EL helyre talán beérünk, kezdjük el beépíteni a gyerekeket. Luca Pellegrini, Kluivert, Zaniolo, Schick.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.11.03. 18:49


Szürke csapat szürke mez.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.03. 18:47


Dzekonak nem kéne kihagynia a 100%-os ziccereket és nem lenne gond. Lesérülhetne, én megnézném Schicket huzamosabb ideig, ezt a szintet minimum hozná, ha megkapná a bizalmat.
+1

amúgy mit tudhat ez a Zaniolo gyerek, ha megint betette EDF? Miközben Kluivert padozik, a 40 millás Schick padozik, addig ez a tini meg játszik. Imádom érte EDF-t, de nagyon érdekelne, hogy honnan ez a bizalom a srác felé? Ennyire jó??? Hiányposzton tolja? Próbálgatja? El akarjuk adni? Vagy miért?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.03. 18:40


Ház nem tudom, szerintem elhúzta a lábát, aztán eljátszotta a nagy halált. Nálam ez egyértelmű tizi volt.
Dzekonak nem kéne kihagynia a 100%-os ziccereket és nem lenne gond. Lesérülhetne, én megnézném Schicket huzamosabb ideig, ezt a szintet minimum hozná, ha megkapná a bizalmat.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.03. 18:39


En azt nem ertem, hogy adhattsk el masodszor hatul
Zaniolo milyen jo!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.03. 18:39


feram89 írta:Minek van videóbiró?????????????????

filmet nézni :D

halkan jegyzem meg, hogy egy futó játékosnak nem kötelessége egy lába elé kerülő ellenfél fejét átugrania. Tehát fejjel is lehetséges szabálytalankodni és felrúgni valakit:))
de ezt tényleg csak halkan mondom, mert ezt én se adnám tizire, de...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.11.03. 18:39


Hát ez igencsak giu :twisted: vés volt, fio!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.11.03. 18:37


de gec, fejbe rúgta olsent, és ezért kapnak 1 tizit :shock: eszem megáll!
legközelebb rúgja szét olsen fejét, az min. 10 büntetőt ér ennél a faxnál
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2018.11.03. 18:37


Minek van videóbiró?????????????????
feram89
 
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.11.03. 18:27


Pedig félig már esti meccs...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.03. 18:26


az a lényeg, hogy Dzeko jó , góllövő, gyilkos formában van :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.11.03. 17:04


Zaniolo a kezdoben 4-2-3-1 ben Dzeko mogott. Ejjha
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.11.01. 00:42


Új topik az aktuálison belül. Nekem a kedvenc meccsem jön a hétvégén: Fio-val játszunk. Az elmúlt 30 évben soha semmi baj nem volt köztünk, én sokszor szerettem azt, amikor legyőztek/levertek nekem nem tetsző csapatokat, és segítették a Roma-t.
Az elmúlt 5-6 év megváltozott. Miért?
Simán meg kell verni őket, de ugye nálunk 75 éve biztos nincs a simán.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.10.29. 21:46


Most megnéztem újra, de továbbra is tartom a véleményemet. Lehet, hogy volt kontakt, de Dzeko már az előtt dől el, hogy a kapussal találkozna. Picit talán lökték hátulról, de szerintem nem azért esett, attól nem igy esett volna. Nem tudom a diving-ra van-e jó magyar forditás, de pont azt csinálta. Nálam ez sima sárga, kérdés nélkül. De mindegy, nem múlt rajta semmi.

Olsen meg még nem tudom hova tenni. Kicsit görcsös még, meglátjuk mi lesz. Nyilván az előző két kapusunkhoz képest visszalépés, ha a kötelezőket hozza, akkor nekem nem lesz bajom vele.
Értem mi a problémád vele, de egyelőre nem látom ilyen szörnyűnek.
A középpályán szerintem továbbra is nagyobb luk van. Meg sportigazgatót is lehetne jobbat szerezni.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.29. 20:27


Eric, volt kontkakt. Messze nem tizenegyes értékű, de volt. A sárgát erősnek éreztem, de ha a két alternatíva a sárga vagy a tizenegyes, akkor kétségtelen az előbbi. Ettől még nem tartom jó bírói döntésnek.

Olsen? Max mázlista, de nem jó kapus. Persze a konstans mázli sokat segíthet a csapaton és a kapus megítélésén is. A feje fölé küldött Milik lövés tökéletes leképezése a meccsének. Még Egri Vitya is bemondta rá, hogy bravúr, de igazából egy baromi nagy hibát úszott meg egy herelövéssel. Azt a lövést az NB2-es magyar kapusok egy része lazán felé tolja, egy másik része pedig kiüti stabilan oldalra. Olsen majdnem beszedte, mert rettentő lassú a mozdulatsebessége, és így örült hogy Insigne elé tudta ütni. Mák, hogy a kis digó épp lesen vakarta a makkost.
Többnyire meggyőzhető vagyok pozitív irányba, ha Roma játékosról van szó, de Olsen kicsit sem győzött meg.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.10.29. 16:23


Teljesen jogos sárga volt. Hozzá sem értek ő meg dobta magát.

fogkefe1 írta:Mai meccs után amúgy Manolas mez megrendelve, plusz 5 milliós szerződést neki 100 évre. Amit ma brusztolt az nagyon kemény volt. Amikor Ruiz elfektetei 5-ös mellett, majd visszaér a lövésre és blokkolja. Az szerintem a nagyon underrated megmozdulása volt.

Igen, annál a helyzetnél nekem is az volt az első gondolatom, hogy ezt nem sokan csinálták volna meg. De ő amúgy is a maradék kevés kedvenc egyike.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2018.10.29. 14:06


Napoli - ASR, hosszú összefoglaló:
http://hoofoot.com/?match=Napoli_1_-_1_ ... 2018_10_28

6:50 - a bíró mi a f.szért adott sárgát? Dzeko nem is követelte a tizit! Már kifeküdni sem lehet??
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.10.29. 12:04


Épp a Monaco sorsára ne jussunk...hogy mi történik azzal a csapattal az érthetetlen, de kísértetiesen hasonló történet azért...BL elődöntő, az azt követő nyáron a sikernek köszönhetően kiárusították a fél csapatot, erre most 7 ponttal holtversenyben utolsó helyen vannak, pedig nem 2 fillérért váltak meg a játékosoktól, kapaszkodjatok meg...az elmúlt 2 évben 560 millió euró értékben adtak el játékosokat, szóval lett volna lehetőség megfelelő pótlásra.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.10.29. 10:47


Kicsit bizonytalan izgulósnak érzem. Mirante szerintem nem fosna, de tény hogy ezen a meccsen megoldotta dolgát. A kipattanó elbokszolt labdái (lehet tudatosan, de szerintem szerencsének köszönhetően) nem a Napoli játékosok elé került.
Nekem amúgy a nyár igazolása Santon. Ő rajta éreztem, hogy nem szarja össze magát. Mondjuk volt egy kettő meredek megmozdulása, de látszott hogy tökös. Ündernek is egyszer bazi jó labdát adott, csak blokkolta a Koulibaly.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.10.29. 10:24


Megmondom őszintén én erre a hétre jó esetben is csak 1 pontot számítottam, nagyon max 2-öt. Ennek fejében elég korrekt hét volt ez. 3 gól a Moszkvának, X Nápolyban...ha nincs a Bologna, Spal, Chievo (-8pont) elleni érthetetlen játék, én azt mondanám tökéletesen elégedett vagyok eddig a szezonnal...sajnos félő, hogy annak a 3 meccsnek a képe vissza vissza fog kacsintgatni, de ha nem teszi jó lesz ez. Olsennel én most már tényleg teljesen elégedett vagyok, talán a legjobb nyári üzletünk, kaptunk egy korrekt kapust s 50+ millió profitot is termeltünk 1 poszton.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.10.29. 08:53


Amúgy jól meg lett fogalmazva. Kínosan éreztem magam én is és folyamatosan néztem az eredmény jelző melletti órát, mikor lesz már vége. EDF-et ki lehet rúgni, de ma hatalmasat taktikázott. Gól, aztán öltük a játékot egész meccsen nagyon szépen. Visszaálltunk, hogy a Napoli ne tudja a rohanós jó fociját játszani. Ha nem vezetünk nem állunk ennyire vissza, ha meg nem adja el ennyiszer Kolarov, N'Zonzi, El Shaarawy a labdát, akkor meg a Napolinak nincs ennyi helyzete, szóval nem voltunk ennyire rosszak, csak a meccs kívánta így. Azt nem értettem mondjuk, hogy miért nem ők szájuk össze magunkat, miért kell egyből passzolni, néha lehet vinni is a labdát vagy várni a passzol, mint ahogy De Rossi szokta. N'Zonzi meg JJ kb egyből passzolt egyhelyben állva. A másik amit nem értek, hogy mi a tökömnek nem lehet koncentrálni a kapu előtt. Lehet, hogy 40 helyzete volt a Napolinak, de Dzeko kettő helyzete, plusz Pellegrini lövése a 16-oson belül is elég forró volt. Ezt Dzeko lezárhatta volna.
Mai meccs után amúgy Manolas mez megrendelve, plusz 5 milliós szerződést neki 100 évre. Amit ma brusztolt az nagyon kemény volt. Amikor Ruiz elfektetei 5-ös mellett, majd visszaér a lövésre és blokkolja. Az szerintem a nagyon underrated megmozdulása volt.
Ha nincs Manolas és DDR sérülése kíváncsi vagyok mit cserélt volna EDF.

Fociban nincs olyan hogy ki mit érdemel, de a meccs képe és a tabellán elfoglalt pozíció alapján Nápolyban az X jó eredmény.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.10.29. 06:20


Az igaz,hogy a juvét sem zavarja,hogy bekkelni kell. Minket se zavarjon. Ok,csak ők közben nyernek.....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.28. 23:53


Pellegrini most is jó volt. csak épp a Napoli ellen a 60. perctől már feltűnő, hogy nem ér vissza. De ő támad le a legelső sorban és a meccs kétharmadában folyamatosan visszazár a 2 DM jobb oldalára. Azért oda, mert Cengiz értékelhetetlen védekezésben. Fasza a srác elől, de hátul pont nullát ér. A Florezni csere jó is volt, kár hogy a többit kényszerből kellett ellőnie EDFnek. Meglehetett volna a meccs, ha nincs a két sérülés. Jesust pl nagyon okosan kitalálta mára. Nem volt ez rossz. A Juvét sem szokta zavarni, ha bekkelni kell. Minket se zavarjon.

Egyébként nincs hiányérzetem. Kihoztuk ami most a csapatban van. Ez nem az a szezon, amikor a szép játékot kell számon kérnünk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.28. 23:52


Tudom, én meg az eperfagyit és a mogyorós csokit. De főleg nem Napoli vagy Juve játékosokat. Szurkoló vagyok, engedtessék meg nekem, hogy ennek megfelelően szemléljem a világot. :D

hát kértelek én számon téged? :) :)

de így eltapsolni csapatot és pénzt ritkán látni.
Fradi 95? :)

De meccset neztel vagy birosagi targyalast?
hát néha büntethetően játszunk :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 198 vendég