Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.10.06. 21:41


jaja, azt itt is bemondhatná

Fonseca:
"de a gólnál elég érdekes volt, hogy az ellenfél játékosainak még azt mondta, hogy nem volt szabálytalanság. Nem is értem, hogy miért változtatta meg a döntését.""
Petrachi is hiába mondja:
"Azért vagyok mérges, mert az egész úgy történt, hogy miután megadta a gólt, eltelt egy kis idő, és a videóbíró igénybevétele, és mindennemű magyarázat nélkül visszavonta azt. "
Nyilván nem magától vonta vissza. Nehéz megérteni, hogy rászóltak a fülére?

amúgy elég keményen bíróznak :D :D Még várhatjuk a büntit is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2019.10.06. 20:08


Trigoria írta:a végén az lökés volt, én se adtam volna meg Kalinic gólját

A VAR meg nyilván szabályozva van, max nem értjük, vagy nem jól használják. Szerintem ha a VAR biztos valamiben, és ezt jelzi a sporinak, akkor annak nem kell megnéznie. Csak akkor hívják ki, ha rábízzák a döntést, mert mondjuk nem totál egyértelmű. És Kalinic lökése az volt. De mondom, szerintem.


Igen , a döntések végül jók lettek szerintem is ! A módja volt hergelő... csak egy példa az NFL ben bemondja a bíró mit miért ítél aztán mindenki tudja!
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2019.10.06. 20:02


Lassan sztem át is keresztelhetjük a csapatot ACL Romanak... tiszta röhej, h lassan évtizedek óta ez megy nálunk...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.10.06. 19:59


"Egyetértek Csabival."

Csebire gondoltál? :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.10.06. 19:56


Egyetértek Csabival. A kéz kéz volt, Kalinic lökése szabálytalan. Egyetlenegy kritikus és hibás döntés Diawara szabálytalansága volt. Az tiszta labda. De ha úgy vesszük múltkor Vereteut szabálytalan szerelése után szereztünk győztes gólt, most meg ezzel lett X.

Több gólt kell rúgni. Csomó fölé fejelt laszti, de lövések is voltak. Be kell verni és nincs miről vitázni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.10.06. 19:55


a végén az lökés volt, én se adtam volna meg Kalinic gólját

A VAR meg nyilván szabályozva van, max nem értjük, vagy nem jól használják. Szerintem ha a VAR biztos valamiben, és ezt jelzi a sporinak, akkor annak nem kell megnéznie. Csak akkor hívják ki, ha rábízzák a döntést, mert mondjuk nem totál egyértelmű. És Kalinic lökése az volt. De mondom, szerintem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi Dátum: 2019.10.06. 18:51


Hello mindenki!

Sajnos nem láttam a meccset,csak összefoglalót. Ennek ellenére leírom a véleményem,amiért sokan nem fogtok szeretni.
Gólt,gólokat kell rúgni és akkor a bíró azt fúj,amit akar! Persze nem jó úgy játszani,hogy érzed,hogy ellened van,de elvileg a mi kis zsoldosaink profik! Egyszerűen ki kell használni a lehetőségeink FELÉT! Felét! Elég is lenne!
Forza AS ROMA!!!!
Csebi
 
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2019.09.22. 11:41

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2019.10.06. 18:44


fogkefe1 írta:Csak a lövés pillanatában nem állhat meg.
Vicces, hogy mennyire utálnak a bírók minket. Egyedül talán Florenzi tudja őket kezelni.

Nem ő kapta a másik pirosat ?
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2019.10.06. 17:24


Az az ironikus az egészben h mindannyian a bírót csalózzuk de ha rajta múlik 2-0 ra nyerünk...
Nyilván nem ilyen egyszerű a dolog..ÉS egyszerűen nem hiszem el h ezt a VAR-t nem lehet normális , egységes szabályokhoz kötni és azt következetesen alkalmazni mint ezer más területen az életben ( pl közlekedés stb.)
- nem fújja be a 11est , rászólnak , kimegy megnézni és befújja.. szóval itt nem hitt nekik pedig nem tudom hányan nézik több kameraállásból a szobában...vajon ő mit lát másképp azon a fos monitoron a pálya szélén miközben egy stadionji ember fütyüli ?
- a gólt megadja , rászólnak hogy lökés volt és itt meg hisz ? Itt nem akarja megnézni ? ( egyébként ez lenne a normális verzió )

ezzel csak annyit ért el h felhergelt mindenkit , tv előtt , stadionban , Fonsecát..

De legalább annyira jó volt hogy mostmár tudjuk h Fonseca nem alibizni jött ide.. aki ilyen őszinte dührohamot kap és kiáll az igazáért azt komolyan érdekli a munkája , persze ettől még lehet h nem jó edző de a hozzáállásával nincs baj !
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.10.06. 16:47


Csak a lövés pillanatában nem állhat meg.
Vicces, hogy mennyire utálnak a bírók minket. Egyedül talán Florenzi tudja őket kezelni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2019.10.06. 16:30


Kár, hogy elmaradt a győzelem, a játék alapján megérdemelte volna a csapat. Hátul nagyon magabiztosak voltunk, a Cagliarinak momentuma nem volt, még kontrákkal sem. Nem tudom pontosan hogy szól a szabály, de mivel az első gól előtti szabadrúgásból következett a 11-es, talán vissza kellett volna nézni a szabi előtti szituációt is. Bár lehet, hogy csak az utolsó játékmegszakításig nézi vissza a VAR az eseményeket. A balf.sz bírónak mondjuk VAR nélkül is látnia kellett volna, hogy Diawara szabályosan szerelt. A másik pedig, hogy a 11-esnél megtorpant, megállt a brazil, ami tudtommal szabálytalan, talán újra kellett volna rúgatni.

Nem volt látványos a játék, de ennyi sérülttel az lett volna a csoda, hogy sziporkázunk a kapu előtt. A lehetőségek bőven megvoltak, az utolsó passzok, beadások nem voltak elég élesek. A mai játék után - figyelemmel a körülményekre - nem tudom elmarasztalni a csapatot.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.10.06. 16:22


lassú leépülés, erkölcsi elmúlás

pallotta éra, pallotta takarodj!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.10.06. 16:16


1000%-ban igaza volt Fonsecának. Ilyen, addig is nyilvánvaló csalást még nem láttam, pedig volt már itt 3 szabálytalan góllal 3-2-re nyerő Juventuson át Liverpooli aki gólvonalról üti ki a labdát tenyérrel a Portonak befújja nekünk nem-en át minden. Remélem öltözőben bevárja és alaposan megveri. Ha meg nem akkor megölik még Rómában ezt a lófejű gecit. Nem tudja h milyen kárt okozott? Ad egy tizenegyest, meg elvesz egy gólt ez a fasszopó Roma gyűlölő fogalmatlan. Végigtámadtuk a második félidőt (már amikor nem feküdtek a Cagliarisok), simán a miénk volt a meccs.
(Nagyon sajnálom, de ezer éve nem húztam fel magam ennyire meccsen.)
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.10.06. 16:14


hát én még ilyen ócska, fos romát nem láttam, isten hozott a semmi földjén, a teljes kilátástalanságban, a teljes középszerűségben!
ekkora egy tepedék, gebedék, birkózós meccset, istenem, de hogy pozitívumot is mondjak, ma tényleg semmi szerencsénk nem volt.

pallotta a teljes családfáddal, perputtonydal takarodj, de vidd magaddal ez a rengeteg középszerű ócska csókát is, akiket roma mezbe bújtattál! :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.10.06. 16:12


Azért a "nagy" csapatok közül ezt is csak a Romával lehet megtenni Rómában...
MINDEN kétes ítéletet ellenünk fújtak/döntöttek el az Olimpicóban. Tudom, hogy a bíróknak nem szabad kompenzálni, de a végül jogos, de kétes büntető után igazán megnézhette volna a videón ezt a Kalinic-lökést. Valószínűleg az volt, de nézze már meg, baz'meg.
Teljesen megértem Fonsecát, le kellett volna fejelnie ezt a lófejűt.
Mondom ezt úgy, hogy lehet, hogy a kulcsítéletei végül jók voltak. Minden kicsi apróság a Cagliari javára dőlt el. Persze a Diawara-fault a szabi előtt nem. Az nevetséges volt. Ha ezt egyszer megcsinálják a Juvéval, akkor elfogadok mindent.
Így viszont nehéz megemészteni a sz.r játékkal elért ikszet.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.10.06. 16:08


Szórta a pirosat a végén, mint a fruttit.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.10.06. 16:06


Gyorsan kapcsoljátok ki, mert még ti is piros lapot kaptok!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.10.06. 16:03


1 ponttal többet hoztunk a Cagliari ellen mint a Napoli. Ma csak a szardok rúgnak gólt, barmi is történik.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.10.06. 15:56


Hu ezt visszavonom, azutan, ami tortent vele... eleg durva
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.10.06. 15:45


Nem baj, hogy lecseréltük ezt a Pellegrini gyereket. Nagy arca van.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.10.06. 15:42


Antonucci csereként kapott 30 percet.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2019.10.06. 15:14


Kicsit visszakanyarodva , én tavaly jutottam el oda h csak akkor néztem már meg a meccseket ha az időm engedte és nem volt jobb program itthon.. ( kivétel persze ha rangadó vagy fontos meccs volt ) , pedig anno még Rómába is kimentem látni őket!
Viszont nálam a “hanyatlás” nem feltétlen a játékosok , edzők , vereségek miatt kezdődött hisz ezek állandóan változó dolgok és jóban rosszban ki kell tartani... inkább amióta ellehetetlenítették a Curva Sudot ( kezdve h ketté lettek választva ) és nincs már az a szenvedélyes szurkolás a helyszínen ami magával ragadott ( érdemes megnézni régi képeket és videókat a curva sudról!) 15 perccel meccskezdés előtt már ott ültem h láthassam a bevonulást! Persze továbbra is forza roma és hátha lesz még újra olyan érzésem mint jó 15-16 éven keresztül! Addig is más sportág más csapata tölti ki ezt az űrt!
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.10.06. 15:03


Eseménydús félidő volt. Nem tudjátok ki a kommentátor? Egész jó. Számomra ismeretlen.
Kellemetlen ellenfél ez a Nainggolanos, Olsenes, Pellegrinis Cagliari. Össze-vissza rugdosódnak, tördelik a játékot fetrengésekkel, masszívak középen. Olsen reflexkapus, de belepkézhetne egyet, ha már vénségére kirángattuk (Monchi) Skandináviából és egy topligába hoztuk. Hogy valami haszna is legyen.
Diawara szalagszakadás vajon? Mintha azt mutogatta volna. De legalább beállt egy "mi fiúnk" (Antonucci).
Amikor ez a lófejű sárgarigó fújja a meccsünket mindig van valami meccset befolyásoló ítélete ellenünk. Az új Bergonzi. Végén Antonuccit tisztán ellökik és mehet tovább, a semmiért ad sárgát Kolarovnak, Diawara tisztán szerel elpöcköli a labdát és jó helyről ad egy szabadrúgást nekik, ad egy tizit is (bár ami kéz az kéz, természetesen Mancini hozta össze). 45-ből 30-at állt a játék. Lőfejűnek minimum 8 percet rá kellett volna tennie, de ilyenkor nem volt olyan tökös, mint amikor a tizit befújta a Sud előtt.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.10.06. 14:36


ecsém, ez a meccs akkora bukó lesz, iszonyat, nem a mutatott játék, mondjuk az is xar, hanem ahogy az események összejátszanak, szerencsénk meg nincs, cigarini lerúgja diawarát, aki meg szabályosan szerel, ebből lesz a szabi, és az tizi, és meg is sérül :( jé, közben a cagliaris öngólt rúg :lol:
mégis van 1 kis szerencsénk?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.10.06. 14:36


Smalling bamba becsúszása megzavarta Mancinit. Kéz volt. Jó ítélet.
Közben Diawara...
Közben iksz.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 183 vendég