Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.26. 10:04


feree80 írta:fonseca takarodj! pallottával az élen!

Ezekben én szoktam partner lenni a lehető legkorábban (Petrachit és Pallottát pl. én is elküldtem volna már), de jelen esetben szerintem nem érdemes Fonseca-t hibáztatni. Gasperini ismeri a Serie A-t, mint a tenyerét és 2016 óta irányítja a csapatát. Nálunk jelenleg még bábeli zűrzavar van, nem hogy közös nyelvet nem beszélnek, de még csak egymás nevét se biztosan tudják. Smalling első meccse volt, Miki összesen szerintem 180 percet se játszott még, Kalinic szintén zenész.
Azt kell elzavarni, aki szerint jó ötlet volt Fonseca-t kinevezni. Ide vagy egy olasz edző kellett volna (és nem ilyen Giampaolo kaliber, akivel látjuk mire megy a milan), vagy egy olyan edző aki már dolgozott pár évet Olaszországban. Ha már Conte-t elcseszte Pallotta, akkor be kellett volna mennie Allegri irodájába két hatalmas bőrönd pénzzel és egy szerződéssel. Miután azonban semmi ilyen nem történt marad a szurkolás az EL helyekért, mert 5 csapat egészen biztos előrébb jár nálunk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.09.26. 06:12


Kalinicet azért hozták, hogy visszasírjuk Okaka Chukát.
Veretout is annyit hibázik, amennyit egy Roma játékosnak nem lenne szabad,de legalább hajt, ezt becsülöm. Cristante megint 90 perc.
Mkhitaryan pedig nem volt nagy húzás kiderült. Nem rossz, nem rossz, de nem jó. 1 évig itt lehet vagy amíg Perotti felépül, de remélem nem vesszük meg.

Bologna ellen temettem a szezont, hogy idén nem nézek tabellát tök mindegy. Erre nyerünk. Most meg olyan szépen cumizunk. Most nem tudom h hihetek a csapatban vagy nem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.09.25. 20:58


Hát ja, Fonsecának beköszönt a serie a. Elég csúnyán csecsre tette Gasperini.
Persze a szar taktika miatt nem kötelező Dzekonak 3ból két fejpárbajt bukni, Zaniolonak elönzőzni a ziccert, Veretoutnak gól passzt adni, stb.
De ha egyszerre mindenki szar, akkor a hibást úgy hívják: edző.

Szerencsére ez most egy lényegesen gyengébb Atalanta. Így ha csak egy picit javulunk, akkor a végén előttük lehetünk. De hosszú addig az út.
Ja, nem is volt mindenki szar. Smalling tetszett. Jó lesz Mancinivel párban.

Amúgy Pellegrini 33szor passzolt. Hagyjuk most, hogy ezt 73%kal tette. HARMINCHÁROM! Az több, mint 20%kal kevesebb, mint az eddigi legalacsonyabb mutatója volt. 57szer ért labdába. Az is rettentő kevés. Kb a seggén vette a levegőt a 20. perctől. Hogy maradhatott végig pályán? Mint hitt Fonseca, majd felpörög a végére? Antonucci és Diawara minek nekünk?
Az is gond lesz, hogy Veretout ezzel kb nullázta az önbizalmát. Sok-sok meccs kell, hogy elfelejtse. Hiába passzolt Smalling után a legpontosabban, mindenkibe az a "zseniális" keresztlabda ég majd be a mai meccsről. Gyorsan kiderül fejben mennyire erős. Kalinic pedig ha kihagy még 2 ziccer, kb lehúzza az egész karrierjét a budin. Nem fog tudni visszaépülni. Pedig ő önbizalomban pont rohadt erősnek tűnt a Fioban.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.09.25. 20:14


Az elvartnak megfelelo teljesitmenyt nyujtottak a sracok
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.25. 20:10


pinában tényleg volt lendület, de ha fonseca csak ennyit, tud hogy a szélső védőkre játszik, akkor szedje is a sátorfáját...
gasperini taktikával megette reggelire, a portugálnak 1 jó húzása volt, köbö 5 percig tartott, zavart okozott a 2 center jelenlétével, ennyi.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.25. 20:05


Szégyellnivaló teljesítmény és eredmény. Az Atalantának is volt nemzetközi kupameccse, így a fáradtsággal nem érvelhet Fonseca. 1 db Zapata jelentette a különbséget....
Ma különösen rosszul cserélt amúgy: lejött sPina, aki a legjobb volt (bár ő lehet megint lesérült). Zani volt még a másik aki lendületesebben játszott (majdnem lőtt egy csodagólt), erre őt is lehozta. Cristante, Pellegrini és Veretout kritikán alul játszottak, Pastorénak vagy Diawarának kellett volna jönnie. Legalább ötször volt olyan, h fel se nézett a középpályásunk, és olyan helyre ívelte fel/be, ahol 30 méteres körzetben nem volt emberünk. Sajnos köze nincs Veretoutnak Strootmanhoz. :( Arra meg végképp nincs magyarázat, h miért nem a gyors, lendületes Kluivertet hozza be és miért a full motiválatlan, lassú, idősebb, körülményesebb Mökitarjant meg Kalinicset.
Vajon mit jelent ez a hátralévőkre és mi derült ki? Az első 3 kiemelkedően erősebb a mezőnynél (Juve-Napoli-Inter), így 1 hely kiadó a BL helyre. Mi a 4.-6. helyért való harcban, OTTHON kikaptunk egy formán kívüli Atalantától 2-0-ra.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.09.25. 20:05


Hű, basszus, akárhányszor látok manapság Roma-Ata meccset, engem mindig lenyűgöz a bergamói csapat. Ezek jobbak, mint mi... Taktikailag nyilván, de egyéni képességekben is. Ahogy Kjaer leszedte Dzekót...Uramatyám... És ezzel megint nem Dzekót fikázom.
De hogy őt is üssem: bármikor bárhol elcserélném Dzekót erre a Zapatára. Plusz 20 millió.
Láttátok Florenzi mit művelt a második gólnál? Elhagyta a pozícióját, reklamált a bírónál, elvégezték a szabit, és az embere gólt fejelt. De hát ő a kicsi Flo, neki szabad ilyet.
És Bence, neked lett igazad. Szerintem a szokásos felállásban is megesznek minket, de ez így nulla volt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11483
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.25. 20:00


bence írta:Nevetek kinomban, sose lesz normalis csapatunk, normalis edzonk.
Ez Roma, egy euforikus gyozelem utan egy cumi a romon levo Atalanta ellen...
7 szelso tamadonk van kb. de az iranyito Pellegrinit kell ott jatszatni, 5 vedovel felallni, stb.
Nagyon okosak vagyunk a rotalassal a 19 evesnek van szuksege ra, Kolarovnak nincs? Milyen erdekes.
Cristante, Vereteout 90 perc vasarnap, most is, Diawara meg ul a padon?
Olyanok is voltak mindketten, mint a mosott szar, de nem az o hibajuk, ketten kellett volna bejatszaniuk az egesz kozeppalyat.
Bohoc ez a pali, nagyon kivagyok ra, pedig EdF-et evekig vedtem.

baxki csak a 2dik félidőt láttam, de dettó, mintha kifogyott volna a benya, power, de cristante állandóan a pályán, veretu meg.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi Dátum: 2019.09.25. 19:58


Na ezt most meg kell majd magyarázni! Bár hallom már,hogy Spinazzola sérülése miatt....
Csebi
 
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2019.09.22. 11:41

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.25. 19:57


Nagyon okosak vagyunk a rotalassal a 19 evesnek van szuksege ra, Kolarovnak nincs? Milyen erdekes.

Fonseca megmondta meccs előtt:
Mi a helyzet Kolarovval és Dzekóval? Mindketten folyamatosan játszanak, esetleg nem akarja őket pihentetni?
"Kolarov és Dzeko nagyon fontos játékosai a csapatnak. Szeretném őket pihentetni, de ez sajnos most nem lehetséges. Viszont ők profi játékosok, és mint ilyenek, nagyon szakszerűen odafigyelnek a fizikai állapotukra."

:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.09.25. 19:57


ekkora egy nulla, nihil, ócska, ótvar, színtelen-szagtalan, súlytalan, szürke romát, szégyeljék magukat.
2dik gólt lexarom, várható volt, de hogy az első előtt az ata beszorítja a romát saját pályáján, labdát megtartani, megjátszani nem tudó hitvány csapatot, szégyen.

fonseca takarodj! pallottával az élen!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2019.09.25. 19:57


mcsabi írta:Hát ez az Atalanta nem a mi szintünk. Mindenesetre azt becsülöm Fonsecaban, hogy szépen rotálja a csapatot. Spalletti első cseréjére még pár hónapot várni kéne.

Nagyon szepen rotalta valoban, lasd elozo kommentemet.
Veregessuk meg a vallat.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.25. 19:56


Hát ez az Atalanta nem a mi szintünk. Mindenesetre azt becsülöm Fonsecaban, hogy szépen rotálja a csapatot. Spalletti első cseréjére még pár hónapot várni kéne.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2019.09.25. 19:56


Nevetek kinomban, sose lesz normalis csapatunk, normalis edzonk.
Ez Roma, egy euforikus gyozelem utan egy cumi a romon levo Atalanta ellen...
7 szelso tamadonk van kb. de az iranyito Pellegrinit kell ott jatszatni, 5 vedovel felallni, stb.
Nagyon okosak vagyunk a rotalassal a 19 evesnek van szuksege ra, Kolarovnak nincs? Milyen erdekes.
Cristante, Vereteout 90 perc vasarnap, most is, Diawara meg ul a padon?
Olyanok is voltak mindketten, mint a mosott szar, de nem az o hibajuk, ketten kellett volna bejatszaniuk az egesz kozeppalyat.
Bohoc ez a pali, nagyon kivagyok ra, pedig EdF-et evekig vedtem.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.25. 19:53


miért, Dzeko helyére cserélték?
Ott van még Edin, bizonyíthat :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.09.25. 19:49


Kalinicet azert hoztak, hogy mindenki dzekoert imadkozzon
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.25. 19:38


kizárt hogy kikapjunk
Kalinic megoldja majd

szerk:
Nikola Nikola...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2019.09.25. 19:35


bence írta:rengeteg labdat szorunk el, szerencsere ok is hibaznak sokat, es nem bosszuljak meg.

Csak ido kerdese volt, bravo Fonseca, remek taktika...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.09.25. 19:33


Trigo Trigo ...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.25. 19:31


Duván Duván...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.25. 19:20


Nicolo Nicolo....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.25. 19:18


Pellegrini nemhogy nulla, hanem negatív volt, rossz mentalitással, folyton szabálytalankodva az első félidőben. És még mindig pályán van... (második első 8 percét nem láttam, de most meglepődve ültem ide)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2019.09.25. 19:07


Ha Ranierisen nyerunk 1-0-ra nem szoltam semmit :D
Smalling egyenkent eddig jo.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.09.25. 19:04


Tényleg rossz nézni, Bence. De engem EDF már hozzászoktatott, meg előtte Ranieri, úgyhogy nem gond. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11483
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.25. 19:01


Nem értem Egriéket. OK, h mindig ilyen 3-3-akat játszik a két csapat, de most mindkét csapat egy hosszú, erőltetett menet közepénél tart. Nem fognak sziporkázni. Nyilván mi se rúgunk minden meccsen 4 gólt. :D :D
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 206 vendég