Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.22. 20:27


aeser írta:Totti így is több percet kapott idén mint a formája indokolná, nem értem miért téma a lecserélése, Maicon is megkapja a cserét minden meccsen pedig kevesebbet van pályán és fiatalabb is pár évvel.
26 meccsnél jár idén és még csak február van. Tényleg többet kéne pályán lennie?

de itt most nem erről van szó, totti ma hajtott, akart, nem az ellent rugdalta, és nem alattomoskodott, hanem a játékra koncentrált, ezért kellett volna maradnia.

a játékperceit, destroval összevetve már kiveséztem, ott garciának kellett volna következetesnek maradnia, ahogy a szezon legelején még következetes is volt, csak vhol megfeledkezett ezen szokásáról, meg is lett az eredménye(destro ment, nem azért mondom mert hiányzik, de hát a keves játékperc miatt lépett).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.02.22. 20:17


Totti így is több percet kapott idén mint a formája indokolná, nem értem miért téma a lecserélése, Maicon is megkapja a cserét minden meccsen pedig kevesebbet van pályán és fiatalabb is pár évvel.
26 meccsnél jár idén és még csak február van. Tényleg többet kéne pályán lennie?
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.02.22. 20:04


F.Totti írta:
fogkefe1 írta:Keita? Totti? De Sanctis, DDR?


Totti vagy senki. A fene tudja mi megy az öltözőben, de mintha sokkal kisebb lenne a respektje, mint bármikor. Szezon elején még nem is bántam, de most gáz.

Szerintem Tottinak nem lett kisebb a respektje,csak eddig nem volt rá akkora szükség,hogy megmutassa.Ranierinek is az első jól sikerült éve(2. hely ),mindenki dicsérte agyba-főbe,amire a fejébe is szállt a dicsőség.Fejébe vette,hogy főnökebb lesz a főnöknél és elkezdte alázni ,égetni Tottit ok nélkül,és a rend felborult az öltözőben és a fejekben.Nem mindenki tudta ki mellé kell állni.Az eredményt tudjuk.
LE úgy kezdte,hogy Tottit alázta, a végét tudjuk.
Garcia okosan (tanulva LE hibájából) az első évében elfogadta,hogy Totti a Főnök,eggyütt dolgoztak,ment is a csapatnak.Rend az öltözőben és a pályán.Aztán kezdett kinyílni a csipája,jó szereplés,a dicséretek( ld Ranieri,akinek a hibájából már nem tanult Rudi,vagy nézett utána mielőtt ide jött,csak Enriqueig terjedt ki a figyelme),aztán elkezdte ok nélül lecserélgetni,akkor is mikor jól ment neki a játék.Szerintem már az öltözőben elkezdte a Totti elleni főnökösködést.
Most lehet azt mondani,mi az,hogy egy játékos dirigál egy edzőnek.Erre azt mondom:úgy tünik nem érted, ez Róma. Sőt a Serie A. Balotellit is simán helyre rakta. :lol:,megtette amit a többiek elvárnak egy főnöktől.
Totti elérte,hogy a játékosok felnéznek rá,mert érzik és tudják,hogy a pályán,az öltözőben rá számíthatnak.Szerintem ezt nem adják ingyen és érdemtelenül.Aki focizott,az tudja milyen nehéz ezt kivívni egy öltözőben ennyi éven keresztül.
Látva Totti szemét a kispadon ülve,mikor a kamera közelről mutatta,szerintem most jött el a pillanat,amikor Totti megszólal,eddig nem szólt,visszafogta magát,lehet,hogy Garcia eddigi munkáját becsülve,csak négy szemközt.Kérdés erre Garcia,hogy reagál.Bekeményit vagy visszatér a kezdetekhez,és vissza áll a rend.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.22. 19:14


fogkefe1 írta:Keita? Totti? De Sanctis, DDR?


Totti vagy senki. A fene tudja mi megy az öltözőben, de mintha sokkal kisebb lenne a respektje, mint bármikor. Szezon elején még nem is bántam, de most gáz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.22. 19:11


feree80 írta:
fogkefe1 írta:Keita? Totti? De Sanctis, DDR?

nem azok, max totti, nagyon max

védelemben ilyen nincs, az is tuti

Real, Arsenal, Chelsea(van a Terry aztán kész)? City?(talán a Touré aztán ennyi)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.22. 19:05


fogkefe1 írta:Keita? Totti? De Sanctis, DDR?

nem azok, max totti, nagyon max

védelemben ilyen nincs, az is tuti
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.22. 19:03


Keita? Totti? De Sanctis, DDR?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.22. 19:02


amúgy qrvára hiányzik ebből a csapatból, ebben az önbizalom hiányos helyzetben egy vagy több vezér típusú játékos :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.22. 18:56


Garcia most már átírhatná a sablonnyilatkozatában az első félidőben jól játszottunk részt mondjuk az első 20 percben nem játszottunk rosszulra. A fáradtság részt ismét nem értem. Ha fáradtak a játékosok, akkor mondjuk mi lenne, ha Verde, Ucan, Sanabria, Paredes, Adamo, Vestenicky, Spolli is helyett kapott volna a kezdőben? Megeszem a sapkám, ha 1:1-et nem értünk volna el ezekkel a játékosokkal.
feree80 írta:nagyon, nagyon várom a teljes mélypontot, de tényleg, hogy már attól lentebb nincs, mert onnan csakis felfelé vezet az út. :wink:

ahhoz még 3-6 helyet szerintem zuhanni fogunk még a tabellán.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.22. 18:54


a juve és a feyenord meccs mindenképpen garciáé, ebben 100%ig biztos vagyok, hogy mi lesz utána?! nyilván az eredmények függvénye, szvsz mind2t bukjuk, jobban mondva a juvét tuti, a hollandot meg x-el, tizikkel.....

dumber a 20 gólos csatár, megeszem a nem létező kalapomat, ha tényleg az :lol:
gyakorlatilag a 22es csapdája, destro, totti = dumber, totti
2en gyakorlatilag nem férnek meg a kezdőben, ebben a szerkezetben tuti. :wink:
de azt is mondtam korábban, akarhattok ti itt 20 gólos csatárt, ameddig totti van, addig ilyenünk mellette nem lesz.....

ráadásul a feka még buta is, még ha garcia kérte tőle hogy ácsorogjon a 16oson belül, ha nem esik le neki, hogy nem kap/jut el hozzá a laszti, talán érdemes lenne hátrébb lépni, és elkérni, akkor hagyjuk is....

nagyon, nagyon várom a teljes mélypontot, de tényleg, hogy már attól lentebb nincs, mert onnan csakis felfelé vezet az út. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.22. 18:39


Szerintem az első félidő rendben volt. Mármint ahhoz képest...
Ahhoz képest mindenképpen. De tényleg csak ahhoz képest...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.22. 18:37


Szeritnem ezekre az esetekre találták ki a kezdő vagy edzőcserét.
kezudőt nem igazán fog cserélni Garcia, mivel nem is tud a sok sérült miatt. Így is sokat rizikózott már Cole-Verde-Florenzi RB posztjával. Ha Ucant nem akarja kipróbálni, akkor mindegy. Paredes végül kapott pár meccset, nem volt rossz de ő sem váltotta meg a világot. Sanabria van még, de inkább Doumbia lendüljön formába. Szóval ennyi. Maradt az edzőcsere. Vagy a csoda, hogy 3 góllal verjük a Feyenordot...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.22. 18:36


Trigoria írta:feree jajj
mondom MAX megkérik rá
és olyankor nyilván megállapodnak mindenről, ki is fizetnek neki egy szép summát a felmondásért cserébe
mintha még nem láttunk volna ilyenre példát a fociban
de amúgy Garciát tartom annyira egyenes és rendes embernek, hogy akár magától is lemondjon, ha tényleg nem látja a kiutat


Felesleges ezt túlragozni. Ha marad ez az állapot és lecsúszunk a dobogóról menni fog Garcia. Tök mindegy milyen szerződése van. Ilyenkor mindig megy az edző. Még Tornyi Barna is. Max majd utána pereskedik :)
Ha folytatódik a leépülés Garciának sem érdeke maradni. Rombolja az imázsát, minél többet szenved a csapat, annál nehezebben talál majd jó állást. Ez is garantálja, hogy megköttessék a kompromisszum, ami a klubnak és az edzőnek is jó. Így működik ez mindenütt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2015.02.22. 18:38-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.22. 18:32


Kezdek fáradni vagy fásulni vagy csak a ...om van tele az elmúlt hónapokkal, de nagyon. Azért írok különvélemény :)

Szerintem az első félidő rendben volt. Mármint ahhoz képest...
Persze visszaállt a Verona, de voltak helyzetek, helyzetecskék és lett gól is. Ennél többet most reálisan nem lehet várni a csapattól (mielőtt kapnék ezért... persze lehetne, mert agyonfizetett sztárocskáink papíron sokkal jobbak a Verona játékosoknál, de attól hogy sokat keresnek még lehetnek görcsösek, önbizalomhiányosak).
Szóval ez kifejezetten tetszett. Azután a kopasz bálnavadász másodszor is lemészárolta (lap nélkül) Florenzit. Ő visszament, de nem volt rendben. Jankovics meg pont az ő embere volt. Aztán meg flipper. Itt vége is volt a könnyed veronai délutánunknak.
A második félidőben nagyon durva volt az a bénultság, amivel próbálkoztunk. Egyedül Tottiban volt élet és a 70. percig Ljajicban. A többiek már az újabb iksz gondolatától is összefosták magukat. Gondolom Trigória tele lesz "lelkesítő" drapival, úgyhogy ez némileg fokozódik is majd a Juve meccsig. Remélem jól jövünk ki belőle, mert ha nem akkor én is kezdem azt hinni, hogy elmehet a BL hely. Nem a második, hanem a harmadik is.

No, de a lényeg, hogy az első félidő szerintem vállalható volt és még tetszett is picit. És most felvettem a bukósisakomat és az esőkabátomat. Várom a reakciókat :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.22. 18:11


feree jajj
mondom MAX megkérik rá
és olyankor nyilván megállapodnak mindenről, ki is fizetnek neki egy szép summát a felmondásért cserébe
mintha még nem láttunk volna ilyenre példát a fociban
de amúgy Garciát tartom annyira egyenes és rendes embernek, hogy akár magától is lemondjon, ha tényleg nem látja a kiutat
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.22. 18:03


ja, persze, garcia majd felmond önként, és lemond mittudomén hány évi fizujáról...nem rég hosszabbítottak vele.....

amúgy nem oszt v szoroz, de egy pihent juve jön az olimpicoba, kedden bl meccsen, hétfő este meg játszunk ellenünk, uefa meccsünk meg csütörtökön lesz
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.22. 17:57


vazze feree, még jó hogy nem vagy Sab közelébe, mert annyira a rögeszméddé vált, hogy félteném az életét :D
már többször mondtam, hogy semmit az ég világon nem kellett volna csinálnia, hisz scudettora esélyünk már akkor sem volt, csak szórta a pénzt, meg ámokfutott, csak rosszabbak leszünk, vagyunk a januári mercatoja után :twisted: :wink:

nyilván ő akart igazolni mindenáron ugye? Nem kérte Garcia őt erre igaz? Vagy Pallotta? Gondolt egyet egyik reggel, és Garcia nyakára hozott pár afrikait. Mert. Csak. Szórakozásból.

kirúgni nem fogja Garciát, ő nem is tehetné szerintem.
max megkérik finoman, hogy mondjon fel magától. :)

wini:
Lehet,hogy megköveztek,de szerintem Dzsudzsákban több a fantázia,mint Gervinhoban,Iturbéban vagy Doumbiában.Ibarbót még nem láttam játszani,de ő is gyanús.
Ezt ha nem is pont így, de már én is mondtam. Dzsudzsák itt sztár lenne jelenleg.

fr:
felesleges a játékosokkal foglalkozni. Az egész csapat elvesztette az önbizalmát, nincs a játékunkban semmi ötlet, elképzelés. minden megnyilvánulásukon látszik, hogy nem tudják, mit csináljanak, mit keresnek a pályán. Van akiből ez úgy jön le, hogy meg se próbál semmit, van, akiben meg úgy, hogy elképzelés nélkül azért meglódul, hátha. de ezt is csak úgy megszokásból.
És ez csak hetek óta egyre rossszabb. Ahogy a csapat, úgy Rudis is kiégett. ilyen esetben nem érdemes halogatni, proaktívnak kéne lenni a vezetőségnek. Pallotta jön a héten, stadion ügyileg, de nyilván a csapattal is kell valamit kezdenie.

ezzel szóról szóra egyetértek. Nem a játékosok felejtettek el focizni. Most se tudnak kevesebbet mint féléve (ami azért nem olyan sok). Csak nem tudja senki, mi a megoldás erre a helyzetre.

bence::
Az első félidő szerintem hiba nélküli volt, ez azért cáfolni látszik azt a teóriát, hogy elképzeléstelen a játék, kiismertek minket, vagy, hogy kiégett a csapat.
Mindenki pörgött, nyomás alatt volt a Verona, és ötletesen játszottunk, a szerencsétlen góltól most tekintsünk el.
hát nem tudom, nálam nem cáfol semmi semmit. Az első félidei játékunk is vállalhatatlan volt kb. csak azért tűnt úgy, hogy van valami, mert a Verona beállt a 16-osára. A nyomás relatív volt, hiszen igazi helyzetünk se nagyon volt. Az ötletes játékot viszont kikérem magunknak a csapat nevében :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.22. 17:50


F.Totti írta:Én és nem értem miért ne adhatna. Megy majd a smájli ;)

Bookmarkollak én is de szerintem én fogom küldeni neked :D

RG: szerencse hiánya, sérültek stb miatt vesztettünk. Csoda hogy most nem scudettozott egyet.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.02.22. 17:48


jó eséllyel jövőhéten a Napoli mér be is hozott minket :S
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.22. 17:44


mcsabi írta:
zsolti írta:Az ember agyvérzést kap,ha a Juvét megverjük.
Persze verjük meg,de ... értitek...
Mondjuk álomszerű lenne,úgyhogy ilyenektől talán nem ildomos tartani jelen pillanatban.

Felesleges ezen agyalni. Ha Astori nem ad nekik két gólpasszt, majd Manolas csinál büntetőt. A juve helyzetkihasználása nem olyan mint a parma, verona, cagliari és a többi alsóházi csapaté, akik rendre gurítanak nekünk egy-egy gólt. Számomra az x is teljességgel elképzelhetetlen.

Nem tudom már ki bookmarkolta a pjanicos hsz-em, de hogy gólpasszt fog adni :lol: :lol: :lol: :lol:


Én és nem értem miért ne adhatna. Megy majd a smájli ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.22. 17:37


wini írta:
feree80 írta:sabatini meg szégyellje magát ilyen hitvány, ótvar, vállalhatatlan mercato után, még rosszabbak vagyunk mint előtte. :wink: :bah: :twisted:

Sabatini EGY taktikához igazolt.Arra nem gondolt,hogy ha a taktika bukik,akkor cumi van.Márpedig úgy néz ki,a taktika a kis csapatok ellen bukik,nagyokkal szemben talán él.Csak a Juve sokkal van előttünk,a Napoli kevéssel mögöttünk.

már többször mondtam, hogy semmit az ég világon nem kellett volna csinálnia, hisz scudettora esélyünk már akkor sem volt, csak szórta a pénzt, meg ámokfutott, csak rosszabbak leszünk, vagyunk a januári mercatoja után :twisted: :wink:

büszke lehet a művére. :wink: :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.22. 17:36


zsolti írta:Az ember agyvérzést kap,ha a Juvét megverjük.
Persze verjük meg,de ... értitek...
Mondjuk álomszerű lenne,úgyhogy ilyenektől talán nem ildomos tartani jelen pillanatban.

Felesleges ezen agyalni. Ha Astori nem ad nekik két gólpasszt, majd Manolas csinál büntetőt. A juve helyzetkihasználása nem olyan mint a parma, verona, cagliari és a többi alsóházi csapaté, akik rendre gurítanak nekünk egy-egy gólt. Számomra az x is teljességgel elképzelhetetlen.

Nem tudom már ki bookmarkolta a pjanicos hsz-em, de hogy gólpasszt fog adni :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.02.22. 17:27


Az ember agyvérzést kap,ha a Juvét megverjük.
Persze verjük meg,de ... értitek...
Mondjuk álomszerű lenne,úgyhogy ilyenektől talán nem ildomos tartani jelen pillanatban.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.02.22. 17:20


Az első félidő szerintem hiba nélküli volt, ez azért cáfolni látszik azt a teóriát, hogy elképzeléstelen a játék, kiismertek minket, vagy, hogy kiégett a csapat.
Mindenki pörgött, nyomás alatt volt a Verona, és ötletesen játszottunk, a szerencsétlen góltól most tekintsünk el.
A 2. félidő viszont siralmas volt, remegtek a lábak, de miért is ne remegnének meg a "szurkolók" által szánalmasnak nevezett játékosok lábai?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.02.22. 17:17


feree80 írta:sabatini meg szégyellje magát ilyen hitvány, ótvar, vállalhatatlan mercato után, még rosszabbak vagyunk mint előtte. :wink: :bah: :twisted:

Sabatini EGY taktikához igazolt.Arra nem gondolt,hogy ha a taktika bukik,akkor cumi van.Márpedig úgy néz ki,a taktika a kis csapatok ellen bukik,nagyokkal szemben talán él.Csak a Juve sokkal van előttünk,a Napoli kevéssel mögöttünk.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 73 vendég