Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.02.03. 23:31


Ferenc10 írta:ha a keret értékét,és a fizetéseket nézzük 2. helyen állunk a Juve mögött.Úgy ahogy a Seria-A-ban is....


Így van, erre írtam, hogy a mi szerencsénk, egyben az olasz bajnokság szégyene és színvonalának hű tükre, hogy ezzel a lassan négy hónapja tartó nézhetetlen semmivel is simán másodikak vagyunk...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2015.02.03. 23:29


GR: ez a helyzet nem alapvetően nem Garcia hibája. Előző szezonban azért voltunk jók, mert volt egy stabil védelmünk egy szenzációs belsővédő-párossal és egy olyan Gervinho, aki képes volt minden pillanatban veszélyt okozni. Na meg egy egészséges Strootman, akire bevallottan is az egész 4-3-3 szisztéma épült.. Ebből mi maradt? Az égvilágon semmi.. Benatiát eladtuk, Castan már lassan 1 éve sérült, Maicon már öreg, Kevin szegény lehet sosem lesz teljesen egészséges, Gervinho-t meg egész egyszerűen kiismerték. Totti és DeRossi már nem a régi (még ha van 1-2 jó meccsük is).. Egy ideig tartott a lendület, utána elfogyott. Hiba lenne az előző szezonban szereplő csapattal összehasonlítani a mostanit, mert teljesen más.

Új alapokat kéne találni, de gyorsan. A legnagyobb problémát én abban látom, hogy nem látok a jelenlegi keretben olyan játékost, aki vezéregyéniség lehetne. Én sokáig Pjanicra gondoltam, de hát a bosnyák képtelen felnőni a feladathoz, akkor meg ki legyen?..

Most én sem látom a megoldást, de remélem hogy az afrikai légió hoz valami színt ebbe a Roma-ba.
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.03. 23:29


Garcia megint mit.nyilatkozik. Ez az ember bolond... gyerekek, ne olvassátok el.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.02.03. 23:28


Ferenc10 írta:F72 látom megy az olasz,lefordítanád hogy mit kantált a Sud meccs után?

http://romanews.eu/it,a138216/La-Sud-Ch ... schi-Tutti

grazie


Öööö. finoman szólva arra kérték őket, hogy legyenek tökösebbek, adjanak bele mindent... Szleng.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.03. 23:28


[/quote] Garcia mester három hónapja még nem szégyellte azt nyilatkozni, hogy igazából csak a Bayern, a Real, meg a Chelsea teljesít jobban a Románál.
A Roma kerete papíron és fizetések alapján is erősebb a lilákáénál. Tehát ha mi középcsapat vagyunk, akkor a Fiorentina "kiscsapat"...

A közönség fantasztikus volt. Szurkoltak végig, majd lefújás után kérték a csapatot, hogy menjen ki a kanyar elé, ezt a játékosok meg is tették... Majd jött az "Andate a lavorare..." kórus. Igen, menjetek dolgozni. 3,5 millió fizetésért, legalább harcolok, kis alázatot viszek fel a pályára. 3,5 millió fizetés sok egy jellemgyenge, alibi játékosnak.[/quote]


Értem a gondolat meneted,de nálam nem a keret értéke,és a fizetések összege dönti el,hogy hova soroljam a csapatot.A mutatott játékban,és a valódi nagy csapatok elleni produkcióban mérem.
Mellesleg ez a futball,nem mindig a jobbik csapat nyer,ha a keret értékét,és a fizetéseket nézzük 2. helyen állunk a Juve mögött.Úgy ahogy a Seria-A-ban is....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ferenc10 2015.02.03. 23:29-kor.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.03. 23:26


Hétvégén írtam Montellát, ma Spallettit.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.03. 23:24


Rudi legfőbb gyengesége sztam pont egyben a legjobb erénye is...Rendkívül jó pszichológus,és nagyon jó kapcsolatban van minden kerettaggal.
El nem tudok képzelni hogy az ilyen meccsek után dühöngve leordítsa a bandát,vagy hogy valakit nevelő szándékkal padra ültetne.Ezekkel a húzásokkal pedig el lehetne gondolkodtatni a brigádot...addig,míg az ilyen meccsek után megsimogatja Pjanic fejét,hogy jolvan fiam ügyesen mozgattad a csapatot,és pozitívumokat lát ,addig ebből a szarból nem kerülünk ki.Imádom Rudit,de az esetleges minőségi pótlás reményében szépen hagynám elmenni...
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tboy70 Dátum: 2015.02.03. 23:21


Egyetértek.
Az ellenfél annyit készül ellenünk, hogy megnézi a Bayern elleni meccset. Mi pedig ugyanazt toljuk kedvetlenül,lelketlenül. Itt csak valami nagy valagba rugás segíthet, ha segít.
GrazieRoma írta:Gyerekek, ez a csapat egy kalap kaka - ez a hozzaallas nem melto a Roma mezhez.

Itt valami december elejen / november vegen elveszett es egyre inkabb azt latom, hogy eselye SINCS hogy visszaterjen.

En kimondom elsore:

Nem marad mas mint az edzocsere. Rudiban ennyi volt, kifutott, kiismertek - hozott nekunk 1,5 csodalatos evet, de neki kepessegei alapjan ennyi volt a Roma eleteben a szerepe.

Emlekezzunk ra es a csodalatos menetelesre orok eletunkben, de vege. Keptelen megugrani azt a helyzetet, amibe 2,5 honapja belecsoppentunk.

Errol arulkodik a nyilatkozata, az edzoi huzasai, a mindennapok. Nem tudja a megoldast es nem tud mit csinalni. Ebben a helyzetben ennyi volt.

Varom az edzovaltast, most itt a kupa kieses, 2-3 het mulva jon az Europa Liga kieses, es a bajnoksagban bukjuk a 2. helyet.

A kerdes, hogy mindezt Pallotta mikor meri meglepni, minden csak ido kerdese.

Grazie Rudi, arrivederci!!!!!!!!!!
Avatar
tboy70
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.08.26. 21:43

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.02.03. 23:21


Ferenc10 írta:
F72Quadraro írta:
Ferenc10 írta:csak ismét azt hoztuk,amire jelenleg ez a csapat képes/hivatott.
FORZA ROMA


Ennek a csapatnak papíron erősebb a kerete, mint a Fiorentinának. Ennek ellenére senki egy szót sem szólhat, a Fiorentina megérdemelte a továbbjutást. Ők csapat.
Lefújás után 20 percet beszélgettek a stúdióban (Rai Sports), megkérdezték egymástól: mit lehet kiemelni a Románál pozitívként vagy olyan dologként, ami reményt adhat? Válasz: "Poco... direi nulla"... Keveset, inkább semmit.
Hullámvölgyben lehet egy csapat három-négy mérkőzésen, egy hónapig... Én október 21. óta ugyanazt az elképesztően lassú, körülményes, elképzelés nélküli semmit látom. Lassan négy hónapja...



Nem csak papíron,valóban is erősebb a Roma kerete.Valóban lassan 4 honapja gödörben vagyunk,akkor úgy gondolod hogy a jelenlegi Roma inkább a tavalyi formánkra hivatott? Ahhoz viszonyítunk most? A 10 meccses győzelmi sorozathoz,és ahhoz az embertelen vadállat középpályához ami tavaly jellemezte a csapatot?Vagy inkább ahhoz hogy nem is olyan rég még 5-6 helyen voltunk (amit rendszeresen emlegetsz hogy nem bánnád ha így lenne,de szerethető játékosokkal?)
Ne felejtsük már el azt sem,hogy UGYAN EZEK a játékosok még 6-8-10 honappal ezelőtt a szemünkben a mennyekben voltak.
Szerintem valahol a kettő közt lehetünk,középen,mint egy erős közép csapat.


Garcia mester három hónapja még nem szégyellte azt nyilatkozni, hogy igazából csak a Bayern, a Real, meg a Chelsea teljesít jobban a Románál.
A Roma kerete papíron és fizetések alapján is erősebb a lilákáénál. Tehát ha mi középcsapat vagyunk, akkor a Fiorentina "kiscsapat"...

A közönség fantasztikus volt. Szurkoltak végig, majd lefújás után kérték a csapatot, hogy menjen ki a kanyar elé, ezt a játékosok meg is tették... Majd jött az "Andate a lavorare..." kórus. Igen, menjetek dolgozni. 3,5 millió fizetésért, legalább harcolok, kis alázatot viszek fel a pályára. 3,5 millió fizetés sok egy jellemgyenge, alibi játékosnak.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.03. 23:21


Akkor hadd tegyem fel én a kérdést! Ki jönne helyette? Én kettő embert látnék szívesen. Az egyikkel Totti dolgozna együtt szívesen, a másik mondta is, hogy egyszer le fog ülni a Róma padjára! Ezek közül inkább a másodikat látom megfizethetőnek! 1, Mourinho, 2, Ancelotti
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.03. 23:18


Most.megint szidhatnám Rudit ahogy szoktam, de ma nem. Ebben az emberben ennyi van. Szépen megvárom még elküldik.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.03. 23:18


F72 látom megy az olasz,lefordítanád hogy mit kantált a Sud meccs után?

http://romanews.eu/it,a138216/La-Sud-Ch ... schi-Tutti

grazie
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.02.03. 23:17


Nagyon nagy megváltás kell majd az elefántoktól, illetve Ibarbotól, különben ba**hatjuk ezt a szezont
Semmi dinamizmus nincs a játékunkban, lehet Tottit is szidni, de mégis kit lehetett volna labdákkal tömni (valljuk be ez az egyetlen amiben még mindig világklasszis) a ma játszók közül?
Florenzi csatárként sajnos használhatatlan, ma is kapott két olyan labdát amiből egy igazi csatár négy gólt rúg. Ha nem akarjuk elküldeni, (amit nagyon remélek) kénytelen lesz jobbhátvédet játszani.
Ljajics ügyesen húzza befelé, de tőle se várhatjuk el rendre, hogy lője a gólokat, nem is ez a dolga.
A középpályán Nindzsa és Pjanics hetek óta árnyéka önmagának, a védelem meg bohózat.
Továbbra se tudok neheztelni Rudira, a csapatra annál inkább.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.03. 23:15


Halkan megjegyzem, hogy bet365-ön a Cagliari győzelme 4,33-ról 3,75-re esett. Ha még Zeman papa lenne, akkor utalnám fel a fizetésem, hogy majdnem megnégyszerezzem.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.03. 23:15


F72Quadraro írta:
Ferenc10 írta:csak ismét azt hoztuk,amire jelenleg ez a csapat képes/hivatott.
FORZA ROMA


Ennek a csapatnak papíron erősebb a kerete, mint a Fiorentinának. Ennek ellenére senki egy szót sem szólhat, a Fiorentina megérdemelte a továbbjutást. Ők csapat.
Lefújás után 20 percet beszélgettek a stúdióban (Rai Sports), megkérdezték egymástól: mit lehet kiemelni a Románál pozitívként vagy olyan dologként, ami reményt adhat? Válasz: "Poco... direi nulla"... Keveset, inkább semmit.
Hullámvölgyben lehet egy csapat három-négy mérkőzésen, egy hónapig... Én október 21. óta ugyanazt az elképesztően lassú, körülményes, elképzelés nélküli semmit látom. Lassan négy hónapja...



Nem csak papíron,valóban is erősebb a Roma kerete.Valóban lassan 4 honapja gödörben vagyunk,akkor úgy gondolod hogy a jelenlegi Roma inkább a tavalyi formánkra hivatott? Ahhoz viszonyítunk most? A 10 meccses győzelmi sorozathoz,és ahhoz az embertelen vadállat középpályához ami tavaly jellemezte a csapatot?Vagy inkább ahhoz hogy nem is olyan rég még 5-6 helyen voltunk (amit rendszeresen emlegetsz hogy nem bánnád ha így lenne,de szerethető játékosokkal?)
Ne felejtsük már el azt sem,hogy UGYAN EZEK a játékosok még 6-8-10 honappal ezelőtt a szemünkben a mennyekben voltak.
Szerintem valahol a kettő közt lehetünk,középen,mint egy erős közép csapat.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.03. 23:11


a végén csak kiderül hogy az egész csapat Gervinhotól és a jó formájától volt jó
vicc lenne, de...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.03. 23:08


F.Totti írta:Úgy-úgy. Nála azért meglepőbb, mert rutinból ő nem lesz jó. Az első félidőben még labdaközelben volt, de a másodikra teljesen elfogyott. Ucan már szégyellem állandóan emlegetni. Ugyanakkor ha ő bent lett volna, akkor sem vagyunk sokkal előrébb. Ma Totti, Ljajic és amikor bejött Pjanic is értékelhetetlen volt. Astori simán gyenge. Radja, Keita, Maicon szimpla közepes. Így az egyetlen esélyünk ha vezetést szerzünk és ráülünk.
Ucan sem lesz megoldás erre formára. Ha elfogadjuk, hogy Capitano ennyi volt, akkor kizárólag Pjanicban, Ljajicban és a fürge négereinkben bízhatunk. Illetve Garciában. HA ők nem élednek fel, akkor reménytelen szenvedés jön.

Azért legalább egyszer kipróbálhatta volna Rudi. Lehet mondani, hogy biztos szar lenne, de nyáron egyszerűen odáig voltam hogy milyen jó fiatal középpályást szereztünk, mert rendre villogott a felkészülésiken. Erre itt vagyunk február elején és szánalmas 3 percet kapott a felnőtteknél és 1 mérkőzést a primavera-ban. Akkor miért nem adtuk kölcsön?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.03. 23:07


feree80 írta:sajtócsend mért radikális?!
t


Mert miért ne lenne az? :D :D

Nem mindennapi megoldás,se Rudi,se senki nem beszélhetne össze-vissza. Sajtócsend nem mindennapi eszköz manapsag ha igy jobban körül nézunk europaban.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.02.03. 23:06


Ferenc10 írta:csak ismét azt hoztuk,amire jelenleg ez a csapat képes/hivatott.
FORZA ROMA


Ennek a csapatnak papíron erősebb a kerete, mint a Fiorentinának. Ennek ellenére senki egy szót sem szólhat, a Fiorentina megérdemelte a továbbjutást. Ők csapat.
Lefújás után 20 percet beszélgettek a stúdióban (Rai Sports), megkérdezték egymástól: mit lehet kiemelni a Románál pozitívként vagy olyan dologként, ami reményt adhat? Válasz: "Poco... direi nulla"... Keveset, inkább semmit.
Hullámvölgyben lehet egy csapat három-négy mérkőzésen, egy hónapig... Én október 21. óta ugyanazt az elképesztően lassú, körülményes, elképzelés nélküli semmit látom. Lassan négy hónapja...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.03. 23:02


sebastian írta:Én örülök mindig a fiataloknak! Így Verdének is! Csak azt nem értem, hogy Miért nem lehet Yangát játszatni vagy egy fiatalt Astori helyén! Mintha amnéziás lenne Rudi és elfelejtené hétről hétre, hogy ki hogyan teljesített az előző mérkőzéseken! Jöjjön Ucan és jöjjenek a fiatalok! Van az az állapot, amikor minden mindegy és van az állapot is, amikor csak jobb lehet! A mostani állapotunkra/formánkra mindkettő igaz! Nincsen mit vesztenie Rudinak ha felteszi a Fakót! Ami Paredest illetően aggaszt az az, hogy nem látom a megfelelni vágyását! Hogy felszántja a pályát, pl mint Florenzi az első időkben! És ez igaz Verdére is! Hova lett a tűz a szenvedély, hogy be akarok kerülni a kezdőbe? És ha edzésen is így állnak a dolgokhoz, akkor érthető Rudi gondolkodása! Paredesnek kb 2x annyit kellene futnia, mozognia, játékban lennie mint a többieknek, hogy felkeltse a figyelmet! Elvagyok szomorodva....:(


Úgy-úgy. Nála azért meglepőbb, mert rutinból ő nem lesz jó. Az első félidőben még labdaközelben volt, de a másodikra teljesen elfogyott. Ucan már szégyellem állandóan emlegetni. Ugyanakkor ha ő bent lett volna, akkor sem vagyunk sokkal előrébb. Ma Totti, Ljajic és amikor bejött Pjanic is értékelhetetlen volt. Astori simán gyenge. Radja, Keita, Maicon szimpla közepes. Így az egyetlen esélyünk ha vezetést szerzünk és ráülünk.
Ucan sem lesz megoldás erre formára. Ha elfogadjuk, hogy Capitano ennyi volt, akkor kizárólag Pjanicban, Ljajicban és a fürge négereinkben bízhatunk. Illetve Garciában. HA ők nem élednek fel, akkor reménytelen szenvedés jön.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.03. 23:02


feree80 írta:sajtócsend mért radikális?!
amúgy több mint fura, keita a bajnokságban épp hogy beesett romába a szafariról, és pont hogy jó volt, még annyi utazás után is, mára meg már beszívta a romai közeget, és xart se ért

Azért csak csak kiosztott egy gólpasszt, amit Holebas be is vágott (volna, ha Cole-t eladjuk télen és helyette ma a görög játszik)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.03. 23:00


Igen, valamin mindenképp változtatni kell. Ha máson nem ma edzői stábon. Spaletti
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.03. 22:59


sajtócsend mért radikális?!
amúgy több mint fura, keita a bajnokságban épp hogy beesett romába a szafariról, és pont hogy jó volt, még annyi utazás után is, mára meg már beszívta a romai közeget, és xart se ért
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.02.03. 22:58


előző meccsen pont hogy ingabinga volt elég bizonytalan, Astori is csak az utóbbi időben volt szar, nem nagyon tudom vitatni hogy Astori játszatta Garcia, am meg nem nagyon volt nagy hibája, a 2. gól persze, bár ahogy néztem megcsúszott mikor gomez átvette a labdát, bár helyezkedhetett volna jobban is, de mindegy is 1-0nál se sok esélyünk volt már
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.03. 22:54


Egyértlmű hogy váltás kell,ez Ruditól nem várható...
Keitán lehet nagyon sokszor látni,hogy értetlenül forgolódik a labdával,mert egyszerűen nincs kinek passzolni... radikális eszközöket kéne bevezetni,mint anno a sajtócsend vagy mindenkit bezárnak trigoriába a 2 meccs között.Ha Ruditól nem várhatunk változást,akkor max a vezetőktől lehetne,esetleg ha elküldik Rudit,na de erre semmi esély sincsen..ötlettelen vagyok teljesen...
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég