Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2015.02.17. 23:07


fogkefe1 írta:Csak azért mondtam, mert érdekes, hogy ennyire viszsavárnád Benatiát. Ma is annyira ügyes volt, hogy inkább Alaba volt a belső védő nem pedig ő. :D Előbb küldték fel Bernatot a pályára, mint azt a játékost akit 30 millióért vettek. (ha sérült volt vagy eltiltott akkor bocs, ennek most nem néztem utána.)

bemelegítésnél sérült meg elvileg, kezdő lett volna
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.02.17. 23:07


Most így belegondolva, milyen durva lenne már egy Marcos-Benatia védőpáros... Mennyi évnek kellett eltelnie, hogy találjunk két ilyen jó belsővédőt, aztán így vagy úgy de csak eladtuk mindkettőt... Amúgy azt írták, hogy Benőnek valami izom problémája volt.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.17. 22:50


mcsabi írta:
fogkefe1 írta:Mexest is Mancinit is??? Két tábor van itt aki szereti a zsoldosokat meg aki nem, ezek szerint te az előbbi vagy, de azért ez már túlzás. Megkaptuk érte a pénzünket felejtsük el. Inkább jöjjön egy új srác mint ő.

Nincs bajom a "zsoldosokkal", ameddig nem szavakkal bizonygatják mennyire fontos nekik a klub, a pályán meg szembeköpik mindazt, amit hétről hétre nyilatkoznak.
Bár ez a zsoldos kifejezés szerintem túl erős főleg hogy nem igen lehet mondani olyan klubot akinél csak saját nevelés játszik. De itt is felmerül a kérdés, hogy vajon a nápolyi születésű Verde-t melyik kategóriába sorolod?

Őt én rómainak mondom. Szerintem az a fontos, hogy 14-16 éves kora között hova iratkozik be, melyik csapatba. Szóval ha valakit igazolunk 18-19 éves létére akkor azt nem mondom saját nevelésnek, maximum saját felfedezettnek, ha utána pár év múlva nagy játékos lesz.

Csak azért mondtam, mert érdekes, hogy ennyire viszsavárnád Benatiát. Ma is annyira ügyes volt, hogy inkább Alaba volt a belső védő nem pedig ő. :D Előbb küldték fel Bernatot a pályára, mint azt a játékost akit 30 millióért vettek. (ha sérült volt vagy eltiltott akkor bocs, ennek most nem néztem utána.)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.17. 21:24


fogkefe1 írta:Mexest is Mancinit is??? Két tábor van itt aki szereti a zsoldosokat meg aki nem, ezek szerint te az előbbi vagy, de azért ez már túlzás. Megkaptuk érte a pénzünket felejtsük el. Inkább jöjjön egy új srác mint ő.

Nincs bajom a "zsoldosokkal", ameddig nem szavakkal bizonygatják mennyire fontos nekik a klub, a pályán meg szembeköpik mindazt, amit hétről hétre nyilatkoznak.
Bár ez a zsoldos kifejezés szerintem túl erős főleg hogy nem igen lehet mondani olyan klubot akinél csak saját nevelés játszik. De itt is felmerül a kérdés, hogy vajon a nápolyi születésű Verde-t melyik kategóriába sorolod?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.17. 17:07


Ha visszajönne, akkor nagyon le kéne adnia az igényeiből, az arcából, a vágyaiból, az álmaiból, mindenből
És ÍGY már örömmel látnám én is.
De kár róla beszélni, soha nem jön vissza.

(Mexes és Mancini távozása nekem kicsit más volt)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.17. 16:52


mcsabi írta:
F.Totti írta:Nekem Benatia 5 milkáért sem kellene vissza. El akart menni, elment. Hiába gyengébb Manolas, hiába hiányzik az ész a védelemből, ide már ne jöjjön vissza. Jó lesz nekem a Florenzi, Manolas, Castan, Holebas védelem jövőre. Ha Manolast sikerült felépíteni, 2 év múlva lesz olyan mint a kebabos.

Ameddig itt volt, szívét lelkét kitette a pályán, én örömmel nézném őt újra Roma mezben.

Mexest is Mancinit is??? Két tábor van itt aki szereti a zsoldosokat meg aki nem, ezek szerint te az előbbi vagy, de azért ez már túlzás. Megkaptuk érte a pénzünket felejtsük el. Inkább jöjjön egy új srác mint ő.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.17. 16:23


F.Totti írta:Nekem Benatia 5 milkáért sem kellene vissza. El akart menni, elment. Hiába gyengébb Manolas, hiába hiányzik az ész a védelemből, ide már ne jöjjön vissza. Jó lesz nekem a Florenzi, Manolas, Castan, Holebas védelem jövőre. Ha Manolast sikerült felépíteni, 2 év múlva lesz olyan mint a kebabos.

Ameddig itt volt, szívét lelkét kitette a pályán, én örömmel nézném őt újra Roma mezben.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.17. 15:30


Nekem Benatia 5 milkáért sem kellene vissza. El akart menni, elment. Hiába gyengébb Manolas, hiába hiányzik az ész a védelemből, ide már ne jöjjön vissza. Jó lesz nekem a Florenzi, Manolas, Castan, Holebas védelem jövőre. Ha Manolast sikerült felépíteni, 2 év múlva lesz olyan mint a kebabos.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.17. 13:47


Ferenc10 írta:
fogkefe1 írta:Amúgy Benatiát, most nagyon nem szeretik Németországban és várják Boateng vagy Badstuber felépülését. (már nem emlékszem melyiket mondta a haverom), hogy kikerüljön Benatia a kezdőből.



Miért nem szeretik?

Mert messze nem úgy játszik mint itt. Logikus. :)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.17. 00:43


Benatiat nem szeretik? Egy Roma játékos elmegy sztárként és máshol már nem csillog? Hogy mik vannak... :D

Virga: egyetértek. Manolas nem rossz, csak Benatiaval összehasonlítva rosszabb. De soha rosszabb belső védőt mint ő. Castannal majd tényleg egész jók lehetnének.

Azért itt sokan Balzát sem szerették a Lazio elleni góljáig.
Balzát nem lehet nem szeretni. Max a játékát nem csíptük annyira. Csak azóta kiderült hogy vannak nála is rosszabbak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.17. 00:33


5 m€-ért bármikor visszavesszük!..:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.16. 23:16


fogkefe1 írta:Amúgy Benatiát, most nagyon nem szeretik Németországban és várják Boateng vagy Badstuber felépülését. (már nem emlékszem melyiket mondta a haverom), hogy kikerüljön Benatia a kezdőből.



Miért nem szeretik?
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.16. 23:14


Amúgy Benatiát, most nagyon nem szeretik Németországban és várják Boateng vagy Badstuber felépülését. (már nem emlékszem melyiket mondta a haverom), hogy kikerüljön Benatia a kezdőből.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.02.16. 23:08


Hát maicon tavaly is lazázott párszor, csak Benatia marha jól helyezkedett és szerelt.Élőben ezt még élvezetesebb volt nézni. Egy az egybe szerintem nem sokszor verték meg. És ez nem azt jelenti, hogy baj lenne a göröggel. Néha látszik, hogy fiatal, pl amikor most is fellökte feleslegesen a 16oson belül a támadóját, de egy nagyon jó védő lesz. Azt már én nagyobb gondnak látom, hogy nincs mellette egy olyan stabil pár, mint Castan. Inga binga és Astori sokszor kellemetlen helyzetbe hozzák. Ha kapna egy olyan társat, mint benőnek volt Castan, akkor jó időre megoldódna a belső kettős kérdése.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.16. 22:38


Azért itt sokan Balzát sem szerették a Lazio elleni góljáig. Amúgy én ellenetek vagyok és jobban bírom Manolast, Benatiánál. Egyszerűen Benatiának ott volt a jóMaicon és Castan. Lehet Manolas is jobb lenne ha az oldalán Maicon nem lazázna vagy a társa nem bénázna. Manolas sokkal fiatalabb a kebabosnál és első éve a Seria A-ban, na meg ez sem zökkenőmentes, mert azért sérült is volt ő is nem egyszer. Jövőre Manolas-Castan tengelyre már bőven lehet számítani.

A bajt én a góltalanságban látom. Nincs egy játékos akit gólt lőjön. Gervinhot nem szerettem az Arsenalban, sőt egyik legjobban utáltam. Tavaly idejött egész jó volt, mondom ez a gyerek tud. Azért most látszik annyira mégsem tud, inkább tavaly túlteljesítette magát. Ljajicot sem szerettem de talán ő az aki képes gólt rúgni, bár ő is ugyanazokat a mozdulatokat csinálja. Bár talán benne megvan a lehetőség.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.16. 20:27


sebastian: hát kb ez van...

feree: igen, ez így igaz, de nem a védelem védekezésével van a baj inkább, hanem a támadásokban való hiányukról

ez a mostani védelmünk nem jobb mint a többi csapaté
a középpályánk sem jobb, mert formán kívül van
a csatársorunk egyenesen rosszabb jelenlegi formájában
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.16. 20:00


A hétvégém eléggé zsúfolt volt így nem volt időm sokat gondolkodni a meccsen! A nem írásomnak az oka mégis inkább az ötlettelenség! Mit is írhatnék? Egy pozitívumát látom ez elmúlt időnek, hogy Rudi hozzá nyúl a fiatalokhoz! Nem tudom mi változott a csapatnál, nem tudom, hogy mi váltotta ezt ki, nem tudom, hogy mi kell hozzá, hogy kilábaljunk ebből amibe vagyunk! De természetesen nekem is megvannak a saját elképzeléseim, amelyeket ti 100x és 100x megfogalmaztatok előttem, í]y feleslegesnek tartom újra leírni a szavaitokat! Látom az arcokat a pályán hétről hétre és látom a motiváció hiányát. Lehet Rudi egy taktikás edző, de ha azt a taktikát rátudjuk erőltetni az ellenre, akkor nincs is többre szükségünk!!! Kiismerték? Lehet! A Tiki faxom takát is kiismerték, mégis annyira erősek voltak benne a szereplők, hogy nem tudtak vele mit kezdeni hiába ismerték! Benatia elengedése? Igen a vezetőség egyik ha nem a legnagyobb hibájának tartom én is! Ha megígérték, akkor meg kell adni, főleg egy ilyen szezon után! Ha nem ígértek semmit, akkor pedig sicc a lelátóra ameddig az eszedhez nem térsz fiam! De mindegy, megtörtént ennyi. Castan sem lehetett a védelmünk tengelye a betegsége miatt. Ez a védelem meg egy katasztrófa! Talán a két Görög ér valamit, de a tavalyi évben szóhoz sem jutottak volna a Balza, Castan, Benatia, Maicon quartettben!!! Amikor gondolkodom, hogy mi változott, mindig eszembe jut DDR aktivitása! Emlékeztek, hogy hogy csúszott mászott a földön, hogy labdát szerezzen, hogy mentsen egy gólhelyzetet??? Emlékeztek még arra a Dániellre? Vagy a mosógép Strootmanra aki átjátszhatatlan volt? És annyi asszisztja volt, hogy nem győztük számolni? Vagy arra a Homlokra aki tarthatatlan volt! Annak az embernek nem kopott meg a sebessége! Sőt cselezni sem felejtett el! Mi történt? Mind, mind motiválatlanság!!! És ehhez jön hozzá a szerkezet változás. Meggyengült védelem, Totti rossz szériája, És a támadójáték tökéletes hiánya, ötlettelensége! Komolyan mondom nektek! Ezt tudván én nem vártam mást a csapattól mint amit a hétvégén mutattak! Minden respectem a csapaté tudjátok, de ez a csapat ebben a lelki és mentális állapotban többre nem képes!!!! És Hol a vezetőség hibája??? Azt is elmondom!!! Folyamatosan illúziókat táplálnak a srácokba megalapozatlanul!!!! BL negyeddöntő, bajnokság.... nagy tervek.... stb, stb... és amikor az nem valósul meg, letiporja a valóság egy hetessel (münytyhen) akkor felébredsz és megkérdőjelezed az ügyet, a projektet és mindent, amit ígértek neked, hogy ha dolgozol akkor elérheted!!!! Innentől egyenes az út oda ahol most tart a csapat! Ebbe a csapatba nyáron nagyon komolyan bele kell nyúlni! A társaság felét elzavarni! És minőségi játékosokkal fel kell tölteni a csapatot, hogy az álom újra éledjen! És eljutottunk oda ahol a kör zárul! PÉNZ!!!! Jó gondolkodást! S nézzétek az arcokat a meccsen. Minden a szemükben van... Ott a válasz!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.16. 19:53


mcsabi írta:
Trigoria írta:a legnagyobb baj, hogy míg tavaly így kezdtük az évet hátul: Balza - Benatia- Castan - jóMaicon
addig idén Yanga, Astori, Cole, vacakMaicon, Torosidis, és a közelsemBenatiaManolas
hasonlítsuk már össze :(

a legnagyobb oka a mélyrepülésnek egyre valószínűbb, hogy itt keresendő
a tavalyi sor segített előrefelé, pontosak voltak a passzok, nem csináltak kismillió szögletet az ellenfélnek, megbízhatóak voltak, nem hibáztak nagyon
az idei sornak be kell segíteni a középpályáról, sokat hibáznak, nem tudnak besegíteni a támadásnál, sok szögletet hoznak össze az ellennek

nem mondom, hogy ez az egyetlen oka a mélyrepülésnek, mert amikor benyomjuk az ellenfelet, akkor azért már nem akkora a szerepük, de hogy alapvetően fontos ok, az szvsz tuti

Talán a másik topicban de ugyanezt írtam én is. Iszonyat hiányzik innen Benatia

ez mind szép és jó és igaz, DE sztem nem ez az elsődleges probléma, bár tény, hogy a védelmünk xarabb mint tavaly :wink: DE ha a kpályánk olyan jól, hatékonyan, izmosan, eredményesen működne mint tavaly, plusz az elől levők is hoznák magukat, gyakorlatilag, sarkosan fogalmazva még ezt a védelmet is elbírná a roma.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.16. 18:54


igen, rémlett h valaki írt már erről
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.16. 18:53


Trigoria írta:a legnagyobb baj, hogy míg tavaly így kezdtük az évet hátul: Balza - Benatia- Castan - jóMaicon
addig idén Yanga, Astori, Cole, vacakMaicon, Torosidis, és a közelsemBenatiaManolas
hasonlítsuk már össze :(

a legnagyobb oka a mélyrepülésnek egyre valószínűbb, hogy itt keresendő
a tavalyi sor segített előrefelé, pontosak voltak a passzok, nem csináltak kismillió szögletet az ellenfélnek, megbízhatóak voltak, nem hibáztak nagyon
az idei sornak be kell segíteni a középpályáról, sokat hibáznak, nem tudnak besegíteni a támadásnál, sok szögletet hoznak össze az ellennek

nem mondom, hogy ez az egyetlen oka a mélyrepülésnek, mert amikor benyomjuk az ellenfelet, akkor azért már nem akkora a szerepük, de hogy alapvetően fontos ok, az szvsz tuti

Talán a másik topicban de ugyanezt írtam én is. Iszonyat hiányzik innen Benatia
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.16. 18:23


a legnagyobb baj, hogy míg tavaly így kezdtük az évet hátul: Balza - Benatia- Castan - jóMaicon
addig idén Yanga, Astori, Cole, vacakMaicon, Torosidis, és a közelsemBenatiaManolas
hasonlítsuk már össze :(

a legnagyobb oka a mélyrepülésnek egyre valószínűbb, hogy itt keresendő
a tavalyi sor segített előrefelé, pontosak voltak a passzok, nem csináltak kismillió szögletet az ellenfélnek, megbízhatóak voltak, nem hibáztak nagyon
az idei sornak be kell segíteni a középpályáról, sokat hibáznak, nem tudnak besegíteni a támadásnál, sok szögletet hoznak össze az ellennek

nem mondom, hogy ez az egyetlen oka a mélyrepülésnek, mert amikor benyomjuk az ellenfelet, akkor azért már nem akkora a szerepük, de hogy alapvetően fontos ok, az szvsz tuti
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.16. 17:18


fogkefe1 írta:Az a helyzet, hogy a Feyenord olyan gyenge, hogy a B csapattal is verni kéne.

A csapat tagjai is gondolom ilyen hozzáállással bírnak, a pályára is így lépnek majd. Aztán amikor a félidőben már 0-3....Nem olyan rossz brigád a holland, a csapat egységük biztos veri a Romáét, szerintem játékuk is van. Legalább is az Ajax ellen volt, az ellenünk még sok is lesz.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.02.16. 16:06


mcsabi írta:http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2015/clubs/club=50137/index.html
ez a keretünk az EL-re, Verde csak a B csapatban van benne.

Az nem "csak a B csapat" :) B listára a saját nevelésűnek számító fiatalok kerülhetnek, akik így nem foglalnak helyet a 25-ös keretből, de ugyanúgy bevethetők. Szóval a kérdésre válaszul, igen játszhat ahogy a többi fiatal is.
Ucan ugye nem számít saját nevelésnek, de hogy miért nevezték, rejtély. Ki tudja, talán az EL-döntőn bemutatkozhat :D
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.16. 15:49


http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html
ez a keretünk az EL-re, Verde csak a B csapatban van benne.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.16. 15:37


Az a helyzet, hogy a Feyenord olyan gyenge, hogy a B csapattal is verni kéne. Szóval simán felküldenék egy gyengébb csapatot. Talán akiknek lenne kedve focinzi is. Skorupski-Torosidis-Yanga-Spolli/Astori-Holebas-DDR-Ucan-Pjanic-Verde-Doumbia-Florenzi.

Skorupskinak jár pár perc. Manolas ha fáradt pihenjen, ha nem akkor simán játszon, mert ő a legjobbunk. Maicon szeritnem "leszarja" az EL-t Torosidis szerintem motiváltabb lenne. DDR-Keita aki védekező középpályás. DDR-t szívesebben nézem a pályán, bár talán Keitának jobb szezonja van. Szerintem itt mindegy kijátszik, mert a hétvégén akkor majd a másik. Ucannak megadnám a lehetőséget. Mikor ha nem most? Pjanic "pihent". Ha felépül akkor játszon, mert Paredes és Ucan eléggé kesze kusza lenne. Azért kell a magabiztosság a csapatba. Ha nem épül fel akkor lehet Ninja, Paredes középpályával futunk neki. Ninját, továbbra is pihentetém. Doumbiát tuti játsatnám, hagy szokja a srácokat, Florenzit nem tudom mennyire akarják még csatárnak. Ha semennyire, akkor Gervinho is simán játszhat. Ljajicot pihentetném. Egyetlen jó játékosunk, kár lenne ha most őt játszatnánk túl.

Ezt várnám, de szerintem így állunk majd fel.
Skorupski-Maicon-Manolas-Spolli-Holebas-Keita-Ninja-Paredes-Gervinho-Doumbia-Ljajic.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 71 vendég