Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.23. 19:30


Sokat gondolkodtam, hogy írjak e, a keddi meccsünkről egyáltalán bármit is, aztán jött a szerda és a munka, ami nem engedett ezzel foglalkozni. Persze jöttek kedves üzik, aztán tudtam, hogy a munkatársak is jó fejek lesznek szerdán. Mondtam is nekik, hogy a múltkor bennünket láttak vendégül Mencseszterben egy hétre, most mivel ez egy csere üdüléses program, most mi vendégeltük meg a Müntyhent egy hétre. Persze kínomba mondtam nekik.

Komolyra fordítva a szót! Kicsit erősek voltak a meccs előtti nyilatkozatok. Nekünk nem kellett volna nekiszaladni a bajoroknak. Bőven jó lett volna valami bunkerfoci egy két kontrával. Tavaly, amikor ide jött Homlok egy problémát láttam nála, hogy nem érzi sok esetben a kaput. Én megvoltam győződve, hogy a nyáron ezt a problémát kezelni fogják nála, és egy pengébb Homlokkal indulunk neki a BL.nek. Egész nyáron azt szajkóztam, hogy nem engedhetjük meg magunknak, hogy csak minden 5. helyzetet rúgunk be. Sajnos semmit nem változott sem Destro, sem Homlok helyzetkihasználásának az aránya, és ez nagyon megfogja bosszulni magát és persze a BL-ben. Hányan könyörögtünk a mercato alatt egy profi befejező csatár után? Lehet, hogy nem 7 lett volna és lehet, hogy nem csak 1. Teljesen másképp mutatott volna egy ki-ki meccsen 5-7 mondjuk, mint ez a szégyen. Teszem hozzá ezzel is továbbjuthatunk a 16 közé. Ez az első BL évünk sok-sok idő óta. Láthattuk a top csapatok és a köztünk lévő különbséget. Reális ez a különbség? Nem. Szerintem nem az! De kedd este reális volt, mert megkaptuk.......
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.23. 01:17


http://www.101greatgoals.com/gvideos/fa ... ing-video/
na, nálunk is csinálták
szép dolog
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.22. 20:39


http://vs.hu/sport/labdarugas/na-mit-cs ... o-1022#!s0
libabőr...

(alatta meg hogy Cannavaro adót csalt. Meglepődök? :D

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ek-2371423
A NAP TAKTIKÁJA. Pep Guardiolán még a németek sem tudtak kiigazodni, a Kickernél még mindig nem tudják pontosan megmondani, milyen felállásban is játszott a Roma ellen a német együttes, városi legendák szerint a spanyol vezetőedző tízpercenként belenyúlt a taktikába, hogy megzavarja a Roma játékosait. Sikerült.
Nem biztos, hogy hülyeség.

A NAP EMLÉKE. Szegény Maicont nem engedi az 1–7, a brazil védő a világbajnokságon kapott egy hetest a nationalelftől, most pedig a Bayern szórta meg a „farkasokat”, amelyben most legalább nem lépett pályára a brazil védő. Lassan kijelenthetjük, a németek nem szeretik Maicont.
:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.10.22. 20:15


http://vs.hu/sport/labdarugas/na-mit-cs ... video-1022

Többek között ezért is vagyok több mint 20 éve Roma szurkoló
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2014.10.22. 19:25


mégis mikor volt lehetősége nagycsapatok ellen bizonyítani? a lille-i pályafutását nem követtem figyelemmel, de ha csak a Roma-t nézzük, akkor eddig 2 lehetősége volt összvissz - a city ellen bizonyított is... Garciat meg Guardiolat összehasonlítani meg teljesen felesleges - előbbi nagycsapatnál még nem is kapott lehetőséget, szinte a 0-ról kellett felépítenie mindent, Guardiola kétszer is a világ legjobb csapatát kapta kézhez - van különbség mondhatom. A mostani meccsen taktikailag jobb volt, de azért a bayernnel nem lehet túl nehéz nyerni, mikor Ribéry szintű cseréid vannak. Azért azt megnézném, hogy a spanyol mit tudna nyújtani mondjuk egy st. etiennél vagy egy fiorentinanál..
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.10.22. 17:49


6-ig bírtam. Délután hazafelé tekerve gondolkoztam: ma kiderül, van-e helyünk Európában, és ha van hol. Bevallom egy izmos 1-1-et kiváló eredménynek tartottam volna, mint a City ellen. Van különbség a két csapat között bőven. Gervinhonak 3 helyzet kell egy gólhoz, ami ezen a szinten elég vékony, nyilván ezért is nem tartottak rá igényt a szarzenálnál. 1-0-nál ha belövi nem biztos, hogy ez a vége. A Bayern is összébb húzta volna magát, nem jöttek volna ennyire. Robben gólja Coleról.....véletlen se jobbal próbált meg blokkolni, bármelyikünk levédekezte volna ezt merem állítani, a hülye is látta mi lesz. De Sanctis megint tipszmikszőt? A Napoli színeiben már láttuk reakcióját Napoli gól után...Nem értettem Florenzi miért nem kezd, aki a csapat lelke, kihajtotta volna a belét. Csatlakozok F72-höz: nem tudtam/ tudom értékelni Pjanic játékát. Persze Strootman és Keita sérült, valakinek játszania kell. A balbunkó poszt még mindig megoldatlan. A jobb is csak Maicon hadrafoghatóságán múlik. Rudi qrta el ezt elsősorban. Ész nélküli mutatvány volt az egész, egy nagy adag balf**sággal meghintve.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.22. 16:51


tomm írta:
aeser írta:Egy darabig legalább nem kell azon aggódnuk hogy topcsapatok csábítgatják Garciát.

mert csúnyán bebukott egy meccset?

Ó, ahhoz ennyire ki sem kellett volna kapni, elég az hogy továbbra is hiányzik a nagy dobás. Tavasszal ugye még olyan jövőképeket olvashattunk hogy hamarosan valamelyik európai topcsapatnál köthet ki, de még mindig nem tudott villantani topcsapat ellen. Az már csak hab a tortán hogy egy ideig a szurkolók céltáblája is lehet ha valahol szóbakerülne a neve.
De ezen én nem bánkódom, dolgozzon csak nyugodtan amíg el nem ér egy scudettot.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.22. 16:35


aeser írta:Egy darabig legalább nem kell azon aggódnuk hogy topcsapatok csábítgatják Garciát.


mert csúnyán bebukott egy meccset?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.22. 16:02


Egy darabig legalább nem kell azon aggódnuk hogy topcsapatok csábítgatják Garciát.
De azért az öregtől kérhetett volna tanácsot hogyan kell szórakoztatóan beleszaladni a késbe :D
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.22. 15:57


És fradista,ezt majd elfelejtettem: tényleg eltűnt a Rudi-varázs.
Az a jegyzetelgetés eddig olyan mitikus volt.
Most meg 1-7 lett belőle. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.22. 15:50


De tomm,a csapat senkitől nem kap hideget-meleget.Itt a fórumon biztos nem,de a médiából sem ömlik a fika.
Amúgy nem akarlak én itt védeni -te sosem szorulsz arra-,ám amit most írtál,megint jó gondolat.Bunkerfocis cuminál jött volna az áradat.Garcia nem adta fel a stílust,de a spallettis tanácstalanság ott volt az arcán 0-3-nál.A tehetetlenség.
Lassan túltesszük magunkat a blamán,és speciel ebben nagyon sokat segített a fórum nekem.
Én várom a Samp-meccset.És a müncheni visszavágót is.Jobban,mint a tegnapit.Ott sok minden eldől számomra.
Ott vagyunk-e közvetlenül az elit alatt?
Remélem igen.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.22. 15:41


szó nincs róa, hogy bárkit is fel akarnék idegesiteni.
ez a tegnapi meccs egy nagy trágya volt, de ennyi. úgy látszik, én -nem jobb, nem rosszabb- más szempontokat veszek figyelembe

valaki irta, hogy egy top3 klub+edző ellen nem ez volt a megfelelő felállás. ez igaz, de egy top3 klub+edző ellen elég nehéz jól felállni. bunker esetén meg megy a szapulás.
ide a rozsdás bökőt, hogy ha tegnap 0-2re kikapunk úgy, hogy rudi beparkolja a buszt, akkor a fél fórum meg az egész sajtó azon csámcsogna, hogy milyen besari ez a garcia, hogy itt volt a lehetőség, de ő szűkölve visszavonult az óljába és próbált egy vacak x-et elcsipni, szép focit akarunk-mantra, zeman meg megint nyilatkozhatott volna egy okosat.


baromi igazságtalannak érzem a csapattal szemben, hogy a világ legjobbjai ellen összeomlottak és ezért most igy nyilatkoznak róluk egyetlen meccs miatt. pffff
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.22. 15:35


Csak keményen! Húzd ki magad! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.22. 15:28


tegnap végig azt kívántuk, hogy szálljon bele valaki a gyrososba

Amúgy nem történt tragédia, egy jobb (kb a világ legjobb) csapatától ki lehet kapni. A különbség túlzott, de csak és kizárólag Rudi rossz helyzetéretékelésének és taktikájának köszönhetjük.
Számomra egy dolog omlott össze bennem, és az Rudi tökéletességének mítosza. De ennek is el kellett egyszer jönnie. legalább már túl vagyok rajta :bah:
ezt nagyon szeretném hinni fr! Hogy Rudi rossz, kapitálisan rossz döntése volt ez az eredmény. Meglátjuk két hét múlva.
Na indulok focizni. Roma pulcsiban az utcán, és focin full Roma szerelésben. Hogy b.ssza meg mindenki! :evil: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.10.22. 15:15


Benatia ügynöke közben kommentálta a tegnapi meccset. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

http://romanews.eu/it,a134007/Benatia-1 ... po-Piccola

Remélem, ha Rómában jársz legközelebb, valaki megköszöni a kedves szavaidat, 8 napon túl gyógyuló szeretettel.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.22. 15:07


Különben ha emlékeztek, volt tavaly is egy hasonló vártalan és megdöbbentő blackout a kupelődöntőn Nápolyban. ott 3:0 lett csak a vége, de a második félidőt úgy lelazsálta a Napoli, mint mi vasárnap a Chievo ellen.

Amúgy nem történt tragédia, egy jobb (kb a világ legjobb) csapatától ki lehet kapni. A különbség túlzott, de csak és kizárólag Rudi rossz helyzetéretékelésének és taktikájának köszönhetjük.
Számomra egy dolog omlott össze bennem, és az Rudi tökéletességének mítosza. De ennek is el kellett egyszer jönnie. legalább már túl vagyok rajta :bah:

Elszállt velünk (mindenkivel: edzővel, játékosokkal, szurkolókkal) a ló. Meg kellett végre fékezni, no :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.22. 14:45


"A Bayerntől ki lehet kapni, de ez egy hatalmas pofon volt. Nincs kétségem afelől, hogy ennél jobbak vagyunk, amit vasárnap be is kell bizonyítanunk."
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Jó dolog is lemenni a térre és a kisgyerekeket a földbe gyalázni, miután a a nagyok a rendes meccsen téged gyaláztak le. :D :D :D Hát ezen mekkorát röhögtem vazze. Rudi Rudi.... :D :D :D

a hétvégi meccs-érdeklődésem a Samp ellen jelentősen zuhant. Persze nyilván várom, és megnézem, de hogy nem leszek annyira lelkes az hótziher.

ahogy haver mondja, pontosan úgy gondolom én is
hazavágta az egész szezonunkat ez nekem (de mint mondtam,,egy Scudettoval kiigazíthatják :wink: )
megint visszavetett minket arra a szintre, hogy az otthoni homokozóban királyok vagyunk

és egy nagyon jó kérést tett fel (szoktunk ilyeneket egymásnak:)):
melyiket választanád a szezon előtt?
- Scudetto, de agyon pofoznak a BL-ben egyfolytában?
- Kiélezett küzdelemben a juve mögött megint 2. hely, de a BL-ben az elődöntőben pechhel (tizikkel) kiesés?
Én előbbit. Kell az a rohadt Scudetto, aztán majd aggódom a Bl miatt jövőre. És nagyon nagyon nem akarok elődöntőben kiesni tizikkel. Egyszer elég volt Vucsinics flegmasága.
Tehát ha garantálják nekem a Scudettot, akkor azért könnyebb lenne ezt most elviselni. persze akkor semm könnyű.

Amúgy aláírtam volna előre, hogy itthon 2-0 nekünk, és kint 7-1 oda. Nagyon fontos lett volna (amit írtam is), hogy az első meccsen legyünk pariban.
Ha megvernénk őket a visszavágón, akkor nagyon kicsit helyrehoznák a renomét, mivel ez nem egyenes kiesés, ahol ezzel már a Bayern tovább is jutott, hanem minden meccs fontos nekik is.
Mondjuk az is igaz, hogy tegnap a 0-2-t is aláírtam volna előre (a 0-1-t nem!)

sn:
nehéz ezen túllépni tényleg, nehéz volt elaludni, nehéz volt felkelni, nehéz rágondolni. feledné az ember, de nem megy. rossz, mert foglalkozni kell vele, pedig nem akarom. de ilyen az élet...
pont ezt érzem
ezt éreztem 9/11-nél is. Foglalkozni KELL vele. Nem tudod megkerülni. A fórumot most is el KELL olvasni. Meg kell várni míg lecseng ez magunk között is...

tomm:
kellemetlen, de ekkora kofalármát csapni egy csoportmeccs miatt...

a tizi meg nem mindegy? :D :D kaptunk mellette 6 gólt. :D :D

minden okunk megvan a mosolygásra!
:)
Eskü ha direkt csinálod, akkor k.rva jó vagy, mert nagyon felb.sztad az agyam vele ahogy olvasom. :evil:

Totti1984:
Azért azt nyilván nem kell megmagyaráznom , mennyire demoralizáló egy csapatnak ha szar a kapusa. Biztos többen átéltétek ezt már velem együtt , ez nem a szinttől függ amiben játszol....egész egyszerüen elmegy akedved az egésztől..
vajon kire is gondolhatsz? :wink: :D :D :D :D (Egy jó Endre :D :D )

Roberto Pruzzo: "Felesleges, hogy Garcia magát hibáztassa, könnyű ezt a mérkőzés után mondani. Tétlenül nézte a csapat bukását, anélkül, hogy bármit is megpróbált volna csinálni. A tegnapi a sokadik bizonyítéka volt annak, hogy amint kicsit emelkedik a színvonal, négy vagy öt túlértékelt játékos is teljesen eltűnik a pályáról."
Ez pontosan így volt. Nekem sem elég ha az edző bevállalja a felelősséget. Szép szép tőle, de inkább nyúlt volna bele a meccsbe, és 0-2-nél átállította volna őket cakk-pakk védekezésre. Nem vagyok edző, nem is tudhatom ez hogy működik meccs közben, de nem tett semmit láthatóan. Ettől még szeretem őt, de hozzábbértők már a juve ellenin is felelősségre vonták őt, és most is. Lehet (tuti) van még mit tanulnia.

Sajnos Guardiola földbegyalulta Garciát. Ő felkészült a játékunkból, elvégezte a leckét
nem gondolom, hogy Garcia nem elemezte őket ronggyá. De ettől még a mi csapatunk nem tud nagyon mást játszani. Erre lettek véve a játékosok kb.


Zárszóként:
Különbözőek vagyunk. Ne egymást győzködjük arról, hogy ezt hogyan kéne feldolgozni. Ne értetlenkedjünk mások lelki vergődésén. Leírta mindenki mit gondol, hogyan éli ezt meg. Én pl így. Nem vagyunk egyformák. Csak jólesett kiírni mindenkinek a szívfájdalmát. Ezért van a fórum.


"A szerelem megmarad, de a stigma is."
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.22. 14:43


Annyira gyenge? :)
Az egyik férfi kollégámtól nem sok jót hallottam róla.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.22. 14:40


Magyartanárként legfeljebb azt szégyellheted hogy egyáltalán ott lapul egy könyve :D
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.22. 14:34


Köszönöm a méltatást,figure. :wink:
Magyartanárként szégyellem,de még nem olvastam semmit tőle.
Ott lapul a polcon Az alkimista,de még nem vettem rá magam az elolvasására.(Bocs,off volt.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: giobarath Dátum: 2014.10.22. 14:12


Ja, egyébként a manchesteri hetes után is a samppal játszottunk és 4-0-lal lettek hazaküldve...
giobarath
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.01.04. 14:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.10.22. 12:42


Nem gondolom, hogy rosszul meccselt volna Garcia. A hibát meccs előtt követte el ezzel a kezdővel és leginkább azzal, hogy túl bátor volt. A szünetben jól cserélt. Persze cserélhetett volna már 0-3-nál, de akkor mennyivel lennénk előrébb?
Sabatininek igaza van. Át kell értékelnünk a helyünket Európában. BL rutin nélkül hiába van egy jó alapjátékunk. annyira azért ne jó, hogy egy komoly edző, jó csapattal ízekre ne szedje. Ezt láttuk tegnap. Fájdalmas volt, de ha jól sejtem senki nem várta a csapatot BL 4 közé. Ha a csoportból továbbmegyünk az már nagyon jó eredmény lesz. Inkább itt kellett a gyomros, mint a zárófordulóban.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2014.10.22. 12:41


Valószínűleg Pjanic soha nem fog felérni Giannini közelébe, de most nem is erről van szó. Vannak hibái, de egyelőre nagyon szükségünk van rá, hozzáállás, inkonzisztencia ide vagy oda. Aztán ha majd jön Rabiot (ha jön) , akkor lehet aggódnia neki, de addig szerintem ebben a csapatban biztos helye van.

"A szerelem megmarad, de a stigma is." már-már coelhoi magasságok :D
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.10.22. 12:33


Pirlonak is volt gyengebb meccse. Sneijdernek is szamtalan. Az a baj, hogy olyan jatekosokhoz szoktunk olaszhonban, mint totti vagy ADP pl. Ilyen szintet nem surun fog senki sem lerakni amugy. En hianyoltam az utkozeseket. A city ellen pedig mukodott a labdakihozatal, pjanic szetszivatta oket sokszor. Ebben az evben sokat fejlodott a labdakihozatalunk amugy is. Tegnap mentalisan is rosszak voltunk, mert tele volt a gatya meg a jatek sem jott ki jol. DeSa-t Donihoz hasonlitani pedig szerintem elegge tulzas. Marha rossz ugy vedekezni, hogy a kapus nincs formaban, de marha rossz ugy vedeni, hogy folyamatosan 3 meterre vannak a vedoid a tamadoktol, akik 1v1ben johetnek rad. Es megis a legnagyobb hiba a kp vedekezese volt. Faradtak voltak es kevesebben is voltak. Nem tudtuk osszekotni a vedoket
es a tamadokat. Kizart hogy x eljunk odakint, de a tisztesseges helytallas szerintem lehetseges.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: giobarath Dátum: 2014.10.22. 12:31


Persze, ironizálni próbáltam, hogy lefagyott a mister


F72Quadraro írta:
giobarath írta:
Agyonvertek, mert Guardiola tudta, hogy mit kell csinálni és megcsinálta, mi pedig asszisztáltunk, de őszintén 0-3 után ilyen és ma este így focizó csapat ellen csoda lett volna ha felállunk, ami alatt azt értem, h mondjuk 2-4 a vége... Garcia ezt nagyon benézte és kész, de ezt ő is tudja, hiszen ezen gondolkodott a 15. perctől a szünetig jól látható módon.


Csak a 15. perctől a szünetig volt a legnagyobb szenvedés...
Roberto Pruzzo: "Felesleges, hogy Garcia magát hibáztassa, könnyű ezt a mérkőzés után mondani. Tétlenül nézte a csapat bukását, anélkül, hogy bármit is megpróbált volna csinálni. A tegnapi a sokadik bizonyítéka volt annak, hogy amint kicsit emelkedik a színvonal, négy vagy öt túlértékelt játékos is teljesen eltűnik a pályáról."
giobarath
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.01.04. 14:52

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég