Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.28. 08:08


Nem tudom, hogy miért vicc. Sab 5 év alatt igazolt annyi blamát mint Monchi 2 év alatt.
NZonzit nem látom nagy hibának. Kellett a középpályára egy labdaszerző. A francia világbajnok, magas, erős, rutinos. Jó kérdés, hogy miért nem tud egy lasztit 3 méterre visszaadni. Ugyanakkor a védekezést megoldja. DDR után ő a legjobb DMC most. Képzeljétek el Cristantet védekező középpályásként. Jajj!

Nagyobb hiba volt Pastore. Sérült állandóan, de ha nem lenne az sem ütné meg Zaniolo szintjét letámadásban, agresszivitásban. Voltak nyáron nem várt történések, de az hogy 3 AMC-t hoztunk és most Pellegrini játszik ott... Ez így blama. Coric tervezett volt, Pastore a megváltó, Zaniolo pedig csak beesett az ablakon. Így utólag ezt a két Inter játékost nem bánjuk azért.
Szóval a sok AMC helyett egy fiatal DMC jobban elfért volna a keretben. Nem átképezni kell Schicket kilencesnek, Pastorét pressing AMC-nek, Coricot mélységi irányítónak, ahol DDR tanítja a mélységi mozgást. Posztra kellene igazolni.
A legtöbb igazolasunk mélyen a várt alatti teljesítményt hoz. Cristante, NZonzi, Pastore, Karsdorp, Moreno... Túl sokan rosszak és túl sokan nem posztra jönnek.
Sabatini ennyi hibát nem vétene. Én elhiszem, hogy kevesebb pénzből jobb játékosokat hozott volna.

Rossz a névmemóriám, de itt van nálunk a Sampdoria volt ds-e, itt van Massara, Sabatini egykori jobbkeze. Ha kirúgják Monchit, akkor is van ember, aki levezényeljen egy mercatot.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.28. 07:14


Sabatini visszajönne egy szavam se lenne. Lehet, hogy világbajnokot nem tudott volna idehozni, de az tuti, hogy ingyen jobb keretet rakott volna össze. :D (csak viccelek nehogy komolyan vegyétek)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.28. 07:00


feree80 írta:
mcsabi írta:Én Monchit sajnálnám, ki jönne helyette...


ne haragudj, de..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hát még én hogy sajnálom,moncsi for president, nem kell ide új edző, csak a monchi. :wink:

tényleg leültetném a padra, oszt mondanám neki, edd meg amit főztél, te spanyol. :wink: :twisted:


A jó öreg füstös visszaténe...s kezdődne a jungle vadászat :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.11.28. 05:44


mcsabi írta:Én Monchit sajnálnám, ki jönne helyette...


ne haragudj, de..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hát még én hogy sajnálom,moncsi for president, nem kell ide új edző, csak a monchi. :wink:

tényleg leültetném a padra, oszt mondanám neki, edd meg amit főztél, te spanyol. :wink: :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.28. 00:29


I’ve been asked seven or eight times what we can do about this and it’s the million-dollar question. I have told the players many times that games can be drawn or won at the 90th minute. Instead, this team seems to give up with 30 minutes to go, acting as if it’s the final minute already.

Ez esetben érdekelne, hogy mit várt el Corictól amikor eddig kétszer cserélte be és érdekes módon mindig 2:0-ra vezetett az ellenfél. Főleg, hogy a Spall ellen amikor megtörtént a kiállítás, rögtön megtalálta a kispadon Pastore-t is

bence írta:Valoszinu EDF otlete volt, hogy adjuk el a kozeppalyank motorjat, es igazoljunk helyette Sevillabol egy embert aki se tamadasban se vedekezesben nem tudna csapat hasznara lenni es raadasul a sok “szakerto” football manager kriteriumainak sem felel meg, mert oreg es draga. Varj csak, honnan is jott Monchi?

Nem tudom kinek az ötlete volt, de nem úgy tűnt, hogy tiltakozott ellene. Amúgy egy világbajnok labdarúgóért a mai világban a 26m nem pénz, mondom ezt úgy, hogy egy cseppet se lelkesedek érte.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.11.28. 00:05


mcsabi írta:Azért amennyiben érkezne Conte, onnan talán több elképzelést kapna Monchi, mint hogy igazoljuk le a Sassuolot (Defrel, Berrardi, Acerbi és a fene tudja még kit hoztak velünk szóba)


Valoszinu EDF otlete volt, hogy adjuk el a kozeppalyank motorjat, es igazoljunk helyette Sevillabol egy embert aki se tamadasban se vedekezesben nem tudna csapat hasznara lenni es raadasul a sok “szakerto” football manager kriteriumainak sem felel meg, mert oreg es draga. Varj csak, honnan is jott Monchi?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.11.27. 23:58


Conténak valsz olyanokra lenne igénye, akiket vagy nem tud a Roma megvenni, vagy akik nem akarnak a Romához igazolni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.27. 23:38


Azért amennyiben érkezne Conte, onnan talán több elképzelést kapna Monchi, mint hogy igazoljuk le a Sassuolot (Defrel, Berrardi, Acerbi és a fene tudja még kit hoztak velünk szóba)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.27. 23:37


snatch írta:Amint Conte lesz a Roma edzője, úgy én attól a pillanattól fogok a Laziónak szurkolni...

megvárom én ezt :DDD

a második félidőnél csak Knézy volt a rosszabb
egyenesen elviselhetetlen

amúgy meg továbbjutottunk, köv körnél úgyse mennénk tovább szerintem se így se úgy, szóval nekem mindegy, hogy másodikok lettünk a csoportban

EDF-t nem tenném ki továbbra sem. Egyesegyedül Conte kedvéért
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.27. 23:28


SPQR írta:Mit sajnálnál benne?

Neki azért még adnék egy esélyt bizonyítani. A maga posztján nagyobb név, mint EDF
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.11.27. 23:27


Amúgy ma sem csalódtam....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.11.27. 23:26


Remélem látta ünder, hogy rúgott gólt Bale nyakán egy védővel és szemben a kapussal.....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.11.27. 23:26


A bárki kategóriánál nincs viccesebb... vagy siralmasabb

És Montella ennél ami most van jobb lenne?!? Őszintén akarom hinni, de kétlem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.27. 23:25


Én Monchit sajnálnám, ki jönne helyette, Prade? Főleg ennyivel az átigazolási szezon előtt...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.27. 23:20


De Rossi nem olyan régen nyilatkozta, hogy a világ jelenlegi tíz legjobb trénere közül kettővel is dolgozott: ők Luciano Spalletti és Antonio Conte. Elolvasva pár nyilatkozatát, csak pozitívumokat mondott róla, én részemről emiatt örülnék neki. Ha a kapitánynak jó Bundás Tóni, akkor nekem is. Sok mindennel próbálkoztak már az amcsik, egyedül azzal nem, hogy hozzanak egy top edzőt. Elkezdhetnénk végre ezt is kipróbálni, mert ha anno sikerül Allegrit megcsípni, akkor tuti nem itt tartanánk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2018.11.27. 23:19


snatch írta:Hahhoo, Hunszi, wini! Szóval, ki legyen az edző?

Oké, hogy Hunszi ezt a színvonalat Te is hozod, akkor pl. Montella ne, mert ő még ezt se. Szóval?


Szívem szerint Montellára szavaznék.Sousa,Conte semmiképp. De ha EDF kiállna és azt mondaná,hogy ezt,meg ezt elszúrtam,nem jól láttam,gondoltam,
(ahogy a pool elleni idegenbeli meccs után kellet volna),és elmondaná az igazságot az igazolásokkal kapcsolatban,akkor felőlem maradhatna.
De most is,mint mindig, elmagyarázza,miért nem nyertünk,mit nem tettek meg a játékosok.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.27. 23:18


Közben azt nézem, hogy Schick egyedül több párharcot nyert, mint Cristante és Nzonzi együtt. Középpályás védekezés az minek? :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.27. 23:17


Miért lenne szimpatikus? Ki jön helyettük? Ha Pintér és Hrutka, akkor is örülünk? Ne akarjunk már rombolni mindenáron.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.27. 23:13


Állitólag ha EDF-et kiteszik, Monchi is benyújtja a felmondását...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.27. 23:10


Nem tudom mire ez a nagy felháborodás. Az Udinese vereséget sokkal nyugodtabban emésztette meg mindenki, mint a Real ellenit.
Szerintem azért mert ma simán győzhettünk volna. Nüanszok és butaságok döntötték el a meccset.

Coricot azért hozta be EDF, mert azt gondolta, hogy nálunk lesz a labda. Ehelyett őrült rohangálás lett az utolsó 20 perc.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.27. 23:08


Az idei szezont az tette tönkre, hogy eladtuk a védekezésünket. Alisson, Radja, Strootman, Perotti. Helyettük van Olsen, Nzonzi, Cristante és mondjuk Kluivert. Az első 4 tud zónázni, tolódni, letámadni, nyomás alatt játszani. Akik helyettük jöttek azok nem. Ez persze nem jelenti, hogy Cristante és Kluivert idővel nem lesz sokkal jobb, de ez a rengeteg változás az idei évünket tönkretette.
EDF 3 középpályásra épített/építtetett keretet. Most 5 kellett volna, úgy hogy a tervezett kezdőből 2 ki is esett. Nulla esély.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2018.11.27. 23:12-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.11.27. 23:08


Azért Ünder ziccerére picit lehet. Teljesen más lett volna a játék képe
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.27. 23:07


Én Conteval kiegyeznék...ha pedig ő nem jöhet akkor legyen Jardim, vagy a hamarosan repülő Kovac.

Most nekem m1, csak legyen valami változás.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.27. 23:06


F.Totti írta:NZonzi szar, oké. De Coric jön a helyére? Az mi? Az milyen keret, milyen döntés?

Itt telt be nálam is a pohár, kb. örülhetünk is a 2:0-nak, egy összezuhant csapatba beküldeni a 18 éves Coricot az teljesen érthetetlen edzői döntés. Az is nyilvánvaló volt, hogy NZonzit ki fogják fütyülni, felesleges volt kitenni ennek. Doumbia 2 lesz belőle, kevés az a játékos aki a közönség bíztatása nélkül talpra tud állni
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.11.27. 23:04


Ambivalens érzések kavarognak bennem, mert amennyire őszintén lehet most sajnálni a csapatot játékostul, edzőstül, annyira szánalmas volt ez az egész forgatókönyv is. Meg nem adott tizi, Schick kipattanója, Ünder üres kapuja, Olsen kellemetlen helyzetbe hozása, majd a kapusunk balfaszoskodása, Fazio kapitális hibája, gyermeteg módon eladott labdákból indított Real-kontrák tömkelege. Igazából megcsappantunk lelkileg, de ez abszolút magyarázható a történtek után.
Fogalmam sincs, hogy mi tenne jót a csapatnak hosszabb távon. EDF vagy más...Lövésem sincs.
A Madrid labdaművészei ki tudják hozni a lasztit, mi nem. És erőltetjük a Real ellen is, fas.om. Ez edzői parancs. Olsent olyan kínos szitukba hozzák rendszerint, hogy ez van belőle.
Szóval furcsa egy meccs volt, de mivel atomsima lett, ezért sem a bírói tévedésre, sem Ünder ziccerére nem szabad fognunk a vereséget.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Csebi977 valamint 177 vendég