Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.20. 16:24


Na ez a Garcia nyilatkozatt már jobban tetszett.
http://asrnews.netai.net/garcia-a-serie ... ktikusabb/

Amúgy ez a 100% EL remélem majd nem azt jelenti, hogy NInja, Gervinho, Manolas, stb (legjobbak) majd folyamatosan játszák a Vasárnap-csütörtök kmbójukat. Remélem akkor a fordulóban megoldja a pihentetést.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.20. 16:05


Totti, Manolas egyáltalán enm pihent. :D Sőt, sérültek voltak. Totti már edzett. Manolas még mindig nem. Ha Yanga kezd akkor ez pedig már 19. meccse lesz, szóval akkor őt tuti megvesszük.

Amúgy sosem érdekelnek a nyilakozatok, mert tök erőltetett az összes, meccsek előtt után nyilatkozni... Ennyi gondolat nem is létezik. :D De ha már erről van szó... Garcia azt nyilatkozta, hogy ha nem hinne a scudettoban akkor lemondana. Ha egyik nap felkelne és nem ez lenne a célja abbahagyná. Ez eddig szép is jó. De a Parma edzőjének is eez a célja, sőt a Legia Pro ZS osztály egyik edzője is így kel fel, hogy cél a SERIA A bajnoki címe. DE ez nem reálitás. :D Emberek ezt mindenki tudja h ez bravúr lenne. Nem nyomja a vállát neki semmi, miért kell a játékosok vállát nyomni? :D Értitek? Miért nem lehet azt mondani, hogy csak a következő meccsre koncentrálnak és minél több meccset akarnak nyerni? Legalább néha. :D MIért nyilatkozik olyat Torosidis h a mi keretünk jobb?? :D Szerintem még sosem nyitotta meg az fm-et, főleg nem magát nem nézte meg, mert kb fele annyira se jó mint a svájci.
Ha most én lennék az edző, simán az EL-re mennék rá. Egyértelmű, hogy kupát akarunk nyerni. Egyértelmű, hogy nevet akarunk magunkank. Az olasz kupának nincs sok presztízse, kivéve persze h a 10. lesz, de alapból nincs Európában, tehát most Shaqiri nem fog ide igazolni, mert megnyertük. :D EL-ek van neve. Aztán azt megint a kutya nem nézi, hogy 2. vagy 3-ak lettünk. A lényeg h nem elsők.

De ahogy sejtem EL-be UCan, Paredes, Somma, Verde, Florenzi, Christian TOtti. :D Így fogunk felállni. :D


Kapusra visszatérve: Igen, 1-1-ben vezette rá Dybala. DEe mikor mutatkozik meg, hogy egy kapus jó???? Ha csinál valamit. Meg sem próbált védeni. Egy helybe állt. Azt várta, hogy majd Dybala beelrúgja. Pont mivel tudta, hogy ilyen jó ki kellett volna futni, mert 1-1-ben jött rá. 100-ból 99 kapus megindult volna előre. Ő nem. Tudom, hogy akkor sem biztos h kivédi, sőt. De legalább megpróválhatta volna. Elvégre ő kapus kb 20 éve.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.20. 15:00


Így van ezt akartam írni, h ott van egy 30-40 gólos Messi...
Ha Totti is meglőne egy 20-30at kutya bajunk se lenne..:)
Vagy Iturbe/Ljalic/Gervinho hármasból valaki...Vagy Destro :mrgreen: :lol:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.20. 14:49


Ferenc10 írta: Mire számítotok?

2-0-s győzelemre. Szerintem jobb szélen lesz újdonság, de nem fog végigjátszani az illető. Kp-n Pjanic pihen. Elöl Flo, Itrube Destro

Messi mikor lőtt kevesebb, mint 20at egy évben? Nem klasszikus csatár, de gólerősnek számít
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.20. 14:27


de máshol nem is pocsék meccsek után nyilatkoznak az edzők ilyet (gondolom, remélem)
na jah, micsoda problémáink vannak :)

Beszélhetjük százszor is, érvelhetünk is...De hosszabb távon nagy csapat, csak gólerős csatárral lehet...lsd nagycsapatok...
Mondjuk alapban egyetértek, és bár nagyon rühellem őket, de azért a Barcát megemlíteném :wink:


KB minden órában elfelejtem , hogy ma meccs van. Ergo óránként örülök neki úja és újra, hogy jééé ma meccs van!!! :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.20. 13:49


Trigoria írta:
F.Totti:
Azért majd dobjatok be olyan hírekről linket, ahol a második helyen álló csapat edzője, játékosa, szertárosa nem azt kommunikálja féltávnál, hogy cél a bajnoki cím.
Nekem meg olyan fórumot, ahol nem illetik kritikával a második helyen álló, bajnoki címre szóban és tettben is törő, de pocsék formában lévő csapatot. :wink:


Naná, hogy hogy mindig mindenhol van negatív vélemény. Ez nem is vitás. Én is kritizálom a mieinket, de az arány nem mindegy illetve az ok. Hasonló szituációban azért elég ritkán kritizálnak edzőt/játékost/szertárost a "bajnokok akarunk lenni" nyilatkozatokért. Bárcsak ez lenne a legnagyobb problémánk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.20. 13:31


Ferenc10 írta:Na mindegy is az egész... :D


MA MECCS NAP VAN!!!! :D :D :D :D :D Igy már az az aktuális.


Mire számítotok?pár olasz oldal szerint Somma lesz a jobb bekk/Florezni,és Paredes kezd.Másik érdekes info hogy a Cole fiú már csak a kupákban kezdhet úgy néz ki,mert egyöntetűen őt írják ma mindenhol bal oldalra.

Remélem ma kinyílik a pofonzsák,már ideje lenne...

Na igen..
Érdekes lesz mert radja, ddr, totti, maicon , manolas pihent hétvégén, ha a rotációt nézzük, akkor nekik.kellene játszani, de ugye kupa, vasárnap meg firenze, nem.is.rossz fió ellen....
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.20. 13:29


Scrym írta:2007, Francesco Totti (olasz) AS Roma 26 gól, Aranycipő

Akkor volt h az utolsó fordulóban dőlt el a bajnoki cím, az inter ellen, nem a mi javunkra..
Beszélhetjük százszor is, érvelhetünk is...De hosszabb távon nagy csapat, csak gólerős csatárral lehet...lsd nagycsapatok...De nekünk jobb ez így..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.01.20. 13:19


Na mindegy is az egész... :D


MA MECCS NAP VAN!!!! :D :D :D :D :D Igy már az az aktuális.


Mire számítotok?pár olasz oldal szerint Somma lesz a jobb bekk/Florezni,és Paredes kezd.Másik érdekes info hogy a Cole fiú már csak a kupákban kezdhet úgy néz ki,mert egyöntetűen őt írják ma mindenhol bal oldalra.

Remélem ma kinyílik a pofonzsák,már ideje lenne...
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2015.01.20. 13:14


2007, Francesco Totti (olasz) AS Roma 26 gól, Aranycipő
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.20. 13:07


fantasista76:
Most komolyan, ti halálosan komolyan vesztek minden nyilatkozatot, ami kijön? Szerintetek Garcia és a játékosok nem látják, hogy nem szalad úgy a szekér, mint tavaly? Azt mégsem mondhatják a sajtónak, hogy beláttuk gyengébbek vagyunk a Juvétól, ezért innentől kezdve a 2. helyért küzdünk. Egyébként, amikor a 6-8. hely környékén voltunk, akkor a dobogó volt a cél és azt nyilatkozták minden héten, hogy amíg van esély addig küzdünk, meg bla, bla. Véleményem szerint ez minden csapatnál így van. Nem olyan rég még Benitezék is arról papoltak, hogy nem adták fel a bajnoki címért folytatott küzdelmet, mondták ezt - 10 pontnál. Ezen nyilatkozatok miatt kár bántani a játékosokat és az edzőt.
Nem vesszük komolyan a nyilatkozatokat annyira, de akkor minek kell ilyet nyilatkozni? Ha meg mégis ilyet mondanak, akkor kutyakötelességem nekem mérlegelni, hogy ez most mennyire komoly? Komoly ember a célokról beszél, akkor hadd vegyem már komolyan nem? (Persze okosabbak vagyunk ennél nyilvánvalóan, de az elv az, ha valaki valamit mond, akkkor azt gondolja is úgy.)
Szerintem is majd minden csapatnál így van. De ezekért nem bántjuk a csapatot vagy az edzőt, hanem kritikával illetjük. Nem ugyanaz.

Ezt az örömet azért elég jól leplezik itt páran :D
Mert a jó szereplés miatti öröm most az alap. A többiről beszélünk napról napra itt. :wink:

Mikor volt ilyen utoljára?
Az én gyennge focimemóriámba már nem nagyon fér bele ilyen. De közelítésnek elég lesz az, amikor korlátozva volt a légiósok száma. :wink:

F.Totti:
Azért majd dobjatok be olyan hírekről linket, ahol a második helyen álló csapat edzője, játékosa, szertárosa nem azt kommunikálja féltávnál, hogy cél a bajnoki cím.
Nekem meg olyan fórumot, ahol nem illetik kritikával a második helyen álló, bajnoki címre szóban és tettben is törő, de pocsék formában lévő csapatot. :wink:

feree:
én nem értem, mért kell ezen a 20 gólos csatár dolgon lovagolni?! mert garcia azt mondta?! én sokkal inkább úgy érzem, ez most azért jött elő nálatok, mert nem jönnek a gólok, nagyon senkitől sem...
ha ismét jönnek a gólok, akkor már ezt senki sem fogja firtatni
Látod, mégis érted. :)

Ferenc10:
tökéletesen egyet is értek. Nem is engem zavar amúgy, ha itt kritikával illetnek valakit. De egy rossz formában lévő csapat amelyik a scudettoért küzd nem kaphat egy picit több kritikát mint az aki nem?
És bár a motiválós cél-nyilatkozatokat tudjuk a helyén kezelni, tudjuk az okát, láthatóan egyrészt vannak akik vagy komolyan veszik, vagy zavarja őket. Engem is zavar egy kicsit. Motiválja Rudi őket az öltözőben, abból ki se jöhet rosszul. Maguk között megbeszélik mik a célok, vágyak. Nekünk meg mondja azt, hogy megyünk a Scudettoért, de a juve erősebb és jobb csapat jelenleg, de láttunk már ilyet, és csodát is, és megyünk előre, hátha... Nem tudom elképzelni,, hogy olaszban az olasz drukkerek egy ilyen után felkötnék RG-t egy lámpavasra. Ha meg nem teszik, akkor mégis kinek szólnak ezek a scudettos-dumák? Mert ha meg tényleg komolyan is gondolja amit mond, úgy ahogy mondja, akkor baj van a fejében.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.01.20. 12:02


Phoenix100 írta:
feree80 írta:amúgy tavaly ez mért nem volt téma? hisz akkor sem volt 20 gólos csatárunk?! az elmúlt években sem....aszem totti volt az uccsó mondva csinált, csatárnak beállított

Gabriel Batistuta, 2001-ben



tehát 14 éve...itt a probléma.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.20. 11:54


feree80 írta:amúgy tavaly ez mért nem volt téma? hisz akkor sem volt 20 gólos csatárunk?! az elmúlt években sem....aszem totti volt az uccsó mondva csinált, csatárnak beállított

Gabriel Batistuta, 2001-ben
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.01.20. 11:41


Az élet minden területén,a kis-és középvezetők,a vállalatok,cégek,mindenki CÉL-okat tűznek ki,akár éves szinten akár havi szinten bárhogyan. Célokat tűznek ki,hogy legyen miért bemenned reggel a munkába,legyen mit elérned,értelmet adjon a munkádnak (ez mondjuk akkor a legjobbb ha honorálják is :DD) és ami a legfontosoabb hogy MOTIVÁLJON.nyilván ott vannak erre a csaapatnál a prémiumok is,de ez bőven kevés.Mennyivel lenne jobb azt hallgatni Ruditol hogy: hát srácok ez a juve baszott erős,mostantol inkább csak arra figyeljünk hogy megmaradjon a 8-10 pont előnyünk a 3-al,oké srácok? szerintem minden roma szurkolo álla leesne egy ilyen nyilatkozatot hallván. Ebyszeruen csak tanuljuk meg helyén kezuelni a nyilatkozatokat,edzők játékosok vezetők az egész sportvilágbasn orisái közhelyekkel és protokoll sablon nyilatkozatokkal állnak elő,itt meg sokan ugy veszik mint a szentírást.
Rudi azt mondta scudetto,de ha nem jön össze akkor átbaszva érezzük magunkat?Nem csak kituztuk magunk elé valamit,amit megprobálunk elérni.aztán ha sikerul,irány a circus maximus :D
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.20. 11:37


én nem értem, mért kell ezen a 20 gólos csatár dolgon lovagolni?! mert garcia azt mondta?! én sokkal inkább úgy érzem, ez most azért jött elő nálatok, mert nem jönnek a gólok, nagyon senkitől sem...
ha ismét jönnek a gólok, akkor már ezt senki sem fogja firtatni
amúgy tavaly ez mért nem volt téma? hisz akkor sem volt 20 gólos csatárunk?! az elmúlt években sem....aszem totti volt az uccsó mondva csinált, csatárnak beállított emberke aki 20ig eljutott.....
én garciával értek egyet, vagyis nekem sokkal inkább tetszik az ha van a keretben 10-15 játékos aki képes gólt lőni, ennyire az ellenfelek se tudnak készülni, mintsem egy 20 gólos emberke, akit meg simán levesznek a pályáról....
amúgy addig nem is lesz 20 gólos csatárunk, míg totti él és mozog, ergo vissza nem vonul, ja destrot lehet baxatni, én is teszem, de tavaly neki volt a legjobb perc/gól mutatója, sztem idén is jól állhat ebben a mutatóban, mondjuk az már más kérdés, hogy irgalmatlan játék ügyetlen egy játékos.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.20. 11:22


Jó kis vita, de abban biztosak lehettek, hogy ha lenne egy 20+ gólos csatárunk, az nem fájna Rudinak. Akkor mást nyilatkozna.
Szerintem az korrekt, hogy a médiában nem megy neki a csapatnak. Arra ott az öltöző vagy még inkább a négyszemközti beszélgetések. Az régen rossz, ha az újságírókkal üzenget. Egyrészt torzítanak, másrészt csak sértődés lehet belőle. Ha a Verde csere üzenet volt, akkor az pl tökéletes "csatorna".

Azért majd dobjatok be olyan hírekről linket, ahol a második helyen álló csapat edzője, játékosa, szertárosa nem azt kommunikálja féltávnál, hogy cél a bajnoki cím.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.20. 10:58


Ezzel a logikával most 45 gólnál járnánk és 5 ponttal mi vezetnénk a tabellát. [/quote]
Itt a lényeg!!!nyilván ha kiesik a csatár akkor visszaesnénk oda, ahol most vagyunk...De amég nem esik ki??? Lsd tavalyi Atletico Madrid....amég volt Diego Costa nyertek annyi meccset a bajnokságban, h bajnokok lettek, bl t nem nyertek, ott már nem volt Costa, de eljutottak odáig!!! Pedig nem egetverő nevek, egy jó csapat, egy jó edzővel és egy kimagasló/golérzékeny csatár....nekünk ebből melyik hiányzik??? Az utolsó, és szerintem jobb lenne ha lenne, mert ha ki is esik, akkor van ez ami most, ha meg nem akkor +20 gól...HA nagy csapat akarunk lenni,persze
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.01.20. 10:16


Phoenix100 írta:Nem ezzel van bajom, ebben igaza is van, megoszlanak a gólok, azzal van bajom h azt mondja ez így jobb, mintha lenne egy golvágó...De ha lenne akkor a 20 gólja mellé, még több esélye lenne a többieknek gólt szerezni, mert jobban lekötné a védőket, meghát plussz 20 gólról beszélnék, meg meccseldöntésekröl...


Ezzel a logikával most 45 gólnál járnánk és 5 ponttal mi vezetnénk a tabellát. :) Egyébként Rudi azt nyilatkozta, hogy jobban szereti, ha van 10-12 játékosa, aki képes gólt szerezni, mint azt, hogy van egy játékosa, aki lőhet akár 20 gólt is, de ha ne adj isten lesérül, akkor az komoly kockázatot jelent, mivel rá épül teljes egészében a csapat játéka. Én ebben a nyilatkozatban nem látok kivetnivalót.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.20. 10:08


Nem ezzel van bajom, ebben igaza is van, megoszlanak a gólok, azzal van bajom h azt mondja ez így jobb, mintha lenne egy golvágó...De ha lenne akkor a 20 gólja mellé, még több esélye lenne a többieknek gólt szerezni, mert jobban lekötné a védőket, meghát plussz 20 gólról beszélnék, meg meccseldöntésekröl...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.20. 10:06


Szerintetek Paredes kezd ma?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.20. 10:05


fantasista76 írta:Egyébként, amikor a 6-8. hely környékén voltunk, akkor a dobogó volt a cél és azt nyilatkozták minden héten, hogy amíg van esély addig küzdünk, meg bla, bla.

Én is ezt akartam írni, hogy emlékszem ugyanez ment Lajosnál és AA-nál is. Először bajnoki címet nyerünk, aztán harcolunk a bl helyezésért, végül az EL-ért de az eredmény mindig az lett, hogy elbuktuk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.01.20. 09:52


Phoenix100 írta:minap láttam egy góllövő listát és az első 20ban nincs római!!!!!!!de a gólpassz listában sincs az első felében római!!!!!nyilván azért mert a gólpasszhoz gól is kell....


De azért gólokat csak lövünk, nem? Abban igaza volt Rudinak, hogy megoszlanak a terhek, ezért nem láthattál senkit sem ezen a listán az élmezőnyben. :)
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.01.20. 09:49


Trigoria írta: Tudod az a különbség a 6-8. helyes szereplésekkel kapcsolatban, hogy akkor senki nem mondta hetente/naponta, hogy cél a scudetto.


Most komolyan, ti halálosan komolyan vesztek minden nyilatkozatot, ami kijön? Szerintetek Garcia és a játékosok nem látják, hogy nem szalad úgy a szekér, mint tavaly? Azt mégsem mondhatják a sajtónak, hogy beláttuk gyengébbek vagyunk a Juvétól, ezért innentől kezdve a 2. helyért küzdünk. Egyébként, amikor a 6-8. hely környékén voltunk, akkor a dobogó volt a cél és azt nyilatkozták minden héten, hogy amíg van esély addig küzdünk, meg bla, bla. Véleményem szerint ez minden csapatnál így van. Nem olyan rég még Benitezék is arról papoltak, hogy nem adták fel a bajnoki címért folytatott küzdelmet, mondták ezt - 10 pontnál. Ezen nyilatkozatok miatt kár bántani a játékosokat és az edzőt.



Trigoria írta:Meg alapvetés, hogy minden évben, amikor közel vagyunk a tabella éléhez, apránként, de egyre jobban vágyjuk a sikert, és egyre jobban frusztráltak leszünk, ha megint épp lecsúszunk róla.
Szerintem itt mindenki örül annak, hogy 2. helyen állunk, hogy jól szereplünk már pár éve, hogy stabilnak tűnik a klub anyagi helyzete, stb. De az ember a csúcs közelében már szeretne felérni a csúcsra...


Ezt az örömet azért elég jól leplezik itt páran :D

Trigoria írta:(Ja és az erős középcsapat feeling valóban tetszetős akkor, HA IGAZI rómaiak, saját nevelésűek alkotják a csapatot. Ez jelenleg nincs így.)


Mikor volt ilyen utoljára?
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.20. 09:31


Na mik vannak itt...
Egyértelmű , egy baj van a csapattal: nincs aki gólt löjjön, Gervinho óta nagyon helyzet sincs...Ha valaki , akinek nem elsődleges feladata a golszerzés, de mégis sikerül neki, akkor van rá esély h kibekkeli a csapat gólnélkül, vagy sikerül xre hozni..ezért van ez a hányatott sorsú helyzet...
Engem egy dolog zavar az egészben, h Rudi lenyilatkozta, h jól van ez így, mert így bárki gólt szerezhet...Hát ez nem így van és nem tudom miért nem tud őszinte lenni...minap láttam egy góllövő listát és az első 20ban nincs római!!!!!!!de a gólpassz listában sincs az első felében római!!!!!nyilván azért mert a gólpasszhoz gól is kell....
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.01.20. 09:17


egy kis visszautalás a Palermo góljára, én azt sosem tudnám De Sanctis számlájára írni. one-on-one szituációba került, ahol a kapusnak minimális esélye van, abban bízhat, hogy a csatár elb*ssza, viszont Dybala van annyira jó, hogy nem tette meg ezt a szívességet. Nálam ez nem kapushiba, meg sem fordult a fejemben, hogy az lenne.

Amúgy ma kupameccs, lássuk, mennyi ifista lesz a pályán. Szerintem nem sok, Garciának és a klubnak kell a 10. győzelem, ezért pedig meg fognak tenni mindent.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég

cron