Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.10. 16:57


na és hogy még jobb legyen a nap, prandelli behívta romagnolit erre a 3 napos összetartásra a válogatottba, de otthagyta az összetartást, mert egy izomsérülést szedett össze, ezek qrvára nem a roma napjai.....
itt van a hiv.kommüniké....vagyis műtét

AS Roma medical report: Strootman out with torn anterior cruciate ligament in his left knee
Kevin Strootman had an MRI scan this morning as he was examined by Professor Giuliano Cerulli. Tests showed he has torn the anterior cruciate ligament in his left knee and there could also be damage to the meniscus. He will undergo surgery in the next few days.

(asroma.it)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.03.10. 16:48


Strootmant nagyon sajnálom!!!!!! Most jött el az a pillanat amikor azt gondolom necces lesz a második hely. Meccsre visszatérve olvastam, hogy Bastossal elégedetlenek voltatok. Szerintem nagy hibát nem csinált vagy ilyesmi, nem voltak rossz megoldásai. Azt aláírom, hogy ez most ideiglenes, remélem nem tartjuk meg, de szerintem bőven hozza azt a szintet mint a többiek, gondolok Ljajicra vagy a kritikán aluli Florenzire. Whoscoredon ami meglepett h Ninja kapta a legrosszabb osztályzatot 6,1, pedig szerintem ő egy állat. Állandóan futott, labdát tartott, hosszú labdái is pontosak voltak mindent csinált. Egyetlen negatívum, hogy védekezésben nem sok mindent csinált, de szerintem a feladatát mindig ellátta. Szerintem sokkal jobb volt mint a Napolis játékosok. Romagnoli hibájáért kár, viszont valahol olvastam, hogy jó, hogy most ott van és ezt elszenvedi, mert legközelebb már nem fogja...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.03.10. 16:32


Taddei újra alapember lesz.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.10. 15:32


https://www.facebook.com/photo.php?v=10 ... =2&theater
na, tényleg volt kontakt
erős idegzetűeknek
0.20-nál látszik hogy rosszul/gyengén fog talajt a lába
elfáradt a szalag
mert amúgy semmi extra kontakt nem volt

úú és 4.10-nél van amire emlékeztem
tehát a kettő között visszaállt, és nézve a mozgását, nem tudta hogy mi van, de érezte hogy nem ok, bár ballal tudott egyet passzolni
ha itt lement volna talán kisebb a baj, de nem tudhatta hogy milyen ez amíg át nem élte egyszer

viszont 4.10-nél valszeg csattanósan szakadt neki végleg - vagy valami hasonló, bár az összeesés előtt utolsó egyenes lépésnél már sasszézott...

vazze és épp emeli a kezét a kispad felé a csere miatt, amikor összeesik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.03.10. 15:09


slider írta:Nekem nincs azzal bajom, hogy beállítottuk a hétvégén, sokkal inkább azzal, hogy egy barátságos válogatott meccsen miért kellett az edzőjének beküldeni a darálóba az egyik legjobb játékosát, ráadásul a vb előtt. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de a helyében én be nem állítottam volna a kulcsembereimet, semmi pénzért.

Azért, mert a VB-ig már nincsenek tétmeccsek és nem állhat fel a holland válogatott sem most újoncokkal akkor, amikor pár hónap van a vb-ig. Azokkal kell felállni és játszani, akikre majd ott is számolhat, hiszen hamarosan ki kell nevezni az utazó keretet. Strootman alapember volt, hülyeség is lett volna nélküle felállni a franciák ellen. Ez nem emberkínzás, ez futball, ez ilyen. Így utólag könnyű okosnak lenni, de Strootman nem csak most játszott a válogatottban, hanem az összes vb selejtezőn és barátságos meccsen, nélküle már nem volt holland csapat. Most is játszania KELLETT. És én meg is értem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8071
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.03.10. 15:04


továbbra is azt mondom, ez tisztán véletlen volt, hogy most sérült meg ennyire súlyosan. És ja, a jobb térde volt összevissza szalagozva, most viszont a bal reccsent. Nem látok akkor sem összefüggést, persze lehet keresni a kákán a csomót, meg mindenféle összeesküvés féle dolgokat kreálni, de itt egyszerűen arról van szó, hogy egy rossz mozdulat és reccs. Én azt sem hiszem, hogy ez a fáradtság számlájára lenne írva. Ezek a játékosok igaz, hogy nem gépek, de heti 1 meccsel azért elbírnak még. És legyen az mondjuk folyamatos terhelés szeptembertől kezdve. Meg nem minden meccs telik ugyanolyan intenzitással sem.

Szóval Strootmannak bírnia kell azt a terhelést, amit kap, az szerintem nincs összefüggésben a sérülésével. Totti már más tészta, öreg, a korral könnyebben sérül az ember fia.

Nagyon sajnálom a srácot, egy térdsérülés nagyon komoly dolog, nem hiába a 9 hónap kihagyás. Gondolom most megvárják, amíg a duzzanat kicsit lejjebb megy, aztán műtik.
Csak nehogy valami gixer legyen a műtétnél, ami miatt nem tud majd rendesen lábadozni és gátolja majd a rehabilitációját.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8071
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.10. 14:55


amúgy nem mellesleg, paredes és sanabria továbbra sem jutottak el a kispadig.

strootman sérüléséről meg annyit, köbö 1 hónapja ugatom hogy fáradt.......és ki a hibás ebben a sérülésbe? nálam a játékos, az edző és az orvosok jönnek szóba, más nem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.03.10. 14:45


azt se lehet kizárni,hogy abban is van valami, hogy Garcia kímélős alapozása miatt erőnlétileg kezdünk elfogyni.
Emlékezetek, ősszel a meccsek vége volt az, amikor igazán domináltunk. Mostanában meg látványosan leengedünk a végén, és nemhogy gól rúgunk, hanem inkább kapunk.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.10. 14:45


garcia biztos nem olvas engem :lol: de akkor is, fel kéne hoznia a felnőtt kerethez a szezon végig dimarianot és mazitellit, lehetőséget úgyse fognak kapni, de ki tudja, lesz e még pestis....?!?!

romanewson már megy a szavazás, hogy strootman kiesése a 2dik helyünkbe kerül é?

nyárram eg venni kell egy strootman pótlót, vagyis hasonló típusú játékost, és 2 támadni, előre felé játékot értő, vágó kpályást(pjanics helyére), persze más posztra is kell ember, de ez a legégetőbb....az nyilvánvaló hogy a ninját megvesszük...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.03.10. 14:43


Trigoria írta:
A játékos visszatért a pályára ugyan, de egyből lecserélték, miután egyértelművé vált, hogy nem tudja folytatni.
nem nagyon figyletem épp oda, csak amikor már a 16-oson belül állva a lábához kapott és eldőlt, de volt előtte valami kontakt is valakivel? Vagy mi az hogy visszatért??


Nem volt semmi előtte, csak eldőlt... Még az egyik kék azt hitte, hogy rá akar kenni valami verekedést, aztán nagyon perelt.

Én is nagyon sajnálom Strootmant :(

Most légy okos Gomokos...
Talán először hiányzik Bradley igazán.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ASRpersempre Dátum: 2014.03.10. 14:26


ha pastore jön helyette szerintem még + lóvé nélkül is jól járnánk..de adhatnak még egy 10-est úgyis van nekik bőven:D
ASRpersempre
 
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.02.08. 22:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.10. 14:24


továbbra is qrva mérges és dühös vagyok, és nem 1 meccsben gondolkodok, hanem a lazio, inter, napoly 3ban, együtt nézve qrvára látszik hogy mennyire xar a támadó gépezet, gyakorlatilag akár mondhatnám hogy ez 3 rangadó volt, de a mutatott játék alapján qrvára nem, ebből 1 rangadó volt a tegnapi, itt 9 pontot kellett volna szerezni, ehelyett szereztünk 2t, de ez még hagyján, a nagyobb gond hogy ez a 3 meccs balfaxkodásai a tavalyi és az azelőtti romát idézik.....és ez ami qrvára fáj :(
mert igen, mind3 meccsben benne volt a győzelem, csak míg a derbyn és az inter ellen vmi ocsmány túlbiztosított későn ébredő xarrral próbáltunk nyerni, addig tegnap a meccs jó részében jobbak voltunk a napolynál, és a napolyiak hálát adhatnak a romának, hogy otthon tarthatták a 3 pontot.

ha strootman sérülése igaz, az könnyen a 2dik helyünkbe kerülhet :( :(
garciáról meg a keret használtságáról annyit, asszem a napoly elleni kupameccs előtt világosodtam meg, ami egyben kiábrándultság is a részemről, vagyis, strootmant, florenzit pihentette, vezettünk is a samp ellen, semmi nem veszélyeztette a győzelmünket, erre képes volt behozni strootmant és florenzit, ebből lett kristálytiszta, hogy itt garcia csak azokra számít akiket használ, itt vki bekerülni csak akkor tud, ha pestis pusztít(lásd romagnoli) más esetben nem. óóóó bocs, elfelejtettem ha van kedvence mint bastos, így is be lehet :twisted: továbbra is komolyan gondolom, a bajok onnantól jönnek, hogy elhoztuk a brazilt, és garcia azóta igyekszik úgy alakítani a szerkezetet, taktikát, hogy bastos koma vmilyen úton módon pályára kerülhessen.
már qrvára várom a szezon végét, mikor sab közli garciával, hogy bastost nem vesszük meg. :wink: :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2014.03.10. 14:26-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.03.10. 14:22


Nekem nincs azzal bajom, hogy beállítottuk a hétvégén, sokkal inkább azzal, hogy egy barátságos válogatott meccsen miért kellett az edzőjének beküldeni a darálóba az egyik legjobb játékosát, ráadásul a vb előtt. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de a helyében én be nem állítottam volna a kulcsembereimet, semmi pénzért. Most aztán benne vagyunk a pácban uraim, ha igaz a kilenc hónap, akkor januárnál előbb nem játszik. :cry:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.10. 14:19


ha kettő jót kapnánk érte (Vagy Pastore + sok lovetta), továbbra is mehet tőlem

Nagyon lesújt Kevin fiú sérülése :(
csak nem azért mint gondolják itt sokan. jelenesetben tojok a Romára, a vb-kiesése miatt van okádhatnékom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.03.10. 14:06


Mondjuk attól hogy nem a szigetelőszalagozott térde sérült meg, még lehet összefüggés. Ha egyik lábát nem tudja rendesen terhelni, megváltozik a mozgása, abban is benne van a sérülés.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.10. 13:57


Pjanic:"Légy erős barátom!"

:( hát jah, ugrott élete VB-je minden bizonnyal

http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014 ... re-2321033
nincs új a nap alatt
szakadás

A játékos visszatért a pályára ugyan, de egyből lecserélték, miután egyértelművé vált, hogy nem tudja folytatni.
nem nagyon figyletem épp oda, csak amikor már a 16-oson belül állva a lábához kapott és eldőlt, de volt előtte valami kontakt is valakivel? Vagy mi az hogy visszatért??
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.10. 10:46


ezzel egyet is értek, ezt mondom én is
kivéve egyet:
nem hiszek a véletlenekben
kizárt szerintem, hogy ennek ne legyen köze a hétközi sérüléshez. Fekete ilyen bizbasz szalaggal játszott a térdén eleve
de hamarosan okosabbak leszünk, épp vizsgálják
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.03.10. 10:17


GrazieRoma írta:Nem rúgták meg, nem volt semmi nagy dolog, hanem egy sima kitámasztásnál "elszakadt"

na ez az, ami bármikor, bárkivel előfordulhat. Ehhez nem kell túlhajszoltnak, fáradtnak lenni szerintem. Persze a fizikai fáradtság nehezítő körülmény, de egy szalagszakadást sem megjósolni nem lehet előre, sem bebiztosítani az elkerülését. Max nem játszik, de akkor meg azon sopánkodunk, hogy ejj, de kellett volna ma egy Strootman. Egészséges volt, még pihennie sem kellett, az orvosok nem sintérek, tudják mit vállalnak. A játékos sem hülye, tudja mit vállalt. Ez egy szerencsétlen rossz mozdulat volt, egyszerűen pech, hogy pont most, pont vele.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8071
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2014.03.10. 10:00


mcsabi írta:
feree80 írta:kiismerték a játékunkat

Ettől a mondattól mindig feláll a szőr a hátamon... kiismerhetik a juve játékát is, attól csak annyit érnek el, hogy ismerős játékkal verik szarrá az ellenfelet. Conte az elmúlt években mit változatot?

Ami viszont még nagyon böki a csőröm, az pjanicnak a leülünk a fűbe és hisztizve csapkodunk mint egy ovis viselkedése. Azon kívül, hogy majdnem kaptunk így pár gólt miatta, semmit nem ér el. Továbbra is gondolkodás nélkül adnám el. 3 éve várjuk, hogy mekkora sztár lesz, de továbbra se látom, hogy itt. Egy edzőnél se hozott egy olyan formát, mint pastore anno, vagy pl a nála fiatalabb pogba, holott legalább akkora sztárnak kiáltják ki egyesek.


Ezt adom, bármikor felnyalnám a bélyeget a szerződésére, ha cserébe küldenék Pastore-ét :D 1 az 1-ben is, nem még ha rá is fizetnek érte. Azonnal..
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.10. 00:52


Én ezt, hogy Strootman széthajtotta magát dolgot nem értem. Mert ha Ronaldora, vagy Messire mondjuk azt, hogy "széthajtotta" magát, na azt megértem.
Többen is úgy látták itt hetek óta, hogy túl van hajtva. Okokat nem tudok mondani, de így láttuk. Mentális dolgok is kihathatnak a fizikális dolgokra. Az meg mindenki számára látható volt, hogy az utóbbi meccseken agyban is fáradt volt.
(Ronaldo és Messi kreatív előrejátékos. Ha hibáznak, max elakad egy támadás. Strootman szerepe ennél hatványozottan precízebb szerintem, ami sokkal nagyobb hibamentességet igényel. De igazából most lehet nagy hülyeséget mondtam. :) :oops: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Lami90 Dátum: 2014.03.10. 00:02


Én ezt, hogy Strootman széthajtotta magát dolgot nem értem. Mert ha Ronaldora, vagy Messire mondjuk azt, hogy "széthajtotta" magát, na azt megértem.
Ugyanakkor valóban nagyon sajnálatos a sérülése, remélem hamar meggyógyul (és nem csak a foci miatt)! :wink:
Lami90
 
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012.12.02. 15:26
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.09. 23:51


aeser írta:Akkor kicsit megnyugodva és távlati szempontból nézve:
A bajnoki cím ma eldőlt.

hát nálam ez már réges-rég eldőlt, de mondtam is. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.09. 23:49


Ha a játékos azt mondja rendben van, játszani akar, és a dokik is azt mondják hogy játszhat, akkor az edző játszatni fogja.
Én mondom hogy ez szakadás lesz. De ne itthonról akarjuk már orvosi szakvéleményt kiállítani, hogy mit és hogyan kellett volna.
Ami tény, hogy valóban nagyon hajtotta magát.

Kiismerik a játékunkat? A juve mégis nyer? Igen, csak míg a juvénak brutál kerete van, addig nekünk nincs. És ilyen esetben jó egy meglepő új stílus/taktika. Ezt nagyjából már levédekezik tavasszal (Gervinho megfogásával ki is pipálják:)), és innentől csak egy jó keret a mienk, amivel nyögvenyelősen tudunk nyerni.

aeser: pontosan!
a Napoli nem juve, fognak ők még botlani. Remélhetőleg legalább annyiszor mint mi.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.03.09. 23:37


bastos eddig egy nagy 0. ez a csapat nem bír el egy ember mínuszt

ha tudod a módját, hogyan lehet előre megérezni a szalagszakadást, szólj, sok pénzt megérne!!!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.03.09. 23:37


Akkor kicsit megnyugodva és távlati szempontból nézve:
A bajnoki cím ma eldőlt.
Mi egy fontos BL-selejtező mérkőzésen vereséget szenvedtünk, de még mindig lépéselőnyben vagyunk, és szinte biztos hogy a hátralevő meccseken az olasz ellenfelek ellen könnyebb lesz behúzni mint a nyárvégi BL-selejtezőn, úgyhogy ezt kell szem előtt tartani.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég