Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.11.28. 20:34


mcsabi írta:Mi a baj De Rossival? :x

olvass a sorok között, nincs semmi baj ddr-rel, csupán míg volt a 2 kemény emberünk, addig nélkülözhető volt, ergo nekem annyira nem hiányzott, most hogy nincs a 2 kemény ember, gyakorlatilag hogy legyen a kpályának stabilitása kell=nélkülözhetetlen a 35 éves ddr.

amúgy sab vagy moncsi, hát sztem már egyik se, én azt hittem, hogy jött a spanyol, lépett egyet előre sabhoz képest, de nem, sab viszonylag olcsón zsebelte be az u17es korosztály legjobbjait, akikből semmi sem lett, moncsi ehhez képest drága pénzért hozza a 19-21 év közötti korosztályt, akik jó része szintén mellényúlás.

tényleg kipróbáltam volna a félszemű marottát, persze roma juve más kávéház, és a félszemű valszeg utoljára még a samp sportigazgatójaként hazárdírozott vagyis adott-vett játékosokat kilóra mint moncsi és sab, de vhogy a juventusban mindig jókor adott el, és vett a helyére embert, igaz a jelen emberét, nem a jövő sztárját, és az eredmények őt igazolják.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8271
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.28. 18:34


Feree, te radikalizálódsz! :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.28. 17:03


Mi a baj De Rossival? :x
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.11.28. 16:43


cejas írta:Nem tudom, hogy miért vicc. Sab 5 év alatt igazolt annyi blamát mint Monchi 2 év alatt.
NZonzit nem látom nagy hibának. Kellett a középpályára egy labdaszerző. A francia világbajnok, magas, erős, rutinos. Jó kérdés, hogy miért nem tud egy lasztit 3 méterre visszaadni. Ugyanakkor a védekezést megoldja. DDR után ő a legjobb DMC most. Képzeljétek el Cristantet védekező középpályásként. Jajj!


itt a lényeg, 2x húzd alá, tényleg itt a lényeg, mikor volt strootman és/vagy ninja a pályán, ki a faxnak hiányzott ddr? mert nekem nem. :wink: most hogy nincs se a holland, se a belga, itt látszik qrva jól moncsi baromsága, kiherélte úgy a kpályát, hogy legyen a mostani középpályának gerince, tartása ahhoz KELL a 35 éves ddr, és ez borzasztó. :wink: :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8271
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.28. 15:34


Visszakanyarodva a te példádhoz, ki akarsz cserélni egy alkatrészt, pedig nem tudod, hogy az rossz, vagy valami más.


Valojaban a szomszed kocsijarol van szo. Semmifele rahatasunk nincs a megjavittatasara es meg csak a motorterbe se tudunk bekukkantani (nem mintha sokra mennenk vele), de marhara idegesit a kopogasa es termeszetes hogy talalgatja az ember, mi lehet a baj, miutan naprol napra ezt hallgatja...
Mindezt ugy, hogy a tulaj a megvetelkor es azota is azt hangoztatja, hogy az orszag legjobb, leggyorsabb kocsijat tuningolja belole. Egyszer elvitt egx korre, az fasza volt, de azon kivul csak a kopogas...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10329
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.28. 15:10


De Zerbi neve merült fel EDF pótlására :lol: :lol:
Na én meg akkor leszek Lazio szurkoló, ha megint egy kókler érkezik a kispadra. Abból már volt elég az elmúlt években...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.28. 15:09


SPQR írta:Észreveszem ha az autóm elromlik, mégsem tudom feltétlenül a megoldást.

F.Totti írta:
SPQR írta:Értsd jól: bárki a csapat céljaihoz méltó szinten. Hadd ne én találjak alkalmas személyeket a szakmai vezetésre.


Ha azt tudod, hogy ki a rossz (sőt legrosszabb), akkor azt is tudhatod, hogy ki lehet jó.


Te nem észrevetted a hibát, hanem pontosan megjelölted a hibaokot. Sőt azt is tudod, hogy bárki jobban csinálná. Jelentsen bármit is az, hogy a "csapat céljához méltó szinten".
Csak ez a különbség közöttünk. A hibát én is látom, de a felelősöket nem merném olyan bátran kijelölgetni, ahogy te. EDF és Monchi nyilván nyakig benne van, ahogy a játékosok is. De hogy ebben a háromszögben merre van a tömegközéppont, azt tippelgetjük csak. Még az sem biztos, hogy Cristante olyan szar, mint amilyennek kinéz.

Illetve a másik különbség, hogy én akkor mernek majd voksolni Monch/EDF ellen vagy mellett, amikor tudom kik az alternatívák. Szerintem EDFnél nagyságrenddel és instant jobb edzőt nem tudunk hozni. Monchi távozása különösebben nem érdekelne, de nem azért mert szerintem ő cseszte el a szezonunkat.

szerk: közben látom eric ugyanezt írta az autós példádra. Lehet nem véletlen ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.11.28. 14:54


SPQR írta:Észreveszem ha az autóm elromlik, mégsem tudom feltétlenül a megoldást.

F.Totti írta:
SPQR írta:Értsd jól: bárki a csapat céljaihoz méltó szinten. Hadd ne én találjak alkalmas személyeket a szakmai vezetésre.

Ha azt tudod, hogy ki a rossz (sőt legrosszabb), akkor azt is tudhatod, hogy ki lehet jó.

Pedig most pont azt mondod, hogy tudod a megoldást (edzőcsere).
Visszakanyarodva a te példádhoz, ki akarsz cserélni egy alkatrészt, pedig nem tudod, hogy az rossz, vagy valami más.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.28. 14:49


Ha azt tudod, hogy ki a rossz (sőt legrosszabb), akkor azt is tudhatod, hogy ki lehet jó.


Ezek szerint, ha nem tudok megfelelo alternativat mondani, kenytelen vagyok azt hangoztatni, hogy a csank jani is jo lenne?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10329
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.28. 14:09


Ebben tökéletesen egyetértük, hogy másfél év után nehéz megitélni valakit s nem is szabad, de az azért sokat elmond, hogy a csapat 7 éve a legrosszabb szezon rajtját hajtotta végre az elmúlt 3 hónapban. Nem jelentem ki, hogy ez 1 ember hiábja...ehhez egyszerre sok minden összejött, de egy biztos, az, hogy ilyen szintű rizkiót vállalt az eladásokkal s az igazolásokkal a vezetőség...az minden, csak nem profizmus.

Alisson elment, oké...tényleg volt az a pénz, de Zaniolot s Kluivertet meglehetett volna szerezni a többiek eladása nélkül is, sőt sztem az összes igazolásunkat, Nzonzit és Pastoret leszámítva belefért volna mindenki a büdzsébe, még annak ellenére is, ha nem adtunk volna el Alissonon kívül senkit...sokan lettünk volna, tény, de nem is lenne az, mint tegnap...hogy lesérül egy középpályás s védőt hozunk be, amikor gólt kéne lőni...vicc.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2018.11.28. 14:11-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.28. 13:49


SPQR írta:Amit Monchi mester alkot, az pont az ellentéte a korábbinak, a keret értéke zuhan, tele lettünk használhatatlan, piacképtelen játékosokkal, akiknek még a fizetésük is magas.

Ünder, Kluivert és Zaniolo hármas annyiért fog távozni pár éven belül, amennyit nagyjából elköltött az elmúlt átigazolási időszakban Monchi. Oké,Schick úgy fest nem jött be, de azért a fiatalok terén nem éppen tehetségtelen senkik érkeztek.

SPQR írta:Augusztusban megkerestem és beraktam a linkeket az egyenleggel, tételesen.
Nyilván sosem lesz olyan DS, akinek nincsenek mellényúlásai, része annak a kockázatnak, amit egy klub fut, viszont Monchi és Sabatini teljesítménye közé nagyságrendileg egyenlőségjelet tenni, komoly aránytévesztés, meg ne haragudj.

Azért az szóljon Sabatini javára, hogy egyrészt a dinoszauruszok kihalása óta Olaszországban tevékenykedett, másrészt egy másfél éves munkát összehasonlítani egy hat éves teljesítménnyel nem igazán lehet. Egészen biztos vagyok benne, hogy Monchinak is lesznek/vannak/voltak zseniális húzásai és az ilyen emberekből kevés van.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.28. 13:40


Sokat lehetne vitázni ezen (Yanga sztem jó játákos volt másképp, én sajnáltam, amikor lelépett, Borinin pedig egyenesen nyertünk az eladásával, szóval nincs ezzel gond, Bruno-nak pedig azért voltak jó napjai s rajta se buktunk)...sajnos úgy érzem, hogy nekünk a BL elődöntő sokkal többet ártott, mint használt, nem hinném, ha a Shakhtar ellen kiestünk volna, akkor így szét lett volna zúzva a keret, bár ugy-e ezt soha nem tudjuk meg.

Talán 1 hónapja mondtam, hogy remélem nem fogjuk követni a Monaco példáját és lejtmenetét az elődöntőjük után...de nagyon úgy néz ki, hogy egyelőre igen, remélem a vezetőségnek annyira esze lesz, hogy nem engedi olyan mélyre süllyedni a hajót, ahogy ott tették.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.28. 13:40


SPQR írta:Értsd jól: bárki a csapat céljaihoz méltó szinten. Hadd ne én találjak alkalmas személyeket a szakmai vezetésre.


Ha azt tudod, hogy ki a rossz (sőt legrosszabb), akkor azt is tudhatod, hogy ki lehet jó.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.28. 13:34


Miért lenne Moreno/Marcano nagyobb mellényúlás, mint Gyömbér vagy Zukanovic? Tök ugyanaz a cél, ugyanaz a teljesítmény.
Vermaelen pedig maga a mellényúlás szinonímája. Sérült volt és szar. Gyakorlatilag mindenki tudta.

Sabatini beégések: Bojan, Borini, Gago, Destro, Tachtsidis, Ivan Piris. Ők a korai kétes ügyletek. De amikor égett a ház, akkor az öreg is elkezdett kapkodni: Iturbe, Sanabria, Doumbia, Ibarbo, Yanga, Holebas, Ashley Cole, Bruno Peres, Vermaelen vagy Spolli.
Az meg ritkán vigasztal, hogy nagyot nem buktunk rajtuk pénzben. Bár az ffp pallós Sabatini ideje alatt jelent meg a fejünk felett. Ez ritkán a jó üzletek velejárója. Dehogy finanszírozott ebből a klub működést. :)

Az idő mindent megszépít. A sportigazgatóság olyan műfaj, amit nem tudsz beégések nélkül művelni. Mindenképp lesznek bustok és persze ezek közül pár nem is a sportdiri sara, de ettől még az ő mérlegét csúfítják. Sabatini szerintem nem volt jobb, mint Monchi. De rosszabb sem. Az évi 10 érkező, 10 távozó az ő idejében is megvolt. Ezt nehéz elfogadni, hozzászokni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2018.11.28. 13:38-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.28. 12:20


mcsabi írta:
cejas írta:Sabatini ennyi hibát nem vétene. Én elhiszem, hogy kevesebb pénzből jobb játékosokat hozott volna.

Az idő megszépíti a dolgokat, Sab-nak is voltak hatalmas mellényúlásai: védők terén Zukanovic, Gyömbér, Vermaelen, de ott volt Iturbe, Doumbia vagy a Barcelona elől benyúlt Gerson, de ne feledkezzünk meg Destroról és Vainqueur-ről és ha jobban beleásnám magam a témába egészen biztos tudnék sorolni még egy csomó nevet. A fiatalok terén is jó párszor besült: Mendez, Sanabria, Jedvaj, Ponce, stb és a csapatba be nem férő embereken ő se tudott jó áron túladni (Ljajic, Falque, Ibarbo, stb).
Elismerem az érdemeit, én is nagyon csíptem a bagóst, de szídtuk eleget őt is.


Jó azért Gyömbért ne nagyon soroljuk ide, mert róla mindenki tudta, hogy padot melegíteni jött, ahogy Zukanovic is. Vermaelent nem nevezném mellényúlásnak, mindenki tudta, hogy évek óta árnyéka Arsenalos önmagának (a vezetőség is) inkább rápróbáltunk, hatha összejön, de pénzt nem nagyon buktunk vele a kölcsön miatt (bár na...a BL kiesés ugye elég jelentősen neki köszönhető). Gerson stabil ember a Fioban, Ljajic, Falque pedig a Torinoban, nem mellesleg ezeken az üzleteken a csapat nem bukott szinte semmit.

Ljajic 12-ért jött, 12-ért ment.
Falque 8-ért jött, 6,5-ért ment, plusz az 1 év kölcsönből származó összeg.
Ibarbo 12-ért jött, 8-ért+2 milla kölcsönért ment.
Jedvaj jelenleg Horvát válogatott, aki most is kettőt vágott a spanyoloknak és a Leverkusen alapembere.
Doumbinának pedig kb. mindenhol megy és ment...csak nálunk nem.

Az egyedüli Sabatini bukta, ami tényleg bukta a szememben, az Iturbe, de olyan szezont nyomott le a srác, hogy szinte Juve is mellényúlt vele, csak beelőztük.

Összeségében ezeket nem nevezném akkora bukta igazolásnak...de ezzel szemben kérdem én, ki fogja bár a vételárat adni Pastore-Nzonzi kettősért? Senki...max, ha Kína belép az üzletbe, több mint 60 milláról beszélünk...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.28. 09:40


persze hogy hiányzik
Monchi nincs jóban az őserdők indiánjaival
ha próbálkozott is velük, valszeg úgy fogadták őt, mint a szentinelézek szokták a vendéget
http://m.mult-kor.hu/image/article/inde ... vid=261743
https://mult-kor.hu/image/gallery/2940/ ... vid=261743

csak a jó öreg Sab mester tudott bejutni hozzájuk :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27985
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.28. 09:38


Én nem azt mondtam, hogy nem volt rossz döntése, hanem hogy 5 év alatt volt annyi, mint Monchinak két év alatt.

De nézzük a másik oldalt. Játékosok, akik többet értek mikor eladtuk őket. Sabatini alatt volt Lamela, Marquinhos, Benatia, Salah, Alisson, Rüdiger, Pjanic. Nem mellesleg hozott egy Manolast, egy Ninjat, egy Strootmant, egy Dzekot...
Monchi neve mellett egy Kolarov, Pellegrini és egy véletlenül beesett Zaniolo.
Hiányzik az olcsón jót szekció...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.28. 09:09


Hahh
Es iturbe smafu?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10329
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.28. 08:46


cejas írta:Sabatini ennyi hibát nem vétene. Én elhiszem, hogy kevesebb pénzből jobb játékosokat hozott volna.

Az idő megszépíti a dolgokat, Sab-nak is voltak hatalmas mellényúlásai: védők terén Zukanovic, Gyömbér, Vermaelen, de ott volt Iturbe, Doumbia vagy a Barcelona elől benyúlt Gerson, de ne feledkezzünk meg Destroról és Vainqueur-ről és ha jobban beleásnám magam a témába egészen biztos tudnék sorolni még egy csomó nevet. A fiatalok terén is jó párszor besült: Mendez, Sanabria, Jedvaj, Ponce, stb és a csapatba be nem férő embereken ő se tudott jó áron túladni (Ljajic, Falque, Ibarbo, stb).
Elismerem az érdemeit, én is nagyon csíptem a bagóst, de szídtuk eleget őt is.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.28. 08:08


Nem tudom, hogy miért vicc. Sab 5 év alatt igazolt annyi blamát mint Monchi 2 év alatt.
NZonzit nem látom nagy hibának. Kellett a középpályára egy labdaszerző. A francia világbajnok, magas, erős, rutinos. Jó kérdés, hogy miért nem tud egy lasztit 3 méterre visszaadni. Ugyanakkor a védekezést megoldja. DDR után ő a legjobb DMC most. Képzeljétek el Cristantet védekező középpályásként. Jajj!

Nagyobb hiba volt Pastore. Sérült állandóan, de ha nem lenne az sem ütné meg Zaniolo szintjét letámadásban, agresszivitásban. Voltak nyáron nem várt történések, de az hogy 3 AMC-t hoztunk és most Pellegrini játszik ott... Ez így blama. Coric tervezett volt, Pastore a megváltó, Zaniolo pedig csak beesett az ablakon. Így utólag ezt a két Inter játékost nem bánjuk azért.
Szóval a sok AMC helyett egy fiatal DMC jobban elfért volna a keretben. Nem átképezni kell Schicket kilencesnek, Pastorét pressing AMC-nek, Coricot mélységi irányítónak, ahol DDR tanítja a mélységi mozgást. Posztra kellene igazolni.
A legtöbb igazolasunk mélyen a várt alatti teljesítményt hoz. Cristante, NZonzi, Pastore, Karsdorp, Moreno... Túl sokan rosszak és túl sokan nem posztra jönnek.
Sabatini ennyi hibát nem vétene. Én elhiszem, hogy kevesebb pénzből jobb játékosokat hozott volna.

Rossz a névmemóriám, de itt van nálunk a Sampdoria volt ds-e, itt van Massara, Sabatini egykori jobbkeze. Ha kirúgják Monchit, akkor is van ember, aki levezényeljen egy mercatot.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.28. 07:14


Sabatini visszajönne egy szavam se lenne. Lehet, hogy világbajnokot nem tudott volna idehozni, de az tuti, hogy ingyen jobb keretet rakott volna össze. :D (csak viccelek nehogy komolyan vegyétek)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.28. 07:00


feree80 írta:
mcsabi írta:Én Monchit sajnálnám, ki jönne helyette...


ne haragudj, de..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hát még én hogy sajnálom,moncsi for president, nem kell ide új edző, csak a monchi. :wink:

tényleg leültetném a padra, oszt mondanám neki, edd meg amit főztél, te spanyol. :wink: :twisted:


A jó öreg füstös visszaténe...s kezdődne a jungle vadászat :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.11.28. 05:44


mcsabi írta:Én Monchit sajnálnám, ki jönne helyette...


ne haragudj, de..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hát még én hogy sajnálom,moncsi for president, nem kell ide új edző, csak a monchi. :wink:

tényleg leültetném a padra, oszt mondanám neki, edd meg amit főztél, te spanyol. :wink: :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8271
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.28. 00:29


I’ve been asked seven or eight times what we can do about this and it’s the million-dollar question. I have told the players many times that games can be drawn or won at the 90th minute. Instead, this team seems to give up with 30 minutes to go, acting as if it’s the final minute already.

Ez esetben érdekelne, hogy mit várt el Corictól amikor eddig kétszer cserélte be és érdekes módon mindig 2:0-ra vezetett az ellenfél. Főleg, hogy a Spall ellen amikor megtörtént a kiállítás, rögtön megtalálta a kispadon Pastore-t is

bence írta:Valoszinu EDF otlete volt, hogy adjuk el a kozeppalyank motorjat, es igazoljunk helyette Sevillabol egy embert aki se tamadasban se vedekezesben nem tudna csapat hasznara lenni es raadasul a sok “szakerto” football manager kriteriumainak sem felel meg, mert oreg es draga. Varj csak, honnan is jott Monchi?

Nem tudom kinek az ötlete volt, de nem úgy tűnt, hogy tiltakozott ellene. Amúgy egy világbajnok labdarúgóért a mai világban a 26m nem pénz, mondom ezt úgy, hogy egy cseppet se lelkesedek érte.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.11.28. 00:05


mcsabi írta:Azért amennyiben érkezne Conte, onnan talán több elképzelést kapna Monchi, mint hogy igazoljuk le a Sassuolot (Defrel, Berrardi, Acerbi és a fene tudja még kit hoztak velünk szóba)


Valoszinu EDF otlete volt, hogy adjuk el a kozeppalyank motorjat, es igazoljunk helyette Sevillabol egy embert aki se tamadasban se vedekezesben nem tudna csapat hasznara lenni es raadasul a sok “szakerto” football manager kriteriumainak sem felel meg, mert oreg es draga. Varj csak, honnan is jott Monchi?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: adamasr, danikov, Trigoria, Zsolti valamint 15 vendég