Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.05.05. 18:54


Pellegrini, Zaniolo, Spinazzola, Abraham egyértelmű. Után pedig tényleg ott a kis lengyelünk. Az aktuális forma szerint mindenképp
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2022.05.04. 20:47


Trigoria írta:
Zalewski benne van a nyerő négyesben szerinte.
lassan ott tartok, hogy ki merem mondani, hogy ő a legjobb játékosunk

Nálam is ott van a top 5ben, de nálam Pellegrini verhetetlen! :-)
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.01. 21:16


Zalewski benne van a nyerő négyesben szerinte.
lassan ott tartok, hogy ki merem mondani, hogy ő a legjobb játékosunk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.05.01. 21:14


A cserék óta szarabbak vagyunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.05.01. 21:05


snatch írta:Nem akarom bántani, de mi a búbánatos szentsz*rt keres a Roma kezdőjében ez az Afene... Ilyenkor kételkedem Mou hozzáértésében.

Ugyanezt gondolom én is, Shomának kellett volna kezdenie, Afene semmit nem csinált az egész szezonban. Shoma meg szerintem időt sem nagyon kapott a bizonyításra. Amúgy durva időket élünk. Zalwskit átmozgatja Mou El Sharaawy kárára. Azért ez a szezon elején nagyon távolinak tűnt. Zalewski benne van a nyerő négyesben szerinte.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.01. 21:00


mi lenne ha bántani akarnád... :D

amúgy egyetértek
nem lenne épp dolga a gyapotföldön?

szerk: na, visszarendelték a földekre közben
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.01. 20:57


Nem akarom bántani, de mi a búbánatos szentsz*rt keres a Roma kezdőjében ez az Afene... Ilyenkor kételkedem Mou hozzáértésében.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.05.01. 20:56


Remisztő, hogy 1v1-ben mennyire nem tudjuk megverni őket.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.01. 20:41


Aquilani írta:Szabó Christophe elemzése a taktikánkról:
https://www.youtube.com/watch?v=TlRS4SqpOns

megnéztem köszi
durva hogy már mindenről és mindenkinek van műsora
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.05.01. 20:24


Leicester City is teljesen tartalékos csapattal állt fel, aztán 3 sztárt küldött be a 67. percben. Ugye ott csak 3-at lehet cserélni

Denso Kasiust amúgy simán elnézném Karadorp cseréjének jövőre, aztán 2 év múlva helyette. Nekem tetszik a srác itt jobb szélsőként 71-essel
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.05.01. 19:13


NYilvan a vegen allitja be eloszor. Elnezve a kezdot, lehet, hogy ma ad neki par percet
Nagyon lehetoseg-ado kedveben van jose
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.05.01. 19:04


Ha Zalewskinek levágják mindkét lábát.
Vagy a 80. percben majd valamelyik meccsen becseréli Mou.
Mert ugye így szokta bizonyos posztokon, bizonyos játékosokkal.
Az atomkezdők közül eddig Veretout került ki hosszabb időre.
Persze tök jó, hogy két ilyen balszélsőnk van, úgyhogy majd a mester rotálja őket jövőre.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2022.05.01. 19:04


Szabó Christophe elemzése a taktikánkról:
https://www.youtube.com/watch?v=TlRS4SqpOns
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.05.01. 18:44


Kivancsi vagyok spinazzola mikor kap eloszor lehetoseget
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.04.29. 07:51


JOSBOMO írta:Rendben volt a tegnapi meccs, bár - lehet kinevettek- de sokkal több volt ebben.
Mourinho győzött taktikailag, és ez számomra nagy előrelépés. Az 5 védő előtt 2 szűrő játszott illetve Pelle majd Afena szinte követővel vitte Tielemans ez volt a kulcs, nem volt aki forgassa a játékot.
Nagyon jó helyen szereztünk labdákat és volt 3-4 kontralehetőség amit ha pontosabban játszunk le akár 2-3 gól is lehetett volna. Óriási területek vannak a középpálya és a védelem között, valamint az 5 védő miatt a Karsdorpra és Zale ra nem jutott ember.
Sajnos a hollandnak nem volt jó felpassza, pedig ő kimondottan jól passzol, Zalewski extra volt nagyon.
Hátul nem éreztem veszélyt jó szűken voltunk, akitől tartottam az Rui hogy lepkézik.
Összességében nehéz lesz csütörtökön, de ha az átmenetekben pontosabbak leszünk akkor meg lehet.


Én biztosan nem. Nekem nagyon tetszett, egy percig nem izgultam. Lehet mondani, hogy sokat támadtak, de total impotensen, egy masodpercig nem éreztem, hogy golt kaphatunk. Amit végül lőttek, az is egy mazlis f*s volt. És lehet, hogy nem sok, de minőségre sokkal jobb helyzeteink voltak. Oliveira lövését sem tudom hogy szedte ki a kapus.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2022.04.29. 05:53


Rendben volt a tegnapi meccs, bár - lehet kinevettek- de sokkal több volt ebben.
Mourinho győzött taktikailag, és ez számomra nagy előrelépés. Az 5 védő előtt 2 szűrő játszott illetve Pelle majd Afena szinte követővel vitte Tielemans ez volt a kulcs, nem volt aki forgassa a játékot.
Nagyon jó helyen szereztünk labdákat és volt 3-4 kontralehetőség amit ha pontosabban játszunk le akár 2-3 gól is lehetett volna. Óriási területek vannak a középpálya és a védelem között, valamint az 5 védő miatt a Karsdorpra és Zale ra nem jutott ember.
Sajnos a hollandnak nem volt jó felpassza, pedig ő kimondottan jól passzol, Zalewski extra volt nagyon.
Hátul nem éreztem veszélyt jó szűken voltunk, akitől tartottam az Rui hogy lepkézik.
Összességében nehéz lesz csütörtökön, de ha az átmenetekben pontosabbak leszünk akkor meg lehet.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.04.29. 00:33


Trigoria írta:mai pozitívum nekem, hogy Zalewskiről most döntöttem el, hogy klasszis lesz :)


Ugye, hogy ugye? Még szezon előtt írtam, hogy idén Lorenzo és Zaniolo mellett őt várom nagyon. Aki a Dábrácen ellen villog, az a Kofkupa elődöntőjében is fog :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.04.28. 22:40


Szerintem rendben volt ez a meccs. Jók voltunk, de nyerhettünk volna. Féltem a Leicestertől nagyon, azért tavaly jók voltak és jó keretük van, de lehet ez csak fejemben volt meg, mert ezt a meccset látva. Vardynak helyzete nem volt. A válogatott sztár Maddison nagyjából veszélytelen volt a kapura, lövései jócskán mellé mentek. Tielemans szerintem jó volt, de nem volt átütő azért. Albrightont elismerem, de öreg már.

Mikhi kiesése után sajnos már gyengébbek lettünk és mi sem voltunk élesek a kapujuk előtt. De azt éreztem, hogy mi nem is akarunk itt semmit, ezért jó ez így nekünk. Ha tényleg akartunk volna nincs a korai gól, akkor egy ki ki meccsen kiderült volna ki a jobb, de az tuti, hogy meg tudjuk őket verni. Szóval csalódott leszek ha nem megyünk tovább, ez az angol csapat verhető.
Remélem pihentetni fog azért Mou.
Tudom nem mer majd, pedig most nagyon kellene, hogy 1-2 kulcs játékos már a meccsre tudjuk figyelni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.28. 21:55


az jogos, hogy a gólunknak hála elnézzük a kevés, vagy szinte nulla támadásainkat. Ha nem lett volna a gól, akkor ez lófütty lenne. Igaz akkor lehet - LEHET - hogy többet támadtunk volna :))

mai pozitívum nekem, hogy Zalewskiről most döntöttem el, hogy klasszis lesz :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2022.04.28. 21:48


Igazatok van sracok, nekem a legfobb bajom azzal van, hogy teljesen feladtuk a tamadast, a 80. percig a felpalyan se mentunk at, es ezaltal sokkal nagyobb nyomas volt a vedelmen. Ha lett volna egy-ket tetszetos kontrank, szavam se lenne, igy nekem kiabrandito.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.04.28. 21:43


hát én bence idén nem nagyon láttam jó meccset a csapattól, de pont erre a meccsre nem mondanám, hogy kilátástalan
Mou Interére ha emlékszel, ott is törte a hátukat a kapu a BL-ben végig - tudatosan

ezen a meccsen pontosan az történik amit előzetesen várni lehetett
persze jók azért nem vagyunk, de olyan rosszak sem, ahogy mondod - szvsz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2022.04.28. 21:43


bence írta:
danikov írta:
bence írta:Szezon egyik leggyengebb jateka, szarok vagyunk es kesz!
En eddig sose kritizaltam Mourinhot, de kialatastalan az egesz, le vagyunk focizva, barmi is legyen a vege… masodik felidoben felpalyan nem mentunk at, szanalmas!


Mondjuk akkor én más meccset nézek, de nekem a bekotort, mákos, f.s gólig az volt az érzésem, hogy a Leicester holnap reggelig se rúg gólt, mi meg játsszuk, amit 1:0nál kell idegenben


Neked mak, nekem egyertelmu, hogy ha egy felidon at ilyen folenyben jatszik az ellenfel elobb-utobb odapattan a labda elejuk. Nem szeretnek vitatkozni, de aki jatszott, latott ilyen tipusu meccseket, amikor egy csapat hatat ilyen szinten veri a halo, az tudja, hogy az ilyen golok benne vannak.
Kozben a vegere elkezdunk focizni, miert nem lehetett eddig igy?


Hát de nem azért van a fórum, hogy vitatkozzunk? :D
Persze, hogy törte a háló a hátunkat, de ha közben az ellenfél a 132 kísérletéből kaput se talál kb, akkor mit érdekel engem. Ha nem a 0:3at védjük, akkor még főleg.
Aztán simán lehet még 1:3, de nekem tetszett ez idegenben. :)
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.04.28. 21:42


Trigoria írta:látom Mou eldöntötte hogy jó az x ezzel a Zaniolo - Oliveira cserével

sőt, el akarja veszteni. jön Vina....
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2022.04.28. 21:42


Atyaég ez a 2 csere, gyomrom szorul össze...
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2022.04.28. 21:39


danikov írta:
bence írta:Szezon egyik leggyengebb jateka, szarok vagyunk es kesz!
En eddig sose kritizaltam Mourinhot, de kialatastalan az egesz, le vagyunk focizva, barmi is legyen a vege… masodik felidoben felpalyan nem mentunk at, szanalmas!


Mondjuk akkor én más meccset nézek, de nekem a bekotort, mákos, f.s gólig az volt az érzésem, hogy a Leicester holnap reggelig se rúg gólt, mi meg játsszuk, amit 1:0nál kell idegenben


Neked mak, nekem egyertelmu, hogy ha egy felidon at ilyen folenyben jatszik az ellenfel elobb-utobb odapattan a labda elejuk. Nem szeretnek vitatkozni, de aki jatszott, latott ilyen tipusu meccseket, amikor egy csapat hatat ilyen szinten veri a halo, az tudja, hogy az ilyen golok benne vannak.
Kozben a vegere elkezdunk focizni, miert nem lehetett eddig igy?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 73 vendég