Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.15. 10:56


telós progin már öngól van beírva
és ahogy nézem máshol is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.09.15. 10:51


hivatalosan most kinek adták az empoli elleni gólt? nainggolan, vagy a kapus?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.09.14. 13:34


Szerencsére nem, de mivel a meccset nem tudtam követni muszáj volt a statisztikára hagyatkoznom, ami elég vészjóslóan nézett ki :P
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.14. 13:09


de nem lepődnék meg, hogy ha az ilyen meccseken megjelenne néha Ucan majd november tájékán (ezt csak neked trigo :D).
Én meg örülnék is neki nagyon! :wink: Nagyon sokat látok abban a srácban. De pechére bitangerős a középpályánk.

Ljajicot lehet megpróbálnám valami más poszton, mert az utca ember is tudja már, hogy bal oldalról betörve jobb lábra fog cselezni és lőni akar.

Hunszi: annyira azért nem volt ez izgulós :wink: . Persze mindig benne van a kockázat, hogy egy egygólos vezetésnél az utolsó pillanatban egyenlítenek, de azért igazi ziccerük egy se volt.

amúgy amióta ez a fórum létezik, kb azóta elégedetlenkedünk azon, hogy már minimális vezetésnél is visszaállunk. Vagy a római levegőben lehet valami, vagy el kéne fogadnunk, hogy az AS Roma amíg világ a világ - függetlenül edzőtől, taktikától - ezt fogja játszani. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.09.14. 12:01


Komolyan örülök, hogy más dolgom volt és nem láttam a meccset, hanem a szívroham környékezett volna. Egy sima győzelem reményében elég nagy téttel fogadtam a csapatra a szép szorzóért (szerencsére nem hendikeppel). 90. percnél volt annyira lehetőségem, hogy nézzek egy meccs statisztikát, hát nem kell mondanom a maradék 4 perc elég siralmasan telt el. Szerencsére behúztuk, nagyon a jövőhétre készülnek a srácok ezek szerint. Remélem alkotunk is valamit...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.09.14. 11:01


Virga írta:...lajcsi meg destro ennyire statikusak egy empoli ellen. Akkor mi a fene lesz velük egy city ellen?

Biztos kényelmesen elüldögélnek majd a padon, de ez miért izgat téged? :D A lényeg, hogy a pályán levő játékosok jó teljesítményt nyújtsanak.

Ami viszont Strootman felépülését illeti, szerintem simán átvenné mira helyét és jobb is lenne. Ha egy játékost el kéne sózni drágán, akkor az nálam a bosnyák lenne, de Benatia után remélhetőleg nem tervezünk eladni újabb nagyágyút.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.09.14. 10:42


nagyon ritka az, hogy egy csapat csak úgy ukkmukkfukk átgyalogol a komplett mezőnyön. a legnagyobb ,legerősebb csapatoknak is csak elvétve jön össze. bőven volt tartalék a csapatban, ha gólt kapunk, beszoritottuk volna őket. persze ez a visszaállósdi kockázatos meg minden, de iszonyatosan nehéz egy empoli ellen (pláne egy bl meccs előtt) minőségi játékot bemutatni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2014.09.14. 10:30


Az biztos, hogy ez a teljesítmény gyenge volt, de nyertünk amihez kis szerencse is kellett, mert voltak
veszélyes megindulásaik de amíg így is megvan a 3 pont addig béke van.
A két leggyengébb Ljajic volt meg Cole (meg Destro de ez nem csak az ő hibája). Lajcsi kevés lesz ide sajnos, egyszerűen nem tudom hogy lehetne
veszélyes akárkire, még a legjobban a kis passzok mennek de abba meg előbb-utóbb mindig belelépnek. Szóval ez kevés. Cole meg remélem csal altat minket (meg az ellenfeleket) ezzel az izével amit tegnap csinált. Gondolom túl lassú neki a játék nem érzi a ritmust és egy rohanósabb meccs jobban feküdne neki. :D
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.09.14. 09:38


A fiorentinat simán benyomtuk az első félidőben a saját térfelére. Azért játszottunk így, mert nem akartunk többet, mint ezt az 1-0-t. A fiúk elhitték, hogy könnyed győzelem lesz szerintem. Azt már kezdem egyenesen röhejesnek találni, hogy lajcsi meg destro ennyire statikusak egy empoli ellen. Akkor mi a fene lesz velük egy city ellen? DDR nekem nem tetszett mert frusztrált volt, pjanictól szerintem semmit ne várjunk ilyen meccseken, ő a nagyok ellen hamarabb fog brillírozni. Maicon kapja a meleg poénokat, de amúgy a ziccerkihagyásokon kívül nem volt vele baj. legalább volt veszély a játékában. Flonak volt egy marha erős bombája, egy két nagyon jó meglátása és ő legalább gyors. Engem az idegesített, hogy felrugdossuk a labdákat, nincs labdakihozatal, eladjuk állandóan, játékosok két méterre nem tudtak egymásnak passzolni. Dekoncentráltak voltak. Ez mindaddig nem érdekel, amíg 3 pont van a zsákban az ilyen meccsek után, de nem lepődnék meg, hogy ha az ilyen meccseken megjelenne néha Ucan majd november tájékán (ezt csak neked trigo :D).
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.14. 09:22


Nem sok meccs hozott lázba tavaly,calderoni??? :wink: Akkor ebben az évben mi fog lázba hozni? :wink: (Azon kívül,hogy leváltjátok Botkát Szegeden :) ) Én az összes meccset láttam,kábé 10 meccsen játszottuk ezt a puhapöcsű stílust.
És teljesen igazad van.
Én úgy vagyok vele,hogy ilyenkor három pont,pipa.Aztán ha ilyen meccseink lesznek sorban,akkor úgysem lesz három pont,pipa...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.09.14. 08:14


Phoenix100 írta:Kezd beigazolódni amitől sztem szezonkezdet előtt sokan tartottunk...
Nincs aki gólt lőjjön... Vagy egy középpályás megteszi, mert a középpályánk bitang erős, vagy 0-0 lesz a meccs, erősebb elenntől meg kikapunk...
Ráadásul 3 emberünk van aki képes előkészíteni és abból az egyik ma 10 percet játszott...
Védelem ok, középpálya nagy ok, csatársor nagyon nem ok!
lsd más csapatnál van egy diego costa (4ből 7) :)

VAGY

DE így is nyertünk :!: , kezdünk olyan lenni mint a juve? akárhogyis, szarul is, nézhetetlenül is, de 1-0ra nyerjük sorba a meccseket és scudetto :mrgreen:

ez nem feltétlenül van így, az empoli betömörült, szinte alig támadott, persze azért a veszély benne volt a játékukban olykor-olykor, sztem ez a támadó3as cakompakk qrva gyenge, tőlük sok gólt várni nem érdemes, destrot ki kellene szolgálni hogy gólt lőjön, ő nem tudja magát helyzetbe hozni, ljajics irgalmatlan xar, florenzi legalább gyors, de ez nem az ő posztja(de 100x inkább florenzi mint a lassú és körülményes ljajics)amúgy egy erősebb csapat ellen lehet hogy több terük helyük lenne, de nekem akkor is gyenge ez az elől levő 3as.
ja, és igen egyetértek, én nem sok gólt vártam volna, pusztán jobb játékot, azt is értem én, hogy bajnokság eleje, meg bl, de ettől sokkal jobb játékot vártam, és igen azzal egyetértek, hogy kezdünk hasonlítani a juvére, nyernük nulla látvánnyal, köbö.....ha feltol garcia egy pjanics nélküli erő kpályás sort, akkor pláne ez az érzésem(nem mintha pjanics jó lett volna tegnap).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.09.14. 07:43


Nem sok meccsünk hozott lázba tavaly. Kérdezném azoktól, akik döntő hányadát látták: ilyen puha pöcs- játékot játszott a csapat tavaly is?
Az Empoli, ha egy kicsit tökösebb hozza az ikszet. Egy véletlen 11-es és mentünk a levesbe. A 60. perctől jóformán csak hátra játszottunk. Nem is láttam értelmét a játéknak. Ahogy jött, úgy ment a labda, ész nélkül, össze-vissza, mindenféle tudatosság nélkül, úgyis megverjük az Empolit valahogy-taktika volt ez.
Rudinak már 60 körül hoznia kellett volna Gervinhot, hogy elöl tartsuk a labdát, mert erre a Destro-Ljajic páros képtelen volt. Ahogy az elő van írva magunkra húztuk őket, ilyenkor valaki elesik a 16-oson belül és megeszi a bíró....Egyedül a görög gyerek tetszett, meg Nainggolan. Maicon csak az anális perspektívát kereste, a jó beadások helyett...Torosidisbe többet látok. A gyors Iturbe gyerek jó lett volna tegnap, senki nem volt, aki vállalkozni mert volna akármire.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.14. 02:56


igen Morgónál ezt azonnal láttuk mint hiba. Gyengék irányban és távolságban is a kirúgásai. Ő már ilyen is marad. Így szeretjük :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.09.14. 01:54


Bár végigolvastalak Titeket, de... az megvan nálatok is, hogy Morgó nem tud kirúgni normálisan? Minden kirúgása az ellenfélhez/taccsra megy, meg hogy mindig berogyasztja a lábát kirúgáskor? :D
Ami felmerült: DDR labdaszerző, mélységi középpályás, helyette Keitát lehet elképzelni, Pjanic playmaker, ahogy Ucan is annak tűnik, Ninja, Kevin pedig box-to-box, ha kell, a szögletzászlónál harcolnak Vidallal a labdáért, ha kell, a gólvonalról mentenek. Szóval ha Strootman felépülése után kimarad valaki, az szerintem Radja lesz.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.13. 20:55


és ami elmaradhatatlan, és amit még nagyon nsgyon sokszor akarok látni idén
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... 6227_o.jpg
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.09.13. 19:56


2 mérkőzés alapján én még nem akarok ítéletet mondani a támadósor felett. Főleg, hogy most a cseresor kapta meg a lehetőséget. Szerintem várjunk decemberig és nézzük mire lesz képes egy összeszokott Totti, Klingon, Iturbe hármas. Ha akkor is gondok lesznek elől, kötve hiszem, hogy Sabatini már az első héten nem hoz el nekünk egy jó kis csatárt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.09.13. 19:46


Kezd beigazolódni amitől sztem szezonkezdet előtt sokan tartottunk...
Nincs aki gólt lőjjön... Vagy egy középpályás megteszi, mert a középpályánk bitang erős, vagy 0-0 lesz a meccs, erősebb elenntől meg kikapunk...
Ráadásul 3 emberünk van aki képes előkészíteni és abból az egyik ma 10 percet játszott...
Védelem ok, középpálya nagy ok, csatársor nagyon nem ok!
lsd más csapatnál van egy diego costa (4ből 7) :)

VAGY

DE így is nyertünk :!: , kezdünk olyan lenni mint a juve? akárhogyis, szarul is, nézhetetlenül is, de 1-0ra nyerjük sorba a meccseket és scudetto :mrgreen:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.09.13. 19:24


Azért olyat ritkán látni, amikor valaki nincs felháborodva, hogy kap egy sárgát. Általában max akkor fordul elő, amikor egy pirosat érő megmozdulás után villan a sárga.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.09.13. 19:20


colenak asszem 1 qrva blőd elemi egyszerű hibája volt, pjanicsnak 2, egyik sem tetszett, semennyire sem, maicon sem, hiába nyargalászott a 2dik félidőben, ha manolasról befújják a tizit, az maiconé lett volna, mert baxott a csatárra, és a tőle távolabb álló manolasnak kellett odaérnie, destro gáz, de nincs aki kiszálgálja, lajics szintén nulla, ddr mondjuk hozott egy átlagot, de hogy fel volt háborodva a sárgáért, ami egyértelműen az volt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.09.13. 19:13


Komolyan valaki azt várta, hogy ma a legerősebb kezdőnkkel kitömjük az Empolit, aki egyértelműen arra játszott, hogy legalább 1 pontot megmentsen ellenünk?
Nekem pozitívum, hogy a védőink - még ha kényszerűségből(?) is - rotálva játszottak egymás mellett és nem kaptak gólt.
Manolas most simán hozott egy Benatia szintet, ahol kellett ott volt és most Astorira se lehet mondani semmi rosszat.
Nálam aki egy kicsit lefelé lógott ki az Maicon volt, pontatlan passzok, eladott labdák, kihagyott ziccer, bár ő legalább játékban volt, nem úgy mint pjanic, ljajic, destro.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.13. 19:04


nem sűrűn vagy elégedett/boldog feree
vigyázz azért az egészségedre! nem viccből mondom

Gyerünk Antonio, húzd fel a góllövő cipőd
szerintem abban is alszik :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.09.13. 19:03


a 3 legjobb, ninja, manolas, de sanctis....

garciánál a fiatalok halálra vannak ítélve. :wink:
eredménnyel és néhány játékos teljesítményével elégedett vagyok, mások még egy átlagot se tudtak hozni, no mindegy, ezért a f..... is 3 pont jár. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.09.13. 18:58


Akkor most következzen a juve első idei pontvesztése. Gyerünk Antonio, húzd fel a góllövő cipőd
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.13. 18:55


ha úgy értette sebastian, akkor sorry!

steve: Rómában lesz, nem Moszkvában :wink:

amúgy nagyon fura nekimenni ennek az évnek (és végig is tolni úgy remélem), hogy esélyesként bár izgulva picit, de behúzzuk ezeket a meccseket
tavyla a szenzációs rajttal léptünk elő esélyesnek, de idén úgy kezdtük, hogy esélyesek vagyunk és pont. Fura érzés ez újra tényleg. És ezért akkor sem izgulok majd, ha egy egy meccset elbukunk. Hosszú a szezon, és esélyesek vagyunk vazze, tehát no para. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.09.13. 18:55


Kb. tényleg ez volt várható. Én nem panaszkodok, Garcia levette a minimumra a teljesítményt, amivel még győzni lehet, így teljes erővel várhatjuk a BL találkozót.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: feram89 valamint 72 vendég