Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2014.11.10. 15:36


slider: ironikusan mondta, ha visszaemlékszel szinte végig pariban voltunk a City-vel, sőt be is húzhattuk volna

igen, azzal egyetértek ahogy alkalmazkodnunk kell, alkalmazkodtunk is a Torino szintjéhez, sétálva behúztuk a meccset. Az olasz liga hibája ez, nem a Romáé.Azt te sem várhatod el, hogy egy megnyert mérkőzésen a 80. percben is úgy hajtsanak a fiúk, mint egy sorsdöntő bl meccsen.
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.11.10. 15:30


F.Totti ezek szerint a te véleményeidet dekódolják,dekódoljuk többen.
Mert bármennyire hihetetlen egy fórum sajátossága,h mindenki a saját véleményét írja le.
És arra (pláne ha mindketten ugyanannak a csapatnak szurkolunk) nem jön irónikus válasz,a szavaink kiforgatásával.
És igen Garcia nem halt volna bele,ha nem Ninját hozza be,hamem mondjuk Ucant......
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.11.10. 15:19


F.Totti írta:
slider írta:
Sajnos egyetértek. Alig futunk valamit, aztán csodálkozunk, ha összetalálkozunk egy Pl vagy Bundesliga-csapattal és úgy robognak el mellettünk, mint a gyorsvonat. Arról nem is beszélve, hogy 10 perc után a seggünkön vesszük a levegőt.


Ja, pl a PL bajnok is szénné égetett bennünket. Nincs ez így rendjén.


Te miről beszélsz? Hol írtam, hogy szénné égettek bennünket? Hol írtam azt, hogy minden PL és Bundesliga csapat jobb nálunk? Arra utaltam, hogy gyorsabbak és jobb az erőnlétük, amit viszont komolyan is gondolok. A city elleni meccsünkön már alig kaptunk levegőt, miközben próbáltuk tartani a döntetlent. És igen, ha megnézel egy átlag PL vagy akár egy jobb Bundesliga meccset, láthatod, hogy nagyobb az iram. Ez nem általánosítás, ez tény. Sokan azzal magyarázzák ezt, hogy ilyen az olasz stílus, jól van ez így. Szerintem viszont pont emiatt a mentalitás miatt csúszik egyre lejjebb az olasz foci. Alkalmazkodnunk kell. A látványos játék több nézőt vonz, ami pedig több szponzort és befektetőt.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.10. 15:09


Beírtuk egy páran itt a cserékkel kapcsolatos értetlenkedésünket,majd szavainkat kiforgatva azt kaptuk vissza,hogy Garciát már nem szívesen látnánk tovább a csapat élén.
Na......
Én mindenkit mindig szívesen meghallgatok bármely topikban,jó titeket olvasni,de egy dologból most nem engedek: Rudi gyakorolhatna némi gesztust a csapattal végig melózó,de jottányi játékperchez sem jutó játékosoknak.Hazai pályán,3-0-ás vezetésnél nyugodtan beteheti Ucant,Paredest vagy Sanabriát is 15 percre,mert nem lesz 3-3 az eredmény.
Ez az attitűd igen bomlasztó és lelohasztó is tud ám lenni.Olyan érzése lehet tőle a mellőzötteknek,hogy nem vagyok a csapat tagja.Minek eddzek 100%-os erőbedobással?
Ezek finom pszichológiai fogások,melyekre az edzőnk nincs tekintettel.Olykor madarat lehetne fogatni a kiegészítő játékosokkal is.15 perc alatt hátha megmutatja valamelyik,hogy legközelebb 18 percet is kaphat.Mi abban a ráció,hogy Nainggolan,aki végigrobotolta az őszt,beáll 20 percre 3-0-ás vezetésnél? Trigo írta: nem lehet megmagyarázni,nincs benne ráció.Megsértődött volna a belga,ha nem kap néhány percet? Dehogy,ő is érzi nyilván,hogy szüksége van a pihenésre.
Mindegy,ez legyen Garcia legnagyobb hibája:jó edzőnk van.De a csapat morálját tűzben kell tartani.
Még egyszer mondom:hazai pályán,3 gólos vezetésnél,15 percre...
És ilyen többször volt a tavalyi és a mostani szezonban.
A csapatunk jól áll,büszkék lehetünk rájuk.
Én a scudetto-esélytelenség nyugalmával fürkészem tovább a dolgokat.
Abból nagy baj nem lehet.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.11.10. 14:56


F.Totti írta:Tartalékoltak, hogy a következő meccseken még neked se tűnjenek fáradtnak ;)


Pont ezt akartam írni,nem bírod elfogadni,ha valaki fáradtnak lát egy általad kedvelt személyt,személyeket.
Cinikusan megjegyzéseket írsz,h nekem se tűnjenek fáradtnak stb....
Nem tudom miért fáj neked,h teljesen máshogy látjuk a mostani helyzetet???
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.10. 14:50


totti11 írta:Az hogy ki honnan tudja eldönteni,hogy ki fáradt az nagy mértékben függ a cirka 1200 kilométertől is.
Ha tehetném minden meccsen élőben ott lennék,de engedd meg azt hogy a tv-ből is el tudjam dönteni azt,hogy Garcia és pl. Ninja a legfáradtabb.


Vagy te értettél félre valamit, vagy én dekódolom nehezen a "megnyílvánulásod". Én is 1200km-re vagyok a pályától épp ezért nem gondolom okosabbnak a 2 szemem, mint a teljes fizikóterápiás stábot. Ez egy olyan szakma, ahol (a fáradság mentális részét leszámítva) tök pontos és objektív mérőszámokkal jellemezhető egy játékos állapota. Garciáról meg nem feltételezem, hogy szembe menne a kollégái véleményével. Jó, tudom. Garcia rossz edző és egyébként is egy nulla. Miért ne lehetne akkor ugyan ilyen a stáb többi része. Tiszta, egyenes logika. Nem is szállnék vitába vele, csak egy ellenvéleményt szajkózok.

Én a játékosokon nem láttam mást, mint a szokásos olaszos mentalitást. Vagy ha nagyon pozitív akarok lenni, akkor a profizmust. Tartalékoltak, hogy a következő meccseken még neked se tűnjenek fáradtnak ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.11.10. 14:03


F.Totti írta:
Virga írta:Szerintem meg a fórumnak az a lényege, hogy mindenki leírja, amit gondol. Az, hogy valaki véleménye nem egyezik a tieddel az más tészta.
A city eredményt meg így most felhozod, de akkor állítsd mellé a Bayern meccseket is, ha csak egy példát ragadsz ki. Minden relatív.


Nincs baj azzal, hogy mindenki leírja amit gondol. Sőt! Azt pedig szó szerint értettem, hogy mulattat, amikor Garciat szar edzőnek kiáltjátok ki, szégyennek nevezitek a vasárnapi meccsünket, 2-3 év múlvára összeomlást vizionáltok vagy a fotelből eldöntitek, hogy kimerültek és fáradtak a játékosaink. De még egyszer, nincs vele baj, írjátok nyugodtan, mert itt van a legjobb helye ennek. Csak én is leírom róla a véleményemet, ami gondolom pont ugyanennyire nem zavar titeket. Peace!


Szerintem meg a két megnyílvánulás között is van különbség:
Sokunknak nem tetszett amit tegnap láttunk:lézengő játékosokat,Destrot,érthetetlen cseréket,ezeket leírtuk,mert ez egy fórum, véleménynyílvánítás, de nem írtunk olyat,h F.Totti te hogy lehetsz elégedett ezzel a játékkal,edzővel stb...
Az hogy ki honnan tudja eldönteni,hogy ki fáradt az nagy mértékben függ a cirka 1200 kilométertől is.
Ha tehetném minden meccsen élőben ott lennék,de engedd meg azt hogy a tv-ből is el tudjam dönteni azt,hogy Garcia és pl. Ninja a legfáradtabb. Erre behozza 3-0-nál Ninját meg Destrot.......
Na mindegy az én agyamat felb....ta a tegnapi meccs,és nem azért mert simán nyertünk,mielőtt valaki megkérdezi.
Kb egy hónapja azt mondtam,idén bajnok lehet a Roma,most hogy láttam a München,Napoli,Sampdoria elleni meccset azt mondom a realitás a 2-3 hely.
FORZA ROMA!!!!!!
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.11.10. 13:57


Szerintem meg jól cserélt Rudi. Lehozta sárga lapos, 38+ éves Tottit, Manolas megsérült akinek a helyére nem volt más alternatíva csak DDR, a középpályára bejött Ninja, Strootman-nak is be kellett állnia, aki egy olyan Keita helyett jött be, aki előtte kapott egy kisebb rúgást. Azt meg nem értem, hogy miért most vállt érdekessé az, hogy nem küldi be Ucan, Paredes, Sanabria trió valamelyikét pályára, mikor ez már a Cesena meccsen is kiderült, hogy nem számol velük komolyabban. Amíg ilyen minőségi játékosaink vannak, nincs is rájuk nagy szükség. Ha mégis látni szeretnénk őket, majd láthatjuk őket valószínűleg januártól valamelyik kisebb olasz csapatban, aztán ha valamelyikőjük beválna, akkor jöhet vissza és esetleg majd kap több játékidőt nálunk is. De szerintem egyikőjük sem egy világklasszis potenciállal bíró játékos, sőt. Ne egy bajnokesélyes csapatban akarjanak már fejlődni. Az meg amúgy se fejlődés, hogy beállnak 3-0-nál 10 percre passzolgatni.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.10. 13:42


az NSO-s cikk egy részét azért ide is bemásolnám, ha nem baj:
"idézzük fel, hogy a Capitano milyen lapokat kapott az idén. Kapott egy sárgát a Fiorentina ellen, mikor két veszekedő játékos közé állt. Kapott egyet gólörömért Torinóban, a Juventus ellen, az volt Rocchi bíró úr "negyedik gyöngyszeme" azon a meccsen, mind közül talán a legpenetránsabb. Kapott még egy sárgát, mikor rosszul kezelt le egy labdát és beleütött kézzel a felpördülő játékszerbe. Ha nagyon szigorú akarok lenni, akkor a maival együtt talán két sárgát érdemelt volna meg."

Valóban van azért ebben valami, annak ellenére, hogy jót fog tenni Ferinek a pihenés.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.10. 12:54


A szimpatikus arcú török fiatalt én is szívesen látnám többször a csapatban.
Augusztus végén úgy írtak róla az újságok és honlapok, mint a legkellemesebb meglepetésről, aki gyakorlatilag a felkészülés során a legjobb teljesítményt nyújtotta.
Persze szeptember elején aztán sérüléssel bajlódott, meg a nyelv is nyilván probléma, bár sajnos túl sok olasz amúgy sincs a csapatban vagy nem hiszem, hogy Colenak sokkal jobb lenne a nyelvérzéke.

Emlékszem szegény Sdengót hogy kikezdték, amikor azzal indokolta Goicoechea szerepeltetését, hogy Stekelenburg nem beszél egy szót sem olaszul és nem érti így meg magát a csapat hátsó sorával...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.11.10. 12:34


Jaja. nekem állítólag túlfejlett a kritikai érzékem, (legalábis ezzel szoktak kritizálni), de ami itt megy kritikában, az már kritikán aluli :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.10. 12:30


Szerintem a fiatalok közül egyedül a török az, aki stabilan hozza majd a kezdőcsapat szintjét. Paradest már láttuk többet. Fasza kiegészítőember lehet, ha jó a kispadtűrése. Sanabria se rossz, de élcsapathoz szerintem kevés. Persze őt alig láttuk, így nehéz megítélni. Kíváncsi lennék hogyan védekezik. Egy labda nélkül is harapós csatár nagyon jól jönne, mert ugyan vastagok vagyunk elől, de ilyenünk nincs.
Rajtuk kívül kinek a hiánya fáj még? Jedvaj vagy Romagnioli a nem várt dögvész miatt persze most jól jönne, de róluk nem is mondtunk még le. Persze tudom, majd elmenekülnek Garcia elől...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2014.11.10. 12:14


Egyetértek Grazie-vel. Azért azt tényleg furcsának érzem, hogy egy olyan meccs után, amin esélyt nem hagytunk a Torino-nak, mindenki háborog, hogy miért nem kap lehetőséget Ucan vagy Paredes. Régen pont az volt a gond, hogy az ilyen papírforma mérkőzéseket nem tudtuk hozni, és emiatt nem voltunk esélyesek soha a scudettora. Most ezeket gond nélkül hozzuk. Talán jobb lenne egy 2-2 egy fantasztikus Ucannal? A másik topikban fogkefe1 arról ír, hogy Garcia nem jó edző. Valóban nem az, mert 1 év alatt bajnokesélyes csapatot csinálni egy olyan csapatból, amelyet előzőleg mindenki az 5.-6. helyre várt nem egy nagy szám. Most úgy vagyunk versenyben a bajnoki címért, hogy több kulcsjátékos is sérült (Castan, Strootman), számos játékos nincs formában, vagy már hanyatlik (Pjanic, DeRossi). Úgy érzem sokan még mindig a Bayern elleni zakó miatt mérgesek Garciara, emiatt a nagy keserűség.
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.10. 12:02


Kedves F.Totti!
Több percet töltöttem azzal, hogy megtaláljam hol írtam én olyat, hogy az összes pl bl csapat jobb nálunk. Nem találtam meg.
amikor Garciat szar edzőnek kiáltjáTOK ki, szégyennek neveziTEK a vasárnapi meccsünket, 2-3 év múlvára összeomlást vizionálTOK vagy a fotelből eldöntiTEK, hogy kimerültek és fáradtak a játékosaink.

Ez általánosítás. Nem vagyOK elégedett Garciaval mostanában az nem = azzal, hogy szar edzőnek tartom. Nem vizionálOK semmiféle összeomlást. Nem neveztem szégyennek a vasárnapi meccsünket. Viszont vannak játékosok, akikről azt feltételezem a mozgásukról, az eladott labdáik számából, hogy kimerültek, mert majdnem minden meccsen játszottak. Persze, értelek téged, hogy elég rossz a hangulat, ahhoz képest, hogy izzadás nélkül vertük a torinot. Igazából én mindig kritikusan nézem a csapatot, főleg játék terén és nézem azt, hogy miben lehetne fejlődni. Természetes, hogy a szakmai stáb jobban el tudja dönteni, kinek és mit kell játszania, azonban kb 15 éve nézek focit, így nagyjából tudom mit látnék szívesen a pályán, vagy mi az ami nem tetszik. Azonban a ROMA mindig örök szerelem, bármilyen a játékunk, de továbbra is lefogom ide írni ha nem tetszik valami :)
Peace
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.10. 10:55


Virga írta:Szerintem meg a fórumnak az a lényege, hogy mindenki leírja, amit gondol. Az, hogy valaki véleménye nem egyezik a tieddel az más tészta.
A city eredményt meg így most felhozod, de akkor állítsd mellé a Bayern meccseket is, ha csak egy példát ragadsz ki. Minden relatív.


Ja bocs, a konkrét felvetésedre pont nem válaszoltam. Mi a nagyobb általánosítás a City meccsből következtetni arra, hogy PL csapatok nem jobbak nálunk, vagy a a Bayern meccsekből arra, hogy az összes PL és Bundesliga csapat jobb nálunk?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.10. 10:52


Virga írta:Szerintem meg a fórumnak az a lényege, hogy mindenki leírja, amit gondol. Az, hogy valaki véleménye nem egyezik a tieddel az más tészta.
A city eredményt meg így most felhozod, de akkor állítsd mellé a Bayern meccseket is, ha csak egy példát ragadsz ki. Minden relatív.


Nincs baj azzal, hogy mindenki leírja amit gondol. Sőt! Azt pedig szó szerint értettem, hogy mulattat, amikor Garciat szar edzőnek kiáltjátok ki, szégyennek nevezitek a vasárnapi meccsünket, 2-3 év múlvára összeomlást vizionáltok vagy a fotelből eldöntitek, hogy kimerültek és fáradtak a játékosaink. De még egyszer, nincs vele baj, írjátok nyugodtan, mert itt van a legjobb helye ennek. Csak én is leírom róla a véleményemet, ami gondolom pont ugyanennyire nem zavar titeket. Peace!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.10. 10:05


Szerintem meg a fórumnak az a lényege, hogy mindenki leírja, amit gondol. Az, hogy valaki véleménye nem egyezik a tieddel az más tészta.
A city eredményt meg így most felhozod, de akkor állítsd mellé a Bayern meccseket is, ha csak egy példát ragadsz ki. Minden relatív.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.11.10. 10:02


Kényszer, vagy nem kényszer, 8 (DDR tegnapi pár percével 9) játékos szerepelt eddig a védelemben, tehát nem négy, öt, hat, vagy hét.... ergo kiegyenlített a terhelés.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.10. 09:54


Na azért ami a védelemben zajlik az nem rotáció hanem kényszer. Pont ott lenne jó valami stabil felállás, dehát tudjuk hogy mi a helyzet.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.10. 09:15


slider írta:
Sajnos egyetértek. Alig futunk valamit, aztán csodálkozunk, ha összetalálkozunk egy Pl vagy Bundesliga-csapattal és úgy robognak el mellettünk, mint a gyorsvonat. Arról nem is beszélve, hogy 10 perc után a seggünkön vesszük a levegőt.


Ja, pl a PL bajnok is szénné égetett bennünket. Nincs ez így rendjén.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.10. 09:09


Szerintem szervezzetek tüntetést Trigoria elé és követeljétek Garcia befenyítését valamint ifjakat a csapatba. Fel kell nyitni a világ szemét, hogy mi folyik nálunk! Ha ez sem elég és Garcia nem hajlandó úgy cserélni, ahogy a topik megszavazza, akkor jöhetnek a radikálisabb eszközök. Pl a Strootman csere is felháborító húzás volt. Háborgott is keményen a kanyar. Garcia nem nulla, hanem dupla nulla vagy még az sem. Nincs annál nagyobb szégyen, mint amikor egy edző nyert meccsnél 20 év feletti játékost cserél. Előbb-utóbb csak kirúgják és jön valaki aki hozza a zemani eredményeket, sok-sok fiatallal.
Vicc, hogy hetek óta ez megy :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2014.11.10. 09:17-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.11.10. 08:54


Na, nézzük, hogy mit mutatnak a számok? Hány játékost szerepeltetett Garcia eddig a találkozókon?

De Sanctis (Skorupski) - Maicon (Torosidis), Manolas (Castan), Yanga (Astori), Cole (Holebas) - Pjanic, De Rossi (Keita), Nainggolan - Gervinho (Ljajic), Totti (Destro), Iturbe (Florenzi)

Fentieken túl néhány percre beszállt Emanuelson, Paredes és Ucan. Ez 20 + 3 ember, ehhez jön most Strootman.

Azon lehet polemizálni, hogy ezek között a játékosok között miért nem szerepelnek többet a hiányolt fiatalok, de azt nem lehet elmondani, hogy Garcia nem rotál. Direkt folyamatosan figyeltem a Juventus összeállításait, ugye ők is kettős terhelésnek vannak kitéve. Szóval Allegri sem forgatja jobban a játékosait, mint Rudi, Tevez talán még nem hiányzott mérkőzésről. 20-22 játékos szerepelt eddig Allegri csapatában, de ezek között vannak néhány perces emberek is (Padoin, Giovinco, Pepe).

Gondolom Garciat azért foglalkoztatja a klub, hogy scudetto-t nyerjen a csapattal és a nemzetközi porondon is helyt álljon. A felelősség az övé és ahogy már elhangzott, ő látja nap, mint nap a játékosait az edzéseken, ő látja, hogy mennyire képesek az adott emberek az általa megálmodott taktikát játékkal megtölteni. Egyébként biztos vagyok benne, hogy az olasz kupa mérkőzéseken szerepet fog adni a fiatalabb játékosoknak is, persze, lehet hogy azok a találkozók szolgálnak majd a sérülésből felépülő játékosok formába hozására. Alig több, mint két hónap telt a bajnokságból és ez a szakasz a csapat életében a legfontosabb. Versenyben kell maradni a bajnoki címért folytatott versengésben és a BL-ben is helyt kell állni. Az eredmények eddig Garcia-t igazolják, még ha voltak nehezen vállalható mérkőzések is (szám szerint 2).

Félreértés ne essék, én is kíváncsi vagyok Ucanra, Sanabriára és Paredesre, de egyelőre a Garciába vetett bizalmam legyőzi ezt a kíváncsiságot.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.10. 06:48


Kedves corso, azért kirúgásról senki nem beszélt :)
Nem baj, ha nem állnak készen, hogy beálljanak (bár szerintem mindenkinek meg van a joga, hogy kételkedjen, mert ha az éppen felépült stroci benézhetett, akkor a többiek is be tudnak), de akkor minek igazoltuk őket? Akkor a játékosmegfigyelőink trágyák, hogy nem tudják felmérni egy játékos képességeit? Másrészt ha a semmit nem csináló Destrot elbírja a csapat, akkor mondjuk szerintem Sanabriával sem lenne gond elől.
Tény, ami tény: én messze nem vagyok elégedett Garciával mostanában. És igen engem iszonyatosan zavar, hogy megáll a csapat és a játékosok előtt hiába van terület, nem indulnak meg. Ilyenkor kéne pont élvezni a futballt, ha már nem állnak be a fiatalok egy kis tapasztalatot szerezni. Le lehet hozni ezeket a meccseket így is, a legfontosabb dologban, a pontban előrébb leszünk vele.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.11.10. 02:12


Trigoria írta:bence: gondolom feltűnt,


Szia Trigo! Gondolom feltűnt, hogy ez egy szépen megnyert meccs, ahol szerintem az a baj, hogy nem lőttünk még 4 gólt. Akik meg nem játszanak, azok valószínűleg azért, mert a csapat edzője úgy látja, hogy ne ők játszanak. És bár én becseréltem volna Ucan-t és Paredes-t, de nem én vagyok ott az edzéseken és az öltözőben. Ezért tök fura az a sok megjegyzés arról, hogy Rudi micsoda katasztrófa. Kérem, hogy legalább mi bízzunk már egy edzőben akár 4-5 évig! Miért csináltok itt lassan kirúgási ítéletet?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.10. 01:11


bence:
gondolom feltűnt, hogy nem a meccs képével, nem a játékkal elégedetlenkedtünk (na jó egy ilyen is volt, aki kötömést szeretett volna)
A bajunkat leírtuk. És igen, ez a bajunk. És igen, lesz is ez a bajunk.
valóban becserélhette volna a fiatalokat Rudi (ha eddig nem cserélte miért most tenné?)
Mert ennél könnyebb meccse nem volt a csapatnak, amióta elfáradtak az alapemberek. És ezzel ma nyilvánvalóvá vált, hogy az idei szezonban nem fogja becserélni őket semmilyen körülmények között kb. És bocs, de nekem/nekünk ez k.rvára nem tetszik.
DDR-t belső védőbe meg nem egy ilyen vacak Torino ellen kéne megnéznie szvsz.

cejas: ZZ-ről meg tudjuk, hogy nagycsapathoz már nem igazán jó, fiatalokhoz annál inkább. Fiókcsapat kéne nekünk a vezetésével, vagy a Primaverát vihetné :) Én imádom az öreget.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron