Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.17. 00:43


Benatiat nem szeretik? Egy Roma játékos elmegy sztárként és máshol már nem csillog? Hogy mik vannak... :D

Virga: egyetértek. Manolas nem rossz, csak Benatiaval összehasonlítva rosszabb. De soha rosszabb belső védőt mint ő. Castannal majd tényleg egész jók lehetnének.

Azért itt sokan Balzát sem szerették a Lazio elleni góljáig.
Balzát nem lehet nem szeretni. Max a játékát nem csíptük annyira. Csak azóta kiderült hogy vannak nála is rosszabbak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.17. 00:33


5 m€-ért bármikor visszavesszük!..:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.16. 23:16


fogkefe1 írta:Amúgy Benatiát, most nagyon nem szeretik Németországban és várják Boateng vagy Badstuber felépülését. (már nem emlékszem melyiket mondta a haverom), hogy kikerüljön Benatia a kezdőből.



Miért nem szeretik?
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.16. 23:14


Amúgy Benatiát, most nagyon nem szeretik Németországban és várják Boateng vagy Badstuber felépülését. (már nem emlékszem melyiket mondta a haverom), hogy kikerüljön Benatia a kezdőből.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.02.16. 23:08


Hát maicon tavaly is lazázott párszor, csak Benatia marha jól helyezkedett és szerelt.Élőben ezt még élvezetesebb volt nézni. Egy az egybe szerintem nem sokszor verték meg. És ez nem azt jelenti, hogy baj lenne a göröggel. Néha látszik, hogy fiatal, pl amikor most is fellökte feleslegesen a 16oson belül a támadóját, de egy nagyon jó védő lesz. Azt már én nagyobb gondnak látom, hogy nincs mellette egy olyan stabil pár, mint Castan. Inga binga és Astori sokszor kellemetlen helyzetbe hozzák. Ha kapna egy olyan társat, mint benőnek volt Castan, akkor jó időre megoldódna a belső kettős kérdése.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.16. 22:38


Azért itt sokan Balzát sem szerették a Lazio elleni góljáig. Amúgy én ellenetek vagyok és jobban bírom Manolast, Benatiánál. Egyszerűen Benatiának ott volt a jóMaicon és Castan. Lehet Manolas is jobb lenne ha az oldalán Maicon nem lazázna vagy a társa nem bénázna. Manolas sokkal fiatalabb a kebabosnál és első éve a Seria A-ban, na meg ez sem zökkenőmentes, mert azért sérült is volt ő is nem egyszer. Jövőre Manolas-Castan tengelyre már bőven lehet számítani.

A bajt én a góltalanságban látom. Nincs egy játékos akit gólt lőjön. Gervinhot nem szerettem az Arsenalban, sőt egyik legjobban utáltam. Tavaly idejött egész jó volt, mondom ez a gyerek tud. Azért most látszik annyira mégsem tud, inkább tavaly túlteljesítette magát. Ljajicot sem szerettem de talán ő az aki képes gólt rúgni, bár ő is ugyanazokat a mozdulatokat csinálja. Bár talán benne megvan a lehetőség.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.16. 20:27


sebastian: hát kb ez van...

feree: igen, ez így igaz, de nem a védelem védekezésével van a baj inkább, hanem a támadásokban való hiányukról

ez a mostani védelmünk nem jobb mint a többi csapaté
a középpályánk sem jobb, mert formán kívül van
a csatársorunk egyenesen rosszabb jelenlegi formájában
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.16. 20:00


A hétvégém eléggé zsúfolt volt így nem volt időm sokat gondolkodni a meccsen! A nem írásomnak az oka mégis inkább az ötlettelenség! Mit is írhatnék? Egy pozitívumát látom ez elmúlt időnek, hogy Rudi hozzá nyúl a fiatalokhoz! Nem tudom mi változott a csapatnál, nem tudom, hogy mi váltotta ezt ki, nem tudom, hogy mi kell hozzá, hogy kilábaljunk ebből amibe vagyunk! De természetesen nekem is megvannak a saját elképzeléseim, amelyeket ti 100x és 100x megfogalmaztatok előttem, í]y feleslegesnek tartom újra leírni a szavaitokat! Látom az arcokat a pályán hétről hétre és látom a motiváció hiányát. Lehet Rudi egy taktikás edző, de ha azt a taktikát rátudjuk erőltetni az ellenre, akkor nincs is többre szükségünk!!! Kiismerték? Lehet! A Tiki faxom takát is kiismerték, mégis annyira erősek voltak benne a szereplők, hogy nem tudtak vele mit kezdeni hiába ismerték! Benatia elengedése? Igen a vezetőség egyik ha nem a legnagyobb hibájának tartom én is! Ha megígérték, akkor meg kell adni, főleg egy ilyen szezon után! Ha nem ígértek semmit, akkor pedig sicc a lelátóra ameddig az eszedhez nem térsz fiam! De mindegy, megtörtént ennyi. Castan sem lehetett a védelmünk tengelye a betegsége miatt. Ez a védelem meg egy katasztrófa! Talán a két Görög ér valamit, de a tavalyi évben szóhoz sem jutottak volna a Balza, Castan, Benatia, Maicon quartettben!!! Amikor gondolkodom, hogy mi változott, mindig eszembe jut DDR aktivitása! Emlékeztek, hogy hogy csúszott mászott a földön, hogy labdát szerezzen, hogy mentsen egy gólhelyzetet??? Emlékeztek még arra a Dániellre? Vagy a mosógép Strootmanra aki átjátszhatatlan volt? És annyi asszisztja volt, hogy nem győztük számolni? Vagy arra a Homlokra aki tarthatatlan volt! Annak az embernek nem kopott meg a sebessége! Sőt cselezni sem felejtett el! Mi történt? Mind, mind motiválatlanság!!! És ehhez jön hozzá a szerkezet változás. Meggyengült védelem, Totti rossz szériája, És a támadójáték tökéletes hiánya, ötlettelensége! Komolyan mondom nektek! Ezt tudván én nem vártam mást a csapattól mint amit a hétvégén mutattak! Minden respectem a csapaté tudjátok, de ez a csapat ebben a lelki és mentális állapotban többre nem képes!!!! És Hol a vezetőség hibája??? Azt is elmondom!!! Folyamatosan illúziókat táplálnak a srácokba megalapozatlanul!!!! BL negyeddöntő, bajnokság.... nagy tervek.... stb, stb... és amikor az nem valósul meg, letiporja a valóság egy hetessel (münytyhen) akkor felébredsz és megkérdőjelezed az ügyet, a projektet és mindent, amit ígértek neked, hogy ha dolgozol akkor elérheted!!!! Innentől egyenes az út oda ahol most tart a csapat! Ebbe a csapatba nyáron nagyon komolyan bele kell nyúlni! A társaság felét elzavarni! És minőségi játékosokkal fel kell tölteni a csapatot, hogy az álom újra éledjen! És eljutottunk oda ahol a kör zárul! PÉNZ!!!! Jó gondolkodást! S nézzétek az arcokat a meccsen. Minden a szemükben van... Ott a válasz!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.16. 19:53


mcsabi írta:
Trigoria írta:a legnagyobb baj, hogy míg tavaly így kezdtük az évet hátul: Balza - Benatia- Castan - jóMaicon
addig idén Yanga, Astori, Cole, vacakMaicon, Torosidis, és a közelsemBenatiaManolas
hasonlítsuk már össze :(

a legnagyobb oka a mélyrepülésnek egyre valószínűbb, hogy itt keresendő
a tavalyi sor segített előrefelé, pontosak voltak a passzok, nem csináltak kismillió szögletet az ellenfélnek, megbízhatóak voltak, nem hibáztak nagyon
az idei sornak be kell segíteni a középpályáról, sokat hibáznak, nem tudnak besegíteni a támadásnál, sok szögletet hoznak össze az ellennek

nem mondom, hogy ez az egyetlen oka a mélyrepülésnek, mert amikor benyomjuk az ellenfelet, akkor azért már nem akkora a szerepük, de hogy alapvetően fontos ok, az szvsz tuti

Talán a másik topicban de ugyanezt írtam én is. Iszonyat hiányzik innen Benatia

ez mind szép és jó és igaz, DE sztem nem ez az elsődleges probléma, bár tény, hogy a védelmünk xarabb mint tavaly :wink: DE ha a kpályánk olyan jól, hatékonyan, izmosan, eredményesen működne mint tavaly, plusz az elől levők is hoznák magukat, gyakorlatilag, sarkosan fogalmazva még ezt a védelmet is elbírná a roma.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.16. 18:54


igen, rémlett h valaki írt már erről
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.16. 18:53


Trigoria írta:a legnagyobb baj, hogy míg tavaly így kezdtük az évet hátul: Balza - Benatia- Castan - jóMaicon
addig idén Yanga, Astori, Cole, vacakMaicon, Torosidis, és a közelsemBenatiaManolas
hasonlítsuk már össze :(

a legnagyobb oka a mélyrepülésnek egyre valószínűbb, hogy itt keresendő
a tavalyi sor segített előrefelé, pontosak voltak a passzok, nem csináltak kismillió szögletet az ellenfélnek, megbízhatóak voltak, nem hibáztak nagyon
az idei sornak be kell segíteni a középpályáról, sokat hibáznak, nem tudnak besegíteni a támadásnál, sok szögletet hoznak össze az ellennek

nem mondom, hogy ez az egyetlen oka a mélyrepülésnek, mert amikor benyomjuk az ellenfelet, akkor azért már nem akkora a szerepük, de hogy alapvetően fontos ok, az szvsz tuti

Talán a másik topicban de ugyanezt írtam én is. Iszonyat hiányzik innen Benatia
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.16. 18:23


a legnagyobb baj, hogy míg tavaly így kezdtük az évet hátul: Balza - Benatia- Castan - jóMaicon
addig idén Yanga, Astori, Cole, vacakMaicon, Torosidis, és a közelsemBenatiaManolas
hasonlítsuk már össze :(

a legnagyobb oka a mélyrepülésnek egyre valószínűbb, hogy itt keresendő
a tavalyi sor segített előrefelé, pontosak voltak a passzok, nem csináltak kismillió szögletet az ellenfélnek, megbízhatóak voltak, nem hibáztak nagyon
az idei sornak be kell segíteni a középpályáról, sokat hibáznak, nem tudnak besegíteni a támadásnál, sok szögletet hoznak össze az ellennek

nem mondom, hogy ez az egyetlen oka a mélyrepülésnek, mert amikor benyomjuk az ellenfelet, akkor azért már nem akkora a szerepük, de hogy alapvetően fontos ok, az szvsz tuti
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.02.16. 17:18


fogkefe1 írta:Az a helyzet, hogy a Feyenord olyan gyenge, hogy a B csapattal is verni kéne.

A csapat tagjai is gondolom ilyen hozzáállással bírnak, a pályára is így lépnek majd. Aztán amikor a félidőben már 0-3....Nem olyan rossz brigád a holland, a csapat egységük biztos veri a Romáét, szerintem játékuk is van. Legalább is az Ajax ellen volt, az ellenünk még sok is lesz.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.02.16. 16:06


mcsabi írta:http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2015/clubs/club=50137/index.html
ez a keretünk az EL-re, Verde csak a B csapatban van benne.

Az nem "csak a B csapat" :) B listára a saját nevelésűnek számító fiatalok kerülhetnek, akik így nem foglalnak helyet a 25-ös keretből, de ugyanúgy bevethetők. Szóval a kérdésre válaszul, igen játszhat ahogy a többi fiatal is.
Ucan ugye nem számít saját nevelésnek, de hogy miért nevezték, rejtély. Ki tudja, talán az EL-döntőn bemutatkozhat :D
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.16. 15:49


http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html
ez a keretünk az EL-re, Verde csak a B csapatban van benne.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.16. 15:37


Az a helyzet, hogy a Feyenord olyan gyenge, hogy a B csapattal is verni kéne. Szóval simán felküldenék egy gyengébb csapatot. Talán akiknek lenne kedve focinzi is. Skorupski-Torosidis-Yanga-Spolli/Astori-Holebas-DDR-Ucan-Pjanic-Verde-Doumbia-Florenzi.

Skorupskinak jár pár perc. Manolas ha fáradt pihenjen, ha nem akkor simán játszon, mert ő a legjobbunk. Maicon szeritnem "leszarja" az EL-t Torosidis szerintem motiváltabb lenne. DDR-Keita aki védekező középpályás. DDR-t szívesebben nézem a pályán, bár talán Keitának jobb szezonja van. Szerintem itt mindegy kijátszik, mert a hétvégén akkor majd a másik. Ucannak megadnám a lehetőséget. Mikor ha nem most? Pjanic "pihent". Ha felépül akkor játszon, mert Paredes és Ucan eléggé kesze kusza lenne. Azért kell a magabiztosság a csapatba. Ha nem épül fel akkor lehet Ninja, Paredes középpályával futunk neki. Ninját, továbbra is pihentetém. Doumbiát tuti játsatnám, hagy szokja a srácokat, Florenzit nem tudom mennyire akarják még csatárnak. Ha semennyire, akkor Gervinho is simán játszhat. Ljajicot pihentetném. Egyetlen jó játékosunk, kár lenne ha most őt játszatnánk túl.

Ezt várnám, de szerintem így állunk majd fel.
Skorupski-Maicon-Manolas-Spolli-Holebas-Keita-Ninja-Paredes-Gervinho-Doumbia-Ljajic.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.16. 14:59


vajh verde rajta van az uefa kupa listán, ergo játszhat a feyenoord ellen?!

csak mert én a gervinho, ljajics, verde 3assal kezdenék
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2015.02.16. 14:32


GrazieRoma: mint mindig most is teljesen egyetértek veled.
Borzasztó ami hetek óta megy,a nagyon nagy baj,hogy nem látni a kiútat.
Forza Roma!!!!
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.16. 14:08


F72Quadraro írta:
F.Totti írta:Pont azért kétségbe ejtő a helyzet, mert láthatóan senki semmi fogalma, hogy mi okozza a zuhanórepülést. Nem eredményekben, hanem játékban. Ilyenkor nagyon nincs mit tenni, mit dolgozni tovább és remélni. Meggyőződésem, hogy Garcia elzavarásával többet buknánk, mint nyernénk. Hosszútávon mindenképp.


F.Totti, többször érzelmi alapon ítélsz szerintem. Egyébként én is több edzőnél és játékosnál is bizonyára, ezzel semmi baj.



Persze és szerintem máshogy nincs is értelme :)
Kizárólag érzelmi alapon ítélek és ezt fel is vállalom. Azt ugyan látom, hogy az imádott Totti, Pjanic vagy éppen Florenzi helyenként értékelhetetlen teljesítményt tesz fel a pályára, de haragudni nem tudok rájuk. A két olaszra valószínűleg senki más sem, de jellemző hogy én még Pjanicon is látom az akarást minden meccsen. De tényleg! Ennyit az objektivitásomról :)

Garciához különösebben nem kötődöm, de félek hogy nem találunk jobbat. Abban egyetértek, hogy elsősorban az ő feladata lenne megtalálni a kiutat. A felelősség is elsősorban az övé. Ez vitathatatlan. Azt viszont másképp ítélem meg, hogy próbálkozik vagy sem. Szerintem folyamatosan keresi a megoldást, mind emberekben, mind rendszerben. Én bízom benne, hogy rövidesen meg is leli.

Tegnap úgy a 80. perc után pont arra gondoltam, hogy a lehető legjobbkor jön a Juve meccs. Kicsit orosz rulett ez persze, mert egy méretes zakóval hetekre a gödörben maradhatunk, de egy győzelemmel egyből visszatérhetünk a jó útra. Úgy érzem inkább nyerhetünk majd a meccsen, mert veszítenivalónk kevesebb van.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.02.16. 12:44


F.Totti írta:Pont azért kétségbe ejtő a helyzet, mert láthatóan senki semmi fogalma, hogy mi okozza a zuhanórepülést. Nem eredményekben, hanem játékban. Ilyenkor nagyon nincs mit tenni, mit dolgozni tovább és remélni. Meggyőződésem, hogy Garcia elzavarásával többet buknánk, mint nyernénk. Hosszútávon mindenképp.


F.Totti, többször érzelmi alapon ítélsz szerintem. Egyébként én is több edzőnél és játékosnál is bizonyára, ezzel semmi baj.
De ha azt írod, hogy senkinek semmi fogalma a zuhanórepülés okáról, az elég komoly baj. Mert nekem nincs, Neked sincs, legfeljebb találgatunk. Ez még nem baj.
De jól láthatóan 4 hónapja Garciának sincs. Na ez meg komoly baj. Mintha tényleg a csodára várnánk. Csináljuk ugyanazt a semmit, hátha most jó lesz... de nem...

Doumbia jó vagy sem... eldönti az idő. Azt már sokan írták, hogy erősen kétséges a születési éve, sok-sok éve még a Chievo játékosa, Luciano volt az első, akiről kiderült, hogy vagy 5-6 év van a valós és a bevallott születési éve között. Mindenesetre tegnap hatalmas füttyöt kapott szegény, pont ő, aki semmiről nem tehet. De ki rakta őt be egy Romában töltött edzéssel a lábában a kezdőbe, ezzel ki égette őt meg? Erre írták, hogy ebből látszik a Romának nincs játéka, mert akkor egy edzés után egy mester nem küld a pályára egy játékost. De ő a csodában, egy egyéni villanásban bízott, ha már játék nincs.

Ez a Parma 8 mérkőzés óta pontot sem szerzett, fél csapat már elment és bedobta a törölközőt, mert 7 hónapja nem kapnak fizetést... Szerintem csak De Rossinak több a fizetése, mint a 11 pályán lévő Parma játékosnak, akik ezt még meg sem kapják.

Szóval nekem azt nehéz látnom, hogy ugyan miben reménykedhetnénk... Mert ugyanaz az elképzelés nélküli semmi megy 4 hónapja. S hogy ezzel még másodikok vagyunk, ez a hatalmas szerencsénk, meg az olasz bajnokság szégyene.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.16. 11:30


Azért egy meccs alapján megítélni a Doumbia, Ibarbo transzfereket, elég necces. Ugyan ezt tenni Destroval meg inkább vicces azok után, hogy mit kapott itt korábban.
A potenciális igazolásaink közül innen eldönteni, hogy kit nem akartunk és miért nem itt kötött ki, megint csak elég furcsa logika.
A partvonalról ez azért nagyon könnyű műfaj. Nekem sem tetszett a mercatónk, de nem venném a bátorságot, hogy egy meccs után megítéljem. Ráadásul nem is a "szakmaiságával" volt gondom.

Meggyőződésem, hogy nem a játékosokkal van baj külön-külön. Csapatként nem működünk. Olyan azért nincs, hogy egyszerre mindenki formahanyatlik. Ahhoz meg túl régóta tart a vergődés, hogy balszerencse legyen (sok a sérülés, de akkor sem). Nagyjából két okot tudok még elképzelni, de mindkettő rettentő sablonos.
1. Mentális problémák, rossz hangulatú öltöző. Ha ez lenne az ok, akkor másról sem szólnának az újságok. Menne a kibeszélés. De én ilyen nem nagyon hallok, illetve csak annyit, mint ami mindenhol megszokott.
2. Szar az edző, nem érti a szakmáját. Azt azért elég meredek feltételezni, hogy Garcia nem tudja, hogy a betömörülő védelem ellen kell egy lób@szó center. Vagy hogy 30 éves tapasztalattal nem ismer még 2 taktikai variációt, meg hasonlók... Ráadásul volt egy parádés éve, azaz bizonyította hogy van benne potenciál.

Pont azért kétségbe ejtő a helyzet, mert láthatóan senki semmi fogalma, hogy mi okozza a zuhanórepülést. Nem eredményekben, hanem játékban. Ilyenkor nagyon nincs mit tenni, mit dolgozni tovább és remélni. Meggyőződésem, hogy Garcia elzavarásával többet buknánk, mint nyernénk. Hosszútávon mindenképp.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.16. 10:22


Kép rudiról a tegnapi meccsen. Ebben minden benne van :(
Kép
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.02.16. 08:55


Én most megpróbálok kivárni, állást nem akarok foglalni egyik oldalon sem. Szenvedek a látottaktól és az eredményektől, de bizakodó vagyok folyamatosan.Nem szapulok senkit, de piedesztálra sem emelnék senkit.
Én már előre nem tudok és nem is akarok figyelni, viszont hátrafelé annál jobban. Tavaly valahogy meg sem fordult a fejemben, hogy nem lesz meg a második hely akkor sem, mikor kicsit bukdácsolt a csapat, miközben a bajnoki címről sem álmodoztam, látva az erős Juventust. Most látok egy formán kívüli Juventust, a Scudetto ennek ellenére eszembe sem jut, viszont nagyon aggódom a második hely miatt és várok minden egyes Napoli botlást. Plusz a Roma felemelkedését. EL KELL MÁR VALAMIKOR JÖNNIE ENNEK IS!!!!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.16. 00:43


szuzsolt11 írta:Ja és ne írjuk már le a csapatot hogy tuti kikap a Feyenordtól, úgy mondjátok mintha a Bayernel kéne megint játszanunk. Tovább fogunk jutni, beindul mostmár a szekér :D

Szeretnék benne hinni, hogy simán ütjük a hollandokat, de szerintem komolyabb játékerőt képviselnek, mint a fizetésüket több hónapja meg nem kapó, csőd szélén álló parma tagjai. Főleg hogy a nagyobb nevek még el is mentek télen. Cassano még lehet vert is volna egy gólt.

A beindul most már a szekér, elértük a gödör alját stb. hozzászólások most már hétről hétre előfordulnak, mindig bizakodunk, de mindig csalódunk. Én valahogy semmi jelet nem látok arra, ami miatt optimistán kéne a következő meccsek elé nézni.
Ettől függetlenül forza roma
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2015.02.15. 23:06


Már megint nagyon negatív itt a hangulat, úgyhogy megpróbálom megvédeni a csapatot :D
Azért igenis volt helyzetünk, a mostani formánkra jellemzően persze kihagytuk mind, de pl ott volt Gervinho lövése egy szép játék után kb 16ról elég nagy gólhelyzet volt, kapu mögötti kameraállásból mondjuk látszott h nem volt egy jó lövés, aztán volt mikor Ljajic becselezte magát aztán csúnyán mellélőtte az is elég nagy helyzet volt, volt egy másik Ljajic lövés amibe belevetődtek 16oson belül, hirtelen ennyi jut eszembe azért jobb formában kis szerencsével ebből egy legalább beakad.
Amúgy meg nem volt ez papírforma igaz hogy utolsó a Parma de már csak azért is aggóddtam mert 4 vagy 5 meccset veszítettek zsinórban és ki ellen szakadna meg ez a sorozat ha nem pont ellenünk, látszott nagyon nem akartak kikapni, végig betömörülve védekeztek. Direkt megnéztem a Napoli és a Juve meccsét is, egyikük ellen se voltak így beállva védekezni. Szívesen visszanéznék pár szezon eleji meccset ha lenne annyi időm hogy mi változott, mennyivel volt több mozgás, a középpályánk halt be nagyon a szélek meg nem jók nem is támadnak szinte, középről De Rossi lép vissza a védők elé legtöbbször labdáért marad 2 középpályásunk akit szorosan fognak nincs hova passzolni így hogy a szélsők bénák, nem tudom ez hogy volt mikor még ment a szekér, vagy nem voltak ennyire beállva ellenünk az is lehet, meg mentek a passzok is mostanába annyira nem már nem is merik szűk helyen járatni szerintem.
Doumbiát ne írjuk már le 2 napja van Rómában, biztos vagyok benne hogy sokkal jobb lesz mint Destro, Gervinhot se bántanám ő is most jött vissza, de az már látszott hogy így is lendületet vitt a játékba.
Szerintem igenis elkezdtünk javulni az elmúlt 3 meccsen, nagyon jót tett volna ha nyerünk, remélem ez nem fogja meg a csapatot. A veronát ütni kéne, be is húzzuk szerintem most, aztán jön a Juve, én kinézem hogy most elverjük őket, mikor máskor ha nem pont mikor legszarabb formában vagyunk? :D
Ja és ne írjuk már le a csapatot hogy tuti kikap a Feyenordtól, úgy mondjátok mintha a Bayernel kéne megint játszanunk. Tovább fogunk jutni, beindul mostmár a szekér :D
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 61 vendég