Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.27. 14:00


Ennek a mechanizmusnak a lényegét már leírtad nekünk anno,F72.
Borzasztó.
Az életemben két olyan vágyam van,ami nem családhoz és egészséghez kapcsolódik: az egyik egy Roma-scudetto.Szeretném átélni.
A másik a politikai topikból ismert.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11465
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.10.27. 12:10


Érdekes egyébként ez a mindenki nagyon fáradt érvelés is a csapat gyengébb teljesítményére.
Valóban vannak, akik többet játszottak, de basszus, október van csak... Nem március vagy április...
Fél csapat már lesérült így is.

Másik gondolat. Ez a Sampdoria elleni döntetlen felszínre hozott újabb hangokat, miszerint vannak, akiknek bérelt helyük van a csapatban, s Garcia sem elég bátor,
hogy tegyen ellene. De Rossi újra sokak célkeresztjében... Neve és újságíró barátjai miatt kell, hogy játsszon, amíg így lesz, nem változik semmi... állítja a kritika.
S persze ilyenkor megemlítik sztárjátékosnak járó fizetését, ami a legmagasabb Olaszországban, többet keres, mint az egész Romából hülyét csináló Robben.

Mindenesetre egy vereség és egy döntetlen elég volt ahhoz, hogy a fórumok tele legyenek a "Garcia au revoir" üzenetekkel, ez szar, az szar, ki takarodjon végleg,
miért ez játszik, miért nem az kritikákkal... Aki De Rossit kritizálja az laziós... Nem, mert pont az a laziós, aki egy ilyen középszerű játékost istenít, emiatt nem lesz soha "nagy csapat" a Roma...

Már hiányzott.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.10.27. 09:16


Sztroga írta:
Gyenge játéka talán nem is az ő hibája, mert nem a posztján játszott. És itt jön a képbe Rudi felellőssége, mert egyszerűen nem értettem, miért kell egy fáradt szélsőt játszani a középő kpn, mikor ott vannak a padon a fiatal friss motivált tehetséges játékosok.


Biztosan azért mert a gobbók fizetett ügynöke. Esetleg Lotitóé.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.27. 08:33


Trigoria írta:
Ha középpályás volt, ha nem, tegnap gyengén játszott Florenzi a kpn.
Ez így van, de egy olyan meccsen emeljük ezt ki, ahol MINDENKI kritikán aluli volt? Ő is ugyanúgy fáradt lehetett pl mint a többiek. Ha 2-3x is vacak egy poszton, akkor már lehet következtetést levonni szerintem. Egyből még kár. De persze csodát én - mint mondtam - sehol se várok tőle. Robotol, megy, néha ló nagy gólt, és a szívét lelkét kiteszi. Ja, és ezt bármelyik poszton. Nekem ennyi elég tőle.


Gyenge játéka talán nem is az ő hibája, mert nem a posztján játszott. És itt jön a képbe Rudi felellőssége, mert egyszerűen nem értettem, miért kell egy fáradt szélsőt játszani a középő kpn, mikor ott vannak a padon a fiatal friss motivált tehetséges játékosok.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.10.27. 00:43


Egyébként szeretném, ha minden kritikán aluli meccsen 65% labdabirtoklás, 18 kapura, 14 szöglet lenne, lehetnénk boldogok. Csak a megcsinálás hiányzik, de nagyon. Én nem tudok más okosságot veletek szemben, csak a nagyon nagyon nagyon nagy szurkolást!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.27. 00:20


Ha középpályás volt, ha nem, tegnap gyengén játszott Florenzi a kpn.
Ez így van, de egy olyan meccsen emeljük ezt ki, ahol MINDENKI kritikán aluli volt? Ő is ugyanúgy fáradt lehetett pl mint a többiek. Ha 2-3x is vacak egy poszton, akkor már lehet következtetést levonni szerintem. Egyből még kár. De persze csodát én - mint mondtam - sehol se várok tőle. Robotol, megy, néha ló nagy gólt, és a szívét lelkét kiteszi. Ja, és ezt bármelyik poszton. Nekem ennyi elég tőle.


nekem is ilyen érzésem van ezzel a héttel, vmi olyan érte, olyannal szembesült, amivel az elmúlt 1-1,5 évben nem
pinával? :D (bocs, mindjárt a számra is csapok :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.26. 21:07


Sztroga írta:
feree80 írta:florenzit hogy felsoroltam csak a kényszer szülte, vagyis kellett ucan és paredes mellé egy olyan ember aki nem játszott rendszeresen ott, fogkefe hsz-re....szal természetesen nem gondoltam komolyan, a cesena hibába a serie a leggyengébb csapata(helyükre fognak kerülni) garcia kizárt hogy meghúzza hogy ucant és paredest egyszerre a kezdőbe jelölje, max 1 fog közülük kezdeni, ha fog, és sztem az argentin lesz, mellette ddr és pjanics, bár ha abba belegondolok hogy ugyé ninja fáradt, de a legjobb formában levő kpályásunk, szal a fene se tudja mi lesz, de én max 1 fiatalt várok a kpályára a kezdőbe. :wink:


Szerintem simán beleférne a Cesena ellen az Ucan, Paredes kettős. Kulcsemberek tudnának pihenni a Napoli elleni meccs előtt. Maximum ha nem megy a játék akkor cserél Rudi. Elől pedig Ljajic, Florenzi, Destro csatárhármas, mert rotálni az ilyen meccseken lehet.



Szép álom......Jönnek a sztenderd játékosok....:(
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.26. 20:48


feree80 írta:florenzit hogy felsoroltam csak a kényszer szülte, vagyis kellett ucan és paredes mellé egy olyan ember aki nem játszott rendszeresen ott, fogkefe hsz-re....szal természetesen nem gondoltam komolyan, a cesena hibába a serie a leggyengébb csapata(helyükre fognak kerülni) garcia kizárt hogy meghúzza hogy ucant és paredest egyszerre a kezdőbe jelölje, max 1 fog közülük kezdeni, ha fog, és sztem az argentin lesz, mellette ddr és pjanics, bár ha abba belegondolok hogy ugyé ninja fáradt, de a legjobb formában levő kpályásunk, szal a fene se tudja mi lesz, de én max 1 fiatalt várok a kpályára a kezdőbe. :wink:


Szerintem simán beleférne a Cesena ellen az Ucan, Paredes kettős. Kulcsemberek tudnának pihenni a Napoli elleni meccs előtt. Maximum ha nem megy a játék akkor cserél Rudi. Elől pedig Ljajic, Florenzi, Destro csatárhármas, mert rotálni az ilyen meccseken lehet.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.26. 19:50


fradista romanista írta:KB a Juve meccs óta Rudi mintha megzökkent volna. Szokatlanul sok hülyeséget beszél és hülyeséget cselekszik. De majdenm biztos vagyok benne, h. ez csak átmeneti elmezavar és hamarosan helyreáll az egyensúlya.

nekem is ilyen érzésem van ezzel a héttel, vmi olyan érte, olyannal szembesült, amivel az elmúlt 1-1,5 évben nem, nem érte, de meg kell vele birkóznia, máskülönben elnyelik a hullámok....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.26. 19:46


KB a Juve meccs óta Rudi mintha megzökkent volna. Szokatlanul sok hülyeséget beszél és hülyeséget cselekszik. De majdenm biztos vagyok benne, h. ez csak átmeneti elmezavar és hamarosan helyreáll az egyensúlya.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.26. 19:14


feree80 írta:mért? az ucan, paredes, florenzi kpályát kellene?! :)
úgy biztos hogy nem nyerünk

desto tuti hogy kezdeni fog, 99%ig biztos vagyok benne

Destrot már most kellett volna kezdetni, írtam is. Nehéz ügy. Az biztos, hogy Torosidis-Yanga-Astori-Holebas-De Rossi-Pjanic-Ucan-Iturbe-Destro-?
Így állnék fel. Pjanic pihent, mehet játszani. Majd Paredes beállítanám 50-60. perc körül. Iturbe, Destro pihent, mehet játszani. Viszont a kérdőjelnél nem tudom mi legyen. Gervinho nem volt rossz, viszont lehet most neki kéne pihennie, viszont Ljajic és Florenzi is folyamatosan játszik. Beküldenék egy fiatalt, sőt Torosidis helyére is beküldenék egy fiatalt, mert nagyon gyenge, nem érdemli meg, hogy játszon.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.26. 19:12


florenzit hogy felsoroltam csak a kényszer szülte, vagyis kellett ucan és paredes mellé egy olyan ember aki nem játszott rendszeresen ott, fogkefe hsz-re....szal természetesen nem gondoltam komolyan, a cesena hibába a serie a leggyengébb csapata(helyükre fognak kerülni) garcia kizárt hogy meghúzza hogy ucant és paredest egyszerre a kezdőbe jelölje, max 1 fog közülük kezdeni, ha fog, és sztem az argentin lesz, mellette ddr és pjanics, bár ha abba belegondolok hogy ugyé ninja fáradt, de a legjobb formában levő kpályásunk, szal a fene se tudja mi lesz, de én max 1 fiatalt várok a kpályára a kezdőbe. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.26. 19:00


feree80 írta:mért? az ucan, paredes, florenzi kpályát kellene?! :)
úgy biztos hogy nem nyerünk

desto tuti hogy kezdeni fog, 99%ig biztos vagyok benne


Nem, Florenzit a támadósorba a szélre kellene tenni. A kp-n meg Ucan, Paredes, De Rossi, és ha nem megy a fiataloknak, akkor szünetben behozni az ászokat Cesena ellen.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.26. 17:55


mért? az ucan, paredes, florenzi kpályát kellene?! :)
úgy biztos hogy nem nyerünk

desto tuti hogy kezdeni fog, 99%ig biztos vagyok benne
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.26. 17:51


Ha a Cesena ellen is fölküldi Ninját meg a többieket akkor béna edző.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.26. 16:33


Virga írta:eredetileg flo kp volt tudtommal. Edzésen is volt már kpn gondolom, ez nem hinném, hogy egy hirtelen ötlet volt.
Rotációval kapcsolatban mindenkinek igaza van, szerintem nem a csapatnak kell felálllnia a bayern elleni dologból, hanem rudinak


Ha középpályás volt, ha nem, tegnap gyengén játszott Florenzi a kpn. Inkább Ljajic helyére kellett volna tenni, és a kpra Paredes és Ucan. Szerintem frissebb, dinamikusabbak és motiváltabbak lettek volna. Akárhogy is nézzük ezek komoly hibák Ruditól, de mondom Cesena ellen minden a helyére kerülhet.
Valamint Münchenben majd lehet bizonyítani. FORZA ROMA!
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.10.26. 14:38


eredetileg flo kp volt tudtommal. Edzésen is volt már kpn gondolom, ez nem hinném, hogy egy hirtelen ötlet volt.
Rotációval kapcsolatban mindenkinek igaza van, szerintem nem a csapatnak kell felálllnia a bayern elleni dologból, hanem rudinak
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.26. 14:20


feree80 írta:sztem meg nem tudtuk tegnapig hogy flo milyen a kpálya közepén garciánál, most már tudjuk, ezek után nem hiszem hogy sűrűn fogjuk e posztra követelni. :wink: :)
florenzi meg a szélen jó, ljajicshoz viszonyítva mindenképp. :wink:


Igen, megtudtuk milyen Flo a kp-n, de nem a 8. fordulóban kéne próbálgatni egy szélsőt a középpálya közepén, amikor a bajnokság 3. helyezettje ellen játszunk idegenben. És eközben fiatal motivált játékosok a padon ülnek. Remélem, hogy szerdán megszórjuk otthon 4-5 góllal a Cesenát, és visszatérünk a helyes útra.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.26. 13:28


sztem meg nem tudtuk tegnapig hogy flo milyen a kpálya közepén garciánál, most már tudjuk, ezek után nem hiszem hogy sűrűn fogjuk e posztra követelni. :wink: :)
florenzi meg a szélen jó, ljajicshoz viszonyítva mindenképp. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.26. 13:19


Sztroga írta:Ez a tegnapi meccs megmutatta Garcia sem tökéletes. Legfőbb probléma az volt, h nem időben lépett. Már a félidőben behoztam volna a fiatalokat és eltávolították volna a kp-rol Florenzit, mert ő a széleken jó.

Szerintem sehol sem igazán jó Flo, de mindenhol (érsd. MINDENHOL) megállja a helyét. :)

Amúgy üdv. nálunk Sztroga! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.26. 12:33


Rudinak nincsen tanácsadója egyébként? Aki mondjuk objektíven látja a meccset, nem pedig a drukk hevében? Na ő vajon miért nem szólt, h pl Ninja a segg'n veszi a levegőt?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.26. 12:08


Azért most kicsit csalódtam Garciában. Valaki szóljon már neki h léteznek fiatalok.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Sztroga Dátum: 2014.10.26. 09:42


Ez a tegnapi meccs megmutatta Garcia sem tökéletes. Legfőbb probléma az volt, h nem időben lépett. Már a félidőben behoztam volna a fiatalokat és eltávolították volna a kp-rol Florenzit, mert ő a széleken jó.
Sztroga
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.10.25. 20:19

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.26. 07:13


a tegnapi meccs egyetlen szép momentuma :(
Kép
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.25. 23:35


nincs észnél ha képes volt egy ilyet lenyilatkozni
két csapatra való keretünk van ember!

meccs előtt meg ugyebár: "Olyan csapatot fogok pályára küldeni, amelyik a legesélyesebb a győzelemre."
hát ez itt a bökkenő. Nyilván az alapkezdőnk papíron mindig is erősebb lesz a cseresornál, hisz ezért alapkezdő. Mínusz a fáradtság, de Garciánál még így is pozitívban van a mérleg feléjük - a fejében.
Rudi Rudi....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég