Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.04. 15:18


snatch írta:Én Pjanic második gólja után majdnem hangosan üvöltöttem, előtört belőlem minden, ami addig feszültség felgyülemlett, de a család már aludt, így csöndben kellett örülni. Irkálni sem tudtam, mentem gyorsan aludni, de sokáig nem tudtam elaludni, próbáltam magamban feldolgozni. Aztán másnap egész napos oktatás egész péntekig, ami meg is oldotta a problémát, nem tudtam már a meccsel úgy foglalkozni.

amúgy ja, pl egy parma ellen az utolsó percben kiszenvedett győzelem után biztosan többet és jobban pörgött a fórum, mint egy ilyen, tükörsima meccs után :)

nekem az járt a fejemben, hogy de régen volt olyan, hogy egy Roma-Inter meccs előtt a Roma az esélyese a meccsnek magasan és ez tök jó érzés.


Annak ellenére,hogy a szememben a Roma-inter rangadónak számít,meglepő módon nyugodt voltam a meccs előtt,és a szünetben biztos voltam benne hogy nyerni fogunk,nagyon régen voltam ilyen nyugodt egy inter elleni meccsen,Rudi jól mondta,akárhányszor tempót váltottunk,vagy gólt lőttünk,vagy helyzeteket sikerült kialakitani, igazi nagy csapatként játszottunk. Remélem a Sass-t is kitömjük,vagy legalabb 2-3 góllal nyerünk,erődemonstrációt kell tartani a city elleni meccs előtt! :D :D :D
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.04. 11:21


Jonak nem jo, de nekem mar tobb, mint 10 eve igy van ez :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.12.04. 11:08


És az jó, hogy egy meccs ilyen intenzíven befolyásolja az érzelmi állapotod?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.04. 10:09


Én állandóan üvöltözök meccs közben és az a helyzet, hogy apám is szóval szegény édesanyám jól megszívta :D
Mondjuk azt mondta, hogy a Bayern elleni első meccs után volt a legrosszabb, mert egyikünkhöz sem lehetett hozzászólni.
Én tényleg nem írok nagyon győzelem után, mert meccsközben kiadom, ami zavar. Ha veszítünk akkor utána is írom a hibákat mi a bajom és satöbbi.
Amúgy én azt mondtam, hogy az inter ellenit hozzuk, a city ellenit nem. Továbbra is így gondolom és már őszintén nem zavar, menjünk az EL-be inkább. Majd jövőre újrapróbáljuk és megnyerjük a csoportunkat :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.12.04. 09:03


Én Pjanic második gólja után majdnem hangosan üvöltöttem, előtört belőlem minden, ami addig feszültség felgyülemlett, de a család már aludt, így csöndben kellett örülni. Irkálni sem tudtam, mentem gyorsan aludni, de sokáig nem tudtam elaludni, próbáltam magamban feldolgozni. Aztán másnap egész napos oktatás egész péntekig, ami meg is oldotta a problémát, nem tudtam már a meccsel úgy foglalkozni.

amúgy ja, pl egy parma ellen az utolsó percben kiszenvedett győzelem után biztosan többet és jobban pörgött a fórum, mint egy ilyen, tükörsima meccs után :)

nekem az járt a fejemben, hogy de régen volt olyan, hogy egy Roma-Inter meccs előtt a Roma az esélyese a meccsnek magasan és ez tök jó érzés.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.04. 00:21


sebastian írta:
Ferenc10 írta:Amúgy ez hogy van,hogy egy ilyen győzelem után pang a topik,mikor esetleg nem győzünk,vagy gyengébb játékkal nyerünk akkor csúcsforgalom van itt? :D :D


Olyan területen dolgozom, ahol sok területről lévő emberrel találkozom napi szinten és mindenki jelzi, hogy erősen év vég felé járunk. Mindenki dolgozik ezerrel, én is most tudtam leülni a gép elé, és elolvasni a fórum bejegyzéseit. A meccsről sokat írni nem lehet, mert a csapat hozta a kötelezőt szerintem. Egy sima, bírói hibáktól mentes mérkőzést láthatunk vasárnap, viszonylag kevés témát adva a szurkolóknak. Én nem emlékszem, olyan meccset meghatározó történésre, amit érdemes lenne kibeszélni, átbeszélni veletek. Mindenki tudja, hogy szükség van igazolásokra. Mindenki tudja, hogy szükség van egy csatárra. Mindenki tudja, hogy bekkeket kell igazolnunk a télen. Mindenki tudomásul vette, hogy Rudi nem játszatja a fiatalokat így, ezeket a témákat talán lezártnak tekintjük....

Várjuk a hétvégi meccset, hogy láthassuk a csapatunkat, hogyan folytatja a menetelést.

Egyébként, hogy hétfőn a Napoli épp, hogy pontot tudott menteni a Samp otthonában, kicsit rákukkantottam a tabellára. Összevetve a tavalyi gól rúgó eredményeinkkel, azt kell mondanom, hogy jól dolgozik Rudi. a 12. forduló után 8 pont az előnyünk a 3. Napoli előtt. Annak tükrében, hogy rengeteg a sérült, kaptunk egy hatalmas zakót a Bajoroktól, Pontot veszítettünk az utolsó pillanatban Moszkvában...stb...stb...




Így meccs után tök sokan mondják itt hogy ez egy sima és kötelező győzelem volt,de a moszkvai túra másnapján,mikor megtudtuk hogy a csapat sztriptiz bárban volt éjjel,még nagyban megkérdőjelezte mindenki hogy mi lesz így az inter ellen....
Annak ellenére hogy az itner mostanaban milyen gyenge,ez a sípszóig ugyanúgy rangadónak számított...az már más kérdés hogy a vége sima lett.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.03. 23:45


Mert egy vereségnél mindenkinek van valami mondanivalója, oka, véleménye. Ami aztán úőjabbakat szül.
Egy szép és sima győzelemnél mit lehet írni egy hsznél többet amiben nagyon örülünk? :) "És láttátok, ahogy Pjanic nekifutott?" :)

De amúgy én pl a dicséretet sokkal nehezebben kezelem, mint a kritikát. Lehet erre is visszavezethető az ilyen.

Olvass el ma Magyarorszagon barmilyen!!!!!!!! forumot, 100 kommentbol 95 negativ, 5 pozitiv. Mindegy mi a topic.
Áááá van egyszerűbb is. Nézz meg egy híradót! Ugyanez az arány.

Ha meg eufóriában voltál a győzelemtől GR, akkor jól dolgoztunk alád a héten :D :wink:


szerintem amúgy nem győzelem vagy vereség-függő az hogy mit van értelme és mit nincs megmagyarázni. Győzelem is lehet idegbajos, és vereség is lehet no komment. Ez a győzelem pl olyan volt, amiről nehéz mit mondani. A szintünkön játszottunk, és hoztuk amit hozni kell, úgy ahogy hozni kell. Talán a két kapott gól sok, de egy-fene.
Vagy lehet még egy ok: a fórum lenyugodott... :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2014.12.03. 22:34


A vereséget viszont nincs értelme :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.03. 21:48


A győzelmet nem kell megmagyarázni. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.03. 21:46


Ferenc10 írta:Amúgy ez hogy van,hogy egy ilyen győzelem után pang a topik,mikor esetleg nem győzünk,vagy gyengébb játékkal nyerünk akkor csúcsforgalom van itt? :D :D

Így működünk. Majd beleszoksz :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.03. 21:35


Phoenix100 írta:Jó lenne ha Ninja pihenne a city ellen, sztem Totti is meg Gervinho is fog...Yangát én a city ellen várom, sztem biztatóbb lenne mint Astori(hétvégi két hiba plussz az angliai kötödés miatt) még jó lenne ha Maicon pihenne...meg Holebas is pihenjen, hátha ver egy ekkora gólt a bl-be is:)))

A két hibáját leszámítva szerintem jól játszott amúgy. Be is került a forduló válogatottjába...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.03. 21:35


Én a sass elleni meccsen azt várom, hogy megnyerjük. mindegy milyen összetételben :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.03. 20:46


A mi kis pszihopatánk.... :totti01: :totti01:
Csatolmányok
2014-12-03 20 45 17.jpg
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.12.03. 19:39


Jó lenne ha Ninja pihenne a city ellen, sztem Totti is meg Gervinho is fog...Yangát én a city ellen várom, sztem biztatóbb lenne mint Astori(hétvégi két hiba plussz az angliai kötödés miatt) még jó lenne ha Maicon pihenne...meg Holebas is pihenjen, hátha ver egy ekkora gólt a bl-be is:)))
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.03. 19:31


Ferenc10 írta:Amúgy ez hogy van,hogy egy ilyen győzelem után pang a topik,mikor esetleg nem győzünk,vagy gyengébb játékkal nyerünk akkor csúcsforgalom van itt? :D :D


Olyan területen dolgozom, ahol sok területről lévő emberrel találkozom napi szinten és mindenki jelzi, hogy erősen év vég felé járunk. Mindenki dolgozik ezerrel, én is most tudtam leülni a gép elé, és elolvasni a fórum bejegyzéseit. A meccsről sokat írni nem lehet, mert a csapat hozta a kötelezőt szerintem. Egy sima, bírói hibáktól mentes mérkőzést láthatunk vasárnap, viszonylag kevés témát adva a szurkolóknak. Én nem emlékszem, olyan meccset meghatározó történésre, amit érdemes lenne kibeszélni, átbeszélni veletek. Mindenki tudja, hogy szükség van igazolásokra. Mindenki tudja, hogy szükség van egy csatárra. Mindenki tudja, hogy bekkeket kell igazolnunk a télen. Mindenki tudomásul vette, hogy Rudi nem játszatja a fiatalokat így, ezeket a témákat talán lezártnak tekintjük....

Várjuk a hétvégi meccset, hogy láthassuk a csapatunkat, hogyan folytatja a menetelést.

Egyébként, hogy hétfőn a Napoli épp, hogy pontot tudott menteni a Samp otthonában, kicsit rákukkantottam a tabellára. Összevetve a tavalyi gól rúgó eredményeinkkel, azt kell mondanom, hogy jól dolgozik Rudi. a 12. forduló után 8 pont az előnyünk a 3. Napoli előtt. Annak tükrében, hogy rengeteg a sérült, kaptunk egy hatalmas zakót a Bajoroktól, Pontot veszítettünk az utolsó pillanatban Moszkvában...stb...stb...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.03. 19:02


feree80 írta:a sass ellen a kezdőbe várom strootmant, yangát, destrot és iturbét....

amúgy az idény embere, és a kpálya ura az ninja. :wink:
szívét lelkét kiteszi a pályára, és a teljesítménye sem ingadozik a fenn és a lenn között.



Minden szavaddal egyetértek,a kezdőt illetően pedig végképp!
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.03. 18:48


a sass ellen a kezdőbe várom strootmant, yangát, destrot és iturbét....

hétvégiről annyit, nincs középút ahogy f72 is írta, úgy hogy most megpróbálok realista maradni, és nem kezdem el fényezni pjanicsot, majd akkor teszem, ha nem 5-10 meccsenként rukkol elő hasonlóval mint a hétvégi....

amúgy az idény embere, és a kpálya ura az ninja. :wink:
szívét lelkét kiteszi a pályára, és a teljesítménye sem ingadozik a fenn és a lenn között.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2014.12.03. 18:39


Így van, nehezebb átlépni az ingerküszöböt. Megint győztünk és kész, csak a szokásos (teszem hozzá hál' Istennek, legalább
elindultunk felfelé). Igaz, hogy elméletileg rangadót játszottunk, gyakorlatilag egy ellenszenves középcsapatot nyomtunk le.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2014.12.03. 18:08


Magas elvárások. :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.03. 18:01


Amúgy ez hogy van,hogy egy ilyen győzelem után pang a topik,mikor esetleg nem győzünk,vagy gyengébb játékkal nyerünk akkor csúcsforgalom van itt? :D :D
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.12.02. 14:36


F72Quadraro írta: Sajnos jó az bő félháznak...


Vasárnap este a Repubblica.it-en olvastam:

"NOTE: serata piovosa, terreno in buone condizioni, spettatori 50.000."

http://www.repubblica.it/sport/calcio/s ... 101830020/
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: giobarath Dátum: 2014.12.02. 14:34


Érdekes, nekem bő 50 ezernek tűnt, a másnapi corriere dello sportban olvasom, hogy 41.600 volt a nézőszám. Aztán a repülőn számolgattam magamban, hogy Monte Mario oldal félházas volt, mint legtöbbször, curva nord erős fél, distinti nord annyira üres, mintha jegyet sem adtak volna el, a sud a distintivel együtt fullos, ahogy a tevere oldal is, kivétel az első 10 sor (amit nem is értek, mert oda olcsóbb a jegy és azt írják a meccsekre már hetekkel ezelőtt erre a részre, hogy sold out. Szóval 45 ezren voltak, na :)
Igen, összességében kevesebben járnak meccsre ez nem kérdés, de azért kicsit másról is szól már manapság az egész, nem?
És még ezzel is a Roma az első az olasz ligában a hazai meccsek átlagnézőszámát tekintve.
Szerintem a Juventus ellen azért telt ház lesz és nagyon bízom benne, hogy a Palermo ellen is, rajtam nem fog múlni


F72Quadraro írta:
figure írta:
giobarath írta:OFF

Számomra ez a meccs örökké emlékezetes marad, életem egyik legboldogabb napját töltöttem a fiammal Rómában vasárnap (aki bizonyos szempontból már nagyobb -de mindenképpen lelkesebb- Roma szurkoló, mint én, úgy, hogy nemhogy erőltetném, de már inkább vissza kell fognom).


ON


amúgy hogy láttad, teltház volt? stream alapján ezt nehéz megítélni, de jó sokan voltak az biztos :)


Sajnos jó az bő félháznak...
Telt ház bajnoki mérkőzésen Rómában szerintem nagyon nagyon sok éve volt.
Pedig 10-15-20 éve egy Olasz Kupa mérkőzésen voltak annyian, mint most az Inter ellen.
S ráadásul még megy is a csapatnak...
giobarath
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.01.04. 14:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.02. 12:54


giobarath írta:OFF

Számomra ez a meccs örökké emlékezetes marad, életem egyik legboldogabb napját töltöttem a fiammal Rómában vasárnap (aki bizonyos szempontból már nagyobb -de mindenképpen lelkesebb- Roma szurkoló, mint én, úgy, hogy nemhogy erőltetném, de már inkább vissza kell fognom).

ON


Ez velem is így volt gio, nekem is 8 éves fiamat kellett elvinni, így voltam újra ASR meccsen... Én többet néztem a gyerek fejét, mint a meccset, teljes ámulat és varázslat volt az arcán...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.02. 12:52


figure írta:
giobarath írta:OFF

Számomra ez a meccs örökké emlékezetes marad, életem egyik legboldogabb napját töltöttem a fiammal Rómában vasárnap (aki bizonyos szempontból már nagyobb -de mindenképpen lelkesebb- Roma szurkoló, mint én, úgy, hogy nemhogy erőltetném, de már inkább vissza kell fognom).


ON


amúgy hogy láttad, teltház volt? stream alapján ezt nehéz megítélni, de jó sokan voltak az biztos :)


Sajnos jó az bő félháznak...
Telt ház bajnoki mérkőzésen Rómában szerintem nagyon nagyon sok éve volt.
Pedig 10-15-20 éve egy Olasz Kupa mérkőzésen voltak annyian, mint most az Inter ellen.
S ráadásul még megy is a csapatnak...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2014.12.02. 12:46

Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 78 vendég

cron