Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.19. 22:15


Trigoria írta:hát irigyellek F.Totti
ez itt a többségnek nézhetetlen volt

Jaja, olvastam és tényleg sajnálom. Baromi szar, amikor egész nap a meccsre várva leülsz elé és 90. perc után úgy állsz fel, hogy elb.szódott az egész napod, meg még a holnapod is.
Sajnos volt benne részem bőven, így tényleg együttérzek, de én ma ezt szerencsére megúsztam.

Trigoria írta:
Semmivel nem gyengébbek nálunk
Mármint az aktuális formánkat nézve nem. De minden mást nézve azok.

Mondjuk én mondom egy ideje, hogy a jelenlegi keretünk nagyon gyenge, de azért ennél a Feyenoordnál erősebb.


az vitathatatlan, hogy beárazva erősebb a keretünk, de ahogy írtad is, én az aktuális állapotunkra értettem. Nálunk most Verde a krály. Imádom, de ez azért sokat elmond a többiekről.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.19. 22:10


mai meccs legnagyobb pozitívuma az, hogy a kpályánk olyan jól működött, és ezt garciának is látnia kell ,hogy az isten se ment meg hétvégén minket ucantól a kezdőben, komolyan a mai teljesítmény alapján igenis van létjogosultsága hogy a kezdőbe követeljem, mind1 kinek a helyére teszi be, de tegye be.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.19. 22:10


sebastian írta:Te tényleg látsz erre esélyt?

Szerintem kapunk egy sima 3-ast...


Háááát, nem fogadnék rá :)

Csak azért írtam, mert ebből az apátiából amiben csapat, edző, szurkolók, stb. van, vagy hónapokon át szenvedve mászol ki, vagy egy ilyen győzelemmel. Jobb híján ebben bízom.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.19. 22:03


Te tényleg látsz erre esélyt?

Szerintem kapunk egy sima 3-ast...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.19. 22:01


Szerintem leginkább az elvárásaink között van különbség. Nemzetközi rutin nélkül baromi nehéz még egy ilyen EL meccset is megnyerni. A csapatnak (így együtt) nincs európai tapasztalata.
Én nem éltem meg sem meglepetésként, sem tragédiaként ezt a meccset. Visszaálló csapat ellen felpörögni igen nehéz. Ez a Feyenord baromi sokat futott és nem is rossz tempóban. Nem láttam őket még focizni, de szerintem stabil kis csapat, pár ügyes játékossal. Igazi holland focit játszanak, aminek nem találtuk az ellenszerét.

Az elmúlt 3 hónappal meg szándékosan nem foglalkoznék, hanem csak az "Aktuális meccsel". Attól azt kaptam nagyjából amit vártam. És nem temetném magunkat. 55-45-nél nem lettek egy idegenbeli ikszel esélyesebbek. HA megverjük a Juvét minden megváltozik :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.19. 21:56


Hova tűnt a mélysége a csapatnak????... :shock: :shock: :shock:

Az a baj, hogy megint idegenben kellene hozni a győzelmet..... Én kettő forintnál többet nem tennék fel erre!

Ezek nem vészigazolások voltak az a lényeg!.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Roma projekt.....

1.0 Hozunk fiatalokat, felfedezzük őket és jó pénzért tovább adjuk
2.0 nagy csapatot építünk

Az első kettő év még azt mondom oké! Hiszen csak akkor adtunk el valakit ha megtaláltuk a méltó utódját! Marcos! Valahol ez az építkezés normális menetrendje! Ám úgy nem lehet csapatot építeni, hogy minden évben új játékosok jönnek, de beáldozzuk ezt a 3. projekt érdekében

3.0 stadion

Sab melléfogott Manolassal hiszen nem képes pótolni jelen pillanatban Benatiat, és az összes többi "fiatal tehetséggel" akit az elmúlt időben hoztak ide! Tehát az első projekt is befuccsolni látszik. Ami magában hordozza 2. projekt előrelépését is! Iturbe horribilis pénzért rettenetesen nagy csalódás eddig! Homlok a rugóláb serif! Holevas nagy kérdőjel! Cole kuka... és sorolhatnám! Káosz és következetlenség kezd kialakulni a vezetésben is! Elvagyok keseredve. Kicsit úgy érzem, hogy kisiklott ez az Hungry Train.....:( Ami kettő éve annyira világos volt és egyértelmű az még tavaly még világosabb lett Rudi érkezésével. Jó szezont zártunk és vártuk, hogy idén egy kis ráfordítással letaszítjuk a bundát az első helyről! Egy nyári és egy téli mercato elég volt, hogy tönkre tegyék ezt a csapatot!!!.... :x :x :x :x :x :x
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.19. 21:43


f.totti
be vagy rúgva :?: :!: :) :shock: :o
toltunk egy tűrhető 1 félidőt, ami csak eredményesebb lehetett volna, ha a buta elefánt értékesíti a helyzeteit, és 3-0val lezárjuk a félidőt és a meccset(erre mondom azt ha az elefánt helyén totti van, akkor tényleg 3-0 lett volna a félidő).
meg volt egy 2dik félidő, ahol kóvályogtunk meg nyomoztuk a labdát

a játékosok közül max verde és toro dicsérhető, oszt ennyi.
garcia cseréi lófaxt sem értek.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.19. 21:41


hát irigyellek F.Totti
ez itt a többségnek nézhetetlen volt

Semmivel nem gyengébbek nálunk
Mármint az aktuális formánkat nézve nem. De minden mást nézve azok.

Mondjuk én mondom egy ideje, hogy a jelenlegi keretünk nagyon gyenge, de azért ennél a Feyenoordnál erősebb.

a lengyel is megfelelt
eltartott vagy 5 mp-ig mire leesett hogy kiről beszélsz :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.19. 21:40


GrazieRoma írta:Skorpiski 6,
Holebas 4,5
Yanga 5,5
Manolas 5,5
Torosidis 6
DDR 4
Nainggolan 5,5
Pjanic 5
Totti 5
Gervinho 6
Verde 5,5

Florenzi 0, Keita (-), Doumbia 4


DDR miért ennyivel gyengébb, mint Radja? A gól Nainggolané volt legalább 50%ban. Oké többet volt játékban, de emlékezetes pillanata neki sem volt. A többivel teljesen egyetértek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.19. 21:35


Mi volt ebben szánalmas és vállalhatatlan? Mármint ha csak ezt az egy meccset nézitek, nem pedig az elmúlt 2-3 hónapot.

Egész jó tempó volt. A hollandok nagyon kulturáltan fociztak. Gyorsak, erősek és irigylésre méltó önbizalmuk van. Semmivel nem gyengébbek nálunk, akkor sem ha papíron sokkal értékesebbek a játékosaink. Egy lesgóllal elment a győzelem, de szerintem a játékunk messze jobb volt, mint a bajnokikon.
Verde jó volt, így egyre jobban bízom benne, hogy tartósan a csapatban ragadhat. Yanga is egész jól játszott, a lengyel is megfelelt, de a szívbajt hozta rám. Pjanic, DDR és Radja rengeteget mozgott. Gondot leginkább Totti reménytelen formájával, az erőnlétünkkel és a döbbenetesen gyenge helyzet kihasználásunkkal látok. Az is érdekes, hogy Pjanic milyen hátulról játszik. Így nagyon messze kerül Tottitól vagy Ljajictól (már ha pályán van). Ha lenne Strootman vagy egy jól passzoló védőpárosunk, akkor sokkal kreatívabb lenne a játékunk. De nincs, úgyhogy ebből kell főzni valamit.

Ha önmagában ezt az egy meccset nézem, akkor nem lennék nagyon bús. Persze nehéz elvonatkoztatni attól, hogy mennyi pénz van a mi csapatunkban és mennyi az ellenben. És az elmúlt hónapok megtépázták mindenki idegeit, így egy ilyen iksz is teljesen más színezetet kap. A helyzet így továbbra is szar, de nem a mai 90 perctől.

Ja, és a lényeg: mocskoscalóg.ci románok!!!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.02.19. 21:19


Számomra most bizonyosodott be, hogy nem Garciával van a baj, egyszerűen ennyire képes a csapat egy feröertől kikapó görög védelemmel, egy formahanyatlásos, felelősség nélküli középpályával és helyzetek sorát kihagyó és eltöketlenkedő csatárokkal.
Holebas nincs tisztában a védekez alapjaival, lásd első gól. A két belső védő nem tud építkezni, a feladatukat ugyan jól megoldják, de Manolas rendre feleslegesen faultol, akár a 16-oson belül is és ma Inga Bingát is gondolkodás nélkül ki kellett volna nyomni.
Toro volt ma a mezőny legjobbja, de ő is csinált néha hajmeresztő dolgokat.
Nainggolan és Pjanics lassan hónapok óta árnyéka korábbi önmagának, DDR sajnos már náluk is régebben.
A két elefántnak valaki megmondhatná, hogy meg lehet erősen is rúgni azt a labdát, itt nem kell félni az oroszlánoktól.
Verde és Totti úgy-ahogy rendben volt.
Én Garciával vagyok!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.19. 21:18


1 hét múlva ebből is kiesünk, uez lesz, a hollandok fiatalok, labda biztosak, nem fáradnak el, de semmi különös, ha kell a szurkolóik belefanatizálják őket majd a győzelembe,amúgy a jelenlegi roma ellen annyi is elég, mint ma, eldugják a labdát, oszt erre is keresztet vethetünk :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2015.02.19. 21:07


Gyalázatos,vállalhatatlan.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.19. 21:04


szánalmas, szégyenteljes teljesítmény volt, ha tudtok negatívabb jelzőt ettől, írjátok, versenyezzünk

azon gondolkodom, hogy ez a rongylábú elefánt a gólt hogy a p.csába nem tudta kihagyni, komolyan mondom, ahány roma szurker kinn volt a stadionban, csak 1x rúgná p.csán, hogy tanulja már meg ez a buta tulok, hogy a helyzeteket be kell verni :!: :twisted:

gracia cseréi semmit nem értek, se keita, se florenzi...
már egy holland is lemeccselte garciát, ennyi....
2dik félidőben a 2 szögletnél volt köbö 3-3 jó percünk, plusz még 1x, amikor nem szöglet volt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2015.02.19. 21:01


GrazieRoma írta:
Trigoria írta:
A nagyon rossz formában lévő Tottinak és a fiatal Verdének volt egy-két focira emlékeztető mozdulata
az elején pillanatokra felrémlett a régi gyorspasszos Spalletti féle foci


Spallettit a kispadra MOST!!!!!

Mar irtam a hetvegen is.



Maximálisan egyetértek! De sajnos ez marad álomszínten...
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.19. 21:01


Ez a feywnord akkora nulla,hogy kint is simán verhetőknek kéne lenniük...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.02.19. 21:00


32 között, otthon... nókomment
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.02.19. 20:58


Na most már szurkolok Montelláéknak,hátha ők több sikerrel járnak,bár nekik az egy egy az jó lenne.
Montellával sokkal előrébb tartanánk mi amit az Enrique Garcia duo elért.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.19. 20:54


Csisztu légzsákjait kellett volna nézni inkább!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.19. 20:53


A nagyon rossz formában lévő Tottinak és a fiatal Verdének volt egy-két focira emlékeztető mozdulata
az elején pillanatokra felrémlett a régi gyorspasszos Spalletti féle foci
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.02.19. 20:53


1 félidő jó...második egy nagyon nagyon nagyon csúnya ocsmány semmiség, ha hollandiában gólt kapunk tuti, hogy kiesünk
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.19. 20:52


Szét basz az ideg!!!! Mikor lesz ennek vége????
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2015.02.19. 20:51


Egyben biztos vagyok ez nem hullámvölgy (az nem tart több hónapog),tehát kilábalni se fogunk.
Nincs játék,semmi elképzelés. A nagyon rossz formában lévő Tottinak és a fiatal Verdének volt egy-két focira emlékeztető mozdulata,bár nem sok.
Megérdemelt fütty lesz ismét.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.02.19. 20:50


Amíg olyan játékosokat igazolunk,akik leszegett fejjel futnak a labdával,majd belerúgnak,hogy majd lesz belőle valami,addig sok mindent nem kell várni a csapattól.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.02.19. 20:50


Pjanic,bassz'...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron