Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.11.10. 19:26


Én is kimentem futni, annyira nem bírtam lenyugodni.
Amúgy még azzal tudom vigasztalni magam, hogy ezt a meccset 10-ből 9x megnyerjük. Ma pont nem. A toro ellen nem ezt éreztem amúgy
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2013.11.10. 19:22


Muszáj volt sétálnom egyet a levegőn, annyira felbaxta az agyamat ez a meccs... Na de megtörtént... mostmár kitisztult az agyam és ezekkel nyugtatom magam : Egy szimpatikus csapattal oszoztunk meg a pontokon, nem kelett 90 percig Boriello idétlenségeit nézzem, még mindig veretlenek vagyunk. Ljajicot meg nem kell bántani, nem volt szerencséje de látszott, hogy akart.... jó lessz ő még. Amugy szerintem járt volna nekünk egy tizi és akkor minden rendben lenne...
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.10. 18:54


a bosszúság az hogy két hét szünet, és addig nem lehet ezt kijavítani

amúgy a végén a góljuk előtt még meg is köszönhetjük a sporinak, hogy utólagosan nem adott sárgát vagy akár ott helyben tizit és pirosat UFO-nak, ugyanis irgalmatlan nagy tizi lett volna az!
persze nem biztos hogy baj lett volna egy UFO-piros :) , sőt...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.11.10. 18:40


Annak meg külön lehet örülni, hogyx a mi otthoni pontvsztésünk a Sassaulo ellen különb volt, mint a napoli-é :) :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.11.10. 18:33


Ja és még valami! Inkább ezen a döntetlenen bosszankodok, mint amin tavaly ilyenkor bosszankodtam... :lol:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.11.10. 18:25


Virga írta:Igazad van Trigo, átfogalmazom: AZt sem várhatjuk el, hogy a Juvéval meg a Napolival versenyben legyünk, mert azért van egy jelentős különbség mondjuk a Destro (bocsi Matyi, még nem is játszottál),Boris kettős, a higany pandev kettős és a Tevez, zsebolasz kettősök között, hogy már ez is irreális. Igazából nagyon rányomja a bélyegét ez a 10 meccses széria a dolgokra, mert nekem ha valaki azt mondja, hogy 12 meccs után lesz két döntetlenünk és én ezért ennyire háborogni fogok, hát szerintem körbe röhögöm.
Erőteljesen próbálok a pozitívumokra koncentrálni: milyen gyönyörűen megtanultak háromszögelni a srácok, a múlthéten is szép volt a gólunk és most tetszettek az ilyen akciók.
Ljajic egyre bátrabban játszik. De Sanctis egy az egyben úgy látszik nagy király. Pjanicot egyre többször öröm nézni. Ma jobban láttam a győzni akarást a gól után, mint múlthéten.

De jó ilyen kommenteket olvasni :) ilyenkor eszmélek, hogy igen is a pozitív hozzállás kell!!! 10 győzelem 2 döntetlen, vezetjük a seria a-t. 26-3-as gólarány! É még lehet ki is kerülünk a hullámvölgyből a szünet meg a sérültek visszajövetele miatt :wink:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.11.10. 18:18


Igazad van Trigo, átfogalmazom: AZt sem várhatjuk el, hogy a Juvéval meg a Napolival versenyben legyünk, mert azért van egy jelentős különbség mondjuk a Destro (bocsi Matyi, még nem is játszottál),Boris kettős, a higany pandev kettős és a Tevez, zsebolasz kettősök között, hogy már ez is irreális. Igazából nagyon rányomja a bélyegét ez a 10 meccses széria a dolgokra, mert nekem ha valaki azt mondja, hogy 12 meccs után lesz két döntetlenünk és én ezért ennyire háborogni fogok, hát szerintem körbe röhögöm.
Erőteljesen próbálok a pozitívumokra koncentrálni: milyen gyönyörűen megtanultak háromszögelni a srácok, a múlthéten is szép volt a gólunk és most tetszettek az ilyen akciók.
Ljajic egyre bátrabban játszik. De Sanctis egy az egyben úgy látszik nagy király. Pjanicot egyre többször öröm nézni. Ma jobban láttam a győzni akarást a gól után, mint múlthéten.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.10. 18:17


amúgy nem vagyok ideges :) majd leszek, ha gervinho elmegy a válogatottba(már pedig elmegy) és ott megsérül, akkor biztos hogy törni zúzni fogok...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.11.10. 18:11


Trigoria írta:
Én úgy gondolom, hogy irreális elvárás a csapattól a scudetto.
Így van, ezért nem mondta ezt ki SEHOL SOHA SENKI. :wink:



én is csak azt mondtam, hogy ezt más nem nyerheti meg, csdak mi veszíthetjük el.
és most épp ez történik :(

Szerintem is amúgy Ljajic volt a legjobbunk, tarthatatlan volt, és nagyon agilis, csak a befejezések ma nem jöttek össze.
Én a tiz-gyanús szituk túljátszását is jóindulatúan a nagy akarásnak tudom be. aminek sajnos nyögés lett a vége most is
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.11.10. 18:07


mcsabi írta:Ljajicnál nem látok gondot, ő szélen játszik, az a feladata, hogy helyzeteket teremtsen, de egyszerűen ma nem volt ott senki, aki befejezhette volna. A 93. percben szögletnél 3! játékos volt fent, a többiek egyszerűen fogalmam sincs merre jártak. Ott kellett volna tartanunk azon a térfélen a labdát és nincs ez az egész gebasz.

Az a baj, hogy én az 1-0-nál is csalódott lennék most!
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.10. 18:07


na, de akkor játékosok szintjén, nekem ma a kapussal és a 2 belső védővel nincs bajom, ok burdi majdnem összehozott egy gólt, de akkor is, a 2 szélső védő már nem annyira, maicon egyáltalán, de balza se tetszett sokkal jobban, a kpálya sztem olyan volt mint általában, innen nálam pjanics kiemelkedett, de bradley sztem nem kellett volna dmként, a dm ddr és szintén sokat védekező strootman mellé, szal itt gondolom azt, lehetett volna Garcia tökösebb, ljajiccsal amellett hogy kihagyta a helyzeteit megint az bajom, mint korábban, túlságosan sokszor eltűnik, a 2dik félidőben qrva aktív volt, de az elsőben hol volt, florenzitől szintén többet vártam, vannak zseniális meglátásai, a gól előtt, meg a lajicsnak csizmaszárral átlőtt labda, de vhogy vele kapcsolatban is azt érzem, visszaesett, és nem felétlenül a formára értem, hanem nincsenek már meg azok az irgalmatlan sprintjei, robotolásai hátrafelé, szal az aktivitása is visszaesett...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.11.10. 18:06


Majd meglátjuk, hogy mi lesz májusban... :mrgreen:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.11.10. 18:05


Ljajicnál nem látok gondot, ő szélen játszik, az a feladata, hogy helyzeteket teremtsen, de egyszerűen ma nem volt ott senki, aki befejezhette volna. A 93. percben szögletnél 3! játékos volt fent, a többiek egyszerűen fogalmam sincs merre jártak. Ott kellett volna tartanunk azon a térfélen a labdát és nincs ez az egész gebasz.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.10. 18:01


Én úgy gondolom, hogy irreális elvárás a csapattól a scudetto.
Így van, ezért nem mondta ezt ki SEHOL SOHA SENKI. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.11.10. 17:59


No nézzük...
A bírón számon lehet két 11-es gyanús esetet.Az egyiket megfújhatta volna.Mert az volt.
Ljajic cselezőkészsége zseniális,helyzetkihasználása katasztrofális.
Nincs nagy összefüggés,de Burdisso szereplése 1-1 kapott gólt vont maga után.De ez csak véletlen lehet.
Én már inkább nézem az Inter és a Fio meccseinek eredményeit.Borzasztó jó csapatok.Nekem már a 4. hely csalódás lenne.
Ma nem fociztunk szarul.Kapussal szembeni meccslabdáink voltak.Az Udinese,a Chievo és a Torino ellen nem voltak ilyenek.
Arra kíváncsi lennék,hogy a legjobb kezdőnk hogy szerepelne a Juve,Fio,Milan hármas ellen.
De hát most már ütnek a sárgák.
Mindegy,fel a fejjel,emberek.
(Bár a 94. perc szerintem tipikusan monitorbebas.ós minutum volt.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.11.10. 17:57


bence írta:Virga! Irreális elvárás a Sassuolo legyőzése hazai pályán?

Jaj dehogy, sőt mindenkinek igaza van, aki úgy gondolja, hogy gólokkal kellett volna nyernünk és nem mondjuk egy nyamvadt tizivel.
Én úgy gondolom, hogy irreális elvárás a csapattól a scudetto. Rövid a pad, ami meg is mutatkozik. Persze, hogy én is úgy ülök le mindig a tv elé, hogy nyernünk kell és baromira idegesítő, hogy torino meg ilyen szaszimaszi csapatok ellen hullajtunk pontokat (miközben a napolit pl megvertük), csak hát ha picit földhözragadtabban gondolkodom,tényleg nem lehet minden meccset megnyerni. Becsúszott két döntetlen, két nagyon idegesítő döntetlen,két kis csapat ellen. Igazából szerintem januárra megtudjuk, hogy mi lehet a valós elvárás a csapattal szemben. Ezzel az első 10-essel túl magasra is raktuk a lécet szerintem.
Caprari ügyben meg annyit, hogy én sem azt mondom, hogy nagyon jól játszott, de én nem éreztem olyan rossznak, hogy egybő azt lehessen mondani, hogy ezért nem játszik. Ljajicra is tökre dühös voltam meccs közben, de az az igazság, hogy lehet rossz napja neki is. Igazából az egész csapat bűnös, nem lehet senkit kiemelni szerintem. Majd a szünet után!
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.10. 17:57


Elsőben Boris, másodikban Pjanic szenvedett a pályán sokáig.
Amúgy meg mindig túlhosszabbítanak ezt tudjuk.

én a sportklub helyett éppen Demjén: "Nyomjad a pedált" hallgatom
aktuális :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.10. 17:57


ok, hiányzik totti és gervinho, eddig is hiányoztak, és tudtuk hogy hiányozni fognak, de nélkülük is jöttek a győzelmek, sztem ma ami legjobban gáz volt, hogy 1-2 játékosunk korábbi formája, teljesítménye is megcsappanni látszott.....vmit a bradley cserével túlzottan átmentük deffenzívbe, hozzáteszem a tavalyi bradley nekem tetszett, de azért idén eddig ez a roma legalább 1, de lehet hogy 2 fokkal magasabb szinten játszott, szal nem olyan biztos hogy ebben a csapatban a vérbő dm bradley nekem tetszeni fog.
szal ezt és a hiányzókat figyelembe véve, így már gáz, holott még így is meg voltak a helyzeteink a győzelemhez.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.11.10. 17:52


Mondjukn azt sem értem, hogy miért kellett 4 percet hosszabítani... az elsőfélidőben meg 3at! de persze akkor is a mi hibánk
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.10. 17:38


GrazieRoma írta:A romanews.eu kihozta Ljajic-ot a meccs legjobbjanak, Bradleyt pedig a legrosszabbnak, mert hogy az o eladott labdajabol lett 1-1.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.11.10. 17:38


Szerintem nem erdemeltuk meg, h kikapjunk...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.11.10. 17:36


Én nem haragszom Capriarira nem az ő hibája, hogy egy ilyen meccsen kellett átesnie a tűzkeresztségen.
Szerencse, hogy lesz ismétlés, számolhatjátok, hány jó megmozdulása volt.
Még jó, hogy gólt akar rúgni, én is öncélú lettem volna a helyében, de az a helyzet, hogy kártékony volt.
Virga! Irreális elvárás a Sassuolo legyőzése hazai pályán?
feree! Mint leírtam már, egygólos hátrányban még a Budaörs is a kapunk elé szorítana minket, ilyen a futball. Tehát indokolt lett volna egy olyan ember becserélése, aki egy elfutásából bebiztosíthatta volna a győzelmet.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.10. 17:33


nekem sem tetszett Maicon - újfent
ordibálni azt tud, amikor vállal letarolja az ellent, és még neki áll feljebb, hogy az csak váll volt
az ő flegmasága nem visz minket előrébb, Ljajicé legalább nem visz hátrább

nagyon nagy kérdés, hogy a statisztikáknak higgyünk-e, ami azt mutatja, hogy Gervinho és Totti nélkül rosszak vagyunk támadásban, vagy ez egy hullámvölgy/alapszintünk, amihez csak részben van közük. Nem vagyok biztos az előbbiben.

Egy újonc ellen elcsaltuk az utolsó 20 percet. Ez a nagy baj.

Virga: megint az általánosítások. Én azt írtam pl, hogy annyira rosszul nem játszottunk.

de elvették a kedvem az esti meccstől :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.11.10. 17:32


igazából jól jön a szünet, közhely de igaz, akkor meg mindenképpen, ha több egészséges játékosunk lesz, mint most per pillanat van, plusz 1-2 játékos helyreteszi a lelkét, önbizalmát és természetesen a játékát, formáját, akkor mindenképpen profitálhatunk a szünetből. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.11.10. 17:28


Két hét múlva visszatér a Klingon és Benatia, rá két hétre pedig a Capitano és onnan kezdve újra szopatni fogjuk a mezőnyt úgy hogy öröm lesz nézni. Ha meg ez nem lenne elég mindjárt itt a január és jöhet a bevásárlás. Ha addig lennének sérültek, szerintem Sabi bácsi igen korán elindítja a tranzakciókat.
Továbbra is azt mondom, optimistán álljunk a dolgokhoz, Tevez, Llorente, Vucinic nélkül a juve is szenvedne, főleg ha a 30. percben lerúgnák Q-t. Ha meg erre verik otthon, hogy most lett két x-ünk, hát ennél nagyobb örömük ne legyen.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 65 vendég