Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.01.09. 18:14


Plusz Maitland-Niles a kezdőben.
Sok jóra ne számítsunk.
Jó lesz a nyögvenyelős 1-0.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2022.01.09. 17:51


Hűha , Afena a kezdőben… Cristante középső védő…
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2022.01.09. 17:23


Én most azért várom a mai meccset , hogy lássam hazai pályán mennyire fociznak szét minket.. kicsit röhögni akarok magunkon , magamon h mennyire béna a csapatom.. :lol:

( persze ennek az lehet a pszichológiája h titkon tudat alatt győzelmet szeretnék )
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.01.09. 17:15


snatch írta:kár, hogy ma Mancini nem játszik, annyira szeretném látni reklamálni.

Ha ilyen van, akkor én két Roma játékost szeretnék mesterhármast ünnepelni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.01.09. 16:58


Ha rosszul jatszik egybjatekos es meg pofazik is hozza, az plusz idegesito, de ha jol jatszik es szovegel, az vicces.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.01.09. 15:22


kár, hogy ma Mancini nem játszik, annyira szeretném látni reklamálni. De legalább lesz Pellegrini, majd ő és Cristante reklamálnak :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.01.09. 14:12


Mára lett egy új covidos esetünk. Állitolag Zaniolo.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.01.09. 13:18


feree80 írta:
Ferkosz írta: Talán azt is elérik, hogy visszakpják azt a két bajnoki címet. Semmi sem kizárt Olaszországban….

azt már visszavették. :wink:


Ez is igaz… :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.09. 12:06


A juvésoknak kifejezett narratíva mostanában, hogy ellenük vannak.
hát persze, hisz ránéznek a tabellára, és nem értik mi van, és csak ezzel lehet magyarázni :D De aki a juvénak drukkol, az olyan szinten máshogy gondolkodik, hogy nem is érdemes meghallgatni se őket. :D

amúgy elég sok milános ismerősöm van (ugyanazok mint eric-nek :D ), és egyiktől se hallok bírózást

F.Totti: és megint magadra vetted amit írtam :D , holott sn hszére reagáltam, hisz az volt alatta. ha a tiedre reagáltam volna, odaírom hogy neked szánom :wink: Persze ugyanazt mondtátok, de tényleg az övére írtam :) De megdumáltuk.

marco24: akkor tényleg, teljesen ugyanazt gondoljuk. Jól gondoltam, hogy te is a reklamációkra gondoltál Mancinivel kapcs :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.01.09. 12:01


Ferkosz írta: Talán azt is elérik, hogy visszakpják azt a két bajnoki címet. Semmi sem kizárt Olaszországban….

azt már visszavették. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.01.09. 11:42


CaptRizzo írta:Utolso forduloban Allegri es Mou is szidta a jatekvezetest. All el lett tilt a a mai meccstol, mig Mou nem kapott buntetest. Persze a kulonbseg az volt, h Mou a sajtoban kritizalt, mig All nekiment a bironak verbalisan kozvetlen mar a meccs utan. Juves fanatik erre azt irja a forumon, h : sose lesz az olasz foci igazsagos amig mindig ilyen romak meg mourinhoknak kedveznek a dontesek...hat nem tudom, h ezt most komolyan gondolja ?


Nekem van két nagyon közeli barátom, akik Milan drukkerek, na ők folyamatosan, de tényleg folyamatosan azzal jönnek, hogy őket üldözi a szövetség és a bírói ítéletek tendenciózusan őket sújtják. Az egyik kiszámolta, hogy már vagy 10 ponttal többet kellett volna szerezniük, ha nem mindig a kárukra tévednek. A legutóbbi meccset szerintük végre egész jól vezették. Én ilyenkor annyira felb*szom magam mindig, hogy egy napra lenémítom őket a whatsappban. Szóval szerintem komolyan gondolják. A juvésoknak kifejezett narratíva mostanában, hogy ellenük vannak. Talán azt is elérik, hogy visszakpják azt a két bajnoki címet. Semmi sem kizárt Olaszországban….
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2022.01.09. 11:07


Utolso forduloban Allegri es Mou is szidta a jatekvezetest. All el lett tilt a a mai meccstol, mig Mou nem kapott buntetest. Persze a kulonbseg az volt, h Mou a sajtoban kritizalt, mig All nekiment a bironak verbalisan kozvetlen mar a meccs utan. Juves fanatik erre azt irja a forumon, h : sose lesz az olasz foci igazsagos amig mindig ilyen romak meg mourinhoknak kedveznek a dontesek...hat nem tudom, h ezt most komolyan gondolja ?
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.01.09. 09:34


sztem hagyjuk már (felesleges karakter pocsékolás) a 3 nappal ezelőtti meccs, úgyis mind1 már, a szezon egyik hanem a legnagyobb szégyen meccse volt(dobogón biztos ott van nálam az inter és a bodo vagy melyik meccs mellett) jó eséllyel mai is bekerülhet eme illusztris meccsek sorába.

qrvára várom a meccset, :lol: mészárlást várok :wink: :mrgreen: addig is keresem a választékos szavakat, amivel elemezni fogom a falkát. már csak 9 órát kell aludni a meccsig.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2022.01.09. 09:17


Nekem főleg Mancini reklamálása kezd sok lenni. De nagyon. Mert közben nem tartozik olyan teljesítmény hozzá, ami indokolná. Másrészt mindig reklamál. Ez azért is hülyeség, mert amikor tényleg indokolt lenne, akkor is kiröhögik. Zaniolo eséseivel ugyanez a helyzet. 190 centis csávó, 80 kiló. Focipályán az sok. Maradjon már talpon. Összességében egy hisztis banda lettünk. Itt kéne egy olyan csávó mint Ibra, aki példát mutat és akinek van tekintélye, hogy kussolj már.

Szeretném azt látni Mancinitől, mint amikor összestoppolták az arcát meccs közben. Amikor ketten zuhantak Ibanezzel a kapufának. Nem egy Jaap Stam, de már valami volt. Csak ez a folytonos pofázás, miközben úgy rakják be mögé a labdát rendszeresen, hogy azt rossz nézni.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.01.09. 07:55


Nálam Cristante még ilyen.
Csak ő mindig ilyen sírós-kisfiús arccal reklamál.
Cristante, Pellegrini, Mancini.
Pelle a mindig magyarázós reklamálós.
Mancini meg az őrjöngő-hisztizős.
Van itt mindenféle. :)
Nálam egy a közös bennük e tekintetben: tele van a tököm a hisztijeikkel.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.01.09. 00:39


Dehogy akarlak. Pont azért írtam, mert hiába látjuk ugyanazt, tök másképp értékeljük. De tényleg nincs ebben semmi fura. Máshol vannak a hangsúlyok és tök szubjektív lesz az ítélet.
Sőt, az is lehet hogy te elzavarnád, pedig a játékát jobbnak ítéled, mint én, aki viszont megtartanám.

Hál istennek egyébként. Így legalább van miről beszélni, vitatkozni. Különben csak sírdogálnánk itt egymás vállán :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.08. 23:30


Ha szerinted pontosan ugyanaz egy Totti reklamációja és egy nevenincs Mancini MINDEN EGYES BÍRÓI DÖNTÉST MEGKÉRDŐJELEZŐ szövegelése, akkor hagyjuk. (Utóbbi szerintem akkor is magyarázná, hogy nem rúgta fel Balotellit, ha ő lett volna ott Totti helyében :))
Nem kell egyetérteni velem, de fogadd el, hogy én így látom, és mivel ez nem fekete vagy fehér, ne akarj meggyőzni :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.01.08. 22:57


de amúgy egy olasz játékostól mit vártok? mindig is mind ezt csinálta. Mancini miért legyen más?
engem amúgy totál nem zavar, tényleg Totti és DDR is mindig ezt csinálta, főleg előbbi.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.01.08. 20:56


Trigoria írta:F.Totti:
Mancini ebben a rendszerben szar. De ettől még értékes játékos. Lehetne jól is használni.

Reméltem, hogy emlékszel, hogy a pofázása miatt nem szeretem, nem a játéka miatt. Marco24 nem tudom miért írta, de lehet ő is ezért. :)


Én konkrétan arra reagáltam, hogy rúgjuk ki. Nem rugnám.
Leszarom a pofázását, ha jó. Totti és DDR is állandóan ugatott. Kit zavart?
Pellegrini is rí állandóan. Őt sem feltétlenül zavarnám el.

Mancini szar játéka és hibái engem sokkal jobban zavarnak. Azzal inkább kellene kezdeni valamit, mint a hisztijével.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.08. 19:25


te raktad be, ezért címeztem neked. De nem ÚGY neked :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.01.08. 19:16


Trigo, nem én vitatom a dolgokat, csak látom, hogy inkább ezt vetik a bíró szemére, mint kérdéses eset. Lehet vannak mások is még, mert nem voltak megelégedve a felettesei sem. Én most egyáltalán nem foglalkoztam a bíró ténykedésével, csak láttam ezeket twitteren, kb mindenhol ez jött fel.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.08. 18:30


ok, akkor konszenzusra jutottunk :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2022.01.08. 18:17


Trigo! Igazad van, mondom en, egyetertunk. Szabalytalan volt. Jogos 11es. Csak...
Legyen a VAR KONZEKVENS. Van vidjojuk, vannak olyan kamerajuk amilyet mi nem latunk, akkor vegyenek eszre MINDENT! Ne legyen olyan, hogy ez kis fault, meg kis les, meg kiskesit xD. Ennyi.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.08. 17:41


CaptRizzo:
maradjunk annyiban, hogy nem értünk egyet. Te életszerűséget vársz egy VAR-tól, amit pont azért hoztak létre, hogy pl. az ilyen eseteket vegye észre, és kőkeményen büntesse.
És mivel vagyunk itt páran, akik szintén fociztunk/focizunk, ezért megértem a felháborodásod. Pályán ugyanígy ki lennék akadva. :wink:

sn: Zaniolo esetei mindig ott buknak el (a mostani is), hogy előtte tudatosan úgy mozog, hogy semmi mást nem akar, csak a kontaktot, és már esik is. Szuper hogy kikockáznak egy képet, amin épp húzzák a mezét, de az egész jelenetet kell látni.
Mancini esete meg azért tipikus, mert a csatár lefutja, ezért szabályos körülmények között képtelenség utolérnie a négert, a vállal lökésről is lecsúszott már, mert mögötte van, becsúszással esetleg lehetett volna szerelni, de sehogy máshogy ilyen szituban szabályosan.
A két kép között pedig a hatalmas különbség az, hogy Mancinis esetnél a csatár ELŐRÉBB van, addig Zaniolosnál HÁTRÁBB. Ha már életszerűségről volt szó ugyebár...
(Amúgy nem találok videót erről a Zaniolos esetről. Az összefoglalókból is kihagyták ahogy látom. Tud valaki? Megnézném újra párszor. )

F.Totti:
Mancini ebben a rendszerben szar. De ettől még értékes játékos. Lehetne jól is használni.

Reméltem, hogy emlékszel, hogy a pofázása miatt nem szeretem, nem a játéka miatt. Marco24 nem tudom miért írta, de lehet ő is ezért. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.01.08. 16:33


Egyetértek. És amúgy is a lényeg az, hogy holnap feledtetünk minden korábbi kisiklást es a bíró hiába csal majd!
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron