Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.27. 09:03


szerintem nem vagyok messze az igazságtól, ha azt mondom, hogy ha tavaly Friedkinék nem Joset nevezik ki vezetőedzőnek, akkor idén nincs EKL-győzelem. Spallettivel pl. nem lett volna meg.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.26. 21:56


https://www.nemzetisport.hu/europa_liga ... ol-2894321
azért ilyenkor nem lehet nem kedvelni Mout

vane gy hsz:
Hihetetlen mennyi jobb kondíciókkal rendelkező csapat van Olaszországban. Aztán a "lesajnált" ASR visz haza Európából kupát... 12 éve a Nem láttak Olaszhonban klubcsapat trófeát. Jött Jose aztán elintézte....
ez persze így szépen hangzik, de azért azt lássuk be, hogy a többi olasz nem indult ebben. Bármelyik indult volna, azonnal esélyes lett volna. Persze meg is kellett nyerni, de egy Atalanta vagy Lazio mondjuk ugyanekkora eséllyel ment volna neki.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.26. 21:34


https://fb.watch/dfDovoa4sj/
de komolyan, mi lenne itt Scudettónál, ha most ez van ott a városban? :D :shock:

https://scontent.fbud6-3.fna.fbcdn.net/ ... e=6295AD2E
nekme azért ez kicsit érthetetlen, de sebaj
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.05.26. 21:31


Fejlődnie kellene az biztos, mert annak idején Totti, De Rossi, de még Nainggolan is befért volna a nagycsapatok kezdőjébe, most Pelle szerintem rotációs ember lenne egy Real, Liverpool szintű csapatnál
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.26. 21:26


nekem az a sanda sejtésem van, hogy Pellegrini nem férne be akár a kb 10-15 évvel ezelőtti Romába sem...
én egyszerűen nem tartom akkora spílernek, de mivel római, ezért mindenképpen így is úgy is imádom
(nálam Dybala jobb nála sokkal)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.05.26. 21:15


Kicsi előre lépés azért van 7=>6 és konfetti kupa.

Amúgy továbbra is tartom, hogy a keret jó és 1 sztár játékosra vagyunk a BL-t erő 4. helytől és ezt a sztárt hívhatják úgy is, hogy Dybala, meg úgy is, hogy Zaniolo. (abban már annyira nem bízok, hogy Spinazzolának fogják hívni, de ez is megeshet). Zaniolo azért nem futott dupla nulla szezont, mert amikor leginkább kellett, akkor villant egyet, de rossz volt sajnos nagyon. Tammy mellé kell egy társ. Pellegrininek nem ez a posztja, nem ez a karaktere, nem tud csatár mellett meghatározó lenni. Tottenhamban is 2 jó játékos van elől és sok közepes és elérték a BL-t. Szerintem ha Zaniolo vissza vissza tudna térni régi önmagához és Pellegrini is egy picit még jobb tudna lenni akkor simán meglehetne a 4. hely. Több játékos nekem nem is kellene... Nem látom akkor, hogy a Juve és Napoli mitől lenne jobb, de a Milan sem fut még egy ilyen szezont az tuti
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fogkefe1 2022.05.26. 21:26-kor.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.26. 21:05


ezzel egyetértek marco24

és ugye a médiafigyelem:
https://index.hu/sport/futball/2022/05/ ... -liga-ekl/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2022.05.26. 20:49


Természetesen nincs előrelépés a tavalyi évhez képest, azon kívül hogy NYERTÜNK!!!

Azt kellene felfognunk (nehéz, mert sokan a 2000-es évek környékén lettünk ASR drukkerek és hát akkoriban Cafu oda-vissza esernyőzte Nedvedet... és személyes kedvencem Delvecchio meg hasra fektette Nestát mielőtt gólt lőtt a Lazionak, ahol ő volt az egyik legkevésbé technikás a csapatban. Most meg a maiak között a legpengésebbek egyike lenne...) hogy a csapatunk képessége ennyi. Nem lesz 30-ról alápörgetett ívelős gól Totti bokájából az Internek, vagy bal külsővel szinte nullszögből a Samp ellen, amikor még a hazaiak is állva tapsoltak... Ez nem az a csapat. Itt már Ninja sincs.

A képességek más szinten vannak. De leginkább meg kell tanulni NYERNI.

Teniszes példát mondva, mi nem Roger Federer vagyunk. Sokáig voltunk Grigor Dimtrovok, varázslatosan szép teniszt játszva (Spallettivel, Garciaval), csak épp nulla eredménnyel. Most az a cél, hogy Marian Cilicek legyünk. Kevesebb zsenialitás, de Grand Slam trófea. És ha ez megy, ha elkezdünk nyerni (és ELKEZDTÜNK!) akkor majd akarnak jönni ide nagyobb spílerek is. De ahhoz először nyerni kellett. És végre sikerült...
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.26. 20:45


Presztízse tényleg szinte semmi.
Vicces, de pont az emeli picit a presztízsét szvsz, hogy kik játszották a döntőt az EL-ben. :) Mind a négy azonos kaliber csapat kb. Meg ugye a semleges nézők kb a tökmagkupa elődöntőitől figyelhették az egészet, ott pedig bizony már rendes csapatokat láttak. Pont olyanokat mint az EL-ben. Szóval megköszönhetjük a Barcelonának, hogy nem jutott EL-döntőbe, így emelve a szotyikupánk fényét :)
Meg ugye a csapat ugye óriási médiafigyelmet kapott és kap most ezért. Mou rekordokat dönt. Jól van ez így.

ha valakinek megvan Zampával a döntő gólja videón, azt megköszönném, én nem találtam még pár órája

szerk: na közben fogkefe kb ugyanazt leírt a marketingről
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.05.26. 20:41


Persze, hogy nem egyenlő a scudettoval, sőt olasz kupát is nehezebb nyerni, de ez jutott nekünk. Sokak szerint butaság a KL, de nélküle nem lenne most kupánk és reméljük soha többet nem indulunk ott, tehát nem végzünk 6. helynél hátrébb...
Arsenalos haverom rámírt, hogy de jó nektek, hogy van nemzetközi kupátok. Mondom marha jó, ti elmúlt években 3 FA kupát nyertetek, ami sokkal nehezebb. Azt mondta nem baj, annak nincs ekkora reklámja, meg az nem nemzetközi. Nem értettem de elfogadom. Az emberek erre felfigyelnek. Marketing, önbizalom, stb. értéke van. Elfogadom, hogy szerintetek bohóc liga, de ezt majd az évek eldöntik. Ha jövőre is korrekt csapat nyeri, lehet lesz ennek értéke még.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.26. 20:35


“ Ki beszélt itt edzőmeccsről? Skalp alatt nyilván tétmeccset értek, ahol az ellefélnek is kell a pont/győzelem.”

Hát te, amikor a Bonsaihoz hasonlitottad. Az egy meccs volt a Real ellen, kb edző jelleggel.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.05.26. 20:22


Nyerni mindig jobb, mint nem nyerni. Szóval jó volt ez így. De ennyi. Presztízse tényleg szinte semmi. A csapat örült, jó volt látni. Ja, Eric és Trigo együtt tökéletesen leírták ahogy én érzem. Köszi, így nem kell megfogalmaznom :D

Van ennél sokkal fontosabb kérdés: hogyan tovább? Játékban és eredményben sem vagyunk előrébb, mint tavaly ilyenkor. Csak épp Mourinho stílusa messze eredményesebb, mint bárki másé. A faszi nagyon tud nyerni. De vajon előrébb visz-e minket? Motivált lesz fejleszteni a játékunkon vagy pont hogy nem, hisz ezzel is nyertünk? Hogy lépünk tovább? Mert szép ez a kupa, de az ünneplés után jó lenne ha maradna a fókusz azon, hogy hogyan válhatunk fix BL csapattá.

A folytatás fogja eldönteni a tegnapi győzelem értékét.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.26. 19:48


Az elején - amíg bajnokságban van remény jó helyezésre - nyilván nem vettük komolyan, de ahogy látszott, hogy nem leszünk BL helyeken, egyre komolyabban. Ez szerintem evidens.
És én az elején is azt gondoltam, hogy döntőbe kell jutnunk. Mármint hogy papíron oda kell, max elbénázzuk. De szezon elején - mivel ennél azért jobb játékot és erősebb csapatot reméltünk - pláne azt gondoltam, hogy kötelező döntőig jutni.
Szóval hoztuk a kötelezőt. :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.05.26. 19:26


Ferkosz írta:Nekem ez az UEFA által szervezett, hivatalos kupasorozat, amelyben a győzelemhez 15 meccset kell játszani es a döntőre a az élő meccs néküli Olimpicot megtelíti, sokkal van az egymeccses Real elleni edzőmeccs felett
Ki beszélt itt edzőmeccsről? Skalp alatt nyilván tétmeccset értek, ahol az ellefélnek is kell a pont/győzelem.

Ferkosz írta: Értem, hogy te így érzed és le is írtad, hogy miért, szóval csak annyit kívánok, de tényleg, hogy térjen vissza a lelkesedésed! (Sajnos a hsz alapjan, ehhez Joset mindenképpen ki kellene rugni.)
Köszi! Joséval kapcsolatban pedig valószínűleg igazad van, bár ha tényleg eredményes lesz, ez azért még változhat.

Snatch: jó hasonlat, nem tökéletes, de elég jó. Annyit tennék hozzá, hogy ez csak egy pont volt a sokból, ha évekkel ezelőtt, egy Tottis/de Rossis csapat nyer EKL-t, esetleg Spallettivel vagy Ranierivel a padon, akkor én is nyilván máshogy állnék az egészhez.

fogkefe1: részben egyetértek, én is hasonlóan álltam az elején ehhez, hogy úgyse nyerjük meg, ott lesz a Tham meg az EL kiesők is, illetve nem gondoltam, hogy ennyire komolyan fogjuk venni. Igaz, a bajnokságban meg jobb eredményre számítottam, hogy tovább versenyben leszünk a 4ik helyért.
És simán lehet, hogy ez egy lökést ad egy sikeresebb, sikeréheseb, esetleg magabiztosabb csapat felé. Ha igy lesz, akkor utólag nyilván máshogy fogok visszagondolni erre a kupára én is.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.26. 19:24


ha mondjuk a 15. helyezetteket összeszedik az európai bajnokságokból, és kiírnak nekik egy kupát, nagy feneket kerítenek neki, és aztán ezt megnyerjük....
sarkítok nyilván, de hasonló ez a kupa nekem

A régi KEK-nek pl még volt valami tisztelete, ereje, mert ahhoz hogy kupagyőztes legyél, a hazai nagycsapatokat ki kell ejtened, és ha megnyered a KEK-et, akkor azt úgy nyerted meg, hogy minden nagycsapatnál jobb voltál Európában - kieséses párharcban, de jobb.
Az Uefa kupa /EL már nem ilyen, de még mindig vannak ott BL-ből leeső sztárcsapatok, bajnokok.
A konfetti ligában viszont semmi ilyen csapat nincs. Sosem fogok úgy örülni egy ilyennek, mint ha bajnokokat vernénk.

Na de ami fontosabb: a csapat örül, a város örül, és nagyon nagyon jót tesz az önbizalmuknak! Kellett ez nekik mint a falat kenyér. És annak örülök igazán, hogy és ahogy ők örülnek neki.

amúgy meg kb úgy gondolkodom mint eric, leszámítva a Mou-részt

ja és köszi a tökiggatya képeket, így már értem miről beszéltetek:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2022.05.26. 20:37-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.05.26. 18:13


olyan nehéz volt tegnap nyitva tartani a szemem, de sikerült, mihelyt vége lett, kikapcs, és alvás.

hát most hogy mourinho felért a csúcsra, itt kellene abbahagynia, csak a szép maradna utána, én drukkolok neki nagyon
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.05.26. 17:36


Leírom én is a konfetti ligáról a véleményem:

Az elején nem hittem benne, hogy nyerhetünk. Mondom Tottenham jobb, meg EL-ből is kapunk kiesőket, aztán Roma képes bárki egyenlő esélyt képviselő csapattól kiesni, de gyengébbtől is szóval valamikor úgyis kiesünk majd, mint mindig. Aztán a csoportkör után, amikor láttam, hogy a Tottenham kizáratta magát, illetve egész jó a sorsolásunk, akkor elkezdtem reménykedni. Sőt kicsit Bodö továbbjutás után úgy voltam ezt meg kell, hogy nyerjük. A döntőt is úgy néztem, hogy tuti 1-1 lesz, de akkor tizenegyesekkel nyerünk, kikapni nem fogunk, miénk lesz a trófea. Lefújás pillanatban nagyon boldog voltam.
Rég éreztem ilyen örömöt Roma meccs után... Jó volt végre a srácokat ünnepelni látni. Jó volt, hogy végre a mi játékosaink bohóckodtak, buliztak, stb... Nagyjából mikor elkezdtem a Romának szurkolni, egész jó csapatunk volt, pár évre rá nyertünk is kettő olasz kupát és 1 szuperkupát. Egyiknél sem voltam ilyen boldog, annyira nem értékeltem szerintem vagy már rég volt. Talán az olasz válogatott sikerei hoztak még így lázba (főleg 2006 vb a római srácokkal), de az nem teljesen Roma, az kicsit más.
Bennem volt azért kicsit, hogy Konfetti liga, de rájöttem nem kell. Ebben indultunk ezt nyertük meg. A srácok nagyon ünnepeltek, nem érdekelte őket, hogy ez nem BL, pedig Tammy BL győztes, Spinazzola és Cristante pedig EB győztes. El Sharaawy kínai kupa győztes. Rui Patricio EB győztes, Vina 2x Libertadores győztes, Oliveira 3x portugál győztes, Mikhi EL győztes, Karsdorp holland bajnokság győztes, Smalling FA kupa és angol bajnokság győztese az EL mellett, de a srácok úgy örültek, mintha BL-t vagy VB-t nyertek volna. Mourinho is mindent megnyert kb, de elsírta magát...
Sokat jelentett ez a kupa a játékosoknak és sokat jelentett ez a szurkolóknak is, ami az Olimpicoban volt az egyszerűen gyönyör. Nem tudom, hogy a Nou Campban vagy a Bernabeuban van e hasonló, de nem is érdekel. Nagyon különleges volt, hogy úgy örültek és szurkoltak a szurkolók mintha ott lett volna a meccs. Lengtek a zászlók, ment az éneklés, aztán a pályára berohanás. Szép volt na. Ez a győzelem mindenkinek sokat számít. Értékeljük mi is, én is azt fogom. Ki tudja mikor nyerünk legközelebb. Bizakodó vagyok, hogy jövőre, de mindig így indulunk neki. Nyertünk végre és nyertek végre a srácok Roma mezben is. Kell ez majd jövőre az EL-ben meg az olasz kupában, amikor rájönnek végre, hogy nem kell beszarni. Roma mezben is lehet nyerni! A csapatban mindenki bajnok. Konfetti bajnok és? Bajnok!!!!
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.26. 16:03


1. Konferencialigát nyertünk, tavaly még nem is volt ilyen, presztizsben kicsit a bonsai kupa fölött van (nekem), nem igazán hoz lázba. Amúgy valahogy el sem tudtam képzelni, hogy nem nyerünk, ez kb egy kötelező győzelem volt.

legalább akkor most kicsit át tudjuk érezni az átlag juveszurker érzéseit a 26. scudettó után, vagy egy reálmadridistát a 7. bl-győzelem után. uncsi, kötelező, nem hoz lázba, ilyesmik lehetnek.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.26. 15:20

Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.26. 13:11


Nekem ez az UEFA által szervezett, hivatalos kupasorozat, amelyben a győzelemhez 15 meccset kell játszani es a döntőre a az élő meccs néküli Olimpicot megtelíti, sokkal van az egymeccses Real elleni edzőmeccs felett. Értem, hogy te így érzed és le is írtad, hogy miért, szóval csak annyit kívánok, de tényleg, hogy térjen vissza a lelkesedésed! (Sajnos a hsz alapjan, ehhez Joset mindenképpen ki kellene rugni.)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.05.26. 12:45


Néztem egykét videót, durva mi mehetett tegnap este a városban, mintha Scudettot, vagy BL-t nyert volna a csapat.
Nálam valahogy nincs meg ez az eufória, és gondolkoztam, hogy miért nem.
1. Konferencialigát nyertünk, tavaly még nem is volt ilyen, presztizsben kicsit a bonsai kupa fölött van (nekem), nem igazán hoz lázba. Amúgy valahogy el sem tudtam képzelni, hogy nem nyerünk, ez kb egy kötelező győzelem volt.
2. Kicsit eltávolodtam a csapattól az utóbbi években, nem hoz már úgy lázba. Mecseket persze várom, de egy vereség pl nem cseszi el a hangulatomat, gyorsan túl vagyok rajta. Pellegrinit imádom, de mellette nincsenek olyan karakterek, akikért úgy lelkesedjek, mint régen, nincs álladóság a keretben.
3. Nincs kupfétisem, csak azért mert vitrinbe lehet tenni, még nem jelent semmit. Egy nagy csapat skalpja a BL-ben nekem többet ér ennél, maradandóbb meccsélmény.
4. Sosem szerettem Mourinhot, most sem szeretem, és valószinűleg soha nem is fogom. Ezen még túltenném magamat, de nem vagyok elégedett a munkájával, nem bízom benne, nem bizom abban, hogy ezzel a játékkal valaha meg fogunk verni nálunk magasabban jegyzett csapatokat.
Szóval ennyi, nyertünk, ok, de inkább annak drukkolok most, hogy Mou nem küldjön el nyáron olyan játékosokat, akiket kedvelek, akik régóta itt vannak, és valamennyire az állandóságot jelentik, és ne hozzon olyanokat, akiket nem bírok.

szerk:
Most nézem a gólról kb egy szó sem esett: Mancini akkora passzt adott, tökéletes helyre, nálam nagyobb részt az ő érdeme, kisebb részben Zaniolóé
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.26. 09:47


igen. cristantét csak picit, a négert jobban. :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.05.26. 09:42


Azt láttátok, hogy Mancini lecsapta Gyant is Cristante után? https://www.facebook.com/10006638142478 ... 188606385/
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.26. 09:41


én is megtaláltam az m4sport bejegyzését, de fél órája azzal bénázom, hogy egy k*rva linket kiszedjek. de nem sikerült :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.05.26. 09:31

Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég