Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.11.07. 18:59


ajvé, megint szürkében.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.07. 18:56


Írjon valaki linket, aki nem Spíleren nézi. A netes linkek nem nagyon mennek a ruszki oldal kivételével, de ott sem látok semmit...
Köszi!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.07. 18:01


Kluivert vivát, Cristante hibás.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.11.07. 17:47


Kluivert es Cristante is a kezdobsn
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3928
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.05. 01:18


Igaz! Szegény Benevento lett nekem a kiesés ellen harcoló csapatok metafórája. Beégett. :D

A kihívás egy dolog, a BL pedig egy másik. Képzeld, ha a nyári mercato egy normál üzletmenet, akkor hány maradék kulcsjátékost adunk majd el, ha nem lesz BL. Vagy inkább ne...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2018.11.05. 00:21


Hagyd már azt a Beneventot, nem is Seria A-s csapat :D

Amúgy igen:
Ata -2 pont
Chievo -2 pont
Spal -3 pont
Bologna -1 pont (vagy -3, de idegenben még elmegy valahogy az x)

Ez 8 pont, és máris 24 pontunk van, karnyújtásnyira a dobogó.

De ez az AS Roma, itt szeretik a kihívásokat :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.04. 22:07


Ezen a meccsen rúgtunk gólt, csak az ellenfél is - egy véleményeset. 1-1 vagy 0-1, nem mindegy.

A SPAL-nak nem rúgtunk gólt, de kaptunk kettőt. A SPAL-t ma a Lazio 4-1-re verte. A SPAL utolsó 5 meccséből 4 vereség és egy győzelem, ellenünk. Ha ilyen SPAL, Benevento és Bologna kötelezőket hozzuk, akkor ott lennénk elől a Napolival és Interrel. És emiatt fáj most jobban egy utolsó percben bukott rangadó és egy véleményes 11-es.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.11.04. 21:03


A Rómának szurkolok! Nagyon szeretném ha nyerne végre valamit ez a csapat. Ennek ellenére nagyon nem tetszik főleg Moncsitól ez a bírózás. Gólt kell rúgni és akkor a bíró azt fúj,amit akar! Nem tudunk? Akkor az viszont nem a bíró hibája=nem kell bírózni!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.04. 18:26


Kerestem kameraállást, ami azt mutatja, hogy Olsen elhúzta a kicsi Simeone lábát, de nem találtam
mert olyan nem is létezik :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27993
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2018.11.04. 18:04


Nem láttam a meccset, csak a 10 éves fiam, ő azt mondta, hogy az első félidőben jók voltunk, helyzeteket alakítottunk ki, jogtalan volt a tizenegyes, stb. Én neki hiszek, és bízok a csapatban, továbbra is szeretem Dzekot, aki nélkül nincs tavalyi BL menetelés, és idén kedvező pozíció a csoportban.

Kerestem kameraállást, ami azt mutatja, hogy Olsen elhúzta a kicsi Simeone lábát, de nem találtam, tényleg, minek van a vidibíró?

Hajrá Roma, már alig várom a szerda estét. :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.04. 16:49


Alapjában véve nem lenne rossz ez a két X...de annak fényében, hogy 11 meccsből csak 16 pontunk van az eléggé keserűvé teszi, ilyenkor pedig nehéz azt nézni, hogy hát jójó, de két jó csapat ellen lett X. Sztem EDF kap még 2 hétnyi esélyt aztán csókolom, ha ne adj Isten kikapunk Moszkvában, szerintem még a Samp elleni meccset sem éli meg. Most már odakerültünk, hogy nem a kereten múlik...amikor már a Sassuolo is előttünk.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.04. 12:13


Szerintem féltek, hogy EDF meg nagyon benne van a meccsben és túl sokat bírózna. Még a végén büntit kap...

Nem rossz ez a két iksz, csak a kicsik ellen beszedett vereségek miatt most Intert és Juvét kellene verni, meg Napolit és Fiot. Lehet hogy mégiscsak a Benevento ellen kellett volna hasítani. Lehet hogy nyerünk rangadót, de a következő 10 meccsen az elmúlt 2 havi forma alapján örüljünk, ha karácsonyra látótávolságon belül marad a 4. hely. Nagy csata és szenvedés lesz ez...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.11.04. 10:42


Egy abszolút vállalható nápolyi és firenzei iksz után...
Fura ez: Monchi és Florenzi szerint egész jól játszottunk. A fórum nagy része szerint szürkén.
Valószínűleg a kettő között lévő igazság az, hogy nem voltunk rosszak.
Mondjuk az a sajtótájékoztatós csere tényleg rejtélyes...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11539
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.11.04. 09:29


Ugye vonattal mentek a fijjúk, úgyhogy az állomáson Firenzében megtalálták őket a római szurkolók egy jó kis szitokáradattal

érdekes, a meccs utáni sajtájon DiFra helyett válratlanul Mochi jelent meg. hmmm
Ja, és tegnap estétől sajtócsend van a csapatnál

(amúgy ráadásul Battistuta is kiábrándította a romanistákat, mert kint volt a meccsen, és a Fio góljánál ujjongott látványosan)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.04. 09:08


Flo könnyen beszél. Gól-gólpasszal zárt. Ilyenkor könnyű okosnak lenni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.04. 01:37


nem gyanús,, hogy évek, most már évtized óta mindig azt nézzük, mennyivel vagyunk lemaradva és milyen sorozat kell a felzárkózáshoz/előzéshez/scudettóhoz? :wink:
miért az van, hogy 10-es győzelmi sorozatot "simán jöhet"-ezünk, és mondjuk nem 10-es nyeretlenségit? Idén előbb lesz utóbbi szvsz

idén ha feltámadunk, de tényleg FELTÁMADUNK, akkor meglehet a dobogó,de ha jön egy rossz sorozat, akkor még az EL sem


Flo:
"De ha így játszunk, ilyen hozzáállással, és egy kicsit pontosabbak leszünk elöl, akkor az ilyen meccseket meg fogjuk nyerni."
Hallod Edin fiam? PONTOSABBAK! ELÖL! :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27993
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.04. 00:46


snatch írta:amúgy szerintem még nem kuka a szezon. 11 meccs ment még csak le. Persze lehet sz*rabb is a helyzet, meg stagnálhat is, de én bizakodó vagyok. Simán jöhet egy 10 meccses győzelmi sorozat :D


Igen. A következő csapatokat kellene megennünk még idén: Juventus, Inter, Samp, Sassuolo, Genoa, Udinese, Cagliari.
Az első kettő most már 9+ ponttal van előttünk, a többi pedig az Udinese kivételével 3 ponton belül. De idén annyi Spal, Bologna, Benevento volt, hogy ellenünk idén a Juventus sem indul biztos győzelmi eséllyel és az Udinese sem könyveli el előre a vereséget... Lehet, hogy idén a bajnokság végkimenetelébe csak ilyen módon tudunk beleszólni. Az biztos, hogy a 3. helyet már nem is látom, olyan messze van...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.03. 22:29


snatch írta:OFF
Paramounton 48 óra, F.Totti! :D
ON

wow, tökéletes ma estére :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.11.03. 22:25


Volt már egyszer (de csak egyszer!) hogy ugyan ilyen sz@rul álltunk az ősz derekán, de aztán jött a feltámadás. Olyannyira, hogy csak az utolsó pillanatban csúsztunk le a scudettoról. És akkor ehhez kellett ugye egy edzőcsere (Spalletti -> Ranieri) :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.11.03. 21:58


jogos, vagy sem. nem az első eset a Romának befújt tizenegyesnél, hogy cseszik megnézni a videóbírót. Mikor, ha nem ilyenkor kellene? Bezzeg az Empoli ellenin megnézte, és annak ellenére befújta az orbitális f*szságot...

amúgy szerintem még nem kuka a szezon. 11 meccs ment még csak le. Persze lehet sz*rabb is a helyzet, meg stagnálhat is, de én bizakodó vagyok. Simán jöhet egy 10 meccses győzelmi sorozat :D

OFF
Paramounton 48 óra, F.Totti! :D
ON
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8118
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.03. 21:33


11es vagy sem lehet vitatkozni rajta. Szerintem az volt, de nem ez az érdekes.
Olsen milyen lajhár volt már? Ha csak kicsit gyorsabb, nincs kérdés. Simán eléri a labdát. Utána már rúghat akárhová belé a kis gyökérpalánta.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.03. 21:24


A 11-est majd kielemzik. Tulajdonképpen akadályozta Olsen Simeonét a gólra törésben, mert orra bukott benne. Ez kb. olyan, mint amikor Zidane addig cselezett, míg a földön fekvő Abel Xavier kezére nem ügyeskedte a labdát. A csatár dolga, hogy elessen.
Schick mellőzése tényleg botrányos, mert 40 millából most lehetne középpályást venni - bár...
Zaniolo ügyes, Coricot már látom is kölcsönben.
Gerson hiába fickándozott, továbbra sem tudom hogy hova férne be nálunk... Ilyen játékos max. támadó középpályásban lenne okés, de oda van 3 (Pastore, Zaniolo, Coric) + 2 (Pellegrini, Cristante) emberünk.
Chiesa abszolút túlértékelt. Hiába voltak jó megmozdulásai, hihetetlen rágyorsításai, mellette elrontott kulcspasszok, Simeonéval legalább 3x nem értették meg egymást (ugyanennyi góltól megfosztva csapatukat) az utolsó, lelátóra lőtt távoli lövéséről nem is beszélve. Ügyes és tehetséges, de ennyi. Nem hiába van Ündernek és SES-nek is jobb statja. Ha most Chiesa 40 m EUR, akkor Zaniolo 30, mert játszott két meccset. Csak Zaniolo jövőre 60 lesz. :D

Nem ízlik nekünk ez a letámadósdi, nem tudjuk kihozni a labdát normálisan meccsek óta. Mindig Olsen előrecsűri, aztán elveszítjük, aztán jönnek ránk. Aztán a védők pilickáznak és rizikóznek, Olsen, előrecsűri, jönnek ránk. És ez így tovább.
Már a riporter is élcelődött a beadásokon és azok hatékonyságán. Megérdemeltük a gólt, mert csúnyán kiugrattuk az ellen csatárát. Megérdemeltük az egyenlítést, mert a 103. beadásnál már kellene valaminek történnie. És lőn. Bár tudjuk, hogy EDF-nek nem ez a játéka és ő nem kéri ezt a játékosoktól. Csak csinálják.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.11.03. 20:58


Dzeko meg...
Hát, igen, ha megy neki, és lövi a gólokat, akkor atomkezdő. Pont.
De ha nem megy neki, szenved, és szidja a többieket, akkor is.
Valószínűleg benne van az is az érinthetetlenségében, hogy EDF ismeri a személyiségét, és egyszerűen nem akarja/nem meri lecserélni/kispadra tenni őt. Vannak ilyen játékosok, akiknek több meg van engedve. Ilyen volt Totti is. Mennyi szenvedős meccse volt neki is, tudjuk.
Szerintem ha Dzeko vérprofi, akkor vérprofi Karsdorp, Bianda és Daniel Fuzato is. Mindenki a keretben. Semmivel sem vérprofibb a többinél.
Sem viselkedésben, sem teljesítményben.
Utálom, ha valaki érinthetetlen úgy, hogy nem klasszisokkal jobb a többinél vagy a posztriválisánál.
Szégyellhetné magát Schick, ha három (!) meccset végigjátszana ékként, és nem tudná kiszorítani Dzekót. (Mert lehet, hogy nem tudná.)
Mert ez így igazságtalan azért vele szemben is.
Van egy hisztis, vérprofi csatárom, és teljesítménytől függetlenül végigjátssza a meccseket úgy, hogy a többieket azért cserélgeti/rotálja az edző.
Nekem már inkább teher Dzeko, mint haszon.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11539
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.11.03. 20:51


Trigo, a stúdióban nem volt konklúzió a büntetőt illetően.
Úgy összekapott Sallói meg a műsorvezető, hogy inkább jött a reklám. :)
Sallói volt amúgy a f.sz, pedig ő képviselte az én véleményemet.
De én is módosítok a véleményemen: mivel ilyen megosztó volt az eset, természetesen nem volt atomtizi.
Ám a befújással nem csinált nagy hülyeséget a bíró.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11539
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.03. 20:49


mcsabi írta:Ennek az évnek már úgyis reszeltek, EL helyre talán beérünk, kezdjük el beépíteni a gyerekeket. Luca Pellegrini, Kluivert, Zaniolo, Schick.


Most olvastam vissza. Tökéletesen egyetértek mcsabi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Trigoria valamint 11 vendég