Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.09. 19:57


most viszont tényleg új a szerkezet :) A Spá féle, márha tényleg ez lesz

Udinese-Roma
ROMA (4-2-3-1): Stekelenburg; Piris, Burdisso, Castan, Torosidis; De Rossi, Florenzi; Marquinho, Perrotta, Lamela; Totti.

A disposizione | Substitutes:
Goicoechea, Lobont, Dodò, Romagnoli, Taddei, Balzaretti, Tachtsidis, Lucca, Lopez, Osvaldo.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.09. 19:42


am vki tudja mi van Oszvaldoval? egész héten az eladásáról, meg a távozásáról szóltak a hírek, meg nem jó a környezet, ami körülveszi, meg vmi büntetés is volt, tán, lehet hogy ma nem is fog kezdeni?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.09. 19:00


Sajnos nem tudom nézni ma a meccset, de lélekben veletek és velük vagyok!
Forza :flagbig: :flagbig: :tottiluv:

No Totti, No Party :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.03.09. 16:15


Várom már. Remélem nem hiába.....:DDD Romagnoli lesz a befutó szerintem ma.....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.09. 13:46


ez a vélelmezett e az esti összeállítás, csak egy kérdés van benne:

ROMA (3-4-2-1):4 Stekelenburg - Piris, Burdisso, Castan - Torosidis, Perrotta/Tachsidis, De Rossi, Marquinho, - Lamela Totti - Osvaldo.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2013.03.09. 11:11


Így van, számolgathatunk itt de egyszerűen nyerni kell, illetve a rangadókon minimum nem kikapni.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.09. 10:02


teljesen lényegtelen, a többiek mit játszanak, ha labdába akarunk rúgni, nyerni kell az elkövetkező majd' minden meccsen
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.09. 08:11


tegnapi eredmény tükrében megint qrvára kéne a 3 pont, és nem lenne szabad hibázni, én qrvára tartok a meccstől, de rem. visszadjuk az Udinének azt, amit az ősszel elvettek tőlünk. :wink:
Udine, Parma, Palermo, majd az következik az a 3 meccs(Toro, Pescara, Siena), amit még ZZ is qrva szépen hozott, úgy hogy mindent bele
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2013.03.09. 08:03


Remélem ma nem azt érzed, hogy az Udinese nem nyer!
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.03.08. 20:53


Milan ma nem nyer! Megérzés :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.07. 17:27


Az "Utazás meccsre" topik erre való pont
viewtopic.php?f=1&t=235
ott válaszolj légyszi :wink: köszi
amúgy ott van is sok infó a kérdéseidről mcsabi, max vissza kell olvasni kicsit
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.03.07. 17:21


mcsabi írta:Azt még le tudnád írni, ha nem túl pofátlan kérés, hogy kb mennyiből jön ki egy ilyen túra (pl egy pár számára)? Gondolkozok én is egy kis kiruccanáson, csak kérdéses mennyivel korábban kell jegyet foglalni stb stb. Szerintem biztos páran még mennének ki, ha megosztanátok az ilyen tapasztalatokat (pl. mivel érdemes kiutazni, hol vegyünk jegyet).
Előre is köszi :-).

Ide válaszolhatok vagy külön topic erre???
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.03.06. 23:18


Azt még le tudnád írni, ha nem túl pofátlan kérés, hogy kb mennyiből jön ki egy ilyen túra (pl egy pár számára)? Gondolkozok én is egy kis kiruccanáson, csak kérdéses mennyivel korábban kell jegyet foglalni stb stb. Szerintem biztos páran még mennének ki, ha megosztanátok az ilyen tapasztalatokat (pl. mivel érdemes kiutazni, hol vegyünk jegyet).
Előre is köszi :-).
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.06. 22:04


no water :D :D :D

köszi a beszámolót
szeressük ezeket :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.06. 17:29


Köszönjük az élménybeszámolót,Phoenix!
Tök jó annak,aki már többször átélte ezt.Biztos több ilyen fórumtársunk van.Én egyszer voltam a szentélyben (Roma-Ascoli 2-2),félház volt,év végén kieső ellenféllel,de este.
Mi lett volna,ha egy komolyabb csapat az ellenfél,komolyabb téttel?
Így is összerosáltam magamat az atmoszférától...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.03.06. 17:08


Kint voltam a meccsen, néhány érdekesség:
- amikor bemutatták a kezdő játékosokat Totti után Romagnioli kapta a legnagyobb ovációt, akkor még nem is tudtam hova tenni, de nagyon szertik kint a sajátnevelést :wink:
- Marquinhost a meccs előtt körbevitték a sérülteket szállító kis autón, jókora tapsot kapott és látszott rajta ( közel ültünk a pályához, a tribuna teverén), hogy mennyire szereti a közönséget, szerintem kizárt hogy néhány éven belül elmenne!!!!
- a melegítést megint közvetlen a Curva Sud előtt kezdték, ahol egy transzparenssel készültek az ultrák:Lotta corri suda onora la maglia uno alla fine ogni partita una battaglia , google fordító szerint:Harci fuss verejték ing tiszteleg az egyik végén minden játék csata ,valaki pontosan?
-nagyobb a Totti kultusz mint gondoltam volna! Minden labdaérintése, passza stb óriási ovációt eredményez, nahát amikor meg belőtte a 11est és vagy tízszer üvöltöttük a nevét :roll:
- érdekes volt hallani, hogy Pirist mennyire szeretik! Mindig csak ezt hallottam Bravo Piris, Bravo Piris ( azt hiszem egy eladott labdája volt, de nem bántották érte)
- na de amit Balza, Burdisso meg Osi kapott! Az még nekem is kemény volt! Szinte már közutálat tárgyai! Főleg Osi, amikor lecserélték majdnem akkora volt a füttykoncert, mint a kiállított genovainál..Balza is kapott szidást becsületesen, mondjuk Burdisso leginkább a hibái miatt, mi lehetett vele?
- DDR meg Lamela nagy kedvenc, még ha rosszul is játszanak, bravo Daniel, Bravo Erik, sokat hallottam!!!Egyébként Lamela gyorsasága elképesztő élőben, jobban kijön mint tv-ben, félelmetes ahogy állva hagyja a védőket, csak még a befejezésekhez kell érettebbnek lennie! Anno Sportingos C. Ronaldóra emlékeztet reméljük az Ő karierrje is lesz akkora, mindenesetre a tehetség megvan!
-Lefújás után, pedig ahogy a csapat kiegészülve a gyerekTottikkal kirohant a közönséghez, nagyon szép volt! De érdekes utána minden játékos egyből eltűnt, egyedül Totti maradt még kint kb. 10 percig a közönség előtt! Megható volt...
- a slusszpoén a végére az volt amikor már sétáltunk a szállásra, a Szt. Péter tér mellett , hirtelen nagy villógás, motorosrendőr, a csapatbuszt kisérték gondolom Trigóriába, ezerrel ugráltunk meg integettünk, de sajna mindenki ipadozott vagy okostelefonozott, de nem vettek észre :mrgreen:

Összegezve, már nagyon olcsó repjegyekkel ki lehet jutni Rómába, maga a város is lenyűgöző, na de egy meccs! Sokkal látványosabb , mint ahogy a tv vagy a youtube videók visszaadják! Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy gyűjtse össze a rávalót ( amíg Totti még játszik), mert feledhetetlen az élmény!Maga a bejutás is pofon egyszerű, még sorba sem kellett állni, a táskámba maradt egy üveg bacardi , kérdezték water? ilyedtemben őszinte voltam: no water, erre nagyot nevettek és bengedték! A feleségemnek 15 euróval olcsóbb volt a jegy, mert nő :) , sok ovis csoport is kint volt, tetőtöl talpig Rómás cuccban , aranyosak voltak! Js és végig biztonságban éreztük magunkat, szeretik a külföldieket, különösen magyarokat, mindenhova hívtak minket! Biztos visszamegyünk még... :roll:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.04. 19:04


Szép siker, tökéletesen olaszos focival.Már-már ranieris érzéseim voltak,ám Andreazzoli legalább "telepakolja" a kezdőt néhány támadó szellemű játékossal,ellentétben Ranierivel,aki ezt az esélyt olykor meg sem adta a csapatnak.
Az eufória megint megvolt,a támadó foci egyáltalán nem,de most (is) a három pont volt a legfontosabb.Megy a taktikázás,stratégiák változnak meccs közben(ez jó!),ám az íz,a játék sava-borsa már eltűnőben.A szürkülés réme fenyeget,de amíg szállítjuk a pontokat,addig rendben vagyunk.
Lamela és Osvaldo alibijét eddig még tudtuk kompenzálni:a védők és a középpályások szállították a gólokat,de ez nem megy majd sokáig.Különösen Eriknek drukkolok,hogy találjon vissza a régi útra.Alázatosan mezőnymunkázik,hátramegy védekezni,ám ez rengeteg energiát elvesz tőle.
Jó lesz ez.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.04. 17:38


Csak érjünk oda egy európai porondot érő helyre és akkor ők sem akarnak majd elmenni...
nem látok összefüggést egy EL- hely és egy távozás között az ő esetükben :wink:
Pont úgy nem, ahogy nem adták el DDR-t sem
lehet meg is bánták már :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.03.04. 12:37


Biztosra veheti mindenki, hogy a fiatal tehetségeket nem fogja eladni a vezetőség. Pont úgy nem, ahogy nem adták el DDR-t sem....Érte is kínált mindenki mindent oszt mégis itt van! Itt maradnak ezek a gyerekek. LEsz két fasza belső védőnk....:DCsak érjünk oda egy európai porondot érő helyre és akkor ők sem akarnak majd elmenni...:DDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.03.04. 11:18


fradista romanista írta:[size=85]más. nem akarok szirénkedni, de ha Romagnoli ilyen teljesítményre képes (a góljától függetlenül, mert az csak hab volt a tortán), akkor Marquinhost tuti , h. eladjuk jó pénzért...

Egy meccsből ne vonjunk le messzemenő következtetéseket. Ha le tud hozni egy olyan fél szezont mint Marcos, akkor is inkább örüljünk, hogy van két ilyen stabil és rettenet fiatal belső védőnk. Nem hiszem, hogy ettől még a kis brazilt tovább adnák, hatalmas potenciál van benne, de attól még ezek a 20-25 m-s ajánlatok szerintem óriási kacsák.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.04. 11:05


"Akkor fogom abbahagyni, ha ez sikerül, de ne fogadjanak rám. Szerintem a harmadik helyre odaérni kicsit talán könnyebb."- jegyezte meg a Roma csapatkapitánya.
van itt önkritika kérem :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.04. 08:54


a kis csatornának több ilyen futkározásra lenne szüksége.. :)

más. nem akarok szirénkedni, de ha Romagnoli ilyen teljesítményre képes (a góljától függetlenül, mert az csak hab volt a tortán), akkor Marquinhost tuti , h. eladjuk jó pénzért...

A capitano egyébkén megigérte, azért ha megdönti Piola rekordját, visszavonul.... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.04. 08:23


:D A kis Tottiék
Csatolmányok
306279_476453945748758_46684578_n.jpg
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.03.04. 07:25


A hétvégén Udine....Ez a játék egy sima zakó ott...AA rajtad a fél világ szeme!!! most meg kell mutatnod. A Fio a Merdákkal játszik, esélyes, h pontot veszítenek. Égetően fontos lenne a 3 pont nekünk!! Mindent bele!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.03. 23:53


Lamela jobban játszott középen valamelyik meccsen... Pjanic ha nem játszik jövő héten, talán érdemes lenne odatenni őt. Volt egy nagyon-nagyon szép megmozdulása, amikor végigfűzött pár ellenfélt, de sajnos nem sokkal több cselekedetet tudnék kiemelni.

Romagnoli az elején szerintem nem volt olyan jó, hibázott egy párszor, de belejött! És játszott úgy, mint a másik két védő... így 18 évesen is. Csak így tovább! 5 év múlva DDR sem lesz már túl aktív ( már ha marad ), és lehetne akár Ő is az új Capitano!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 101 vendég