Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.10.30. 08:44


szerintem volt már ennyire egyoldalú meccsünk, nem idén, de tavaly biztosan.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.10.30. 00:04


Nem, a Bologna kezdője és a mi kezdőnk között nincs ekkora különbség. Csak a Bologna kezdője nem játszott csütörtökön tétmeccset. Márpedig mi játszottunk és a kezdőnk 3 helyen változott a hétközihez képest. Mert nincs más. Másrészt a Bologna ellen az Inter sem így játszik.

Évek óta nem láttam ennyire egyoldalú meccset, ahol gyakorlatilag az esélyét sem adtuk meg a 3 pontnak szinte. De valószínűleg ugyanezt léptem volna José helyében, mert ezt a meccset nagyon kis eséllyel nyertük volna meg, x-re volt egy hajszálnyi sansz, ami majdnem sikerült. Viszont a morál szempontjából fontos volt, hogy szoros eredmény szülessen. Ha 3-4 góllal legyalulnak minket, az nagyon rosszat tett volna. Miközben a Genoa elleni bukta után volt 5 jó meccsünk. 1 pont kell ez EL-ben a csoportelsőséghez. Ha a következő 5 meccset is nyerjük, akkor a mai nem számít.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.10.29. 22:52


nagyon egyetértek veled is
így ezt is meg kell cheerleaderkednem :)
:scarf:

az olasz fiatalokból álló szerethető csapat vágyát asszem sok sok sok éve mondjuk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2023.10.29. 21:33


gyuri67 írta:Több mint 40 éve szurkolok a csapatnak, a valahol nézhető meccsek több mint 90 %-át végig néztem, voltak szép időszakok, voltak mélypontok, voltak évek amikor a legszebb focit játszó semmit nem nyerő csapat voltunk, volt amikor abszolut középcsapat voltunk, és volt két bajnoki cím csodálatos csapattal és nagyszerű játékkal. Amikor Mourinhot elhoztuk, azt gondoltam hogy újra történhet valami, történt is már az első évben megnyertük a Konferencia Ligát a második évben döntőt játszottunk az EL-ben, és még az is lehet hogy érdemtelenül vesztettünk. minden meccsen telt ház van, Jöttek olyan játékosok akik Mou nélkül lehet hogy nem választották volna a Rómát de ez a nézhetetlen antifoci ami most megy ez már túl sok. Miért pont most irom le ezeket a gondolatokat, Milánóban ki lehet kapni 1:0-ra de így szerintem nem. Az Inter dominált, de lényegében Patricionak nem volt védeni valója, mi viszont 1 kaput eltaláló fejes kivételével kapu felé sem rúgtunk de a mezőnyjátékunk is nélkülöz bármilyen elképzelést. De most már ez megy a kiscsapatok ellen is (Salernitana, Verona, Monza stb) Persze továbbra is kitartok a csapat mellett, nézem a nézhetetlen játékunkat és várom a csodát de ehhez már egyre nagyobb mazochizmusra van szükség. Ne haragudjatok ezért a monológért, de ez már nagyon kikivánkozott belőlem. Továbbra is Forza Róma!


Én is hasonlóan érzek, kb. 24 év szurkolás után. És megint jönnek majd a kifogások. Vajon a mai kezdőnk és a Bologna kezdője között ekkora különbség van, hogy mi kapura sem tudunk lőni? Vagy lehet, hogy Ők tudnak küzdeni, harcolni nem csak pofázni? Értem én, hogy sok a sérült, de most osztálykülönbség volt a 2 csapat között. Szánalmas és siralmas. Továbbra is: Mourinho out! Nem érdekel az sem, hogy vannak néha olyan emberi cselekedetei, amelyek persze szimpatikusak, meg biztos összekovácsolnak, de ez elfáradt. No, de anyagilag ezt nem engedhetjük meg szóval ezek felesleges sorok megint. Annyi biztos, szerintem, hogy ha év végén 4-be jutunk ÉS európaligát nyerünk, akkor is mennie kell. Persze ez csak az én véleményem.
Szerintem már írtam többször is, hogy nekem egy szívvel az AS Roma-ért küzdő játékosokból álló csapat az álmom, amely nem csalja a focit. Legyen tele olasz fiatalokkal, legyünk évekig 8-9-edikek, de épüljön valami, amiben lehet bizakodni. Persze egy Roma-legenda edzővel. Nem baj, ha nem tapasztalt, majd összeszoknak a fiatalokkal. Jah, és legyen ez az edző DDR. :-D Nekem ez többet érne, mint Lukaku, Dybala, stb...
Egy-két meccset azt hiszem ki kell, hogy hagyjak most. :-( Azt hiszem az jót tenne.
Előre, Forza Roma, Forza Lupi!
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.10.29. 21:20


Elnézést ne kérj Gyuri! Csodálom a 40 évet és a kitartásod is!

megcheerleaderkedhetem a hszedet? :)
:scarf:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2023.10.29. 20:39


Több mint 40 éve szurkolok a csapatnak, a valahol nézhető meccsek több mint 90 %-át végig néztem, voltak szép időszakok, voltak mélypontok, voltak évek amikor a legszebb focit játszó semmit nem nyerő csapat voltunk, volt amikor abszolut középcsapat voltunk, és volt két bajnoki cím csodálatos csapattal és nagyszerű játékkal. Amikor Mourinhot elhoztuk, azt gondoltam hogy újra történhet valami, történt is már az első évben megnyertük a Konferencia Ligát a második évben döntőt játszottunk az EL-ben, és még az is lehet hogy érdemtelenül vesztettünk. minden meccsen telt ház van, Jöttek olyan játékosok akik Mou nélkül lehet hogy nem választották volna a Rómát de ez a nézhetetlen antifoci ami most megy ez már túl sok. Miért pont most irom le ezeket a gondolatokat, Milánóban ki lehet kapni 1:0-ra de így szerintem nem. Az Inter dominált, de lényegében Patricionak nem volt védeni valója, mi viszont 1 kaput eltaláló fejes kivételével kapu felé sem rúgtunk de a mezőnyjátékunk is nélkülöz bármilyen elképzelést. De most már ez megy a kiscsapatok ellen is (Salernitana, Verona, Monza stb) Persze továbbra is kitartok a csapat mellett, nézem a nézhetetlen játékunkat és várom a csodát de ehhez már egyre nagyobb mazochizmusra van szükség. Ne haragudjatok ezért a monológért, de ez már nagyon kikivánkozott belőlem. Továbbra is Forza Róma!
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.10.29. 20:21


én 2:0-át tippeltem, nem jött be.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.10.29. 19:47


Hat ezt kristensen es llorrente szepen osszehozta
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.10.29. 19:30


Ilyet tenyleg ne irj, mert beindul a forum
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.10.29. 19:30


Agyverzes utan szivroham
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.10.29. 19:21


Meg

Minek irjam be, hogy tetszik a meccs?
Mindenki sir fojamatoasn.

Tisztelet, akinek nincs inge
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.10.29. 19:16


:mrgreen: mourinho romája már a fórumozást is megölte. :wink: :( :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.10.29. 18:49


Mint malac a jegen gorkoriban. 0 kapuralovesunk van
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.10.29. 18:47


legalább az eredmény nem bukó, lehet hogy végignézem
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.10.29. 18:43


én most kapcsoltam be, és 0-0 látva, asszittem jól játszunk, erre a kommentátor a roma azt se tudja hogy a labdát hogy hozza ki.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.10.29. 18:30


Lukakut es Mout h fogadta a sinter tabor?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.10.29. 18:19


mondom üsse kavics belenézek a meccsbe. Első jelenet, az a k...a Mancini ordítva reklamál (ahogy szokott), sárgalap. Mondom, akkor itt se változik semmi, kikapcs.
de komolyan, a Sors mit akar tőlem? :D Miért teszi ezt velem? Hetek (hónapok?) után belenéznék egy meccsünkbe, és az első jelenet azonnal az, amitől nem utálok jobban semmit. Mancini és a reklamálása.
Sebaj, akkor majd pár hét múlva újra próbálkozom :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.10.27. 21:22


Én nagyon kevés kivétellel legalább 2 évet adnék minden edzőnek. Ha azután sem tetszik amit látok, akkor küldeném csak el. Mourinho csapata most állt össze idénre. Ennél jobbak várhatóan nem leszünk. Ha ez kevés a rangadókon, akkor nálam most bukik meg. Eddig mindig találtam okot, ami a megtartása mellett szólt. Mostanra elfogynak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.10.27. 19:40


Azt en sem latom, mi lesz november kozepen! Gondolod lesz valami iranyvaltas, komoly valtozas? Egyetlen dolgot leszamitva mar minden eldolt. Az egyetlen dolog, hogy nyerunk-e iden valamit. Nem bajnoksagot, az mar eldolt. Minden mas tavasszal derul ki.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.10.27. 19:22


jahh, akartam én is írni, hogy a harmadik évének kb felénél már sztem elkéstünk az ítélethozatallal, ezt nem ilyenkor szokás... :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.10.27. 17:23


Azt gondolom Mourinho-ról november közepén lehet ítéletet mondani.
Meghoztuk. Tavaly novemberben már :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.10.27. 12:20


Lehet félreérthető volt. Sokkal jobb a játékunk vele, mint nélküle, nem kérdés.
Inkább kételyeim vannak, de ezek nem Lukakuval kapcsolatosak. És persze az sem biztos, hogy helytállóak. Erre írtam hogy pár hét és kiderül.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.10.27. 11:07


Nem tetszik a jatekunk vele? Ez kicsit nehezen ertelmezheto. Nelkule igen? De nem ugy ertem, hogy 10 evvel ezelott.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.10.27. 10:49


Én pironkodom helyettetek. Legorillázni a csúcsnégerünket? Hát milyen rasszista viselkedés ez? :oops:

Amúgy tényleg az. Mármint nem gorilla, állat(jó) :) DE nem tetszik a játékunk vele. Túl egyszerű és ezért kiszámítható. Persze ez így is messze leghatékonyabb támadásszervezésünk a MOu érában, de nagy(obb) csapatok ellen tartok tőle kevés lesz. Egyébként ez a Slavia sem egy rossz csapat. Örömmel láttam, hogy milyen simán hoztuk a tegnapit. 0,45-ös xGn tartottuk őket és ugyan xT-ben jobbak voltak, de a meccs alakulása miatt ez így természetes. Azt gondolom idén ez volt a legjobb meccsünk, ráadásul Dybala, Smalling (hiányzik egyáltalán?) és Pellegrini nélkül. A játékunk is alakul. Ebből még kisülhet bármi. November közepéig túl leszünk egy derbin, egy Inter meccsen és Prágában is meleg lesz. Kiderül hol tartunk és mit remélhetünk. Azt gondolom Mourinho-ról november közepén lehet ítéletet mondani.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.10.26. 20:58


Miert nem tudott 1 evvel hamarabb jonni??
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég

cron