Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.05.04. 18:50


Pjanic eddig is ilyen beszari volt a párharcoknál, ha szerencsés napja van rendre visszapattan hozzá a labda, egyébként mióta itt van ilyen nem megy bele a párharcokba.
Amíg jól játszik azzal nincs is ezzel gond, de ha nem ülnek a cselei, passzai akkor nagyon feltűnően kártékony.
Szóval én nem hinném, hogy itt a VB miatt óvatoskodott volna. Vagy lehet, hogy 3 éve a VB jár a fejében? :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.05.04. 18:32


nem fogjuk tudni legyőzni a bundát, és a mocskok 100 pont felett fognak zárni :(
amúgy lassan készültem mérleget vonni, és külön ki akartam emelni hogy ebben a szezonban csak jó mentalitással lépett pályára a csapat, erre ma pffffff, olyan volt mint tavaly és tavaly előtt rengetegszer, ok, idén volt egy sassuolo elleni elbaxott meccs ami ljajics kihagyott helyzetei miatt lett x, meg volt pár túlbiztosított meccse garciának, de ezt leszámítva ilyen xar hozzáállású meccseink nem voltak a szezonban mint a mai, de kár érte. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.05.04. 18:30


Ezek után kutya kötelességük a giuve ellen összeszedni magukat. ott várja őket a tetlház, a lelkes és hálás szurkolók, akik ünnepelkni akarnak. És egy bajnokveréssel feltehetik a koronát egész éves teljesítményükre. Remélem, ezt azért át fogják érezni, és ennek megfelelően fognak kűzdeni.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.04. 18:22


Pjanicnál pont ugyanezt gondolom amit GR
(sőt, csendben jegyzem meg, hogy egyik haverom ugyanezt a VB miatti óvatosságot mondja Messire és Neymarra már vagy két hónapja)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.05.04. 18:15


5 perc alapján is lejött a lényeg, tessék :arrow:
“I honestly did not expect a performance like this,” the Coach told Sky Sport Italia.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.05.04. 17:51


Igazából én már lenyugdtam, de felidegesítettek a srácok rendesen. Igazából én is a négy gól miatt vagyok szomorú, de ez van. Nem is akartam megnézni ezt a meccset, de nem bírtam ki, hogy Roma-mentes legyen a hétvégém. Abban amúgy nem értek egyet, hogy Garciat cserbenhagyták mert egyrészt neki kell motiválnia a játékosokat (ami ebben a helyzetben biztos nehéz volt :D), másrészt ő dönti el ki játszik. Berakott volna pár fiatalt, azok hajtottak volna, mint a gép :mrgreen: Persze az nem garancia a győzelemre. Igazából azt várná az ember, hogy Ljajic felhőtlenül focizgat majd egy tét nélküli meccsen, vagy Pjanic odatezsi magát hátha nézi a barca stb. De igazán Totti és homlok akartak nyerni.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.05.04. 17:25


azért az rettentően szomorú, hogy még ebből a gyenge teljesítményű csapatból is nagyon nagyon kilóg lefelé Dodo... hihetetlen egy béna senki... bocsi az erős megfogalmazásért de kivéve pár embert szerintem mindenki egyet ért velem...

majd jönnek a Dodo védők hogy amúgy sem volt már motiváció... kérdem én: egy közel sem kezdő játékos hogy teheti meg hogy motiválatlanul játszik? ott van Bastos -> ma minden labdáért küzdött, futott, amint szögletet kaptunk rohant ki elvégezni... ez a normális hozzáállás... nem az hogy egy nevesincs Izco egy óvodás csellel elmegy mellette és erre elkezd mögötte sétálni... a gólokról meg nem is beszélve ahol a bal oldalon csak a hűlt helyét láthattuk...
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.04. 16:48


"mi szükség volt ilyen hozzáállásra?"??
vegyük már figyelembe, hogy valószínű nem tudatosan akartunk kikapni, pláne nem ennyivel
Garcia is nyerni akart. papíron a játékosok is
hogy nem voltak 100%-ig motiváltak az hétszentség
nem tudom hibáztatni őket, amikor kb tét nélküli meccsen kell küzdeniük egy vért ivott csapat ellen
a 120% vs 70% motiváltság ezt hozta ki
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.05.04. 16:07


csak az uccsó 5 percet néztem, de erre a meccsre tényleg mi szükség volt? erre a hozzáállásra? nem egyszerűbb lett volna 1-0-ra kikapni, látszott hogy garcia mennyire xarul érezte magát a pad mellett, tuti nem erről volt szó, pjanics meg kisárgázza magát, két lábbal rúgnám rómáig az ilyet....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.05.04. 16:05


slider írta:
Virga írta:Pjanic nem játszik a jövőhéten. Hála istennek. Szerintem ezt a teljesítményt bármelyik ifink lerakta volna


Remélem nyártól Párizsban kergeti a labdát, hosszabbítsunk vele gyorsan, aztán adjuk el, amint lehet. Dodo is mehet, volt róla szó, hogy angliából keresik.



De a múlt héten az év gólját lőtte.....

Ez az én bajom vele!!! Nem képes kiegyensúlyozott teljesítményre! Ha jönne egy ilyen kvalitású srác a helyére aki ezt tudja minden meccsen akkor én is érzékeny búcsút intenék neki!!! Majd a mercato és a vezetőség eldönti.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.05.04. 16:01


a vereség nekem nem fáj, a 4 gól inkább. Lett volna egy sima 1:0, vagy a félidei 2:1, elfogadom. A 4-et sokallom. Viszont bízom benne, hogy van "visszaút", azaz fel tudnak pörögni a Juve elleni meccsre és hasonlóan széttépik majd a zebrahadat, mint ahogy ma az elefántok eltaposták a farkasfalkát.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8071
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.05.04. 16:00


Virga írta:Pjanic nem játszik a jövőhéten. Hála istennek. Szerintem ezt a teljesítményt bármelyik ifink lerakta volna


Remélem nyártól Párizsban kergeti a labdát, hosszabbítsunk vele gyorsan, aztán adjuk el, amint lehet. Dodo is mehet, volt róla szó, hogy angliából keresik.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.05.04. 15:59


Azért érdekelne, hogy ebben mennyi szerepe volt a tegnapi f*szkalapnak...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.05.04. 15:58


A 2013-14-es szezon mezei romanistája evidensek vesz minden győzelmet, amelyet nem a Juve vagy a Napoli fölött arat csapata és fel van háborodva minden egyes pontvesztésen.
Azt hiszem jó úton haladunk! :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.05.04. 15:52


Trigoria írta:Egy csapat nem kaphat ki 3x egy bajnokságban?

Dehogynem. Az utolsótól 4-et kapva, úgy, hogy nem is akartak focizni? Ez elkeserítő :(
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.05.04. 15:51


Garcia cseréin azért látszott hogy kétségbeesetten próbált kapaszkodni az utolsó szalmaszálba.
Ha a játékosok valamiért nem adtak bele mindent, csúnyán cserbenhagyták őt is.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.04. 15:51


A négy kapott gólt azért sokallom, és bármennyire is szeretem Morgót, továbbra is azt vallom, hogyha jövőre komoly céljaink vannak akkor venni kell egy kapust.
Furcsa ezt írni a legkevesebb gólt kapó csapat kapusára, de sokat hibázik, felelőtlen és a sorozatterhetlést se könnyű bírni 37 évesen.

Hát ha valamivel nem értek egyet egyáltalán, akkor az ez. Nem hibázik szinte sosem. És épp az előbb védett két óriási bravúrosat.

Ettől függetlenül jöhet mellé egy másik jó kapus.

amúgy meg ez van
ettől még kiváló a szezon!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.05.04. 15:49


GrazieRoma írta:
Hunszi írta:
GrazieRoma írta:Nem tudom ki írta, de egyetértek - kívánom, hogy essen ki ez a patk..ny Catania!


A Catania miért patkány? csak simán kihasználja a lehetőséget...más csapat is ezt tenné a helyükben. Mi se sajnáltunk anno 7et vágni nekik.


A csapat stílusa és személyes kvalitásai, a hozzáállásuk - évek óta egy unszimpatikus csapat. Remélem kiesnek.


Ez más tál tészta...de azért, mert a mi hibánkból lőnek 4et, nem kell megenni őket. Én is jobban örülnék, ha a Bologna maradna bent mintsem ők.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.05.04. 15:48


Virga írta:Én tényleg nem adnék fizetést nekik a héten. Akkor van vége a bajnokságnak, amikor nincs több meccs.

Még jó hogy ilyen nincsen. Egy csapat nem kaphat ki 3x egy bajnokságban?
Hagyjuk már ezt a fizetésmegvonást.

Sajnos ez a zakó nekem inkább azt vetíti előre, hogy a juve ellen is baj lesz. Nimbuszunk lerombolva. Juve meg fog enni vacsira.

És majdnem ott az 5. :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.05.04. 15:48


Kb. ennyit vártam a mai meccstől, a bundások legalább nem a saját meccsük után lesznek bajnokok. Vagy mondhatnám azt is, hogy nem a pályán lesznek azok, ahogy szokták. :D
Ettől még ugyanúgy parádés ez a szezon és büszke vagyok a srácokra.
A négy kapott gólt azért sokallom, és bármennyire is szeretem Morgót, továbbra is azt vallom, hogyha jövőre komoly céljaink vannak akkor venni kell egy kapust.
Furcsa ezt írni a legkevesebb gólt kapó csapat kapusára, de sokat hibázik, felelőtlen és a sorozatterhetlést se könnyű bírni 37 évesen.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.05.04. 15:47


GrazieRoma írta:
sebastian írta:Szetm meg maradjunk abban, hogy a csapat nem akarja, h a bundik nálunk ünnepeljenek!!! :oops: :cry: :oops:


De ha hétfőn nyernek, akkor is bajnokok HAZAI PÁLYÁN, mert 2 meccsel a vége előtt 8 ponttal mennek... Így is, úgy is bajnokok lettek volna, ha hozzák a meccsüket.


Igen, de így 100%os, hogy nem Rómában...kinéznem belőlük, hogy direkt Xeltek volna csak azért, hogy még jobban az orrunk alá dörgölhessék a dolgot.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.05.04. 15:46


Pjanic nem játszik a jövőhéten. Hála istennek. Szerintem ezt a teljesítményt bármelyik ifink lerakta volna
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.05.04. 15:46


GrazieRoma írta:Pjanic királykisasszony mozgására, minden mozdulatán azt éreztem, hogy "csak meg ne sérüljek"

Akkor mostantól pihenhet a vébére.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.05.04. 15:44


GrazieRoma írta:Nem tudom ki írta, de egyetértek - kívánom, hogy essen ki ez a patk..ny Catania!


A Catania miért patkány? csak simán kihasználja a lehetőséget...más csapat is ezt tenné a helyükben. Mi se sajnáltunk anno 7et vágni nekik.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.05.04. 15:43


kínos....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég