Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.12.10. 20:39


Na hajrá! :flagbig:
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.10. 20:35


Azért a City így is veretes.
Ám egy hét alatt meggyőztetek,hogy van esélyünk.
Át ne bass.atok!!! :wink: :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.10. 20:29


feree80 írta:tottiban én is nagyon bízok, mert "csak" egy korabelijét kell megvernie demichelis személyében, azért kompany ellen nehéz lenne.

Valamiolyasmit olvastam, hogy Kompany nagyon gyengén játszott, mert sérüléssel bajlódik. MOndjuk Demichiles lassú, Mangala meg még rutintalan tehát nem kell félni. TÉnyleg most vagy soha.

Szerk. Igen játzott Mapou 6 BL meccset abban az évben, plusz 6 EL meccset még.

Tehát neki van összesen 10 BL meccse, Astorinak 2. Így gondoltam a tapasztalatot.
Amúgy jó játékos, de szerintem nem fogjuk megtartani, mert nincs rá hely. Castan, Manolas, Astori, Romagnoli. Akkor valaki elkellene adni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.12.10. 20:25


Jó lesz ez, meglátjátok :)
:flagbig:

(Ninja bombagólt várok :P )
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.12.10. 20:24


feree80 írta:
fogkefe1 írta:
feree80 írta:nincs kompany, nincs toure, nincs aguero, jovetics és d.silva csak a padon, míg dzeko kezd, qrva nagy forza :)
most nézem, mért nem astori kezd yanga helyén?! no mind1

Bl tapasztalat miatt.

van neki, nem is tudtam :) vagy mert az első meccsen levette dzekot, én inkább ez miatt vélem, hogy játszik

max a montpellierrel valamennyi, mert most néztem, hogy 2012-ben lett bajnok a francia csapattal és 2013-ig volt a játékosuk, tehát játszhatott BL meccset.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.10. 20:22


tottiban én is nagyon bízok, mert "csak" egy korabelijét kell megvernie demichelis személyében, azért kompany ellen nehéz lenne.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.10. 20:21


fogkefe1 írta:
feree80 írta:nincs kompany, nincs toure, nincs aguero, jovetics és d.silva csak a padon, míg dzeko kezd, qrva nagy forza :)
most nézem, mért nem astori kezd yanga helyén?! no mind1

Bl tapasztalat miatt.

van neki, nem is tudtam :) vagy mert az első meccsen levette dzekot, én inkább ez miatt vélem, hogy játszik
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.12.10. 20:21


Az én pi,sám nagyon be van sózva...:) Annyira király, hogy van idén Bl...:) Csapassuk neki! Én nagyon bízom a Capitanoban. Figyeljétek csak meg! Ma is ver egyet. Sőt azt is meg merem kockáztatni, hogy kulcsfigurája lesz a mai győzelmünknek!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2014.12.10. 20:45-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.12.10. 20:15


na jelenleg ennél jobb csapatunk nincs. Most vagy soha!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.10. 20:13


feree80 írta:nincs kompany, nincs toure, nincs aguero, jovetics és d.silva csak a padon, míg dzeko kezd, qrva nagy forza :)
most nézem, mért nem astori kezd yanga helyén?! no mind1

Bl tapasztalat miatt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.10. 20:06


nincs kompany, nincs toure, nincs aguero, jovetics és d.silva csak a padon, míg dzeko kezd, qrva nagy forza :)
most nézem, mért nem astori kezd yanga helyén?! no mind1
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Bandee Dátum: 2014.12.10. 20:05


AS Roma (4-3-3) : De Sanctis; Maicon, Manolas, Mapou, Cholevas; Pjanic, Keita, Nainggolan; Ljajic, Totti, Gervinho

Manchester City (4-2-3-1): Hart; Zabaleta, Demichelis, Mangala, Clichy, Fernando, Fernandinho, Navas, Nasri, Milner, Dzeko
Avatar
Bandee
 
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.01.12. 18:31

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.10. 19:46


az a durva, én sem, semmi drukk nincs bennem perpill, valszeg felnőttem.... :)
no de azért ForzA ASR!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.12.10. 19:23


igazából én nem izgulok, vagy továbbmegyünk vagy nem...más elvégre nem lehet :lol:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: giobarath Dátum: 2014.12.09. 14:22


non passa lo straniero.jpg
NON PASSA LO STRANIERO 3-1
giobarath
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.01.04. 14:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.09. 00:38


F72: fordítást is írhatnál az olasz mondatok után, mert nem győzök googlefordítózni :D

végtére is azért ez is egy munkahely, ahol teljesen általános, hogy a beosztott azon mesterkedik, hogy az utált góré helyett jöjjön egy normálisabb.
khmm... ezt meg tudom erősíteni :D :D :D

Zeman nem lehetett itt sikeres. Erre igazából esélye sem volt azzal a kerettel. Ha őt nem feltétlen hittel és lelkesedéssel követik, akkor nem működnek a módszerei. Ő nem fog pöcsölni az ellenállók vagy látens ellenállók győzködésével. Ő a klasszikus "én vagyok a főnök, csináld amit mondok" típusú vezető. Vélhetően épp ezért tud nagyon eredményes lenni fiatalokkal. A 2012-es Roma öltöző viszont nagyon nem ilyen volt.
ezt pontosan így látom én is. Utólag persze.
A Roma játékosainak úgy néz ki jobban bejön a két edzés helyett a játékosabb, kommunikatívabb, lazább edzésmódszer és edző. Ez persze önmagában még nem baj. Alapvetően kinek ne jönne ez be? :) De úgy néz ki, hogy náluk működik is. Nekik ez jobban passzol.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.12.08. 18:44


Szerintem van akkora tekintélye Tottinak, hogyha tudja, hogy valaki meg akarja buktatni a kedvenc edzőjét akkor kicsinálja az illetőt, de semmiképp sem nyilatkozza azt róla, hogy ő az aki majdan helyettesítheti.
Aztán lehet, hogy én magyarázom bele.
Én mindenesetre szerettem az öreget, facebookon még a jelszavam is volt, ma is bíztam benne és raktam a Cagliari meccset 3,5 gól fölé :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.08. 17:06


De szépen egyensúlyba hoztátok Zemant.
A világ legintelligensebb fóruma.
Élvezetes,botrányos,lehet tájékozódni,vitatkozni,tanulni,szórakozni.
Jó,hogy létezik,és létezzen sokáig.Csak tudnánk egyszer közösen egy nagyot ünnepelni.
A szerdainál nagyobbat. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.08. 16:33


F.Totti írta:Zeman a természete és a kora miatt nem tud változni. Ez persze emberileg nem hiba. Az hibázott, aki mindezt tudva idehozta edzőnek, csak azért mert a kanyar szereti. ZZ egy becsülendő, igaz ember. De egy edzőnek érteni kell a játékosok lelkéhez is (Garcia szemére is ezt a hiányosságot vetik itt a legtöbben, némileg joggal). Ő meg egy másik világban szocializálódott. Lehet rajta polemizálni, hogy az egy szebb világ volt-e vagy sem, de tök felesleges. Zeman nem lehetett itt sikeres. Erre igazából esélye sem volt azzal a kerettel. Ha őt nem feltétlen hittel és lelkesedéssel követik, akkor nem működnek a módszerei. Ő nem fog pöcsölni az ellenállók vagy látens ellenállók győzködésével. Ő a klasszikus "én vagyok a főnök, csináld amit mondok" típusú vezető. Vélhetően épp ezért tud nagyon eredményes lenni fiatalokkal. A 2012-es Roma öltöző viszont nagyon nem ilyen volt.


Ezt nagyjából hasonlóan látom én is.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.08. 15:54


F72Quadraro írta:Totti: "molti di noi non seguivano Zeman e giocavano in modo superficiale..."
Ő azért belülről csak látta. Amikor azt mondod egy csapattársról, hogy nem követi az edzőjét és felületesen játszik az nem dicséret.


... és ugyan ő nevezte meg utódjának Pjanicot. Nem azt vitatom, hogy Zemant fúrták. Az nem életszerű, hogy egy alig egy éve itt lévő külföldi játékos ki tud fúrni egy komoly római bázissal rendelkező edzőt. Ebben neki parciális szerep jutott az teljesen biztos. ennyi erővel Florenzin kívül az összes akkori játékosunkra nézhetnénk ferde szemmel. DDRről el tudom képzelni a nyílt konfrontatív hozzáállást. Neki volt is elég "ereje" és motivációja is egy ilyen csatához. Pjanic más kategória. De ez ugyanúgy találgatás a részemről, mint bármilyen más teória. az igazat baromi kevesen tudják és annyira azért vannak profik, hogy nem beszélik világgá.

Zeman a természete és a kora miatt nem tud változni. Ez persze emberileg nem hiba. Az hibázott, aki mindezt tudva idehozta edzőnek, csak azért mert a kanyar szereti. ZZ egy becsülendő, igaz ember. De egy edzőnek érteni kell a játékosok lelkéhez is (Garcia szemére is ezt a hiányosságot vetik itt a legtöbben, némileg joggal). Ő meg egy másik világban szocializálódott. Lehet rajta polemizálni, hogy az egy szebb világ volt-e vagy sem, de tök felesleges. Zeman nem lehetett itt sikeres. Erre igazából esélye sem volt azzal a kerettel. Ha őt nem feltétlen hittel és lelkesedéssel követik, akkor nem működnek a módszerei. Ő nem fog pöcsölni az ellenállók vagy látens ellenállók győzködésével. Ő a klasszikus "én vagyok a főnök, csináld amit mondok" típusú vezető. Vélhetően épp ezért tud nagyon eredményes lenni fiatalokkal. A 2012-es Roma öltöző viszont nagyon nem ilyen volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.08. 13:23


Virga írta:En amugy DDRt inkabb sajnalom, mint megvetem. A kiallitasa pedig pobtosan a kihallgatasa miatt lehetett. Egy jatekos erzi ha nem megy neki a jatek, gorcsol is rajta. Lehet ugy volt vele hogy ha mar a palyan kivul ilyen szarsagok vannak, legalabb a palyan mas lesz. Szerintem neki a legnagyobb baja pont a maganelet. De az is lehet hogy tevedek es valoban egy f*sz


Ez így van... Rossz házasság, vállalhatatlan após, problémák a gyerekkel, rossz kapcsolatok, nyilván mindezt nehéz nem kivinni magaddal edzésre, meccsre. Amúgy meg egy csupaszív ember...
Amikor ott állt lehorgasztott fejjel a Sassuolo elleni kiállítása után komolyan én is sajnáltam őt.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.08. 13:18


En amugy DDRt inkabb sajnalom, mint megvetem. A kiallitasa pedig pobtosan a kihallgatasa miatt lehetett. Egy jatekos erzi ha nem megy neki a jatek, gorcsol is rajta. Lehet ugy volt vele hogy ha mar a palyan kivul ilyen szarsagok vannak, legalabb a palyan mas lesz. Szerintem neki a legnagyobb baja pont a maganelet. De az is lehet hogy tevedek es valoban egy f*sz
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.08. 13:14


fradista romanista írta:ráadásul elvtársad is ..... :o


Ezzel nincs is baj, jelenleg a Fiamma Tricolora és a Forza Nuova a leginkább szimpatikus olasz mozgalmak... :-)
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.12.08. 13:07


ráadásul elvtársad is ..... :o

de nehéz ügy ze, nem tudunk belelátni kívülről. ott volt pld egy szimpatikus játékos, Telek Manci, és egy sok szempontból szimpatikus edző, Varga Zoli, és valahogy nem csak hogy nem jöttek ki egymással, kifejezetten szembe szegültek egymással
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.08. 12:44


fradista romanista írta:Egyébként nem t'om Pjanic mit csinált, illetve csinált-e valamit, de ő edzőbuktatáshoz biztos kevés volt. nyilván kellett hozzá 1-2 szenátor is.


Látjuk mi lett a nagy Osvaldóból... Osvaldone, maga az alázat, a szimpatikus játékos, a modern futball egyik mintapéldánya. Meg legjobban fizetett Capitan Futuro... azóta hogy szárnyal. Éppen hétvégén állíttatta ki magát egy intelligens szabálytalansággal, miután alvilági kapcsolatairól hallgatják ki, ex felesége meg megy börtönbe miután egy római vállalkozót félholtra veretett... S az ember őt még megpróbálná kedvelni, mert csak római és saját nevelés...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 64 vendég