Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.08. 16:33


F.Totti írta:Zeman a természete és a kora miatt nem tud változni. Ez persze emberileg nem hiba. Az hibázott, aki mindezt tudva idehozta edzőnek, csak azért mert a kanyar szereti. ZZ egy becsülendő, igaz ember. De egy edzőnek érteni kell a játékosok lelkéhez is (Garcia szemére is ezt a hiányosságot vetik itt a legtöbben, némileg joggal). Ő meg egy másik világban szocializálódott. Lehet rajta polemizálni, hogy az egy szebb világ volt-e vagy sem, de tök felesleges. Zeman nem lehetett itt sikeres. Erre igazából esélye sem volt azzal a kerettel. Ha őt nem feltétlen hittel és lelkesedéssel követik, akkor nem működnek a módszerei. Ő nem fog pöcsölni az ellenállók vagy látens ellenállók győzködésével. Ő a klasszikus "én vagyok a főnök, csináld amit mondok" típusú vezető. Vélhetően épp ezért tud nagyon eredményes lenni fiatalokkal. A 2012-es Roma öltöző viszont nagyon nem ilyen volt.


Ezt nagyjából hasonlóan látom én is.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.08. 15:54


F72Quadraro írta:Totti: "molti di noi non seguivano Zeman e giocavano in modo superficiale..."
Ő azért belülről csak látta. Amikor azt mondod egy csapattársról, hogy nem követi az edzőjét és felületesen játszik az nem dicséret.


... és ugyan ő nevezte meg utódjának Pjanicot. Nem azt vitatom, hogy Zemant fúrták. Az nem életszerű, hogy egy alig egy éve itt lévő külföldi játékos ki tud fúrni egy komoly római bázissal rendelkező edzőt. Ebben neki parciális szerep jutott az teljesen biztos. ennyi erővel Florenzin kívül az összes akkori játékosunkra nézhetnénk ferde szemmel. DDRről el tudom képzelni a nyílt konfrontatív hozzáállást. Neki volt is elég "ereje" és motivációja is egy ilyen csatához. Pjanic más kategória. De ez ugyanúgy találgatás a részemről, mint bármilyen más teória. az igazat baromi kevesen tudják és annyira azért vannak profik, hogy nem beszélik világgá.

Zeman a természete és a kora miatt nem tud változni. Ez persze emberileg nem hiba. Az hibázott, aki mindezt tudva idehozta edzőnek, csak azért mert a kanyar szereti. ZZ egy becsülendő, igaz ember. De egy edzőnek érteni kell a játékosok lelkéhez is (Garcia szemére is ezt a hiányosságot vetik itt a legtöbben, némileg joggal). Ő meg egy másik világban szocializálódott. Lehet rajta polemizálni, hogy az egy szebb világ volt-e vagy sem, de tök felesleges. Zeman nem lehetett itt sikeres. Erre igazából esélye sem volt azzal a kerettel. Ha őt nem feltétlen hittel és lelkesedéssel követik, akkor nem működnek a módszerei. Ő nem fog pöcsölni az ellenállók vagy látens ellenállók győzködésével. Ő a klasszikus "én vagyok a főnök, csináld amit mondok" típusú vezető. Vélhetően épp ezért tud nagyon eredményes lenni fiatalokkal. A 2012-es Roma öltöző viszont nagyon nem ilyen volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.08. 13:23


Virga írta:En amugy DDRt inkabb sajnalom, mint megvetem. A kiallitasa pedig pobtosan a kihallgatasa miatt lehetett. Egy jatekos erzi ha nem megy neki a jatek, gorcsol is rajta. Lehet ugy volt vele hogy ha mar a palyan kivul ilyen szarsagok vannak, legalabb a palyan mas lesz. Szerintem neki a legnagyobb baja pont a maganelet. De az is lehet hogy tevedek es valoban egy f*sz


Ez így van... Rossz házasság, vállalhatatlan após, problémák a gyerekkel, rossz kapcsolatok, nyilván mindezt nehéz nem kivinni magaddal edzésre, meccsre. Amúgy meg egy csupaszív ember...
Amikor ott állt lehorgasztott fejjel a Sassuolo elleni kiállítása után komolyan én is sajnáltam őt.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.08. 13:18


En amugy DDRt inkabb sajnalom, mint megvetem. A kiallitasa pedig pobtosan a kihallgatasa miatt lehetett. Egy jatekos erzi ha nem megy neki a jatek, gorcsol is rajta. Lehet ugy volt vele hogy ha mar a palyan kivul ilyen szarsagok vannak, legalabb a palyan mas lesz. Szerintem neki a legnagyobb baja pont a maganelet. De az is lehet hogy tevedek es valoban egy f*sz
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.08. 13:14


fradista romanista írta:ráadásul elvtársad is ..... :o


Ezzel nincs is baj, jelenleg a Fiamma Tricolora és a Forza Nuova a leginkább szimpatikus olasz mozgalmak... :-)
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.12.08. 13:07


ráadásul elvtársad is ..... :o

de nehéz ügy ze, nem tudunk belelátni kívülről. ott volt pld egy szimpatikus játékos, Telek Manci, és egy sok szempontból szimpatikus edző, Varga Zoli, és valahogy nem csak hogy nem jöttek ki egymással, kifejezetten szembe szegültek egymással
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.08. 12:44


fradista romanista írta:Egyébként nem t'om Pjanic mit csinált, illetve csinált-e valamit, de ő edzőbuktatáshoz biztos kevés volt. nyilván kellett hozzá 1-2 szenátor is.


Látjuk mi lett a nagy Osvaldóból... Osvaldone, maga az alázat, a szimpatikus játékos, a modern futball egyik mintapéldánya. Meg legjobban fizetett Capitan Futuro... azóta hogy szárnyal. Éppen hétvégén állíttatta ki magát egy intelligens szabálytalansággal, miután alvilági kapcsolatairól hallgatják ki, ex felesége meg megy börtönbe miután egy római vállalkozót félholtra veretett... S az ember őt még megpróbálná kedvelni, mert csak római és saját nevelés...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.12.08. 12:31


Hát nem tudom, bármiért is fúr meg egy játékos egy edzőt, nekem nem lesz szimpatikus.


na ne általánosítsunk.én abszolút megértettem annak idején a fiúkat, amikor meg akrtak szabadulni Pinyőtől. http://sportgeza.hu/futball/pinter0702/

én amúgy eleve nem itélem el a játékost csak azért, mert egy unszimpatiukus, őt vmiért mellőző és ráadásul eredménytelen edzőt nem szível.
végtére is azért ez is egy munkahely, ahol teljesen általános, hogy a beosztott azon mesterkedik, hogy az utált góré helyett jöjjön egy normálisabb. Ilyenkor bizony van, h. a munka szabotálása vezet eredményre. Egyébként nem t'om Pjanic mit csinált, illetve csinált-e valamit, de ő edzőbuktatáshoz biztos kevés volt. nyilván kellett hozzá 1-2 szenátor is. De igazából az se, elég volt ehhez Zdenko maga ..............
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.08. 12:20


Totti: "molti di noi non seguivano Zeman e giocavano in modo superficiale..."
Ő azért belülről csak látta. Amikor azt mondod egy csapattársról, hogy nem követi az edzőjét és felületesen játszik az nem dicséret.

A szintén edző, elég nagy ASR szurkoló Serse Cosmi egy mérkőzés után:
"È difficile dare un giudizio, perché quando giudicano le mie squadre mi da fastidio. Devo essere sincero: ieri sera ho visto solamente un giocatore seguire gli schemi di Zeman. Sto parlando di Florenzi. Da una parte mi fa piacere perché è un giovane, dall'altra mi preoccupa".

Egy edző azért csak látja egy meccsen, hogy ki követi a mestere utasításait és ki nem. Ha Cosmi azt mondja, hogy csak Florenzi csinálja azt, amit a mester kér tőle, akkor csak van benne valami igazság. Meg persze én csak egy szurkoló vagyok, aki 26 éve követi a Romát, nincs edzői képesítésem, de azért látom, hogy egy játékos a saját térfeléről ível előre tízszer egy meccsen, ami mind ráadásul az alapvonalon túlra száll vagy olyan helyre, ahol 30 méterre nincsen ASR játékos, akkor magamtól is tudom, hogy az edző azt kéri, hogy mindent, csak ezt ne. Mert arról szól a játéka, hogy ezt ne... Hogy ez szándékos vagy nem fogja fel, hogy nem ezt kérik tőle... eredmény szempontjából mindegy.

Persze, ettől még Zeman hibázott eleget, önfejű, ő sem változik, talán a hibáit sem látja be.
De itt játékosok folyamatosan panaszkodtak és keltették a hangulatot, hogy minek ennyit edzeni? Ez nem találgatás, ezt rendszeresen nyilatkozták. S bőszítették fel újságíró haverjaikat.
Erre mondta ZZ, hogy a labdarúgás egy profi sport, ahol sokat keresnek a játékosok és bizony sokat is kell dolgozni és edzeni. Majd megjegyezte, ha Pjanic azt hiszi, hogy az edzésnek valamiféle vidámparkhoz kell hasonlítania, akkor téved.

Arrigo Sacchi azért valamit labdarúgás terén letett az asztalra, valami újat mutatott, iskolát csinált.
Valószínűleg ő mondta amúgy ki az igazságot Zemannal kapcsolatban.
A Cagliarit méltatta, mint aki szerinte a legszebb focit játssza. 100 Zeman kellene az olasz fociban. Majd megjegyezte, hogy fontos olyan játékosokat találnia, aki hajlandóak követni őt, kellően alázatosak, akár napi kétszer is edzeni, s megjegyzi, hogy ahogy nő valakinek a tudása, az önérzete és az önzősége is nő, azt gondolja magáról, hogy ő már valaki, úgy kevésbé lesz hajlandó beállni a sorba. Ha a labdarúgásra úgy gondolunk, mint egy egyéni sport, akkor egy-egy hiányzó végzetes lehet, ha viszont a csapatot egységként kezeljük, akkor minden kiesőt lesz, aki pótol...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F72Quadraro 2014.12.08. 12:36-kor.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.08. 11:09


Tudom, hogy szivárognak ki hírek az öltözőből meg a csapat tájékáról, de tartok tőle, hogy amire ezek elérnek egy ilyen fórumra, jelentősen felduzzadnak, átalakulnak. Pjanic a meccseken mutatott játéka alapján nem úgy tűnt mint aki edzőt akar buktatni. Vagy ha igen, akkor az összes edzőjét buktatni akarta és akarni is fogja. Azt hogy egy játékos nem akarja megcsinálni amit kérnek tőle vagy szimplán nem tudja, elég nehezen eldöntendő. Számomra az értelmezhetetlen, hogy egy profi sportoló a pályán ne adjon 100%-ot, vagy ha valami nagyon nagy zűr van a fejében akkor is legalább 80-at. Olyan nincs, hogy felmegyek és direkt elpasszolgatom a labdákat, direkt nem zárok vissza, stb. Annyi agya azért mindegyiknek van, hogy ezzel a saját megélhetését is kockára teszi.

Nyilván volt diszharmónia Zeman és egyes játékosok között. Az is egyértelmű, hogy a főnök az edző és a játékosnak követnie kell, vagy legalább megpróbálni. De akkor is az az érzésem, hogy az öreg jelleme és múltbéli érdemei miatt sokak számára egyszerűbb a szívtelen, lelketlen zsoldosokra fogni az eredménytelenségét, mint belátni, hogy az elképzelései ebben a közegben nem működtek. Ezek a találgatások, félinformációk, legalább annyira ennek köszönhetőek, mint a valóságnak. Szeretem Zement a karakánságáért és a bátorságáért. Bírom ahogy a fiatalokkal bánik. De a legutóbbi sikertelensége nem varrható kizárólag mások nyakába.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.08. 10:47


F72Quadraro írta:A City elleni meccs előtti pesszimizmust én sem értem. Szerencsére több meghatározó játékosuk is hiányzik, ott lesz a csapat mellett 70 000 szurkoló, simán nyer a Roma.

ámen, így legyen.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.08. 10:35


GrazieRoma írta:cejas:

Pjanic - ha megfurta Zemant, nem mondom hogy tisztelem erte, de utolag vegkepp bebizonyosodott, hogy a Roma erdeke is az volt, hogy megbukjon. Ezert ha volt aknamunka, valoszinuleg nem veletlen. Azert nehogy egy Tachtsidis foglalja el Pjanic posztjat. Teljesen igaza volt Miralemnek. Ezert en nem tudom hibaztatni. Zeman kozeppalyajan mindenkinel jobb volt, persze hogy zavarta, hogy padoztatja. Szerintem mondvacsinalt indokokkal tette az oreg. Van amiert lehet szeretni, vagy onmagaban azert, ahogy mindig kiallt az erkolcsi ertekei mellett, de amit a csapattal tett, az nem erdemel tul sok elismerest (a korabbi evekkel ellentetben, plusz szoktuk mondani, hogy Tottit visszaepitette, de szerintem ez igy nem igaz, hisz Tottinak sajat szemelyi / eronleti edzoje van vagy 15 eve).


Hát nem tudom, bármiért is fúr meg egy játékos egy edzőt, nekem nem lesz szimpatikus. Meg tudjuk, nem az volt a baj, hogy ki játszott és ki nem... Hanem van, aki már akkora játékosnak hiszi magát, hogy úgy gondolja, minek neki a napi két edzés. Sztár ő anélkül is. Nehogy már az olasz bajnokság legjobban fizetett játékosának 2 x 1,5 óra dolga legyen egy nap...
S valószínűleg egy edzőt zavarja, ha azt látja egy játékosán, hogy nem követik, nem akarnak edzeni, sőt, keltik a hangulatot ellene.
Nem tudod hibáztatni, hogy szándékosan egy edző ellen játszanak és szándékosan nem azt csinálják, amit egy edző kér tőlük? S ezután ugyanez a játékos mondja magáról, hogy mennyire imádja a Romát... Hát nekem ez nagyon hiteltelen. Alázat hol van?
S mert Tottira hivatkozol, hát a januári egyik edzésen pont ő mondta Zemannak: "Sdengo, io non ti mollo, mi raccomando..." Hát igen, ő nem hagyta cserben, nem árulta el. S pont Totti mondta arról az évről a nyáron, hogy sokkal inkább a csapat hibája, mint az edzőé, ugyanis nagyon sokan nem azt csinálták, amit Zeman kért tőlük. Ne egy játékos döntse már el hányszor van edzés, meg mi akarnak játszani...
Ráadásul valószínűleg másnál nem lett volna egy 19 éves ismeretlen fiú kezdő, akit aztán az idény végén 30 millió euróért tudsz eladni.

S hogy mi a baj Pjaniccsal? Beszélhet bármilyen szépen, aki edzőt buktat, szándékosan csalja a focit, bennem sok tiszteletet nem vív ki.
Meg pont ő az a játékos, akinek a képességei alapján többre lenne hivatott. De ahhoz mentalitás is kellene. Nekem szimpatikusabb egy Bradley, akinek a képességei korlátozottak, de abból kihozza a maximumot, hajt, küzd. Pjanicnak ellenben képességei meglennének, hogy igazi klasszis legyen, de játszik ha kedve van, megrázza magát kicsit, ha éppen úgy ébredt, ha meg nincs kedve, akkor eltűnik a pályáról, ha túl sok a napi két edzés, akkor kelti a hangulatot. Biztosan ezt sokan máshogyan látjuk, de edzőként én az előbbit választanám, szurkolóként meg pláne.

Totti őt nevezte meg utódjának... Legutóbb éppen Joveticet egyébként. Meg szerinted a jelenlegi Romában ki mást nevezhetett volna meg? Kizárásos alapon nagyon senki mást...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.08. 10:06


Virga írta:Én bevallom remus sokkal negatívabb vagyok, mint tavaly és el is gondolkodtattak a szavaid. Talán az a bajom, hogy a tavalyi év után azt hittem, hogy idén más lesz (pedig az előjelek nem voltak jók a védelem megváltozása miatt)


Tavaly az utolsó két-három fordulótól és az Olasz Kupa sorozattól eltekintve nagyon pozitív évet zárt a csapat. Valószínűleg pont emiatt érzed ezt, mert nyáron papíron jól igazolt a csapat, Juventus és Lazio elől sikerült megszerezni játékosokat, s így mindenki úgy várta az idényt, hogy mikor, ha nem most... A második helynél ugye csak egy hely jelentene előrelépést a bajnokságban. Ehhez képest a Bayerntől kapott csúfos pofont követően bizony úgy érzi az ember, hogy akadozgat a gépezet, az egyszerűbbnek vélt meccseken is néha szenved a csapat. Szombati mérkőzés után bennem felemás érzések vannak. Persze, a végén sikerült egyenlíteni, emberhátrányban, hajtottak... de nehogy akkora öröm legyen, hogy egy 40 000 lakosú kisváros csapata ellen a bajnoki címre törő Roma hazai pályán az utolsó pillanatban egyenlít. Ráadásul ha ellenünk rúgják ezt a két gólt, egyiknél sem szerettem volna a játékvezetőt, egy büntető, ahol szegény védő hova tegye a kezét, meg egy nagyon határeset leshelyzet...
A City elleni meccs előtti pesszimizmust én sem értem. Szerencsére több meghatározó játékosuk is hiányzik, ott lesz a csapat mellett 70 000 szurkoló, simán nyer a Roma.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.08. 09:21


Egyetértek F. Tottival, mit mondott volna? Hogy a két sass gól után legszívesebben hazament volna és milyen bénák voltunk? A következő meccset az angol bajnok ellen játszunk, minden egyes kijelentésének lélektani hatása lehet. Valaki írta is a második gól után, hogy na ennek a meccsnek ennyi és én is valami hasonlót gondoltam. A kiállítás után meg egyenesen lehetetlennek tartottam az x-et. Nem kell elájulni, hogy otthon leikszeltünk a sassuoloval ez igaz, de mikor láttuk a sírból visszajönni a csapatot Rudi előtt? (nem költői kérdés, tényleg ötletem sincs)
Én bevallom remus sokkal negatívabb vagyok, mint tavaly és el is gondolkodtattak a szavaid. Talán az a bajom, hogy a tavalyi év után azt hittem, hogy idén más lesz (pedig az előjelek nem voltak jók a védelem megváltozása miatt)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.08. 09:10


csebi77 írta:Edzőbának elgurult a gyógyszere? Még dícséri a csapatot? Persze, nem baj, hogy nem nyerünk, majd adnak pontokat a végén hősiességért meg akarásért,meg hú ezt is sikerült mégis x-re hozni -ért. Szerintem de sanctissal írjunk alá még pár évet is...


DDR kiállítása után elképzelhetetlennek tűnt a pontszerzés. Ami azután történt, az kész csoda. Ha nincs a pályán 6-7 ember aki majd megdöglött, de ment előre, akkor nincs ez az egy pont, ami még akár baromi sokat is érhet. gondolom az egyéni hibákat nem a sajtó előtt fogja kitárgyalni. a csapat többsége igenis dícsérhető volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.08. 09:04


remus írta: Itt meg annak van igaza aki jobban le tudja torkolni a másikat, és sajnos a pesszimisták vannak többségeben. Az optimisták már vagy nincsenek itt vagy csöndben vannak és csak olvassák a fórumot, mert nem hiányzik nekik az azonnali kioktatás. Valószínűleg ezért is megkapom a magamét.


Ugyan már, ez csak egy fórum. Ráadásul magyar ASR fórum. Fokozottan terhelt történelmi múlttal, így érthető, hogy a többség totál pesszimista :) Meg egyébként is, nincs szebb dolog, mintegy fórumon kiosztani az edzőt-játékosokat-fórumtársakat és utána minden apró botlásnál jöhet az "én megmondtam".

Ha a stílus normális (ez itt szerintem teljesen rendben van), akkor nekem nincs bajom a folyamatos negativizmussal... pontosítok: a véleményformáló személyek hibákra fókuszálásával. Vélemények. Mint ahogy az enyém, tiéd is. Nem egy netes fórumon kell megtanulni az élet nagy dolgait. Használd úgy és arra, amire való. Olvasd, írd meg a véleményed, vitatkozz, stb. Egyébként is sokkal jobb a kisebbséghez tartozni, nem? Elvégre valahol ezért is lettünk Roma szurkolók :)
szóval én csodálom Garciát, szeretem majd minden játékosunkat, fantasztikus az elmúlt másfél év és az is fantasztikus, hogy az utolsó BL meccs előtt reális esélyünk van a továbbjutásra egy ilyen csoportból. Amíg ennyivel kevesebb a hiba, mint a pozitívum, addig fasza minden :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.12.08. 08:59


Edzőbának elgurult a gyógyszere? Még dícséri a csapatot? Persze, nem baj, hogy nem nyerünk, majd adnak pontokat a végén hősiességért meg akarásért,meg hú ezt is sikerült mégis x-re hozni -ért. Szerintem de sanctissal írjunk alá még pár évet is...
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2014.12.08. 08:04


Trigo azzal, hogy valaki pesszimista semmi gond nincs! Nekem alapvetően az életben is azokkal az emberekkel van gondom akik nem tudnak örülni semminek, ezért a többiek jókedvét is megpróbálják elrontani! :D

De!!! Szerintem alapigazság, hogy az optimista emberek konfliktus kerülők, a pesszimisták pedig konfliktus generálók! Én sem túl sokat írok ide, mert se időm, se energiám vitatkozni, csak néha már én is felhúzom magam -és szerintem sokan vannak így a fórum olvasói közöl-mert sokszor ha bugyikék lenne a háttér azt hinném, hogy a lazio.hu vagyok mert ott sem szidják jobban a Romát mint itt.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.08. 01:56


remus, írd nyugodtan!
de nem értem miért baj ha valaki pesszimista? ő dolga
de hogy az optimisták le lennének szólva? hmm lehet hogy akár igazad is van
védjék meg magukat, mást nem mondhatok :wink: :)

én azt mondom, hogy a fogadóirodákban statok alapján dolgoznak, de egészen biztosan nem nézte ott végig senki a Roma összes meccsét, a hullámzást
arról nem beszélve, hogy az oddsok nem mindig a realitást tükrözik, hanem az okosságot is ahol pénzt akar fogni az iroda :wink:
de legyen nekik igazuk! Szerintem most a sérülésekkel is kalkulálva olyan 55-45% az esély nekik. De ennél biztosan nem esélyesebbek.

Most épp olyan zene bömböl a fülemben, hogy valóban: reszkessen a City!
:scarf:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.07. 23:04


Pjanic nélkül szerintem semmit nem ér a Radja-Keita-DDR-Strootman középpálya (persze igaz fordítva is, de egyedül a bosnyák nem pótolható). Játékot kezdeményezni egyikük sem tud. Vagy ő veszi át a karmesteri pálcát Tottitól, vagy nem tudom ki, de az biztos, hogy most nem nálunk játszik. Öltözői pletykák? Blikk négyzet.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.12.07. 22:46


Akkor házat, asszonyt a csapatra! :D
Egyébként szerintem is mi vagyunk az esélyesebbek, mellettünk szól a hazai pálya és hogy a Citynek sok a sérültje.
Amúgy azóta nem rakok a Romára, hogy 2 éve Torosidis fejes gólja hozott 30 ezret az Atalanta ellen és bűntudatom lett mert nem tudtam eldönteni, hogy a mixemnek vagy a győzelemmünknek örülök. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2014.12.07. 22:45


zsolti írta:És a realisták hol vannak,remus? :wink:
Tőlem biztos nem fogsz dorgálást kapni,de azt kijelenthetjük,hogy a favoritok nem mi vagyunk.Még hazai pályán sem.Aztán ha uram bocsáss győznénk,az biztosan nem lenne világraszóló szenzáció.Az is benne van a pakliban.
Hogy az optimisták elmentek volna? :) Vagy csak olvasnak? Nem hiszem,remus.
Nekem fontos,hogy a fórum olykor feldobja a hangulatomat az optimizmusával.
Most te feldobtad:neked legyen igazad! :wink:
Reszkessen a City!


A realisták? Madridban ! :wink: Illetve itt az emeleten a 9 éves fiam, ő is a Reálnak szurkol.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára remus 2014.12.07. 22:50-kor.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.07. 21:50


És a realisták hol vannak,remus? :wink:
Tőlem biztos nem fogsz dorgálást kapni,de azt kijelenthetjük,hogy a favoritok nem mi vagyunk.Még hazai pályán sem.Aztán ha uram bocsáss győznénk,az biztosan nem lenne világraszóló szenzáció.Az is benne van a pakliban.
Hogy az optimisták elmentek volna? :) Vagy csak olvasnak? Nem hiszem,remus.
Nekem fontos,hogy a fórum olykor feldobja a hangulatomat az optimizmusával.
Most te feldobtad:neked legyen igazad! :wink:
Reszkessen a City!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2014.12.07. 21:22


Még jó, hogy a fogadóirodák nem annyira pesszimisták, mint a magyarországi Roma szurkolók ezen a fórum, én inkább nekik hiszek, mert ott komoly pénzekről van szó. Itt meg annak van igaza aki jobban le tudja torkolni a másikat, és sajnos a pesszimisták vannak többségeben. Az optimisták már vagy nincsenek itt vagy csöndben vannak és csak olvassák a fórumot, mert nem hiányzik nekik az azonnali kioktatás. Valószínűleg ezért is megkapom a magamét.
A tények:
bet 365 szerint a jelenlegi oddsok : H:2,4 D:3,4 V:2,8

Vagy akár az összes fogadóiroda:
http://www.betexplorer.com/soccer/europ ... /UJ8UqqAl/
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tboy70 Dátum: 2014.12.07. 18:00


fogkefe1 írta:
tboy70 írta:Üdv mindenkinek!
Tegnap kint voltam az Olimpicoban, majd késöbb írok az utazás meccsre topicba!

Várjuk, köszi! :wink:

Olvasható az utazás meccsre topicban!
Avatar
tboy70
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.08.26. 21:43

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 83 vendég