Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.11.25. 01:07


Virga írta:4 éve várunk erre a pillanatra szóval remélem a fiúk lesznek annyira tüzesek, hogy ne fázzanak a stadionban


Nagyon. Várom!!!!!!!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.24. 23:48


4 éve várunk erre a pillanatra szóval remélem a fiúk lesznek annyira tüzesek, hogy ne fázzanak a stadionban
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.24. 22:18


Hideg van...
Kép
Kép
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.24. 21:43


Iturbe egoja meg szellemisége nem bírja el, hogy jobbhátvéd legyen. Vagy Florenzinek vagy Sommának kell ott játszani.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.24. 21:32


Én megpróbalnám Iturbét balbunkóban, elé Florenzit. Ketten már csak megoldják ha Florenzi fegyelmezetten vissza jön. Viszont az azt eredményezné, hogy a támadásokhoz nem nagyon lépnénk fel ezen az oldalon. Vagy a Görögöt kell összedrótozni....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.24. 20:37


Az a baj, hogy ha fagyott a pálya talaja, akkor a nem gumi stoplikkal, pontosan a korcsolyapálya emlékét fogja apálya felidézni. Ilyenkor mi sok esetben gumis, de olyan is volt, h műfüves recés csukába nyomtuk. Sokkal jobb volt a tapadás!!
Bár teszem hozzá a mi időnkben a csavaros csuka a klasszikus 4+2 csavar volt, illetve nem volt még a predator féle csuka így azt nem tudom, hogy hogyan viselkedik....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.24. 17:09


Tottinak is. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.11.24. 15:55


F72Quadraro írta:
csebi77 írta:Kéne még 2-3 Totti,aki beadja saját magának,mert Ő be is tudja fejezni.Amúgy nem csodálom néha,hogy már csípőre teszi a kezét Capitano.


Látod több kritika szerint, meg pont ő a gátja annak, hogy valami nagy név érkezzen csatárposztra.
A mai Romába 3 játékos kellene, hogy nagyon messzire ne kelljen visszamenni, a bajnoki cím évében látott Batistuta, Candela és Cafú...
A többi poszton én nem látok problémát.



A hozzászólásod második felével az utolsó betűig egyetértek!!!!! Három VALÓDI csatár.De ez a mai árfolyamokon min.60milla!Ezért írtam néhány hozzászólásommal ezelőtt,hogy (sajnos) amíg nincs pénz,csak aprópénz,addig.....Ennek ellenére is ezt a csapatot szeretem,imádom,együtt sírok,együtt nevetek velük.Egy bajnoki cím a Rómával,többet ér,mint pl a Juvéval 10!!!! Nekem.
Forza Róma!!!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.24. 15:29


F.Totti írta:Ha lenne/lesz 20 milkánk csatárra, akkor szerintetek ki az azonnali megoldás a bajainkra (már amennyire bajaink vannak)?

Lób@szó csatárnak Destro elmegy. Nem is ügyetlen a fajtájához képest. Persze Benzema jobb lenne, de maradjuk a realitásoknál. Statikus éket szerintem nem fogunk keresni. Gyors szélsőnek vettük elvileg Iturbét. Nem áll jól a projekt, de ennyi pénzért biztos nem húzzuk le fél év után a klotyón. Aztán van a Garcia liebling elefántunk és a szent tehenünk. Hacsak Destrot és Ljajicsot nem tudjuk eladni, akkor én kizártnak tartom, hogy csatár érkezzen télen. És visszatérve a nyitókérdésre, nagyon nem is látok megfizethető opciót. Egy Jackson Martinezt vagy egy Cavanit persze el tudnék viselni, de ők nagyon magasan a lehetőségeink felett vannak árazva. Ráadásul a BLben sem használhatnánk őket.
Bedobtok pár nevet?

Szerintem ezeket inkább a másik topicba írd, hogy ne legyen keveredés. Itt a meccsről legyen szó.

Rudinak most fel van adva a lecke. Annyira megjósolhatatlan, hogy kik játszanak... Elől, például Totti és Gervinho tuti, de a másik oldalra 3 ember is játszhat. Florenzi, mert ő dolgozik a legtöbbet, Iturbe, mert papíron ő a legjobb és Ljajic aki a legjobb formában van, de ő nem tud védekezni. Hátul is nagy kérdés, hogy Somma belesz e dobva a mélyvízbe vagy inkább kiokoskodjuk Holebassal vagy Florenzivel a védelemt, plusz középpályán kit fog kihagyni a mester a 4 bevethető játékos közül. Strootmant még nem játszatnám most.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.24. 15:22


F.Totti írta:Ha lenne/lesz 20 milkánk csatárra, akkor szerintetek ki az azonnali megoldás a bajainkra (már amennyire bajaink vannak)?

Lób@szó csatárnak Destro elmegy. Nem is ügyetlen a fajtájához képest. Persze Benzema jobb lenne, de maradjuk a realitásoknál. Statikus éket szerintem nem fogunk keresni. Gyors szélsőnek vettük elvileg Iturbét. Nem áll jól a projekt, de ennyi pénzért biztos nem húzzuk le fél év után a klotyón. Aztán van a Garcia liebling elefántunk és a szent tehenünk. Hacsak Destrot és Ljajicsot nem tudjuk eladni, akkor én kizártnak tartom, hogy csatár érkezzen télen. És visszatérve a nyitókérdésre, nagyon nem is látok megfizethető opciót. Egy Jackson Martinezt vagy egy Cavanit persze el tudnék viselni, de ők nagyon magasan a lehetőségeink felett vannak árazva. Ráadásul a BLben sem használhatnánk őket.
Bedobtok pár nevet?


Giuseppe Rossi egészségesen egészen jó lehetne... Amikor még sérült volt és Spanyolországban szerepelt, a Roma neve is felmerült többször, végül a Fiorentina vállalta a kockázatot, hogy egy akkor még fel nem épült játékost vegyen meg. Szegény persze azóta sem túl szerencsés a sérüléseit illetően.

Graziano Pellé pedig egyik jeles példája annak, hogy mi lehet külföldön egy olyan játékosból, aki az olasz A és B ligás csapatoknál is esetleg csak epizódszerepet kapott, majd Hollandiában, amikor talált valakit, aki bízik benne, már ontotta a gólokat és ontja azóta Angliában is. Bár éppen ezért talán már ő is a megfizethetetlen kategória.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.24. 15:13


csebi77 írta:Kéne még 2-3 Totti,aki beadja saját magának,mert Ő be is tudja fejezni.Amúgy nem csodálom néha,hogy már csípőre teszi a kezét Capitano.


Látod több kritika szerint, meg pont ő a gátja annak, hogy valami nagy név érkezzen csatárposztra.
A mai Romába 3 játékos kellene, hogy nagyon messzire ne kelljen visszamenni, a bajnoki cím évében látott Batistuta, Candela és Cafú...
A többi poszton én nem látok problémát.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.24. 14:57


Ha lenne/lesz 20 milkánk csatárra, akkor szerintetek ki az azonnali megoldás a bajainkra (már amennyire bajaink vannak)?

Lób@szó csatárnak Destro elmegy. Nem is ügyetlen a fajtájához képest. Persze Benzema jobb lenne, de maradjuk a realitásoknál. Statikus éket szerintem nem fogunk keresni. Gyors szélsőnek vettük elvileg Iturbét. Nem áll jól a projekt, de ennyi pénzért biztos nem húzzuk le fél év után a klotyón. Aztán van a Garcia liebling elefántunk és a szent tehenünk. Hacsak Destrot és Ljajicsot nem tudjuk eladni, akkor én kizártnak tartom, hogy csatár érkezzen télen. És visszatérve a nyitókérdésre, nagyon nem is látok megfizethető opciót. Egy Jackson Martinezt vagy egy Cavanit persze el tudnék viselni, de ők nagyon magasan a lehetőségeink felett vannak árazva. Ráadásul a BLben sem használhatnánk őket.
Bedobtok pár nevet?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.11.24. 14:08


F72Quadraro írta:
csebi77 írta:Sziasztok!
Először is bocsánat a trágár szavakért, de nagyon ideges voltam, amikor Cole, aztán meg de sanctis annyira alkalmatlan volt. Nagy szerencsével és gyenge játékkal nyertünk. Voltak szép pillanataink, mint pl. a második gól, de.... Szidjuk destrót, colet, de sanctist,stb... Jogosan! De van jobb??? Nincs...
Nem is nagyon lesz. És valódi eredmények se lesznek. Illetve addig, amíg a két Milánói gárda ennyire gyenge, addig lehetünk másodikak... Semmi több. Sajnos!
Mindig írjuk, hogy csak egy fullos csatár kéne. Ja. De ő egyedül nem jön! Megkérezné, ki jön még,?ok megyek, de ki jön még??? Egyedül nem fogok nyerni...
Szóval, amíg nincs valóban pénz, csak apró, addig marad nekünk ez. Sajnos!
Forza róma!


Igen, gyenge volt a játék, szerencsével nyertünk... De egy nehéz pályán, idegenben. Engem jobban zavart mondjuk a hazai Cesena elleni találkozón ugyanez a játék.

De ennyire ne sajnáljuk le a csapatot. Emlékeztek, amikor a 2000/01-es bajnoki cím évében néhány fordulóval a vége előtt hazai pályán a Roma 2-2-es döntetlent játszott
az Atalanta ellen és szegény Antonioli kapott egy jókora potyagólt? A forduló után a roma 4 ponttal állt még a táblázat élén, a potyagól után a stadion egy része (sajnos a Curva Sud egy része is)
igen csúnyán kikezdte a kapust. Pfújolás, kórusok a kapus ellen...
Majd Totti mutogatott dühösen a szurkolók felé, "Aooo, mit akartok? Még elsők vagyunk."... Majd a közönség hozzám közelebb álló része a közönség másik feléről mondott véleményt: "Pubblico, pubblico, pubblico di merda, voi siete un pubblico di merda..."

Most ugyan nem vagyunk elsők, csak másodikok, de 6 ponttal megelőzve a harmadikat, állunk még a BL-ben is.
Játékoskeret sem rossz (persze én nehezen bocsátok meg néhány szarembernek, akik tudatosan edzőt buktattak, mert nem szerették a napi két edzést), elképesztő sérüléshullám tizedeli a keretet (ezért én erőteljesen keresném a felelőst, mert bizonyára nem véletlenről van szó).

Ha BL-ben a csapat továbblép (legyen az akármilyen gyalázatos játékkal), akkor én boldog leszek, és tavalyhoz képest már történt előrelépés.
Ha kiesünk és a végén megint jelentős pontkülönbség lesz a Juventus és a Roma között, akkor egy helyben topogunk.
Így különös jelentősége lesz szerintem a moszkvai meccsnek, remélem minden játékos így fogja érezni.



Szerintem egyről írunk,csak Te kicsit másképp látod.Amíg nem mi vezetünk,addig.........A szigorú valóság az,hogy a Juvéval szemben bármelyik olasz csapatról legyen szó,minimum 5-6 ponntal jobbnak kell lenni,hogy egy ponttal előttük álljon,a bírók miatt.Ez tény,ezt mindenki tudja.Most pedig 3 ponntal mennek és náluk olyan csatárok vannak,akik 10 helyzetből 8-at értékesít,nálunk meg.....(Gervinho,Florenzi,Destro,stb....)Kéne még 2-3 Totti,aki beadja saját magának,mert Ő be is tudja fejezni.Amúgy nem csodálom néha,hogy már csípőre teszi a kezét Capitano.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.24. 12:53


A meccsről meg leírtátok a lényeget. Jött a 3 pont idegenből. Ráadásul páran pihentettek is.
Iturbe nálam nem volt a rosszak között, mert ennyit és ilyen hatékonyan védekezni szélsőtámadónkat még nem láttam. Szerintem van benne alázat, ami baromra kell, hogy tovább tudjon lépni, mert ahol most játékban tart...

A CSKA ellen a védelem szerintem Sommával kezdődik majd és Colera végződik. Most sajnos nincs jobb. Reméljük elég lesz. Ha Somma kezd, akkor viszont Flo lesz előtte, mert ő tud a legtöbbet segíteni hátul. Én az ikszszel elégedett lennék. 2 ikszel is továbbmegyünk a csoportból.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.24. 12:44


a bosnyakkal kezdjunk esetlegutana jojjpn stroci. a tobbivel egyetertek.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.24. 12:44


cejas írta:
Sommara nem irt senki rosszat? Velemenyek? A vilagot nem valtotta meg, de golt sem kaptunk rola. Nem szerepelt a neve a rossz teljesitmenyeknel sem. Akkor csak alkalmasak lehetnek a fiatalok valamire...


Rettenetesen ideges volt. Éles volt a meccs, ráadásul védekeznünk kellett, azaz volt nyomás rajta. 10 perc után kezdett el játszani, de akkor sem érezte a ritmust. Kicsit mindig mindenhonnan elkésett. Nincs értelme értékelni a teljesítményét. A lényeg, hogy átesett a tűzkeresztségen és nem kaptunk róla gólt. Lesz ő még sokkal jobb ennél.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.24. 11:38


bence írta:Vagy az egyik balhátvédből jobbhátvédet csinálhatna Rudi, feltéve ha nem lennének ilyen gyengék. :D
Mindenesetre kuriózum lenne, az megesik hogy két jobblábas szélső hátvéddel álljon fel egy csapat, de fordítva nem gyakori.

én biztos úgy állnék fel moszkvában, hogy florenzi a jobb bunkó, a bal meg a 3 tréből talán a legtűrhetőbb holebas, elől meg a ljajics, totti, gervinho 3as......a kpályát meg garcia majd megtervezi :)
nálam a legkeményebb tuti, hogy a keita, ninja, strootman 3as lenne :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.24. 11:09


csebi77 írta:Sziasztok!
Először is bocsánat a trágár szavakért, de nagyon ideges voltam, amikor Cole, aztán meg de sanctis annyira alkalmatlan volt. Nagy szerencsével és gyenge játékkal nyertünk. Voltak szép pillanataink, mint pl. a második gól, de.... Szidjuk destrót, colet, de sanctist,stb... Jogosan! De van jobb??? Nincs...
Nem is nagyon lesz. És valódi eredmények se lesznek. Illetve addig, amíg a két Milánói gárda ennyire gyenge, addig lehetünk másodikak... Semmi több. Sajnos!
Mindig írjuk, hogy csak egy fullos csatár kéne. Ja. De ő egyedül nem jön! Megkérezné, ki jön még,?ok megyek, de ki jön még??? Egyedül nem fogok nyerni...
Szóval, amíg nincs valóban pénz, csak apró, addig marad nekünk ez. Sajnos!
Forza róma!


Igen, gyenge volt a játék, szerencsével nyertünk... De egy nehéz pályán, idegenben. Engem jobban zavart mondjuk a hazai Cesena elleni találkozón ugyanez a játék.

De ennyire ne sajnáljuk le a csapatot. Emlékeztek, amikor a 2000/01-es bajnoki cím évében néhány fordulóval a vége előtt hazai pályán a Roma 2-2-es döntetlent játszott
az Atalanta ellen és szegény Antonioli kapott egy jókora potyagólt? A forduló után a roma 4 ponttal állt még a táblázat élén, a potyagól után a stadion egy része (sajnos a Curva Sud egy része is)
igen csúnyán kikezdte a kapust. Pfújolás, kórusok a kapus ellen...
Majd Totti mutogatott dühösen a szurkolók felé, "Aooo, mit akartok? Még elsők vagyunk."... Majd a közönség hozzám közelebb álló része a közönség másik feléről mondott véleményt: "Pubblico, pubblico, pubblico di merda, voi siete un pubblico di merda..."

Most ugyan nem vagyunk elsők, csak másodikok, de 6 ponttal megelőzve a harmadikat, állunk még a BL-ben is.
Játékoskeret sem rossz (persze én nehezen bocsátok meg néhány szarembernek, akik tudatosan edzőt buktattak, mert nem szerették a napi két edzést), elképesztő sérüléshullám tizedeli a keretet (ezért én erőteljesen keresném a felelőst, mert bizonyára nem véletlenről van szó).

Ha BL-ben a csapat továbblép (legyen az akármilyen gyalázatos játékkal), akkor én boldog leszek, és tavalyhoz képest már történt előrelépés.
Ha kiesünk és a végén megint jelentős pontkülönbség lesz a Juventus és a Roma között, akkor egy helyben topogunk.
Így különös jelentősége lesz szerintem a moszkvai meccsnek, remélem minden játékos így fogja érezni.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.23. 22:28


Vagy az egyik balhátvédből jobbhátvédet csinálhatna Rudi, feltéve ha nem lennének ilyen gyengék. :D
Mindenesetre kuriózum lenne, az megesik hogy két jobblábas szélső hátvéddel álljon fel egy csapat, de fordítva nem gyakori.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.23. 19:24


toro és maicon se lesz a bl meccsen, azt meg kizártnak tartom hogy somma ott szerepet kapjon, ergó nálam a legjobb megoldás az lenne, ha flo lenne a jobb bunkó
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.23. 16:09


Na én ezt is szóról szóra adom. :)
És én megbocsátok. :)
Megértelek. Itthon én is káromkodok,mint az állat.De leírni már nem írom. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.11.23. 15:44


Sziasztok!
Először is bocsánat a trágár szavakért, de nagyon ideges voltam, amikor Cole, aztán meg de sanctis annyira alkalmatlan volt. Nagy szerencsével és gyenge játékkal nyertünk. Voltak szép pillanataink, mint pl. a második gól, de.... Szidjuk destrót, colet, de sanctist,stb... Jogosan! De van jobb??? Nincs...
Nem is nagyon lesz. És valódi eredmények se lesznek. Illetve addig, amíg a két Milánói gárda ennyire gyenge, addig lehetünk másodikak... Semmi több. Sajnos!
Mindig írjuk, hogy csak egy fullos csatár kéne. Ja. De ő egyedül nem jön! Megkérezné, ki jön még,?ok megyek, de ki jön még??? Egyedül nem fogok nyerni...
Szóval, amíg nincs valóban pénz, csak apró, addig marad nekünk ez. Sajnos!
Forza róma!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.23. 12:00


Korai lenne még Sommarol határozott véleményt mondani (már ami nem a külsejét illeti), de tény hogy már az első megmozdulása is olyan szabálytalanság volt amire simán sárgát is kaphatott volna, aztán egy másik után kapott is egyet, szóval egy komolyabb ellenfél ellen lehet nem ússzuk meg róla a kiállítást vagy a gólt. Úgy rémlik Romagnoli jóval magabiztosabban kezdett. Na de talán pár meccs után belelendül, csak egyelőre ne a Moszkva vagy a City elleni legyen az.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.23. 11:49


Valóban,szakmailag az is fontos,hogy Somma jóképű. :wink:
Kell a marketing miatt.
Maicon is őt favorizálná Toróval szemben.(Itt most semmi gusztustalanra nem gondolok,csak egy kis popós-majonézes heccre.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.11.23. 08:57


Somma-znám a véleményem :)
elnézést a szóviccért, de somma sommarum azt kell mondjam, h egy fél percig sem izgultam a győzelem miatt, és nem azért, mert akkor kaptuk a gólt... :D

Középrossz játékkal nyertünk, és tartalékosan.
Somma - bizonytalannak éreztem, de ez sok minden miatt lehet, nem mondanék rá rosszat, első meccse volt ( magas, jó felépítésű, lassúnak sem tűnt, és joképű srác ;) )
Pjanic - rajta én azt látom, h tud higgadt lenni, nem kapkodja el a dolgokat, várja a kinálkozó lehetőséget egy jó passzra. És meg is tudja csinálni, ha van kinek, ugye...
Iturbe - az akarása sztem a legnagyobb "gát" nála, de nem rest védekezni, és most sokat is jött vissza a védőjével

A gyengéket meg már kitárgyaltátok, szót sem érdemelnek többet.

lehet a BL-re koncentrálni!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov, Trigoria, Zsolti valamint 23 vendég