Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.03.19. 09:17


jujj, a végén az a nempasszolás....Dzeko onnan simán leadta volna :mrgreen: :lol:

Ne fossatok, ElSha is formába fog lendülni hamarosan...úgy júliusra...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.19. 00:46


fogkefe1 írta:Amúgy semmi formát nem láttam Pereztől, max annyit, hogy gyors és ennyi. Milliószor rosszul döntött, milliószor sután ért labdához, stb...

Pedig önmagához képest toptoptop formában van :)
Nem Róma szint a srác. De ettől még messze most futja a legjobb meccseit amióta itt van.

Az milyen, hogy mi vagyunk csak állva Európában az összes olasz csapat közül? :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.03.18. 22:54


Nekem meg az tetszett amikor azt mondta a kommentátor, hogy nem nézi ki Perezből, hogy úgy passzol, hogy gólhelyzetbe hozza a csapattársát.

Amúgy semmi formát nem láttam Pereztől, max annyit, hogy gyors és ennyi. Milliószor rosszul döntött, milliószor sután ért labdához, stb...

Persze egyetértek veled abban, hogy Pedro és El Sári formán kívül van, kicsit őket is fáj nezni, főleg azzal a tudattal, hogy régen sokkal jobbak voltak.

De Perezben semmit nem látok. Meglepne, ha a romás karrierje után még tényező lenne nagycsapatnál. Szerintem ő egy tipikus spanyol középcsapatban lenne vagy pont a Braga vagy a Shaktar játékosaként. Főleg Ukrajnában lehet jó lenne, ha csak futni tud, de nálunk nagyon egydimenziós, kár is taglalni, szerintem ti is látjátok.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.18. 22:41


Azért jó volt hallani a kommentátortól, hogy a miénk a Serie A egyik legjobb védelme. És hogy a Shakhtar milyen fasza volt a BLben. Ezt Gladbachban is sokan így gondolják :)


A meccs végtelenül sima volt. Pedig az Ibanez, Cristante, Kumbulla hármas elég meleg választás volt.
Carles Pérez jó formában van. Talán egyedül a csapatból. De elmegy a fenébe, hogy a végén nem passzolt Mayoralnak. Meglett volna a mesterhármas.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.03.18. 21:22


Azért durva, hogy ennyire simán vertük az ukránokokat. Fonsi ezt most megoldotta.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.03.18. 20:11


Na akkor vege is annak a dalocskanak
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.03.18. 19:44


nem izgultam szét magamat az első félidőben. a maradék 45 percben csak nem lesz már akkora fordulat.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.03.18. 19:00


Sztem talalunk egy golt es akkor vege a dalnak
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.18. 18:35


Gabesz írta:Nem tudom hányadik perc körül lesz, de 2-0 tól izgi lesz a meccs ma. :mrgreen:

85.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.03.18. 18:32


Nem tudom hányadik perc körül lesz, de 2-0 tól izgi lesz a meccs ma. :mrgreen:
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.03.15. 21:02


A problema itt mimika meg szulinap. Oket kene kiebrudalni es akkor csodas vilag koszontene rank.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.03.15. 20:34


F.Totti, szigorú matek alapján talán igazad van, bár én a Napoli keretét egy hangyányival erősebbnek érzem, a Milant pedig egy Ibrával, de minimális a különbség, úgyhogy reális az egy szint.
A Lazio meg az Atalanata viszont hiába rendelkezik gyengébb kerettel, ott megvan az a faktor, hogy évek óta együtt van a keret, egy jó edzővel, működő taktikával, mindenki tudja mi a dolga, mindenki ismeri a másikat. Nem keretként, hanem csapatként erősek, mégiscsak a Serie A két jelenlegi legjobb edzője ül azokon a padokon.
Emiatt én egyiket sem tenném alacsonyabb kalapba, illetve emiatt mondom, hogy nem egyértelmű, hanem inkább bravúr a 3ik hely egy jó edzővel is.
De nézzük meg kiket igazolunk nyáron, ki lesz edző, meg hogyan erősítenek a többiek és térjünk erre vissza augusztus végén.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.03.15. 19:31


nálam azért meredek, hogy az atalanta kerete gyengébb a romáénál. :shock:

sztem az itt felsorolt 7 csapatból max egyet fogunk a bajnokság végén megelőzni, ez a lazio vagy a napoly lesz.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.15. 19:09


ericcartmen írta:7 csapat tör ez első 4-5 helyre. 3ikak szerintem még Allegrivel sem lennénk, de legalábbis bravúr lenne, ahhoz 4 hasonló, vagy picit jobb csapatot kellene megelőzni, egy több ponton lyukas kerettel.
Persze ez kicsit kötözködés, de a 3ik hely szerintem nincs benne a csapatban

Kíváncsi vagyok mi lesz nyáron


Az Atalanta és a Lazio kerete egyértelmű gyengébb a miénknél és én nem látom erősebbnek a Napolit és a Milant se. Ha az USAban divatos tiereket kellene csinálni, akkor nálam az idei így nézne ki:

Tier1: Inter, Juve
Tier2: senki
Tier3: Milan, Napoli, Roma
Tier4: Lazio, Atalanta
Tier5: senki
Tier6: Sassuolo, Udinese, Fio
Innentől meg tök mindegy.

De a lényeg, hogy ha jobb edzőnk lenne, mint a Milannak és a Nápolynak, akkor elérhető lenne a dobogó (minimum és szerintem). Pioli és Gattuso a jelenlegi szint, amit meg kellene ugrani. Azért ehhez nem kell egy Sergej Bubka.


Persze tudom ez rohadtul szubjektív és könnyű ilyet írogatni, mert mi van ha jön Allegri és vele is csak hatodikok leszünk? Majd azt mondom, hogy ő is szar, hisz annak is fog kinézni, közben lehet hogy tényleg a keret atomhulladék.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.03.15. 18:02


Zsolti írta:Meredeken hangzik, de szerintem mindketten velünk kezdik a következő szezont.

MIndeketten szerintem tuti nem. Ha Fonseca marad, akkor bagóért elpasszoljuk Dzekot, ebben az esetben úgyse nagyon akar majd maradni.
Ha megy Fonseca esetleg marad Dzeko, vannak más hiányposztok is, lehet inkább oda erősítünk.
Persze nem tudni milyen komoly feszültség van köztük, de ha van tüske (és kívülről úgy tűnik van) akkor nincs értelme megtartani mindkettőt.

Csebi977 írta:Ugyanezt én már leírtam kb. egy hónappal ezelőtt, csak sokkal durvábban és kritikusabban.......
Ez az igazság! Befektetési céllal vásárolták meg a klubot. Illetve ez sem teljesen igaz, hanem inkább reklámnak.

Szerintem senki nem irt ilyet most, de hasonlót sem. De amúgy is kíváncsi vagyok, hogy mitől vagy ilyen biztos ebben?
Mit kellett volna csinálnia Friedkinéknek, hogy ne ezt gondold?

F.Totti írta:Leírtad a lényeget. A klubban lévő potenciál a 4-5 helyekre elég. Akkor leszünk ennél jobbak ha:
- bénáznak az erősebbek (tartósan)
- baromi jó edzőnk lesz

7 csapat tör ez első 4-5 helyre. 3ikak szerintem még Allegrivel sem lennénk, de legalábbis bravúr lenne, ahhoz 4 hasonló, vagy picit jobb csapatot kellene megelőzni, egy több ponton lyukas kerettel.
Persze ez kicsit kötözködés, de a 3ik hely szerintem nincs benne a csapatban

Kíváncsi vagyok mi lesz nyáron
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.03.15. 15:51


Ugyanezt én már leírtam kb. egy hónappal ezelőtt, csak sokkal durvábban és kritikusabban.......
Ez az igazság! Befektetési céllal vásárolták meg a klubot. Illetve ez sem teljesen igaz, hanem inkább reklámnak.
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.03.15. 15:03


A liga szinte tuti kiesőjétől simán kikapunk 2-0-ra és nincs semmi felzúdulás semmi reakció a tulajtól se a szurkolóktól. Akkora állóvízben pancsolunk, hogy abba már elmerülünk. Sótlansàg van. Ezek azt sugallják, hogy nálunk se az edzőn nincs nyomás se a játékosokon. Az eredmény másodrangú. Fonseca mindent kimagyaráz. Ez nem élsport. A fizu meg jön így is úgy is.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.15. 12:36


Leírtad a lényeget. A klubban lévő potenciál a 4-5 helyekre elég. Akkor leszünk ennél jobbak ha:
- bénáznak az erősebbek (tartósan)
- baromi jó edzőnk lesz.

Az elsőre nincs ráhatása a tulajoknak. Akkor?
Vagy edzőcsere vagy beletörősés.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.03.15. 11:30


Biztos, hogy nem lesz meg a 4. hely. Ha meg lenne az azt jelentené, hogy Fonseca jó edző, mert bravúr eredményt ért el. Szezon elején is és ősszel is EL helyekre vártuk a csapatot. Azért, mert a Juve, Ata, és Napoli picit bukdácsolt és előttük voltunk ideig óráig nem jelentett semmit, mert ahogy F.Totti is mondta felmosták velünk a padlót, tehát csak akkor maradhatunk előttük, ha a kiscsapatokat verjük, de ugye ezt sem lehet mindig így, lásd tegnapi meccs.
Ha a Napolit verjük 1 hét múlva, akkor reális lehet az 5. hely, de ha megint kikapunk, akkor egyértelmű lesz, hogy a cél a 6. utolsó EL hely megszerzése. Lazio sem gyenge csapat ők is jönni fognak mint állat, mostmár őket kell nézni a visszapillantó tükörből.
Fonseca helyzete nehéz. Ha 5. Leszünk szerintem marad, ha 6. helyen végzünk és csütörtökön vagy a kövi fordulóban kiesünk az EL-ből, akkor szerintem leváltják. De ha 7. helyen végzünk és megnyerjük az EL-t akkor is tuti marad, szóval nehéz ezt most megítélni, de ha tippelnem kellene ő már bravúrt nem fog bemutatni, tehát innen már jobbak nem leszünk.
Ha fogadnom kellene akkor nyáron új edzőnk lesz, de szurkolok neki, hogy ne így legyen és legyen meg az 5. hely és egy EL elődöntő legalább.
Persze ezek feltételezések, de ha a tulajok maszk nélküli arcát nézem azt látom, hogy nem túl boldogok, inkább gondterheltek, főleg a papa
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.03.15. 08:34


Dzeko már annyiszor elment, hogy szinte biztos, hogy a szeptembert is nálunk kezdi. Vagy az augusztust.
És ha nem lesz meg a 4. hely, akkor sincs garancia arra, hogy Fonsecát elküldik Friedkinék.
Meredeken hangzik, de szerintem mindketten velünk kezdik a következő szezont.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.03.14. 22:25


A 6. Helyen vagyunk. Az előttünk lévő 5 csapat rommá álázott legalább egyszer. Legyünk boldogok, mert Fonseca maxolja a lehetőségeinket? Bakker 3 hónapja látni lehetett hogy ide tartunk. Kit érdekel most Dzeko? Fonseca kicsinálta őt is. Ha kijelenthetjük, hogy szar, az változtat bármin? Nem tök mindegy? A bosnyák kib@szott részletkérdés. Ő jövőre úgysincs itt. Remélem nem egyedül távozik. Akkor sem, ha mindez papírforma, sőt igazából még jó is.

Alig fél évvel Flo kicsinálása után annak örültünk, hogy volt pár forduló, amikor dobogón voltunk. Fél évvel Dzeko után azért ünnepeljük majd, mert bentmaradó helyen vagyunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.03.14. 22:13


Es az szamit valamit? Az se szamitott,mikor golkiraly volt...
Mindazonaltal a golok szerzeseert nem egyszemelyben a csatar a felelos.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.03.14. 19:04


Jaja. Pontosan annyira volt benne a kapott gólokban, mint ahány gyönyörű találatot szerzett.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.03.14. 17:19


Ez meg a masik. Dzeko mit keres meg itt? Mind a 2 gol neki koszonheto....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.03.14. 17:03


Fonseca csak nálunk csinálja a háromvédős rendszert. Világéletében négy védővel játszott.
Pedig most már tényleg jöhetne egy fasza kis 4-3-3 vagy 4-2-3-1.
A portugál és Dzeko nélkül, természetesen.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 211 vendég