Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2014.12.02. 12:01


giobarath írta:OFF

Számomra ez a meccs örökké emlékezetes marad, életem egyik legboldogabb napját töltöttem a fiammal Rómában vasárnap (aki bizonyos szempontból már nagyobb -de mindenképpen lelkesebb- Roma szurkoló, mint én, úgy, hogy nemhogy erőltetném, de már inkább vissza kell fognom).


ON


amúgy hogy láttad, teltház volt? stream alapján ezt nehéz megítélni, de jó sokan voltak az biztos :)
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.12.02. 11:10


Hunszi írta:az ilyen meccsek után azért még jobban fáj az, hogy nem voltunk képesek egy bajnokságban az utolsó hetekben szívó CSKA-t megverni :( tűkőn ülve várom már a city meccset, remélem akkor este is ilyenek leszünk, mint ma


Nekem az sokkal jobban fáj az ilyen meccsek után,hogy végre egyszer nem fújnak a Juventusnak,végre egyszer kiállítják Lichsteinert(egy sárga neki minden meccsen kijárna,csak a reklamálásaiért....) és akkor meg 3!!!!!!!!! másodperc van vissza és győztes gólt rúgnak,ami nem volt benne a meccsbe.Nekem ez fáj!Mindig szerencséjük van.MINDIG!!!!
Ha meg nem lesz,akkor jön a bíró....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: giobarath Dátum: 2014.12.02. 10:44


OFF

Számomra ez a meccs örökké emlékezetes marad, életem egyik legboldogabb napját töltöttem a fiammal Rómában vasárnap (aki bizonyos szempontból már nagyobb -de mindenképpen lelkesebb- Roma szurkoló, mint én, úgy, hogy nemhogy erőltetném, de már inkább vissza kell fognom).


ON
giobarath
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.01.04. 14:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2014.12.01. 21:26


Simán ez volt Holebasnál, de sokszor így szerez valaki előnyt, hogy éppen megmenti egy párharc során a labdát és lendületet nyer vele.
Az biztos, hogy fuckin nagy gólt lőtt, de mikor idekerült megnéztem róla 1-2 videót és görögben is voltak nagy löketei.
Kezdőnek azért kevés hozzánk, de előbb hozni kéne valakit elé ő meg cserének jó.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.01. 15:10


Mind a 4 Inter védő atélte ezt tegnap.....
Csatolmányok
10383084_10204729997484219_3151435023574461433_n.jpg
10383084_10204729997484219_3151435023574461433_n.jpg (10.68 KiB) Megtekintve 2734 alkalommal.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.01. 15:04


GrazieRoma imadom a meccs utani értékeléseid, Ljajicon én is ugyanezt látom amit az írásban fejtegettél. :wink:

A tesódnak viszont mondd meg hogy csukja be a mesekönyvet,és ne is álmodozzon egyetlen Roma játékosról sem :D :D
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.01. 14:47


Holebas eredményességében még akár az is tényező lehet,hogyha Maicon pályán van eléggé 1 oldalasak vagyunk,ezáltal inkább az ellenfél a jobb oldalunkat figyeli.
Rettentően nem vették komolyan Holebast mikro elindult,erre egyszeruen nem számítottak! Jó lenne ebben a szituacioban valami tudatosságot felfedezni,nem pedig arra gondolni hogy Holebasnak tegnap csak leesett a Jackpot :D
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.01. 13:07


F72Quadraro írta:
F.Totti írta:alapból fosok minden rangadó előtt


Sajnos jelenleg ez már csak névben rangadó a csapatok múltja, "rangja" miatt.
2. és 3. között már 8 pont a különbség és ebben a gyengécske bajnokságban a gyengécske Inter a 11. csupán.


Pontosan a rangja miatt volt rangadó. Lehet jó a Doria, Genoa vagy korábban az Udinese, nekem a rangadó a tabellától függetlenül a Lazio, Juve, Milan, Napoli és Inter elleni meccs.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.12.01. 12:50


F72Quadraro írta:
F.Totti írta:alapból fosok minden rangadó előtt

Sajnos jelenleg ez már csak névben rangadó a csapatok múltja, "rangja" miatt.
2. és 3. között már 8 pont a különbség és ebben a gyengécske bajnokságban a gyengécske Inter a 11. csupán.

Azt se feledjük hogy az Inter csütörtök este még éles meccset játszott, úgy hogy a második félidőt emberhátrányban nyomták végig.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.01. 12:50


GrazieRoma írta:Pjanic Totti sem véletlenül mondta róla, hogy az utódja, látott már testközelből 200-300 focistát, senkire nem mondott ilyesmit - talán Cassano-ra - neki azért csak higgyük el. :D


Legújabban már Jovetic volt.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.01. 12:35


GR annyit hozzatennek, hogy az lso gol osszjatekanal ljajic adta a golpasszt, nsm a bosnyak.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.01. 12:34


F.Totti írta:alapból fosok minden rangadó előtt


Sajnos jelenleg ez már csak névben rangadó a csapatok múltja, "rangja" miatt.
2. és 3. között már 8 pont a különbség és ebben a gyengécske bajnokságban a gyengécske Inter a 11. csupán.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.01. 12:24


Na jó. Meggyőztetek :) Hajlok rá, hogy csak azért volt végig gyomorgörcsöm, mert alapból fosok minden rangadó előtt és mindig látom, hogy miért fogunk bukni. Most ez volt Maiconnal. Szerencsére nem jött most sem be a tutibiztos megérzésem.

Apropó Maicon. Mielőtt elsétált a vendég táborhoz, remélem megtapsolta a mi kanyarunkat is. szimpatikus, hogy kiköszönt az exeinek, de a sorrend, az sorrend.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.01. 11:54


F72Quadraro írta:Rómában igaz, hogy nincs középút... Edzőnél sincs. Elég egy magabiztos(nak tűnő) győzelem, máris újra mindenki zseni lesz (Nainggolan tényleg az).
Garcia kicsit sokat beszél bajnoki címről, most meg egyenesen 3 jobb csapat van csak a világon a Románál, a Bayern, a Chelsea és a Real Madrid...
Barcelona, PSG, Arsenal, MU már nem tényezők.

Bizonyára van ebben pszichológia is, de beszéljen a csapat inkább a pályán, aztán ha a világ negyedik legjobb csapata a Roma,
akkor lesz bajnoki cím is, BL négy közé kerülés is... Év végén mondjuk, hogy mi voltunk a legjobbak, ne november végén...


Na elolvastam az interjút, címben megtévesztő volt, interjúban arról beszél, hogy Európában ez a három csapat szerepel jobban a Románál... Így azért jobb, bár ezzel az erővel a Videotont is említhette volna.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.12.01. 11:05


Rómában igaz, hogy nincs középút... Edzőnél sincs. Elég egy magabiztos(nak tűnő) győzelem, máris újra mindenki zseni lesz (Nainggolan tényleg az).
Garcia kicsit sokat beszél bajnoki címről, most meg egyenesen 3 jobb csapat van csak a világon a Románál, a Bayern, a Chelsea és a Real Madrid...
Barcelona, PSG, Arsenal, MU már nem tényezők.

Bizonyára van ebben pszichológia is, de beszéljen a csapat inkább a pályán, aztán ha a világ negyedik legjobb csapata a Roma,
akkor lesz bajnoki cím is, BL négy közé kerülés is... Év végén mondjuk, hogy mi voltunk a legjobbak, ne november végén...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.01. 10:33


Akkor most már kb teljesen egyértelmű, hogy télen Destro mehet a levesbe. Ádám sokkal jobban összekapta magát, teljesen alapembere a bajnokiknak. Egyedül azt sajnálom, hogy nem fogunk túl sokat kapni Matyiért a teljes mellőzöttsége miatt, de talán a Sabinak beígért 15 m-t kiegészítve az érte kapott zsozsóból már elég hasznosan el lehetne költeni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.01. 10:18


Én úgy vagyok vele, hogy inkább nézem ezt a játékot, mint a moszkvait. Ott gyakorlatilag nem volt támadójátékunk az első félidőben, nagyon kellett az a szabad.
Maicon tényleg túl sokat maradt fent és rengeteget kellett miatta a többieknek dolgoznia, de én azt látom, hogy még mindig ő a legjobb képességű szélső védőnk. Írta is valaki már az eső félidő közepén, hogy fáj a lába, lehet ez is picit benne volt, de sosem iparkodott vissza azért.
Ninjanál sosem érzi az ember, hogy nem vitte ki az aznapi maximumot a pályára. Olyan szerelései vannak, hogy csak bámulok és nagyon sokt dolgozik. Sajnos a hosszabb passzok már nem az erősségei, de szerintem egy bitang jó kp.
Pjanicnál még mindig nem értem miért nem mer lőni.
Ljajicnak pedig nem mondanám, hogy ez egy kifejezetten gyenge meccse volt, szerintem sokkal hasznosabban játszott most, mint pl Gervinho. Tényleg nagyon bízom abban, hogy végre átszakadt nála valami gát és elkezd folyamatos teljesítményt nyújtani.
Amikor Totti elfáradt és rendre lemaradt a támadásoktól azt beszélgettem apukámmal, hogy nem baj, még mindig inkább ő maradjon a pályán, mint destro jöjjön, mert ő tud passzolni és váratlant húzni, még fáradtan is. Iturbe jó csere volt a helyére, de még mindig túlságosan akar.

A védekezéshez annyit tennék hozzá, hogy engem ami zavar, hogy az első gól előtt nálunk volt a labda, Ljajic jött vissza segíteni a többieknek. Nem mozgott senki semerre, labdavesztés és manolas már nem tudta bedobásra menteni, gól. A másodiknál a saját szabadunkat adta úgy maicon az ellennek, hogy ninjának akarta, aki 2 interjátékos mögött volt. Én úgy érzem, hogy ezek koncentrációs problémák. Bosszantóak, de én nem azon izgultam, hogy gólt lő az inter, hanem azon, hogy mi tudunk-e (mert moszkvában pl ezzel olt nagyobb gond)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.01. 09:39


F.Totti írta:Tényleg nem akarok mindig én lenni az "igaz, de..." hozzászóló, de...

Szóval tényleg nagyszerű meccs volt, de az én idegeimnek kicsit sok vasárnap estére. volt egy rakás helyzetünk, mert az Inter játékosok még nem érzik Mancini mit szeretne. Ezek közül be is vertünk 4et. Respekt! De könyörgöm, mi volt ez a védekezés? DDR pályára lépéséig minden Inter támadásnál vizet facsartam a sörös üvegből. Úgy markoltam rá, mint MAicon Holebasra. Értem, hogy Maicon kényszermegoldás volt, de azt kétlem, hogy Garcia azzal küldte pályára, hogy futni csak előrefelé kell. Hátul elég ha sétálgat. Mivel Keita folyamatosan kint játszott az oldalán, így szegény Nainggolan egyedül küzdött középen 2-3 Inter játékossal (Pjanic maximum arra járt, de védekezni nem tudott). Csoda amit művelt Radja. Nálam messze a mezőny legjobbja Pjanic két gólja ellenére is. Mit is ajánl van Gaal Strootmanért???
Gervinho meg végre betalált, de 7szer állították meg lesen (egyszer talán tévesen). Ez is döbbenet. Ljajic sokkal hátrébb játszott (szintén Maicon miatt), mint szokott. Neki sem volt túl jó meccse.

A mérleg másik serpenyője viszont tele. Radja, Manolas, Astori, de Sanctis, Pjanic nagyon jó volt. Holebas meg magához képest volt az. De igen, ahogy írtátok, ehhez kellett az Inter is.

Kövezzetek meg, de szerintem a moszkvai játékunk hosszabb távon eredményesebb lehet, mint a tegnapi. Az olyan meccsekből 10ből egyszer fogunk pontot veszíteni, az ilyeneket meg jó ha minden második alkalommal meg tudjuk nyerni.



Huh,milyen furcsa hogy menynire másként vagyunk képesek látni 1-1 mérkőzést,az én szemembe a tegnapi meccs 1 nagyon sima sétagalopp volt a két bekapott gól ellenére (1 rögzített helyzet,és 1 megpattanó labda(ezen kívül még De Sanctisnak volt 1 oriási braruvja)).
Nem telt el az egész mérközésen olyan 5 perc el ,hogy azt lehetett volna mondani,hogy az Inter dominál,.probálkozik,vagy legalabbis lenne valami elképzelése a saját játékával kapcsolatban.Szerintem ezt a srácaink időben észlelték,és erődemonstrációt tartottak.Nyomtunk,támadtunk,probálkoztunk,a támadóink végre üresbe mozogtak,sokkal agilisabban játszottak mint szoktak,ez nekem pl nagyon tetszett. RADJA EGY ISTEN! Hihetetlen a pali, ennyire komplex játékot nem sokan tudnak felmutatni europában,iszonyatos mennyiségű szereles/labdaszerzés/üresbefutás/kapura lövések, pontos passzok tömkelege....a megtett kilóméterekről ne is beszéljünk...
A Maicon effekthez szerintem hozzá kell szoktatnunk magunkat,ez az ő játéka,az Interben is detto ugyanezt játszotta,nagyon hasznos elöl,viszont azt nem engedhetjuk meg magunknak,hogy 1 szélsővédő játéka miatt (Maicon) egy támado játékosunk (Ljajic) visszavontabban játsszon... a vér magfagyott az ereimben mikor a saját 16-osunkon belül ljajic rácsúszott dodóra...
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.12.01. 09:28


A videóból kiderül,hogy Manolas és Gervinho ujjazta seggbe a görögöt.... Lehet náluk még a mai napig nem tabu a homoszexualitás? :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=EZJcrPt ... e=youtu.be
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.01. 09:26


mcsabi írta:
Corso22 írta:Kicsit off :nagy boldogságomban, kiabálás és ugrálás közben nem is néztem az ismétléseket igazán, most látom: Mi volt az az idióta gól utáni nyúlkálás????

Én azon annyira röhögtem, hogy azt se tudtam megfigyelni, hogy fehér kéz volt-e vagy fekete. Ez utóbbinál ugye egyértelmű, hogy ki lehetett az, elvégre a popómágus újra a pályán volt.

Bizony bizony, májkrém kezdhette:
http://youtu.be/H8IrUAZOImw?t=10s


Szerintem egyértelmű. mivel az első gólja volt, így nem csak a pályán vesztette el a szüzességét, hanem análisan is :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.01. 09:25


Tényleg nem akarok mindig én lenni az "igaz, de..." hozzászóló, de...

Szóval tényleg nagyszerű meccs volt, de az én idegeimnek kicsit sok vasárnap estére. volt egy rakás helyzetünk, mert az Inter játékosok még nem érzik Mancini mit szeretne. Ezek közül be is vertünk 4et. Respekt! De könyörgöm, mi volt ez a védekezés? DDR pályára lépéséig minden Inter támadásnál vizet facsartam a sörös üvegből. Úgy markoltam rá, mint MAicon Holebasra. Értem, hogy Maicon kényszermegoldás volt, de azt kétlem, hogy Garcia azzal küldte pályára, hogy futni csak előrefelé kell. Hátul elég ha sétálgat. Mivel Keita folyamatosan kint játszott az oldalán, így szegény Nainggolan egyedül küzdött középen 2-3 Inter játékossal (Pjanic maximum arra járt, de védekezni nem tudott). Csoda amit művelt Radja. Nálam messze a mezőny legjobbja Pjanic két gólja ellenére is. Mit is ajánl van Gaal Strootmanért???
Gervinho meg végre betalált, de 7szer állították meg lesen (egyszer talán tévesen). Ez is döbbenet. Ljajic sokkal hátrébb játszott (szintén Maicon miatt), mint szokott. Neki sem volt túl jó meccse.

A mérleg másik serpenyője viszont tele. Radja, Manolas, Astori, de Sanctis, Pjanic nagyon jó volt. Holebas meg magához képest volt az. De igen, ahogy írtátok, ehhez kellett az Inter is.

Kövezzetek meg, de szerintem a moszkvai játékunk hosszabb távon eredményesebb lehet, mint a tegnapi. Az olyan meccsekből 10ből egyszer fogunk pontot veszíteni, az ilyeneket meg jó ha minden második alkalommal meg tudjuk nyerni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2014.12.01. 09:28-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.01. 08:36


Corso22 írta:Kicsit off :nagy boldogságomban, kiabálás és ugrálás közben nem is néztem az ismétléseket igazán, most látom: Mi volt az az idióta gól utáni nyúlkálás????

Én azon annyira röhögtem, hogy azt se tudtam megfigyelni, hogy fehér kéz volt-e vagy fekete. Ez utóbbinál ugye egyértelmű, hogy ki lehetett az, elvégre a popómágus újra a pályán volt.

Bizony bizony, májkrém kezdhette:
http://youtu.be/H8IrUAZOImw?t=10s
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.12.01. 07:55


Nagy győzelem volt a tegnapi több szempontból is:
1. Mentálisan ki kellett kászálódni a gödörből, amit a moszkvai meccs jelentett.
2. Harapott az Inter. Nem volt sok kapuralövésük, de támadgattak rendesen. Főleg kontrákból. De Sanctic óriási védéséről se feledkezzetek meg. Simán lehetett volna 1-2...

Nem tudom, hogy a kedd esti kikapcsolódás gyakorolt-e pozitív hatást a srácokra vagy volt-e hatása annak, hogy csütörtökön még Kievben gurigázott az Inter. Mindenesetre szívmelengető győzelem volt.
Ne hasonlítsuk azért az Intert a Moszkvához. A Moszkva negyedennyit nem támadott, de sokkal stabilabban védekezett. Ráadásul a szélső hátvédeink szinte a felezővonalat nem lépték át Moszkvában. Ott egy zárt védekezéssel szemben álltunk fel a szélső védőintől nulla támadójátékot látva. És én pont a szélső bekkek támadó felfogásának tudom be, hogy veszélyesebbek voltak a támadásaink. Vajon láthatunk-e ilyet másfél hét múlva?

Holebast leírtam, de a gólja után sem tennék másként. Cserének jó, de sajnos összjátékban használhatatlan. Az hogy egyszer elindul a labdával és bevágja - éljen! Ha rendszeresen csinálna ilyeneket, akkor oké. A túloldalon Maicon Gervinhoval, Tottival, Ljajiccsal passzolgatva építgette a támadásokat. Holebas csak felfutott, de sokszor le sem passzolták neki, semmi összjáték, semmi elképzelés - csak úgy becsületből felment. Lehet! Lehet, hogy neki védekezőbb volt a feladata, de sajnos még egyszer sem láttam tőle értelmes támadójátékba való bekapcsolódást. De mint mondtam, nincs gond, ha rendszeresen kicselezi az ellenfél összes játékosát és bevágja... :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.01. 00:11


Azt én se értettem, az elég durva volt. Remélem valami belső poén amit mi nem érthetünk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.11.30. 23:54


Kicsit off :nagy boldogságomban, kiabálás és ugrálás közben nem is néztem az ismétléseket igazán, most látom: Mi volt az az idióta gól utáni nyúlkálás????
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég