Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.01. 15:31


De az megvan nektek, hogy amikor a rekordot emlegetik majd 40-50-100 év múlva, akkor ahhoz a történethez mindig kapcsolódni fog egy név? Tehát elmondható, hogy Boriello allias Ásó Boris végleg beírta magát a Róma történelmébe a győztes góljával. Durva mi? Én is csak most gondoltam bele....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.11.01. 14:51


Lami90 írta:Chievo borzasztó játékölő taktikát nyomott. Gusztustalan, hogy mennyire unszimpatikus csapattá vált... Talán érdemes lenne nekil Zemant alkalmazni. Ő pont ilyen csapat élére kelllene, ahol nem az eredmény a legfontosabb, de legalább offenzív, támadó csapat lenne, és hátha becsúszna nekik egy-egy győzelem.


Nézd egy kicsit reálisan...egy olyan csapat ellen kellett játszaniuk idegenben, aki eddig veretlen és csak 1 gólt kapott...te mit tettél volna? Egy lehetőségük volt és pedig az, hogy evvel a taktikával kiüljék a 0-0at. A vicc, hogy szinte sikerült, ezért elismerés nekik.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.11.01. 14:05


Én kb 10 percenként jövök fel ide és nagyon várok egy hírt...Aki tud bármit róla az kérem azonnal tegye itt közzé!!! A hír amit annyira várok, h Klingont nevezik e, a Toro ellen!!! Ha valaki hírt kap róla, akkor legyen kedves tegye közzé...Köszönöm előre is!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.01. 13:57


azért Garcia első évében, az első 10 meccsén beírta magát nem csak a Roma, hanem a teljes olasz foci történelmébe! Nem gyenge :)
Már csak az a kérdés, hogy amikor évek, évtizedek múlva szóba jön ez a rekord egy aktuális jó kezdésű csapattal kapcsolatban, hogyan fognak rólunk beszélni? Az a csapat amelyik végül megnyerte a S...t, vagy az amelyik innen is el tudta bukni...?


és nagyon finoman, de valóban emeli a célokat Garcia:
Fontos volt, hogy a tizedik meccset is megnyerjük, miután a Juventus és a Napoli is győzni tudott, míg az Internek és a Fiorentinának ez nem jött össze.


a Lotitos zenén nagyot röhögtem :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.11.01. 11:06


Tökéletes összefoglaló a meccsről, nem is lehetne jobban leírni mi történt:
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... -n-2291839
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.11.01. 09:28


Nem hiszem el, álom, kamu, mátrix.... 4 éve várjuk ezt. Nem érdekel a scudetto nem érdekel semmi, csak az, hogy lássam focizni ezt a csapatot. Az amcsik most ezzel hatalmasat kaszálhatnak, minden újságban ASRoma minden sportcsatornán, még az összes magyar sportoldsl is ezzel foglalkozik, még a csapból is ez folyik. Az összes igazolás bejött. De Sanctis > Stekelenburg, Strootman > Taci Maicon > Piris, Gervinho > Osvaldo, Benatia >= Marcos. Ljajicról még nem írok semmit de látszik h nem ügyetlen. Lamela meg kb semmit sem csinál a PL-ben. Zsír minden. Kár h következő meccsen megszakad a sorozat :-\ :'( :-[ :-(
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.11.01. 09:13


Ezért lehet abban bízni, hogy egy nyitottabb Torino ellen el lehet futni a széleken, és jobban lehet befele cselezni is. (Azt hiányoltam még tegnap, hogy nem voltak egyéni betörések a 16-on belülre, hátha összejön egy 11-es)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: GR_1927 Dátum: 2013.11.01. 08:53


Brutálisan össze volt rakva ez a Chievo védelem (hozták azt a játékot, amit ilyen esetben kell, rúgtak, haraptak néha "gusztustalan" módon, de nekik ez vezetett volna célra).
Hibátlanul működött az utolsó helyen álló csapat védekezése, Európa bármely élcsapata megszenvedett volna ellenük tegnap, nagyon szervezettek voltak.

De Borisnak sikerült feltörni! :) Bravó!
GR_1927
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.10.31. 18:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.11.01. 08:52


Lotito feltárta a Roma sikwereinek titkát. Azt állítja, hogy a Roma azért nyer folyton, mert Pallotta 5 varászlót alkalmaz. Erről a Napoli elnökét is értesítette, közölve, hogy Maradona meghívása is a praktikájuk része volt.

Erról már gyorsan dal is készült
http://www.marione.net/not.php?Not=12492&Titolo=Notizie%20On%20Air:%20Lotito%20e%20i%20cinque%20maghi%20-%20download%20e%20video

A mágusok tegnap meg is jelentek a meccsen
Kép

Rudi meg a meccs utáni sajtájon a bizonyítékok ellenére is mellébeszéléssel próbálta elkenni a dolgot, azt állítva, hogy nem 5 hanem 27 mágusa van, mivel hogy az egész csapat mágikus :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2013.11.01. 08:54-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2013.11.01. 01:19


Srácok örök közhely jobb csapat ellen sokkal jobb játszani...ennyi...
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2013.11.01. 00:14


https://www.facebook.com/photo.php?v=65 ... =2&theater

Jó nézni, mint minden hasonló videót mostanában.
A kedvencem az utolsó pár másodperc, amikor mutatják, hogy miután minden játékos boldogan, integetve vonul be az öltözőbe, Benatia még mindig folyadékot pótol, annyira kivan...

Amúgy nem tudom ti hogy láttátok, de ahogy Benatia a lesnél elkaszálta a Chievo támadót, hát ott pont azt a mostanában megszokott elszántságot láttam, hogy bármi áron távol tartjuk a labdát a hálótól - úgy látszik, hogy még akkor is, ha aztán ebből tizi lesz... a les miatt valamelyest pozitívként maradt meg bennem, de azért ez már a végletekig feszített kategória.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.11.01. 00:07


azért az elmúlt 3 meccset -köztük a napoli ellenit is- totti nélkül nyertük
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.11.01. 00:05


szerintem nincs csapata
és igen, még fizetünk neki

Ha szembe jött vele valaki 5/5 belerúgta
ja tényleg, ebben sem volt erős Dodo :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Lami90 Dátum: 2013.10.31. 23:57


Szánalmas ahogy a SportKlubon mindenki azért szurkol, hogy veszítsen a Roma. Léderer szinte önkívületi állapotban ordította, hogy 11es Benatia szabálytalanságánál a kapunál, amikor már rég les volt...


Castan nagy veszteség lesz Torinoban. Kíváncsi vagyok, hogy Rudi kit tesz be Benatia mellé.

A meccs: Dodó nagyon gyenge volt. Ha szembe jött vele valaki 5/5 belerúgta, egy csele sem jött be, többször eladta a labdát, a végére nagyon elfáradt.
Benatia mesteri volt, hihetetlen, hogy mennyire jó játékos. Mellette Castan is feljjavult.
Kapus renden volt, bár amikor kijött róla a labda, azt hittem infarktust kapok. Nem lett belőle komoly baj szerencsére.
Ljajic játéka renden volt nagyon. Talán az egyik legjobb volt ma.
A középpálya renden volt, ma annyira nem tudták megmutatni a technikai fölényüket, nem volt se területek, beindulni se tudott senki.
Ásónak nagyon kellett ez a gól.
Jó látni, hogy mindenki mennyire örül a gólnak :)

Chievo borzasztó játékölő taktikát nyomott. Gusztustalan, hogy mennyire unszimpatikus csapattá vált... Talán érdemes lenne nekil Zemant alkalmazni. Ő pont ilyen csapat élére kelllene, ahol nem az eredmény a legfontosabb, de legalább offenzív, támadó csapat lenne, és hátha becsúszna nekik egy-egy győzelem.

Gratulálok a csapatnak és az egész stábnak a történelmi sikerért!!!

Off: valaki tudja, hogy mi van most Zemannal? Ha jól gondolom, akkor mi még fizettünk neki. Felkereste már azóta valamelyik csapat? Pletykálnak vele kapcsolatban valamit?
Lami90
 
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012.12.02. 15:26
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.10.31. 23:57


nagyon nagyon vezetnünk kéne a bajnokságot már normál esetben...

amúgy mostanában muszájból is akartam, hogy rekordot döntsünk
mivel ez megvan, nem fogok a kardomba dőlni egy torinoi 0-0 miatt

Dodo amúgy jól tolja szerintem, egészen addig a pillanatig, amikor cselezni akar - mert azt nem tud
de komolyan, nem nagyon hibázik, technikája megvan, fut is rendesen - csak cseleznie nem kéne. Tiszta Balza2 :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.10.31. 23:54


francefootball, lequipe, cds, gds-nél is roma van a címlapon :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.10.31. 23:47


Az olasz bajnokság tizedik fordulójában az olasz AS Roma

bár az as roma elég beszédes, de az olasz bajnokságban még jó, hogy olasz csapat játszik...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2013.10.31. 23:46


Szerintem az a baj, hogy a szezon első jópár meccsén hozzászoktunk a fölényes, többgólos győzelmekhez és ehhez viszonyítunk. Mert amúgy ezt a meccset eléggé domináltuk és viszonylag magabiztosan behúztuk, továbbra is gyenge támadósorral és továbbra is kapott gól nélkül (most még kapufáig sem jutott el az ellen),
"A Roma nem szerencsés".

Szóval én továbbra is maximálisan bízok a csapatban és győzelmet várok vasárnap.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.10.31. 23:44


Jó cím az Indexen:

http://sportgeza.hu/futball/2013/10/31/ ... rekordjat/

Nekem Dodo volt ma komoly csalódás a rengeteg eladott labdájával. Florenzi és Balza beállásának örültem, szerintem hozzátettek a játékhoz, Bradley valahogy nem érezte az ütemeket. Castan sárgáját sajnáltam nagyon, elkerülhető lett volna.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.10.31. 23:37


hízott de már visszafogyott Destro
Dodo amúgy kb úgy próbál cselezni, ahogy én: belevezetem az emberbe :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.10.31. 23:17


hát én destrotól se várok sokat :) persze várom hogy visszatérjen, és megörökölje boris játékperceit, de ő is kiköpött center, egy hajszállal ügyesebb mint boris, de qrva sokat volt sérült, szal sztem hízott, izom v zsír egyre megy :) szal nem lesz jó szélen, bár az igazat megvallva, én jobban szeretem ezt a romát igazi center nélkül Tottival. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.10.31. 23:06


Nekem ma boris játéka tetszett. Nagyon sokat gürizett, rengetegszer lépett vissza, feltűnt a széleken is, a gólja előtt is hasznos tagja volt a csapatnak. Amit viszont nagyon várok az a Garcia alatt futó Destro lesz. Ha képes kihozni belőle az állatot, azzal hatalmasat nyernénk. Csak gyógyulna már meg...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2013.10.31. 23:04


Rómában ezekben a pillanatokban mi lehet a vendéglátó helyeken?
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.10.31. 23:02


Rudi különben rövid pórázon tartja a fiúkat. már a meccs előtt rendelkezett, megelőzendő, hogy a fiúk a nagy ünneplésben esetleg kirúgjanak a hámból, hogy a meccs után az olimpico rednezvénytermében lesz közös vacsora.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2013.10.31. 23:00


Várhatóan a Napoli és a Juve is hozza majd a meccseit megint, nekünk lesz nehéz dolgunk csak, de nem lehetetlen behúzni egy újabb sikert.
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 191 vendég