Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.21. 15:50


akinek nem inge ne vegye magár, Virga :wink:
És jah, Ferenctől persze hogy nonszensz azt várni

én hiszek a Scudettoban amúgy. Mármint adok neki egy 25-30% esélyt még mindig.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.21. 15:25


Mexes témáról még annyit, hogy szerintem is egy áruló és egy szóval nem mondtam azt, hogy én máshogy gondolnám.
Én azt mondtam, hogy Tottitól nonszensz ilyeneket "elvárni".
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.12.21. 15:15


Olvasom a hsz-ket és azt érzem, hogy itt mindenki csúcsvezető a munkahelyén, minden nap 110%-t tesz le az asztalra, színjeles tanuló, amellett a hobbisportágában a legjobb teljesítménnyel bír. Szval superman!!!
De ha nem, miért és milyen alapon várjuk el a Roma labdarúgóitól, h megverjenek mindenkit, és minden mérközésen mindenkit győzzenek le, fussanak szét, szivassanak szét minden szembejövőt...???
Elfáradtak? El
Meg lehet érteni? Meg
Azért 90 perc hajtás 3-4 naponta nem kis terhelés, és a fizikai korlátokat nem lehet meghágni.
De aki elégedetlen, válasszon technikai sportot, standard feltételekkel küzdő gépek ott lesznek.

Én köszönöm az idei évet is a csapatnak, jól szórakoztattak, és ott vagyunk a dobogón, folyamatosan, amit azért évek óta nem szoktunk.
Grazie Roma!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.21. 15:14


2. 4. bekezdéssel egyetértek.

Nem azt mondtam, hogy a játékosok ne higgyenek a győzelemben. Trigo te játékos vagy? :D A játékosnak persze azért kell küzdenie én nem rájuk gondoltam, hanem a szurkolókra. A scudetto egyelőre nem realitás, nem lehet őket hibáztatni. Tegnap jobbak voltunk a Mialnnal és igen egy hajsználom múlt és lehet bekellene küldeni Boriellot is már, mert ez így elég gyatra.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.12.21. 15:10


Nem igen a fáradság miatt nem tudtunk nyerni, mert pont most volt majdnem egy teljes hét szünet a meccs előtt. Mi lesz akkor februártól, amikor heti két meccset játszunk az EL+olasz kupa miatt? Pjanic, meg a kreativitás hiányzott, meg Nainggolan is a szokásosnál szürkébben tolta. Azt se felejtsük el, hogy három egyértelmű tizenegyest nem adott meg a "legjobb olasz bíró", helyette inkább kiállította Armerot. A második félidőben a kiállításig semmit sem tettünk meg a győzelemért, helyzetünk se volt. Későn kapcsoltunk rá. A helyzeteket meg be kellene lőni, mint ahogy minden normális nagy csapat teszi.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.21. 15:02


márpedig nézzetek rá a tabellára
ezt a 36 pontot nem a szél hordta össze
és nézd meg hol a harmadik
a keret alapján és az első hónapok bajnoki eredményeit és a riválisokat látva a scudetto a cél ez vitán felül kell hogy álljon. Mi mással motiválnák őket? Menjünk az ezüstért aztán meglátjuk mennyit botlik a juve?
Azzal persze tisztában kell lenni már egy két hónapja, hogy mi csak akkor fogjuk megnyerni idén (is) ha a juve is botlik, mert idén sem vagyunk űrfocit játszók űrlény kerettel.

Az hogy beleszartak a meccsbe tegnap az szerintem enyhén szólva sem igaz. Miért gondoljuk mindig a beleszarást ha nem úgy megy a meccs ahogy kéne? Szerintem a legtöbb játékosunk remeg azért, hogy végre bajnok legyen itt. Tudják milyen tétje van ezeknek a meccseknek. Mennek ők, teszik a dolgukat, csinálják amit tudnak. Ennyire futotta.
Aztán NSO-n benne van, hogy a második félidőben visszahátráltunk, hadd jöjjön a Milan, hogy kontrázhassunk. Ezt persze mi úgy láttuk, hogy feljött a Milan, és mi a fene történt az első félidei játékunkkal??? Ha tudatosan húzódtunk vissza, akkor a hőbörgéseink fele alapból mehet a kukába.
Sok összetevője van egy meccsnek. Most egyetértek azzal - és mondtam is közben - hogy ez egy nagyon gyenge középcsapat és simán verni lehetett volna őket. De sajnos egyre jobban előjön, hétről hétre durvábban láthatjuk, hogy nincs befejezőcsatárunk. Nincs egy gyilkos elöl. És most megint szvsz kizárólag ezért nem rúgtunk gólt. Elképzelhetetlen nekem, hogy egy Ibra nem b.szott volna be legalább egyet tegnap. Szegény Garcia se tud ezzel a jelenséggel mit kezdeni most. Ott vagyunk a kapu előtt, de nem megyünk vele semmire. Amit tehet, hogy inkább behátrálunk, hogy használjuk a gyorsaságot talán, ami az egyetlen előnyünk.
Borriellot én is behoztam volna, de azért az nagy kockázat lett volna valszeg, de mikor ha nem most.

Strootmant én se hoztam volna be. Kezdjen inkább, vagy jöjjön ha már eldőlt egy meccs.

Mexes áruló volt. Ezen lehet polemizálni, de akkor is az volt. Lehet, hogy a vezetőség is benne volt a történetben, hogy így alakult (bár nekem ilyen nem rémlik), de senki nem tartott pisztolyt a fejéhez, hogy aláírjon a Milanhoz (a sérült kórházi ágyán - valami ilyen rémlik, lehet rosszul), és hogy hűséget fogadjon a Romának előtte.
Persze relatív, hogy mi az áruló fogalma. Fociban mondjuk ez eléggé senkitsemérdeklő és inkább vicces dolog. De attól még ha használni kell ezt a kifejezést, akkor Mexesre ráillik.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.21. 14:01


Az, hogy te bajnok szeretnél nyerni, szíved joga. Szerintem mindannyian azt szeretnénk, hogy a Roma bajnok legyen. Mégsem várhatod el a teknőstől, hogy legyőzze a nyúlt sprintfutásban. Hiába a csiga a harmadik versenyző akinél jobbak vagyunk évek óta...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.21. 13:42


Virga írta:azért, mert te utálod mexest ki kellett volna állíttatnia, meg nem lehetnek barátok?
ugye te is tudod, hogy ez elég nonszensz?
Scudetto témában hasonlóan gondolkodunk.
És igen, el kell hinni fiúknak, hogy az utolsó 5 percben rúghatnak gólt. Mégis mi lenne ha már ők sem hinnék el?
Strocit meg moszkva óta nem meri beállítani. Hátha most a szünet után

igen, igazad van, lehetnek barátok, és igen utálom mexest, emersonnal párban, az hogy vki nem látja árulónak, lelke rajta, vagy túl fiatal, esetleg az idő megszépíti, de én nem felejtek, ennek a 2 tuskónak nem! :wink: :twisted:

strootmannal kapcsolatban ez meg milyen magyarázat?! akkor ezek szerint garcia nem tökös?! nem meri beállítani?! :shock: a holland nem egy nyeretlen 2 éves, vagy egy összebohóckodott török ucan vagy egy argentinában újságírók által felfújt paredes, az hogy őket nem állítja be, arra ül a magyarázat, de strootmanra?! ne márrrrrrrrrrrrr :( ez itt nem lehet magyarázat

http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... ews-triple
manure megkönnyíthetné garciát a jegelésben, 45 milláért el is adnám. :wink: és még a kérdéseim száma is csökkenne garcia irányába :wink: :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.21. 13:27


tegnap garcia és inzaghi meccsét utóbbi nyerte, amúgy meg mi a fenét kéne célnak kitúzni annak fényében, hogy a roma a calcio 2dik legerősebb csapata anyagilag és keretét tekintve? mégis mihez kéne viszonyítani? emberből vagyunk, minél többet és többet akarunk?! de mihez viszonyítsunk?! a zeman vagy lajos féle romához? ahhoz lehet :) annak fényében előreléptünk tegnap is, vagy a tavalyihoz, én ehhez viszonyítotok, ennyi. :wink:

most komolyan mi a fene kéne ahhoz, hogy szökő évente vagy 5-10 évente csak 1x bajnok legyen a roma, hisz idén ez a cél, ennek kell célnak lennie, de baxunk bajnokok lenni....
vhol hihetetlen, hogy nincs egy olyan kifutott vagy tudom is én milyen év, hogy összejöjjön a scudettó, 2001 óta vagy a juve, vagy a pénztelenség, vagy az inter, most újra a juve állít meg minket, minek kéne történnie, hogy 1x mindenkit elsöpörjön a roma az útjából?! szal qrvára nem érzem irreálisnak hogy igenis a scudetto legyen a célunk, de tegnap a játékunkon ez qrvára nem látszott, max az uccó 5 percben, ami baromira kevés.

csatárban támadóban gondolkodni meg addig teljesen felesleges, amíg az illető totti, igen totti kárára meg nem kapja a bizalmat, szal ezen kéne elgondolkodni, szép és jó, meg becsülendő amit totti letett, de 38 évesen már kéne erőltetni ezt a kezdetését, látva persze azt is hogy a gólok elmaradnak, ha rúg is max tiziből.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.12.21. 11:24


Nem jött össze tegnap, de azért ne temessük a csapatot.
Szürke volt mindenki, de szerintem inkább az a gáz, hogy ha nincs Pjanic, akkor a támadójátékunk kreativitási része a 38 éves Tottira épül, akinek tegnap nem ment.
Így is volt két meg nem adott 11-es, meg egy Gervinho ziccer a végén.
Mégis kitől vártuk tegnap a gólt?
Jól mondta calderoni, kell egy érett befejező csatár, be kell áldozni érte Destrot, de a dolgok jelenlegi állása szerint akár Kevint is.
Aztán meglátjuk...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.21. 10:53


Beleszartak. :D :D :D :D Igen, egy profi labdarúgú bele fog szarni a meccsbe. Jó, hogy fáradtak voltak, nézd meg a lefújás pillanatait, kb mindegyik lépni nem tudott utána. Amúgy meg mi az, hogy a szazon felénél, ha akkor fáradtak, akkor akkor fáradtak. Itt lesz két hét pihi, bőven elég idő a pihenésre.

feree80, szerintem ez csak a te naivitásod, hogy elhiszed, hogy scudettoért megyünk. Az tény, hogy Rudi minden interjújában elmondja, de nem kell elhinni. :D Nézd meg a Juve keretét, ég és föld. Nem tudom miért szidjátok le a Milant. Kb mi is ugyanúgy kukázunk mint ők. Leszámítva Manolas és Iturbe. Maicon, HOlebas, Mapou, Keita, De Sanctis ingyen volt tegnap a kezdőből (De DDR, TOtti és Florenz is, bár őket nem számítom). Akkor is fizettünk egy Arsenalnal megbukott játékosért és Manolasért pénzt. Ennyi volt a tegnapi csapat. Szóval kb egy szint a Milannal. Inter, Napoli is hasonló szinten van. Szerintem bőven erőnfelül teljesítünk Garciával. Ennek kell örülni.

calderoni, amúgy az utolsó mondatod pont ráilik Sanabriára, minek hozna mégegyet?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.12.21. 10:21


Fáradtak....hagyjuk már. A szezon felénél??? Egyszerűen beleszartak az egészbe. Nem is akartak nyerni. Egy milan ellen. Nem értettem Garciát. Mit akart Tottival? Az egyik legjobb formában lévő játékost, Ljajicot jegeli a padon. Ezt a fos milant lazán meg lehett volna verni mindenféle erőlködés nélkül. Könnyű meccsen, könnyű 3 pont. Semmi ellenállást nem tanúsítottak. Ja, hogy tré játékosaink vannak. Így már értem. Szomorú tény, hogy Gervinhonak nincs alternatívája. 5 méterről a kapusba........10/1-es mutatónál nem teljesít jobban. Helyzetbe kerülésre kiváló, de kellene valaki, aki ezeket kihasználja. Aki csak ott vár és 5-ről, 10-ről beveri abból a helyzetből, amit megcsinált a néger. Nyáron kell egy kapus, mert De Sanctist Marangon-szindrómában szenved, illetve kell egy befejezőcsatár, de nem egy 17 éves, a jövő szupertehetsége egy dél-amerikai őserdőből Sabatini módra.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.21. 09:52


azért, mert te utálod mexest ki kellett volna állíttatnia, meg nem lehetnek barátok?
ugye te is tudod, hogy ez elég nonszensz?
Scudetto témában hasonlóan gondolkodunk.
És igen, el kell hinni fiúknak, hogy az utolsó 5 percben rúghatnak gólt. Mégis mi lenne ha már ők sem hinnék el?
Strocit meg moszkva óta nem meri beállítani. Hátha most a szünet után
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.12.21. 09:12


na, most kemény leszek, megint, tegnapra szántam, csak sajna elment a netem, elismerem lehet fáradtságra fogni ezt a gyalázatos produktumot - de a keret bő, csak forgatni kéne :!: garciának amúgy mi a nagy büdös elképzelése strootmannal :?: :!: majd a padon formába lendül :?: :lol: - de akkor ne beszéljen senki se scudettoról. :wink:
mi mindig nyerni akarunk vmit, de nem fogunk, hacsak.....

nevetséges ez a csapat, scudetto?! mi :-)))) gigalol
20 percet játszunk emberelonyben és helyzetünk sincs, majd az a roma, aki kapni szokta az uccsó percekben a gólt, azt hiszi hogy az 5 perc hosszabbításban megnyeri a meccset, vicc :-)
szezon végére eljutottunk oda, hogy egy emberre sem lehet azt mondani, hogy formában lenne, húzná a csapat szekerét, mert ilyen tegnap nem volt a pályán, az tuti, na ezt kinek v minek köszönhetjük?!
amúgy tévedtem, nem 90 hanem 95 perc is keves volt arra hogy gólt lojünk.
hú most levezeték ezeknek, e meccs után egy 90 perces kőkemény edzést.
itt scudettot a roma akkor nyer, ha megvesz vkit, vagy vkiket, mert mi pályán, zöld gyepen nem fogunk a büdös életben sem nyerni.
amúgy totti amilyen aljas köcsög szokott lenni olykor olykor, tegnap még arra sem futotta, tisztán látszik hogy az áruló mexes a cimbije, ha nem lenne az, legalább kiállíttathatta volna a büdös tahó franciát. :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.21. 00:15


Szerintem egyszerűen csak elfáradtunk. Kell egy kis pihenő aztán minden visszaáll a régibe.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.20. 23:45


Mentális problémát én nem láttam. Erőnlétit sem nagyon (Maicon és Totti persze hulla az 50. perc után, de ez más tészta). A játékunk esett szét és talán az önbizalmunk. Pjanic nélkül nincs előrejáték, ez egyértelmű. 10 ember ellen is látványosan szenvedtünk és bíztunk abban, hogy Gervinho egyszer majd berohan és nem hagyja ki. Vagy kapunk egy tizenegyest. Kreativitás nulla. Totti nagyon akart, de benne már nincs több 2-3 szép passznál és a jó helyzetkihasználásnál. Most helyzete nem volt, jó "utolsó" passza meg talán egy fél.
Ljajic is szarul szált be, mondjuk azt nem értettem miért nem ő kezdett. A cél gondolom a Milan középpálya teljes felörlése volt, ami nem jött össze. Ha nem jön a kiállítás (köszi spori), akkor nagyon meleg lett volna a vége.

Szar meccs volt szó mi szó. Kár érte, de legalább elmondhatjuk, hogy jókor jön ez a rövid szünet.

Esetleg még annyit a meccsről, hogy EL Shaarawy ilyen mentalitással inkább maradjon Északon.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.20. 23:37


Ez igaz, de nála sosem lehet tudni. Ő azért előbb fog váratlant húzni mint Destro. Akinek szintén semmi mezőbymunkája nincs
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.12.20. 23:33


DDR-rel nem volt semmi gond, ugyanolyan szürke volt mint a többiek, de neki tényleg nem az a dolga, hogy sziporkázzon.
Nagyon meglátszott Pjanic hiánya a középpályán.
Tottival meg pont az a baj, hogy mostanában nem jönnek a váratlanjai és ma a mezőnyben is inkább kártékony volt.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.20. 23:20


Miért lett ekkora divat DDR-t szidni fórumon? Ez már beteges. Mi rosszat csinált? Kb egyvonalban játszik a védelemben 95%-osan passzol, csúszik, szerel, küzd. Tudom szokott rosszul játszani, de ez a mai pont nem volt olyan. Aki ma néma volt az KeirA. Keira védekező középpályás. Észrevehetné ezt már García, hogy nem ér semmi a támadásoknál. Ketten egyszerre a pályán ne legyenek.
Más. Miért mondja el mindenki minden meccsen h Totti rossz volt? Persze h az 38évesen. Nem is az a dolga h brillírozzon egész meccsen, hanem h néha húzzon egy váratlant, mert kb rajta kíül más nem nagyon tud. Talán Gringo, de róla ne.beszéljünk mert ma is két akkora helyzetet hagyott ki h rossz volt nézni. Meccsek óta szenved.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.12.20. 22:48


tipikusan az a meccs ami után nem lehet mit mondani.
Nem voltunk jók, nem nyertünk. Elől 0 teljesítmény
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.12.20. 22:42


Ritka az ilyen idegesítő csapat mint a miénk. :(
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.12.20. 22:40


Nagyon láccott, h. igazábók már a nyaraláyon járt a fejük. Kár
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.20. 22:37


de bammeg ketten állunk a 16-oson belül a beadásra várva?????? KETTEN???????????????????????????????????????????????????
mi a f.sz van?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.12.20. 22:35


Nem értem a milánosokat, miért nem fogják meg nyugodtan kézzel a labdát a 16oson belül, úgyse ad a bíró büntetőt nekünk
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.12.20. 22:35


Tottinak egy jó megmozdulása nem volt a meccsen, ahogy Maiconnak és még pár embernek. Ezzel együtt megnyerhettük volna ha a bíró nem cseszi el.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég

cron