Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.11. 11:50


Igazából a baj az, hogy Higany az előző meccsen egy hasonló szituációból lőtt gólt. Juve elleni meccsen Castan kezezése ugyanez. Beleégtek ezek (és még kismillió szituáció) a fejembe és azt látom, hogy ezekre nem reagálunk jól. Ami persze érthető hiszen mindig a szélső védőink beljebb helyezkednek (ami egyértelműen taktikai utasítás). Ha két dolgot kellene említeni, amit jövőre csiszolni kell: A betömörülő védelmek elleni szituációk (gyorsabb labdajáratás, több kockázat, kiugratások, kreativitás), a másik meg ezek a hosszúra érkező beadások. Mással őszintén nem látok problémát.
Az a baj, hogy néha tényleg úgy érzem Fürgeláb az egyetlen, aki megmozdíthatja az állóvizet a támadók közül, ő meg kihagyja a helyzeteit. Vagy a többieknek kell jelentősen javulniuk, vagy kell minimum kettő támadó.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.11. 11:10


Romagnoli egy nulla, fölösleges erőltetni.... ezt aki nem látja ennyi meccs után az alkalmatlan h a szakmai stábnál vmilyen posztot is betöltsön.
azért ez erőteljesen szubjektív vélemény a részedről, mert ezzel kb most egyedül vagy még itt a fórumon is :wink:
Ha a kapott gólnál való "hibázás" miatt húzza le valaki:
Egy fejesből kapott gólnál könnyű hibáztatni mindig a védőt, de aki focizott valaha az tudja, hogy egy szélről beadásnál a beadó és a fejelő között, belül fogsz helyezkedni védőként, és tehetsz bármit, ha az a labda halálpontosan a támadó fejére megy, akkor azt bizony el fogja fejelni. Egyetlen esélyed ha olyan szorosan vagy rajta, hogy lökdöshesd/zavarhasd közben kb, de kizárt hogy folyamatosan testi kontaktban legyél vele, mert míg neki csak a labdát kb, addig neked a labdát és őt is figyelned kell egyfolytában. Lehetetlen minden egyes alkalommal lekövetni a mozgását szinkronban vele és 10 cm-re tőle.
A beadások és a fejelések pontossága az egyetlen ok, ami miatt ezekből nincs több gól.
Visszanéztem most a jelenetet. Szerintem +/- 0,5 méterrel, de tökéletesen helyezkedett, ugyanis laposbeadás lehetősége miatt meg nem állhat a támadó mellett, mert félő, hogy berobban és megelőzi. Szóval szerintem ez az az eset, amikor a beadás tökéletes, a védő meg ha icipicit is közelebb áll, akkor is tehetetlen.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.03.11. 08:46


Nem értek egyet veled 2 dologban.
1. Az orvosi stáb megvizsgálta Kevint, gondolom egy picit jobban értenek a dologhoz, mint innen bármelyikünk. Tisztában vannak azzal, hogy ha sérülten küldenek pályára valakit, abból mi jövünk ki rosszul.
2. Romagnoli egyáltalán nem 0, az inter ellen a legjobb volt. Most hibázott, de egy fiatal védőnél előfordul.
(3. Ha pjanic labdaeladasanal arra gondolsz, amikor kontra lett belole es de sanctis vedett, akkor ott pont achilesen rugtak)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2014.03.11. 08:34


Ezért kell erőltetni egy láthatóan sérült játékos szerepeltetését... 9 hónap, nesze neked, soha többet nem lesz játékos belőle, az ilyen sérülések után már nemúgy pörög az ember mint addig.
Az igazság az h a szezon második felére egyre több megkérdőjelezhető, kétséges döntése van a stábnak, amikből rendre rosszul jövünk ki mostanában.
Van egy kreatív játékosunk, Ljajic, légyen is akármilyen formában mostanában és rendre jegeli őt, 20 perceket kap, miközben Gervinho és Flo, hetek óta gólképtelen, Flo meg még gyenge is. Gervi kihagy mindent, Destro meg impotens, őt ha nem szolgálják ki sose lő gólt, szóval hetek óta szinte gólképtelenek vagyunk, esetlegesek és mégis a kreatív játékosunk jegelődik a padon.
Romagnoli egy nulla, fölösleges erőltetni.... ezt aki nem látja ennyi meccs után az alkalmatlan h a szakmai stábnál vmilyen posztot is betöltsön.
Sorolhatnám tovább az egyéb szakmai észrevételeket, de nem teszem, az az igazság h nem kizárólag Garciara hegyezem ki, de tény h vastagon benne van ő is a jelenlegi szenvedésünkben.
Ehhez még hozzájönnek a sérülések, eltiltások, máris kész a katyvasz...

Mindezekhez még hozzá jön h a legnagyobb ziccereket is kihagyjuk, így egyébként egy simán megnyerhető meccset vesztettünk el a Nápoly ellen, ők egyetlen felépített támadásukból gólt lőttek (a másik két helyzetüknél Pjanic és Nainggolan adta el), mi meg szenvedünk, jönnek a milliméteres lesek, kapusbravúrok ellenünk, el vagyunk átkozva is.

Nem mehetek el szó nélkül Taddei mesteri játéka mellett, egy isten volt a középpályán!!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.03.10. 21:30


többek közt emiatt a strootman eset miatt nem értettem, hogy ninja érkezését miért tekintik pjanic távozásának.
hirtelen megint kevesen lettek legalább 2 meccre, és innentől nincs minőségi változás nélküli csere-pihentetés. jövőre a bl/el miatt legalább még 1 kell
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.10. 20:25


feree80 írta:a nap másik pozitívuma :) táddé zsigerből, rutinból lehozta a meccset, jutalma jövőre egy lazio szerződés, azt idáig is tudtuk, ahogy öregszik, úgy lett egyre inkább favágóbb, durvább, már csak remélni tudom, addig mig ddr visszatér, nem szed össze annyi sárgát vagy pirosat hogy még őt is nélkülözzük...

nem adjuk a lazionak :) :) :)
Possibile rinnovo del contratto per Rodrigo Taddei
lehetséges, hogy megújítjuk a szerződését
(sztem nem fogjuk, de akkor is vicces hogy már a meccs másnapján ezzel jönnek elő)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.10. 18:08


értettem hogy hogy értetted

na ezt csak tényleg az nézze meg, aki nem fog hányni tőle:
http://www.ftbpro.com/it/status/davide. ... affiliates
ehhez képest Strootman semmiség
az ilyen embert élete végéig tiltanám el
én a többiek helyében ököllel mentem volna neki, addig amíg mozog
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.03.10. 17:49


Trigo én úgy értettem, hogy a második esetnél, amikor végleg leszállt a pályáról, akkor nem volt érintkezés.


Florenzi, Benatia, Pjanic, Dodo, Boriello, Naingollan és még Van Gaal is jobbulást kíván a romanews -on külön-külön topicban.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.10. 16:57


na és hogy még jobb legyen a nap, prandelli behívta romagnolit erre a 3 napos összetartásra a válogatottba, de otthagyta az összetartást, mert egy izomsérülést szedett össze, ezek qrvára nem a roma napjai.....
itt van a hiv.kommüniké....vagyis műtét

AS Roma medical report: Strootman out with torn anterior cruciate ligament in his left knee
Kevin Strootman had an MRI scan this morning as he was examined by Professor Giuliano Cerulli. Tests showed he has torn the anterior cruciate ligament in his left knee and there could also be damage to the meniscus. He will undergo surgery in the next few days.

(asroma.it)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.03.10. 16:48


Strootmant nagyon sajnálom!!!!!! Most jött el az a pillanat amikor azt gondolom necces lesz a második hely. Meccsre visszatérve olvastam, hogy Bastossal elégedetlenek voltatok. Szerintem nagy hibát nem csinált vagy ilyesmi, nem voltak rossz megoldásai. Azt aláírom, hogy ez most ideiglenes, remélem nem tartjuk meg, de szerintem bőven hozza azt a szintet mint a többiek, gondolok Ljajicra vagy a kritikán aluli Florenzire. Whoscoredon ami meglepett h Ninja kapta a legrosszabb osztályzatot 6,1, pedig szerintem ő egy állat. Állandóan futott, labdát tartott, hosszú labdái is pontosak voltak mindent csinált. Egyetlen negatívum, hogy védekezésben nem sok mindent csinált, de szerintem a feladatát mindig ellátta. Szerintem sokkal jobb volt mint a Napolis játékosok. Romagnoli hibájáért kár, viszont valahol olvastam, hogy jó, hogy most ott van és ezt elszenvedi, mert legközelebb már nem fogja...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.03.10. 16:32


Taddei újra alapember lesz.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.10. 15:32


https://www.facebook.com/photo.php?v=10 ... =2&theater
na, tényleg volt kontakt
erős idegzetűeknek
0.20-nál látszik hogy rosszul/gyengén fog talajt a lába
elfáradt a szalag
mert amúgy semmi extra kontakt nem volt

úú és 4.10-nél van amire emlékeztem
tehát a kettő között visszaállt, és nézve a mozgását, nem tudta hogy mi van, de érezte hogy nem ok, bár ballal tudott egyet passzolni
ha itt lement volna talán kisebb a baj, de nem tudhatta hogy milyen ez amíg át nem élte egyszer

viszont 4.10-nél valszeg csattanósan szakadt neki végleg - vagy valami hasonló, bár az összeesés előtt utolsó egyenes lépésnél már sasszézott...

vazze és épp emeli a kezét a kispad felé a csere miatt, amikor összeesik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.03.10. 15:09


slider írta:Nekem nincs azzal bajom, hogy beállítottuk a hétvégén, sokkal inkább azzal, hogy egy barátságos válogatott meccsen miért kellett az edzőjének beküldeni a darálóba az egyik legjobb játékosát, ráadásul a vb előtt. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de a helyében én be nem állítottam volna a kulcsembereimet, semmi pénzért.

Azért, mert a VB-ig már nincsenek tétmeccsek és nem állhat fel a holland válogatott sem most újoncokkal akkor, amikor pár hónap van a vb-ig. Azokkal kell felállni és játszani, akikre majd ott is számolhat, hiszen hamarosan ki kell nevezni az utazó keretet. Strootman alapember volt, hülyeség is lett volna nélküle felállni a franciák ellen. Ez nem emberkínzás, ez futball, ez ilyen. Így utólag könnyű okosnak lenni, de Strootman nem csak most játszott a válogatottban, hanem az összes vb selejtezőn és barátságos meccsen, nélküle már nem volt holland csapat. Most is játszania KELLETT. És én meg is értem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8101
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.03.10. 15:04


továbbra is azt mondom, ez tisztán véletlen volt, hogy most sérült meg ennyire súlyosan. És ja, a jobb térde volt összevissza szalagozva, most viszont a bal reccsent. Nem látok akkor sem összefüggést, persze lehet keresni a kákán a csomót, meg mindenféle összeesküvés féle dolgokat kreálni, de itt egyszerűen arról van szó, hogy egy rossz mozdulat és reccs. Én azt sem hiszem, hogy ez a fáradtság számlájára lenne írva. Ezek a játékosok igaz, hogy nem gépek, de heti 1 meccsel azért elbírnak még. És legyen az mondjuk folyamatos terhelés szeptembertől kezdve. Meg nem minden meccs telik ugyanolyan intenzitással sem.

Szóval Strootmannak bírnia kell azt a terhelést, amit kap, az szerintem nincs összefüggésben a sérülésével. Totti már más tészta, öreg, a korral könnyebben sérül az ember fia.

Nagyon sajnálom a srácot, egy térdsérülés nagyon komoly dolog, nem hiába a 9 hónap kihagyás. Gondolom most megvárják, amíg a duzzanat kicsit lejjebb megy, aztán műtik.
Csak nehogy valami gixer legyen a műtétnél, ami miatt nem tud majd rendesen lábadozni és gátolja majd a rehabilitációját.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8101
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.10. 14:55


amúgy nem mellesleg, paredes és sanabria továbbra sem jutottak el a kispadig.

strootman sérüléséről meg annyit, köbö 1 hónapja ugatom hogy fáradt.......és ki a hibás ebben a sérülésbe? nálam a játékos, az edző és az orvosok jönnek szóba, más nem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.03.10. 14:45


azt se lehet kizárni,hogy abban is van valami, hogy Garcia kímélős alapozása miatt erőnlétileg kezdünk elfogyni.
Emlékezetek, ősszel a meccsek vége volt az, amikor igazán domináltunk. Mostanában meg látványosan leengedünk a végén, és nemhogy gól rúgunk, hanem inkább kapunk.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.10. 14:45


garcia biztos nem olvas engem :lol: de akkor is, fel kéne hoznia a felnőtt kerethez a szezon végig dimarianot és mazitellit, lehetőséget úgyse fognak kapni, de ki tudja, lesz e még pestis....?!?!

romanewson már megy a szavazás, hogy strootman kiesése a 2dik helyünkbe kerül é?

nyárram eg venni kell egy strootman pótlót, vagyis hasonló típusú játékost, és 2 támadni, előre felé játékot értő, vágó kpályást(pjanics helyére), persze más posztra is kell ember, de ez a legégetőbb....az nyilvánvaló hogy a ninját megvesszük...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.03.10. 14:43


Trigoria írta:
A játékos visszatért a pályára ugyan, de egyből lecserélték, miután egyértelművé vált, hogy nem tudja folytatni.
nem nagyon figyletem épp oda, csak amikor már a 16-oson belül állva a lábához kapott és eldőlt, de volt előtte valami kontakt is valakivel? Vagy mi az hogy visszatért??


Nem volt semmi előtte, csak eldőlt... Még az egyik kék azt hitte, hogy rá akar kenni valami verekedést, aztán nagyon perelt.

Én is nagyon sajnálom Strootmant :(

Most légy okos Gomokos...
Talán először hiányzik Bradley igazán.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ASRpersempre Dátum: 2014.03.10. 14:26


ha pastore jön helyette szerintem még + lóvé nélkül is jól járnánk..de adhatnak még egy 10-est úgyis van nekik bőven:D
ASRpersempre
 
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.02.08. 22:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.03.10. 14:24


továbbra is qrva mérges és dühös vagyok, és nem 1 meccsben gondolkodok, hanem a lazio, inter, napoly 3ban, együtt nézve qrvára látszik hogy mennyire xar a támadó gépezet, gyakorlatilag akár mondhatnám hogy ez 3 rangadó volt, de a mutatott játék alapján qrvára nem, ebből 1 rangadó volt a tegnapi, itt 9 pontot kellett volna szerezni, ehelyett szereztünk 2t, de ez még hagyján, a nagyobb gond hogy ez a 3 meccs balfaxkodásai a tavalyi és az azelőtti romát idézik.....és ez ami qrvára fáj :(
mert igen, mind3 meccsben benne volt a győzelem, csak míg a derbyn és az inter ellen vmi ocsmány túlbiztosított későn ébredő xarrral próbáltunk nyerni, addig tegnap a meccs jó részében jobbak voltunk a napolynál, és a napolyiak hálát adhatnak a romának, hogy otthon tarthatták a 3 pontot.

ha strootman sérülése igaz, az könnyen a 2dik helyünkbe kerülhet :( :(
garciáról meg a keret használtságáról annyit, asszem a napoly elleni kupameccs előtt világosodtam meg, ami egyben kiábrándultság is a részemről, vagyis, strootmant, florenzit pihentette, vezettünk is a samp ellen, semmi nem veszélyeztette a győzelmünket, erre képes volt behozni strootmant és florenzit, ebből lett kristálytiszta, hogy itt garcia csak azokra számít akiket használ, itt vki bekerülni csak akkor tud, ha pestis pusztít(lásd romagnoli) más esetben nem. óóóó bocs, elfelejtettem ha van kedvence mint bastos, így is be lehet :twisted: továbbra is komolyan gondolom, a bajok onnantól jönnek, hogy elhoztuk a brazilt, és garcia azóta igyekszik úgy alakítani a szerkezetet, taktikát, hogy bastos koma vmilyen úton módon pályára kerülhessen.
már qrvára várom a szezon végét, mikor sab közli garciával, hogy bastost nem vesszük meg. :wink: :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2014.03.10. 14:26-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.03.10. 14:22


Nekem nincs azzal bajom, hogy beállítottuk a hétvégén, sokkal inkább azzal, hogy egy barátságos válogatott meccsen miért kellett az edzőjének beküldeni a darálóba az egyik legjobb játékosát, ráadásul a vb előtt. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de a helyében én be nem állítottam volna a kulcsembereimet, semmi pénzért. Most aztán benne vagyunk a pácban uraim, ha igaz a kilenc hónap, akkor januárnál előbb nem játszik. :cry:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.10. 14:19


ha kettő jót kapnánk érte (Vagy Pastore + sok lovetta), továbbra is mehet tőlem

Nagyon lesújt Kevin fiú sérülése :(
csak nem azért mint gondolják itt sokan. jelenesetben tojok a Romára, a vb-kiesése miatt van okádhatnékom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.03.10. 14:06


Mondjuk attól hogy nem a szigetelőszalagozott térde sérült meg, még lehet összefüggés. Ha egyik lábát nem tudja rendesen terhelni, megváltozik a mozgása, abban is benne van a sérülés.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.10. 13:57


Pjanic:"Légy erős barátom!"

:( hát jah, ugrott élete VB-je minden bizonnyal

http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014 ... re-2321033
nincs új a nap alatt
szakadás

A játékos visszatért a pályára ugyan, de egyből lecserélték, miután egyértelművé vált, hogy nem tudja folytatni.
nem nagyon figyletem épp oda, csak amikor már a 16-oson belül állva a lábához kapott és eldőlt, de volt előtte valami kontakt is valakivel? Vagy mi az hogy visszatért??
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.03.10. 10:46


ezzel egyet is értek, ezt mondom én is
kivéve egyet:
nem hiszek a véletlenekben
kizárt szerintem, hogy ennek ne legyen köze a hétközi sérüléshez. Fekete ilyen bizbasz szalaggal játszott a térdén eleve
de hamarosan okosabbak leszünk, épp vizsgálják
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron