Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.30. 21:11


Ez azért brutális bravúr volt!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.30. 21:11


no, maiconról majdnem kaptunk egy ziccer gólt
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.30. 21:10


Vajon tud-e változtatni ez a defenzív Inter?
Három VKP-val játszanak,sok az.Most nagycsapat benyomását keltjük.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.11.30. 21:08


Lehet szídni Garciát,de nagoyn régen volt olyan hogy ilyen nyugodtan ültem le egy inter elleni meccshez....Hopp közben vezetünk is!
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.30. 21:08


cejas írta:Nem olyan gáz ez a Maicon. Ha 10 évvel fiatalabb lenne, akkor a bal oldal lenne csak kérdéses. Eddig a legtöbb veszélyes támadásunkban szerepelt...

jó csak egri is mondja, hogy nem zár vissza, hátrafelé
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.30. 21:08


Ne kiabáld el!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.30. 21:08


Megvan az a távolság, ahonnan még a Klingon se képes kihagyni :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.30. 21:07


Homloknak rögzítették fáslival a bokáját?... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.30. 21:04


Rudi mit írogat? Kell egy csatár, kell egy csatár, kell egy csatár, kell egy kib'szott csatár, egy ku"va csatár kell, csatár, csatár, csatár az kell ide!!! Csatár kell.....:DDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.11.30. 21:04


Megúsztunk egy tizit,kösz
spori
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.30. 21:03


Ez a Dodó-bukta nem volt büntető? :shock:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.30. 20:56


Nem olyan gáz ez a Maicon. Ha 10 évvel fiatalabb lenne, akkor a bal oldal lenne csak kérdéses. Eddig a legtöbb veszélyes támadásunkban szerepelt...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.11.30. 20:47


No, akkor nagy levegő és FORZA ROMA!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.11.30. 20:40


Oszitól szerencsére nem kell félni :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.30. 19:32


Úgy lesz, elől pedig Ljajic kezd. Szemben pedig két ex-római, a seria a legjobb kapusa, és 2 bombabiztos belső védő plusz az underrated Guarin. Jó kis erőpróba lesz végre.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.11.30. 19:29


A forzaroma oldalán azt írják, hogy valszeg Maicon kezd, míg De Rossi csak csere lesz ma. Mostanában amúgy sem volt az igazi, teljesen érthető lenne, ha a legjobb formában lévő Pjanic-Keita-Nainggolan hármassal kezdenénk.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.28. 10:09


GrazieRoma írta:. Összességében ezzel sincs bajom, illetve azért nem működik tökéletesen, mert a szélső hátvédek sajnos nem jók hozzá. Balzaretti és Maicon mellett 1000x jobban működott ez, mint most Cole és Holebas mellett - mert Torosidissel teljesen egy oldalas lett. A bal oldalunk semmire nem jó...
.


Tökéletesen egyetértek. Kulcsposzt minden offenzív csapatnál a két jó szélsőhátvéd. Maicont nem védekezni vettük, az tuti. Colenak is a legnagyobb előnye a labdabiztossága és a kis területen is pontos játéka. Ebből nulla van jelenleg. A 2 görög vicc elől. Holebas megvételének is az lehetett az egyetlen értelme, hogy ő elvileg inkább középpályás, mint védő, azaz elől jobban feltalálja magát. Hát nem annyira.
Ha ehhez hozzáadod, hogy Gervinho gyorsasága volt a másik fegyverünk, akkor nagyjából össze is áll a kép, miért szenvedősebbek az idei meccseink.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.28. 09:36


Trigoria írta:
Nem volt rossz a Pjanic csere sem, mert ő tud labdát tartani Tottival
jaja, csak nem a 87. percben kéne ezt meglépni, főleg egy labdatartóval, hisz - idézlek - "csereként nehéz felvenni a ritmust. "



Pjanic szerintem pont az, akinek nem kell 20 mp sem, hogy tudjon labdát átvenni, körülnézni és pontosan passzolni. Rajta kívül még Totti ilyen és talán Keita. Azt továbbra is tartom, hogy akkor ennél nem volt jobb csere. A védelem rendben volt, a középpályás védekezésünk esett vissza, ezért frissített ott. Esetleg az vethető rudi szemére, hogy nem korábban lépte meg, de 80. percig nagy gáz nem volt a labdabirtoklásunkkal.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.27. 21:33


Tényleg parádés ötlet lenne megbüntetni a játékosokat, így javítva ezzel az amúgy is remek közhangulatot.
Nem tudom, hogy jó döntés volt-e elengedni a játékosokat éjszakázni, de azzal ex-focista lévén tisztában volt Garcia, hogy egy ilyen végjáték után a legtöbbjük csak forgolódna az ágyban és napok múlva is emésztené a történteket. Lehet, hogy hasznosabb ilyenkor egy búfelejtő bulit tartani és tiszta lappal indulni másnap. Nem tudom. Az biztos, hogy én emiatt nem kezdek el fröcsögni és azt sem hiszem, hogy ez az incidens azt sejtetné, hogy baj van az öltözői hangulattal.
Nemrég olvastam egy Horváth Feri interjúban, hogy amikor Skóciában játszott szerdánként kötelező volt a csapatberúgás, hétvégén mégis úgy hajtott mindenki mintha az élete múlna rajta.
Egy edzőt ne érdekelje a média, a szurkolók vagy a vezetők véleménye, tegye azt, ami a csapatnak jó! Hajrá Rudi! :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.27. 21:17


A mieink megmutatták mekkora sportemberek, az Inter csak ma játszik, egyszerűen sportszerűbbnek érezték ha nem pihennek többet.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.27. 20:08


és a paparazzók tönkre is vágnak családokat aprópénzért is
gyűlölöm őket :evil:

Na végre idejutottam másfél nap után
böngészgetve:


Látom jött a menetrendszerű temetői hangulat, mert nem nyertünk :)
bár nyilván te is érzed F.Totti, mert ott a smiley, de nem azért voltunk csalódottak leginkább mert nem nyertünk, hanem azért ahogyan végül nem.

Nem volt rossz a Pjanic csere sem, mert ő tud labdát tartani Tottival
jaja, csak nem a 87. percben kéne ezt meglépni, főleg egy labdatartóval, hisz - idézlek - "csereként nehéz felvenni a ritmust. "

Ha győzünk, akkor sem szabadott volna kikapnunk a city ellen.
Igen igen, UTÓLAG igen. De ott a meccsünk idején joggal gondolhatttuk azt hogy nem nyer a city a bayern ellen, és akkor bizony továbbjutunk a győzelemmel.


Ráadásul mindenki AS Roma melegítőben...
Talán egyrészt mert lehet nem is vittek rendes ruhát (hisz odafelé is ebbnen utaztak látható volt), talán mert így könnyebb bejutni, talán mert így jobban észreveszik őket a csajok, és talán talán talán mert TÉNYLEG nem készültek odamenni alapban.
hogy aki vérprofi, az nem csinál ilyet, az nem cselekszik így. az fogja, félreteszi az egyszeri állati ösztöneit és átgondolja, hogy ha sokáig kimaradna, akkor másnap halál fáradt lenne, amit nem biztos, hogy akár csütörtökre, vagy péntekre sikerülne kipihennie. de nem, nem ezt tették, hanem a csapjunk egy jó bulit jelszóval inkább éjszakáztak.
Arra még csak nem is gondoltok, hogy a híres orosz sztripbárak miatt csak bementek körülnézni kicsit és nem csapták szanaszét magukat? Nem sűrűn jutnak el játékosok Moszkvába azért. Rögtön elítéljük őket, és feltételezzük, hogy asztal alá itták magukat? Én ezért nem fogom elítélni őket. Csak anyni a kérdés, hogy mit engedett meg nekik Garcia. MIvel állandóan meccset játszik a csapat szinte, így nehogy már csak akkor mehessenek be egy ilyen bárba, ha épp 5-6 napig nem lesz meccsük. Ez nem így megy. Időzített kedvük legyen hozzá? Majd épp akkor álljon fel nekik, amikor az idő megfelelő hozzá? :D Amióta világ a világ szerintem a focisták mindig is ilyenek voltak (vagy kb), csak nem láttál másnap képeket róla azonnal. Mintha Puskásék mindig este 8-kor ágyban lettek volna. :)


ment a pm. Kérlek, ezentúl az ilyen jellegű kérdéseidet, megjegyzéseidet inkább privátban tedd fel. Köszi.
köszi slider :wink: Ezt magam sem mondhatta volna jobban.
Szidjátok Ljajic-ot megint, szerintem a Moszkva ellen is jobb volt, mint Gervinho. Vele viszont van valami az utóbbi 1 hónapban, nagyon visszaesett...
hát ha más nem, akkor az tuti, hogy épp megússza a börtönt :D
KÉRDÉSEM: Melyik meccs eredmény nem reális a megszerzett pontok tekintetében? SZERINTEM MINDEGYIK MECCSEN AZ JÖTT, AMI VÁRHATÓ. Csak korábban a papírforma meccsek közül sem tudtunk hozni jópárat.
ez maximálisan így van. Csakhogy a focit MI szurkolók nem csak az eredmény miatt nézzük, hisz akkor megnéznénk a végeredményt és kész. A játék képét is látjuk, az eredmény alakulását stb. És azzal van a bajunk, NEM az eredménnyel. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2014.11.27. 18:00


„Csak a Vörös téren szerettem volna körbenézni. A többiek aztán úgy döntöttek, hogy idejönnek, és engem is hívtak. Őszintén mondom, nem csináltam semmit. Csak nézelődtem, még egy italt sem fogyasztottam el. Tönkreteheted a családjainkat.”

Mondta De Rossi..... Azt a felét eltudom hinni,hogy 1 órát voltak ott,viszont azt a részét hogy semmit nem ivott igen nehezen hiszem :D :D :D :D
Az utolsó mondat sokat sejtet,szeretik a paparazzók rossz színben feltüntetni az ismert embereket...
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.27. 17:02


Szerintem is mennyenek el ha el akarnak, de ne akkor amikor elég komoly meccset játszunk holnap után. Szóval ott volt a válogatott szünet, meg az egész nyár, meg amikor heti 1 meccs van.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.11.27. 17:00


Honnan tudjátok hogy hajnali 5ig buliztak, én ilyet nem olvastam, állítólag csak egy órát voltak ott, meg tán nem is játékos szólt be ha beszólt valaki a nőnek.
Nehogy Rudi azért is hibás legyen mert kimenőt adott, mért ne adott volna, nem ismerjük a játékosokat személyesen, de mi van akkor ha szét akartak nézni a városban? és ha azt mondja erre Garcia hogy nem lehet aztán megsértődik pár játékos akkor mi van? az se jobb.
Az más kérdés persze, hogy én például biztos nem tudnék elmenni bulizni egy ilyen meccs után.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.27. 16:28


Amúgy: http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ai-2379133
Szerintem jobban feljújják ezt mint ami valójában történt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 202 vendég