Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.12.16. 23:19


Viszont az, hogy a Juve 5 ponttal előttünk és a Napoli 2 ponttal mögöttünk, az nem... tomm

Igazatok van. 11-5-0 s pofa be mindenkinek! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xaba 2013.12.16. 23:21-kor.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.16. 23:17


Budo: persze ebben igazad van. De nagyon más egy ilyen szezonkezdet után "csak" harmadiknak lenni, mint mondjuk a szezon végére szép lassan elérni azt középmezőnyből felkapaszkodva, vagy akár végig a 4-5 hely körüli ingázásból. Eredmény ugyanaz, de más az érzelem mellette.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.16. 23:16


Corso22 írta:Hát akkor:
Bradley idei legjobb meccsét játszotta, először tetszett, amióta nálunk játszik.

Dodo több hibája ellenére bátrabb volt minden eddigi Dodo-nál!

mind2 gondolatodat osztom, utóbbinál sztem tökéletesebben meg se lehetett volna fogalmazni. :wink: :)

bradley esetében is osztanám, ha a kulcsfontosságú lövések, passzok nem rá jöttek volna ki :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.16. 23:13


azt nem mondanám hogy erőlétileg fölénk nőttek, bár tűnhetett úgy, én inkább azt mondom a 2dik góljuk nem sok közül volt ehhez a meccshez, azért a 2dik góljuk igenis a roma akarta érvényesült, és a játékot is mi csináltuk, és vérszemet kaptak, mi meg vakarhattunk onnantól össze magunkat :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.12.16. 23:12


egy bl-továbbjutó otthonából 1 pont nem olyan rossz, ennél többet a barca sem tudott.
nyerhettünk volna, bradley helyett flo igazán játszhatott volna.
megint ott vagyunk, hogy a 3 minőségi középpályás kevés
továbbra is veretlenség,ez elég jól hangzik.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.16. 23:12


Corso: ugyanazt a meccset néztük? :shock: :shock:
de a tied is egy vélemény a sok közül, így elfogadjuk, hogy így láttad
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Budo Dátum: 2013.12.16. 23:10


aeser írta:Azt pedig hogy Totti nem tud visszarázódni, elég nehéz elfogadni azután, hogy a sokkal rutintalanabb Destro sokkal hosszabb kihagyás után hogyan megoldotta.

Totti 37, Destro pedig 22. Az a 15 év nagyon sokat számít. Nem ugyanúgy regenerálódik már az ember, és amúgy se tud már folyamatosan csúcsformában játszani, nemhogy egy hosszabb kihagyás után.
Bradley témához csak annyit, hogy ő inkább atléta, mint focista sajnos. Szigorúan labdaszerzőt kéne játszania, annyira labdaügyetlen. Inkább Florenzinek kellett volna szerintem is kezdenie helyette, hogy végre a posztján játszhasson, mert szélsőnek azért elég harmatos, annak ellenére, hogy a szezont jól kezdte. Kár, hogy iksz lett, de sajnos nincsenek minőségi cseréink, viszont a keretünkhöz képest jól szerepelünk. Legyen meg idén a BL hely, aztán nyáron lehet folytatni az építkezést, jövőre meg induljon a henger! :twisted:
Budo
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2013.01.13. 00:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.12.16. 23:09


Hát akkor:
Bradley idei legjobb meccsét játszotta, először tetszett, amióta nálunk játszik. Dodo több hibája ellenére bátrabb volt minden eddigi Dodo-nál! Nagyon élvezetes meccsen lett 2:2, örülök, hogy végre van egy Roma, aminek lehet szurkolni, a meccseket élvezni! Sőt, ráadásul jobb csapat is vagyunk, mint ez a Milan, de hát ez lett az eredmény! Élveztük, jó volt, van jó foci Olaszországban, ha a Roma játszik! (Ljajics mit csinált, ha már szidtok valakit?)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.12.16. 23:09


slider írta: Bradley és Dodo is ennyit tud, de mindketten hajtan és megteszik, ami a képességükből tellik.


Egeeen, ez így igaz. Amennyiben a kiesés elkerülése lenne a cél nem is mondana senki egy szót sem :)
Az a baj, hogy nagyon sok szituban az amcsi helyett bárki belőtte volna. Totti meg 37 éves. Világklasszis, de 37 évesen nem tudsz úgy beugrani a játékba, ahogy 20 évesen megtennéd.
Az a baj, hogy hiányoznak az egyéni villanások. Gervinho barátunkon kívül nem sokan képesek villani, egyre inkább elszürkülnek a srácok és szerintem azért, mert elfáradtak már. Szerencse, hogy Olaszországban nem divat boxing dayen is focizni, mert asszem meghalnánk.
Az a zavaró ebben a csapatban, hogy nyerhető meccseken nem nyer. Ami kellemes probléma, mint az eddigiek, de tönkreteszi az idegrendszert.
Ha ezekután télen nem törekszünk játékosokat igazolni, akkor minden meccs előtt dühösen fogok leülni.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.16. 23:08


zsolti írta:De csak akkor lesz harakiri,Trigó,ha mondjuk 3-0-ra vesztünk,ugye?
1-0 még belefér. :)

mindegy mert a juve ellen mindenképpen vereséggel számolok
ha tőlük se kapunk ki, akkor bizony veretlenül kell lehozni a szezont, nincs mese :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.12.16. 23:05


feree80 írta:remek mentalitással nem bexarva játszottunk az 1 félidőben, és a 2dikban is a tizenegyesig, onnantól meg leültünk, a xar milan mellé, aki csak talált még 1 gólt, ezért mondom azt a szerencsésebb örülhetett a végén, ennyi.
ha jól rémlik csináltunk már ilyen meccset idén, ment, ment, majd leültünk, onnan meg mi nem pörgünk fel


Nem mondanám, hogy leültünk, lőhettünk volna még gólokat, de nincsenek Tevezeink, vagy Higuainjaink, akik belövik ilyenkor a sorsdöntő gólokat. Abban viszont tényleg van valami, hogy gondok vannak az erőnléttel, ha a Milan a Bl-meccse után lehajráz minket.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.12.16. 23:05


GR után valaki írjon egy Milan értékelést is
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.16. 23:04


https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
ja amúgy itt van a mez fb-on csak oda kellett volna néznem :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.12.16. 23:03


De csak akkor lesz harakiri,Trigó,ha mondjuk 3-0-ra vesztünk,ugye?
1-0 még belefér. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.16. 23:01


egészen biztos hogy Totti ma nem találta még önmagát és szinte zavarban volt a pályán. Ez látszott
Destronál ilyen probléma nem volt. Viszont az is igaz, hogy befejezőcsatárként azért egyszerűbb dolgod van tudni, mi a dolgod, és tenni is.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.12.16. 23:00


zsolti írta:Az igények a plafonra szöktek. :wink: Ez jó.
Fostalicska meccs,Bradley katasztrófa.Ez nem jó.
Higgadtság,skacok,higgadtság.
Milánóból hoztunk egy pontot.
Szálljunk már le erről a szegény amerikairól.Ő csak mindent megtesz profi módon,hogy játsszon.És játszik.
Nem olyan jó játékos.Tudjuk.De a miénk.Csínján a jelzőkkel. :wink:


Én is ezt mondom, Keep calm! Bradley és Dodo is ennyit tud, de mindketten hajtan és megteszik, ami a képességükből tellik. Nincs veszve semmi, még mindig Bl-helyen vagyunk, dolgozni kell tovább és reménykedni, hogy a sérültek és eltiltottak visszatérnek, visszanyerik a formájukat. Legalább DDR és Strootman is pihen egy kicsit, mert elég fáradtnak tűnnek meccsek óta és sajnos minőségileg nem tudjuk őket pótolni. Ha meglesz év végén a BL, akkor talán tudunk majd erősíteni a kereten is.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.12.16. 23:00


Tényleg nem voltak ocsmány kifejezések Bradley-vel kapcsolatban,ezt adom.Ne is legyenek.
De hát megint rászakad az ég,könyörgöm.Meccs közben én is anyázom,de le már nem írom,mert azt már nem érdemli meg.
FR:tetszett az iróniától sem mentes rövid összefoglalód.(Bár te nem biztos,hogy iróniának szántad a Milan jelenlegi helyzetének megragadását.) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.12.16. 22:59


Profi játékos, profi stáb, pályára küldték, vagy nem?
Szerintem ennek semmi köze ahhoz hány éves vagyok, hogy jön ez egyáltalán ide?
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.16. 22:58


akkor harakiri :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.16. 22:58


slider írta:Jól van srácok, nincs szerintem nagy gond. Egyszerűen arról van szó, hogy vékony a keretünk és ha kiesik két fontos kezdőnk, a cseréken elmehet a meccs. Örüljünk annak, hogy a második helyen vagyunk még mindig, mert gyakorlatilag csoda kategória és ha év végén meglesz a harmadik hely, akkor pezsgőt bontok. Nem akarok szídni senkit a csapatból, ez van...

sztem meg ezz a vékony kerettel ma pont ne takaródzunk, a milan bl meccsből jött, abból is xarból, és nekik hála nem szombaton, nem vasárnap hanem hétfőn meccselhettünk, ezt a meccset be KELLETT volna húzni, ennyi.

remek mentalitással nem bexarva játszottunk az 1 félidőben, és a 2dikban is a tizenegyesig, onnantól meg leültünk, a xar milan mellé, aki csak talált még 1 gólt, ezért mondom azt a szerencsésebb örülhetett a végén, ennyi.
ha jól rémlik csináltunk már ilyen meccset idén, ment, ment, majd leültünk, onnan meg mi nem pörgünk fel :( (:

bradley ha játszik, játszon, de ne pjanics helyén támadóban, istenem, ljajics nekem kevés, qrvára....
kiváncsi leszek mi lesz a catania ellen, se strootman se ddr.....
burdi ugyan nem hibázott, de voltak kétes szitui, én nem bánnám ha lépne januárban, mert beugrónak, lassúsága folytán nálam kevés.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.12.16. 22:56


Ááá,tudom már,mi a bajod,Trigó. :) : dominóként dőlnek a csapat védekezése körüli álmaid.Nincs kapott gól,sokáig egyetlen kapott gól a bajnokságban,ma két kapott gól.Mi lesz,ha ki is kapunk? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.16. 22:56


zsolti
megfelelő jelzők voltak nyugi
és telitalálatok

én is tenném a dolgom ott profi módon, mégsem vagyok odavaló
azzal meg nem érvelek hogy MIlanóból hoztunk egy pontot, mert letojom hol játszunk, ha az ellenfél a 12. helyen van (volt)

nagyon nem vagyunk higgadtak épp
bár épp jókat eszek, szóval annyira ideges sem :)

zerintem ezzel csínján, mert 15 évvel fiatalabb - nem tudom mennyi idős vagy. Én 23 évesen fociztam és most 35 évesen is nyomom - ÉG ÉS FÖLD!
Ezt én is mondhattam volna. LIke
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.12.16. 22:55


Sablon meccs. A hazai kiscsapat nagy kűzdelem árán otthon tartott egy pontot az amúggy nem rosszul játszó és nagyobb játékerőt képviselő ellenféllel szemben egy látványos meccsen. Igazságos pontosztozkodás.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.16. 22:53


de legalább egyszerűsödött a képlet
ha a juvéttól kikapunk, akkor a S... végleg el is száll
x-nél valszeg elszáll

tisztulnak a célok szép lassan :)

de még mindig veretlenek vagyunk :wink:
de hogy pont ettől a fogalmatlan milantól kapunk először egynél több gólt....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.12.16. 22:52


Az igények a plafonra szöktek. :wink: Ez jó.
Fostalicska meccs,Bradley katasztrófa.Ez nem jó.
Higgadtság,skacok,higgadtság.
Milánóból hoztunk egy pontot.
Szálljunk már le erről a szegény amerikairól.Ő csak mindent megtesz profi módon,hogy játsszon.És játszik.
Nem olyan jó játékos.Tudjuk.De a miénk.Csínján a jelzőkkel. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég