Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.10.27. 00:34


Nagyon jó lenne hasítani a BL-ben, vagy megnyerni az EL-t. DE. Szőrnyű amit írok: azt gondolom, hogy ez a keret (hátul és középen) alkalmatlan a heti kettő meccs energiával és koncentrációval tökéletes megoldására.
Mi lehet:
BL kűzdés, szurkolói szimpátia, 16 között kiesés, szurkolói büszkeség, de "nem megy" hangulat. Viszont a bajnokságban mindent nyerünk. Vagy ....

És ezt nézhetjük bárhonnan, bármely verziót, de a mi csapatunknak a második hely újra, és biztos megszerzésén felül nem hiszem, hogy a Scudetto lehet a reális cél. Én akarom a 4.et, (sőt nov.7 Rómában már jegy van! :), tavaszra menni kell majd Udinébe, Milánóba, de én egyszerűen minden meccsen félek. Mert évek óta nem látom azt, hogy ne féljek a meccsek utolsó utáni pillanatáig. Mert mindig azt érzem, hogy még bármi lehet. - Na ezt a Leverkusen meccs nem nagyon enyhítette.

A mi sorsunk: drukkolni, szeretni, remélni. És mcsabit eltíltani a meccsek nézésétől. :)

(Azé az milyen már, hogy egy Maicon lehet egy Toro alternatívája egy bajnok esélyesnek? !!!!!!)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.10.26. 22:53


Maicon pedig szerintem sanszos - ha nincs sérülése-, hogy szerdán kezd az Udine ellen, hazai pályán egy középcsapat ellen talán megkockáztat Garcia egy lazább védelmet.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.10.26. 22:38


Torosidist meg a pálya közelében nem szabad látnunk soha többet a Romában. Szörnyű ezt kimondani, de ez van. :(


pedig sajna fogjuk. maicon csak a fizetési listán van, flo és digne pedig nem fogják birni egyedül végig....
kisebb csapatok ellen kéne játszatni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.10.26. 22:38


Nápoly és Juve illetve Juve és Nápoly. Más nem szól ebbe bele érzésem szerint.
A kereteket boncolgattuk és hasonlítgattuk még a szezon elején. Azóta nálam 3 releváns változás volt.
1. Allan brutál jó a Nápoly középpályáján. Nem véletlen hogy annyira akarta őt Garcia is :(
2. Rüdiger szarabb, mint vártam és full back-ként nem is használjuk :(
3. Pogbára nagy a kabát :)

Ha most kellene jósolni Napol-Róma-Juve sorrendet mondanék, de a bundásg.cik mindig bemákolják valahogy, így továbbra is tőlük tartok leginkább.
Szoros lesz ez baromira. Az viszont biztos hogy jobb játék kell tőlünk is a scudettohoz. Örömteli, hogy csak annyival jobb, amennyi benne is van a csapatban. Reális sansz ez, nem délibáb. De ettől még nem vagyunk főfő esélyesek és kell a jó (baromi jó) edzői teljesítmény is a sikerhez. Firenzében pl zseniális volt a középpályás védekezésünk DDR kieséséig. Ha Rüdiger csak kicsit jobb, akkor helyzete is alig lett volna az egyébként kreatív és pontos Fiorentinának. Az, hogy 30-35 méteren védekeztünk vonalban, DDR és Florenzi a felezővonalig kísérte Borha Valerot, Gervinho pedig fegyelmezetten visszazárt Florenzi oldalán... fú nagyon bírtam. Az első fél óra alapján sima 4est vártam. A fentiek persze nem világrengető újítások, de mind bátor húzás volt és tuti rengeteget gyakorolta a csapat. Amíg volt DDR 98%-os pontossággal működött is. Ez nálam Garcia meccse volt.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2015.10.26. 22:40-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.10.26. 22:11


Az biztos, hogy tavaly kb. ilyenkor (értsd hétközi forduló) a juve kikapott a Genovában, mi meg megvertük a Cesenát egy dögunalmas meccsen 2-0-ra.
A bundások elleni 3-2-es vereség kivételével mi hoztunk minden addigi meccset, azaz ha a juve botlott előtte valamikor, akkor első helyen állt a csapat.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.10.26. 20:40


361? nem 700akárhány? Tavaly mikor voltunk listavezetők?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.10.26. 20:16


Fb-n van egy bejegyzés asroma.it-tôl, hogy 361 nap után van újra az élen a csapat, és a Florenzis kérdésre is megadják a választ: most elôször volt csapatkapitány.

Update: fejezte be a meccset, mint csk. Szóval ez volt az elsô.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8103
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.10.26. 16:31


napoly, mertens, gabbiadini, mind2 jöhet :)
higanyt csak azért nem mondtam, mert dzeko esetében most már tényleg nem vagyok hajlandó azt leírni, arra fogni, hogy nem megy neki, hogy kiégett, mert ez baxottul nem igaz, itt komolyan mondom minden center, kis név, nagy név besül, szal nem vagyok hajlandó ezt dzeko esetében elfogadni, mert még mindig 30on innen van, nem jól lakott, nem kiégett, emellett a világ top10es centerek közé nálam belefér, sőt előbb is....
szal ha nem megy neki, akkor itt más gondok vannak, hogy a centerek ennyire nem élnek meg a románál, de be fog válni :)

napoly, roma, juve, itt dől el a bajnoki cím, csak úgy mint tavaly, a dk-ban most is ezt tippeltem, inter szagtalan, tele vízhordó kpályással, játékuk csak akkor van előre, ha jovetics helyzetbe hoz vkit, de őt vajh ki hozza helyzetbe, no ez a bajuk....
sztem a fio megint jó lehet a 4dik helyre, a változatosság kedvéért sousával, montella asszem 4x megcsinálta nekik a 4dik helyet?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.10.26. 16:30


Kíváncsi vagyok,hogy ezeknek a csapatoknak a fórumozói hogyan vélekednek a mi keretünkről. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.10.26. 14:37


GrazieRoma írta:JUVENTUS:
valóban jó a keret, szerencsére sok sérülttel kezdtek - ők nagyot fognak javulni heteken belül sajnos.
Pogba - Khedira - Marchisio nagyon ütős.
Sandro - Chellini - Bonucci - Lichsteiner/Cuadrado (?) is top Serie A.
Elől gyengébbek egy kicsit, Morata és Zaza gyenge. Mandzukic és Dybala feljavulóban.
A Juventus gyenge pontja egyenlőre a támadószekció és talán ezért még buknak pár pontot mostanában.

Aláírom, hogy a Juve a nyakunkban lesz pár héten belül, de ez a mostani csapat nekem eléggé színtelen. A Napolinál felvetetted ezt a kit cserélnénk el dolgot és akármennyire töröm a fejem, nem nagyon tudnék ilyet mondani a bundásoknál.
Pogba szerintem csak Pirlo mellett muzsikált. Megkapta a 10-es mezt de még annyira se képes a hátán cipelni ezt a csapatot, mint az általunk sokszor szídott Pjanic (bár a bosnyák kezdi helyreállítani a renoméját, végre az első jó szezonja lehet az idei. Vajon ehhez kellett az, hogy Tottit a kispadra rakták?)
Khedira sérülékeny és DDR-ért biztos nem adnám. Marchisio és Dybala talán az egyetlen akitől nem kapok hányingert ha meglátom a tv-ben őket, ez utóbbi lenne az egyetlen akit elcserélnék Iturbéra :D.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.10.26. 14:28


Én azért Maggio-t, Zuniga-t, Mertens-t és Gabbiadini-t is elnézegetném a keretünkbe.

Az Inter kerete pedig - Carlo is megmondta :) - nem olyan rossz, ott az edzővel vannak inkább problémák. Szerintem a dobogóra nem férnek oda még idén, de jövőre már kell velük számolni. Ha csak a keretek erősségét nézzük, akkor szerintem a Juve, Roma, Napoli hármas között dől el a bajnoki cím sorsa. Annyi előnyünk van, hogy a Juve beragadt a rajtnál. Persze nem mindig az dönt a végelszámolásnál, hogy kinek, milyen erős a játékosállománya - lásd tavaly a Lazio-t.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.10.26. 13:19


Már-már boszorkányság,amit írtál,bence,de minden szavadat adom.Szerintem sem a miénk a legjobb keret.
Csak úgy lehetünk bajnokok,ha a riválisaink sokszor botlanak.És ez nem jó.De kit érdekel? :)
Pjanic meg valószínűleg ugyanúgy játszik mezőnyben,mint az elmúlt években,azzal a nem elhanyagolható különbséggel,hogy a szabadrúgásokat úgy értékesíti,mint Görbicz a heteseket.
Szóval lehetünk bajnokok.
Mekkora lenne már, édes Istenem...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.10.26. 12:56


Én nem gondolom, hogy olyan jó keretünk lenne, hogy majdhogynem alapnak kéne gondolni a bajnoki címet.
A bundásoké egyértelműen jobb, szerintem a Napolié is erősebb ( az biztos, hogy mélyebb) és nálam a két milánói csapaté is forma-forma.
Van egy nem rossz kapusunk, egy rettenetes védelmünk, amelyben a kényszerből ott játszó Flo-n és Manolason kívül nem sok játékos minőségi, a középpályán épphogy megvan a 3 ember. DDR nem lesz már fiatalabb, Pjanicra mondanám azt, hogy tényleg klasszis játékos, talán most kezd beérni.
A csatársorunkat nagyon bírom , de Dzekonak úgy tűnik, hogy nem fekszik a Seria A vagy a játékstílusunk, mellette szaladgál két gyors ember. Most úgy tűnik a sokat szapult Gervinho és Salah a legideálisabb erre a posztra. Ha összehasonlítjuk a Juve, a Napoli vagy az Inter támadóival a mieinket...
Ezt a csapatot összességében semmi nem predesztinálja arra, hogy bajnok legyen. Jó játékosok alkotják, de közel sem komplex, klasszis játékosok.
Ennek ellenére érzem valamiért, hogy bajnokok leszünk. Mondanám, hogy fogadni mernék rá, de már megtettem szezon elején. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.10.26. 12:24


zsolti írta:Hű,mit fogunk mi itt kapni attól a kisebbségtől,aki végig kiállt Garcia mellett,hogy ha bajnokok leszünk...!?
Bárcsak már ott tartanánk,hogy tűrnünk kellene az ostorcsapásokat. :)
És tűrni is fogjuk majd emberesen. :wink:

Zsolti, én attól, hogy nyerünk, még nem nagyon gondolok mást Rudiról. Írtam anno, bajnokok leszünk idén, vele vagy nélküle, az nekem mindegy. :) Ergo ha tényleg megcsinálja, azt nem fogom feltétlenül az ő számlájára írni, hisz nem tudom elfelejteni azt a fél-háromnegyed évet. Viszont nem is fogom b.sztatni többet miatta. Ez a keret van olyan jó, hogy szerintem akármelyik topligás edző bajnokot tudna belőle csinálni idén.
De így hogy nyerünk hétről hétre, elcsendesülnek a kritikák (de ettől még a háttérben ott vannak).

Torosidist meg a pálya közelében nem szabad látnunk soha többet a Romában. Szörnyű ezt kimondani, de ez van. :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.10.26. 12:00


mcsabi írta:Ha hozza az olasz kupát és a Scudettot (meg egy tavaszi bl-t), akkor üsse kő, maradhat jövőre is :D

Annak örülnék a legjobban ha megnyerne mindent majd elvinné egy nagycsapat.

Win win :lol:

Meccsről csak annyit h nagyon kétarcúak vagyunk. Idén berúgjuk a helyzeteinket pacsi, viszont gyenge a védelem, tavaly pedig pont fordítva volt.

Jó lenne egyre több meccset kivédekezni mint pl Juve, Fio. Aztán abból lehet erőt meg tapasztalatot meríteni az ilyen két góllal vezetünl 5 perccel a vége előtt meccseken, mit ne csináljunk. Persze erre nagyon jó lenne ha Florenzi megtanulna nagyon jól helyezkedni, szerelni, stb.. hogy Torosidisnek ne kelljen pályára lépni soha többet. :-D
Hamarosan ha Maicon vagy pont Toro végre elmegy, akkor jönni fog oda egy jó név.

Rüdiger is olyan nem értem. -tök jó dolgokat tud, de pl azt nem érti meg h ne álljon Manolas mögött.
Castan nagyon kellene amíg hozzászokik az olasz stílushoz.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2015.10.26. 11:23


jó lenne a nagyszünetre elmenni 4 győzelemmel

http://www.asroma.it/en/schedule_results/schedule.html
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.10.26. 10:11


Ha hozza az olasz kupát és a Scudettot (meg egy tavaszi bl-t), akkor üsse kő, maradhat jövőre is :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.10.26. 09:52


Napoli,Juve.Tényleg aggasztóak.
De amúgy az első helyért folytatott harcban mindig támadnak aggályok.
Úgyhogy ha már az év elején nem küldték el Garciát (pedig el kellett volna),akkor most már hajrá,Rudi!
Tessék minket,szkeptikusokat elhallgattatni! :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.10.26. 09:16


Hű,mit fogunk mi itt kapni attól a kisebbségtől,aki végig kiállt Garcia mellett,hogy ha bajnokok leszünk...!?
Bárcsak már ott tartanánk,hogy tűrnünk kellene az ostorcsapásokat. :)
És tűrni is fogjuk majd emberesen. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.10.25. 21:24

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.10.25. 20:19


Tegyük hozzá, hogy a Fio nem állt be bekkelni, s így lett élvezetes a játékunk, s élvezhető a meccs!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.10.25. 20:16


amúgy meg grat a csapatnak! Nyertünk, ez a lényeg!
Nem érdekel idén hogyan leszünk bajnokok, de legyünk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.10.25. 20:14


egy dolgot nem lehet ma elvitatni, mégpedig qrvára, de qrvára hatékonyak és eredményesek voltunk, ezt de szeretem :) persze ez nem mindig párosul szép játékkal, de a 2dik kontra gólunkat élmény volt nézni, ilyet asszem 2 éve az internek rúgtunk, szintén szögletből indulva.

fioról, engem ez a bernardesci a fiatal tottira emlékeztet, ha nem baxák el, qrva nagy játékos lehet belőle.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.10.25. 20:06


F.Totti írta:
sebastian írta:Most már elmondhatom. Az itteni tipp játékban a Róma ellen fogadtam. Murphi ma segítette a csapatot.....:D :D

Respect Rudi, Respect Csapat...:D Megérdemeltük ma a 3 pontot!!!!


Hol van itt tippjáték? Kövezzetek meg, de nem tudom :)

főoldal, jobbra, alul
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.10.25. 20:05


Megérdemeltük ma a 3 pontot!!!!
ezzel annyiban nem értek egyet, hogy bár a taktikánk működött egy ideig, de a végén szétlőhették volna a kapunkat
de ha lezárjuk 3--0-al akkor nem lett volna kérdés
Toro beállásával (és a kiállítással) aztán futószalagon jöttek a helyzetek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég