Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.19. 23:22


féloff:
enynit ér az olasz kupa a nagyoknak
https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... it-2994847
és enynit EDF-nek :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.19. 22:48


F72: cimbora, ezt a személyiségelemzésed és hszed már nyomtam is tovább pár ismerősnek. MINden mondata a helyén van! Nem lehetne, hogy ezt a kinti ismerőseid körében is elkezded terjeszteni? :wink: :)
A Herrera-s hasonlításért külön köszi, ilyenekről nem tudtam.

Xaba:
En megneztem Szanics videojat. A szavazatok nem/nem feltetlenul tukrozik az o velemenyet.
csak nem változik ő is? De ha igen, akkor is hónapokkal, ha nem évekkel tovább védte őt mint mi. Ráadásul hangadóként.

tomm: miért szapuljuk???? Mert az életünkre negatív hatással van 3 éve!
Ha folyamat bablevest raknak elém, ami miatt te fingasz, előbb utóbb csak kib.szom azt az ablakon , veled együtt :wink: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 22:17


:) :) :)
Na, tomm, emiatt a hasonlat miatt nem fogok tudni aludni.
Itt kuncogok az ágyban, bas.od. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.12.19. 22:13


De tenyleg nem ertem, hogy miert szapulja barki is mou-t. Sztem semmi uj nincs abban amit csinal. Csak onmaga. Ha valakit szapulni lehet, akkor azok friedkinek, mert egy ilyen edzot hoztak ide. Ha az orrod ala fingok, akkor sem a bablevest kuldod el a verbe!

Na, most latom, hogy kozben celba ertel
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 22:02


Nem rád!
Ja, hogy a minőség meg az erő. Értem. :)
De ha egyikük nincs, akkor miért vedlünk át középcsapattá?
Mert nincs játékunk, nincs rendszerünk.
Ha kiesik valaki a jobbak közül, bunker van.
Karsdorp és Sanches eseténél pont ugyanezeket érzem.
10 év múlva mégis az apjukként fogják emlegetni Mou-t...
Szerintem Csabiék nem úgy kedvelik őt, mint mondjuk te.
Ott már templomi áhitatot érzek, nálad nem.
Friedkinék a népnek hitet és reményt adtak, nekem meg elbas.ták a szenvedélyemet. :)
A tökömet az amcsikba.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.12.19. 22:00


Is? Ez ram vonatkozott? Soha nem mondtam, hogy nem szeretnem vagy nem cserelnem le instant egy jobb edzore.

Mire gondoltam? Nezed a meccseinket? Kicsit pjanicnal de inkabb tottinal erezte magat ugy a labda, ahogy dybalanal. A tobbiek a kanyarban nincsenek. Es itt csak a labdara gondolok. Lukakurol meg furtokben pattannak le az emberek, hat ezt se lehet elmondani masrol…
Nagyon haz, hogy ilyet mondott, de attol meg igaz. De, hogy a masik csapatban nagyobb a minoseg, erre azert volt mar pelda. Akkor sem tetszett. Mittomen ki mondta es mikor, de azert volt mar ilyen. Engem akkor mar jobban kiakasztott karsdorp learulozasa (pedig nagyon nem akarom a palyan latni) vagy sanchez be-lecserelese (bar nagyon nem akarom a palyan latni)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2023.12.19. 22:04-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 21:56


Köszi az infókat, F72.
Tomm, mire gondolsz a Dybala-Lukaku kapcsán?
Az érveid helytállóak, gondolom ezért szeretik őt Csabiék is.
De szerintem a mérleg másik oldala felborul.
Én is kimondom: nem szereti úgy a Romát, ahogy előadja. Színjáték.
Amikor lefújták a Konfettit, mutatta a kezével az ötöst.
Nekem nem kell több.
De még egyszer: nekem a legnagyobb bajom a közönséggel van, utána az edzővel, és a legvégén a játékkal.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2023.12.19. 22:02-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.12.19. 21:35


Nyert egy olasz kupat is.
Mar irnam is ala az iedit.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2023.12.19. 21:06


Mourinho nagyon komoly nárcisztikus személyiségzavarral küzd. Ez egyébként nagyon izgalmas téma, családokat mérgez meg, úgy, hogy nem is tudnak a családon belül az okokról… meg persze a betegségről sem, amit így fel sem ismernek. Pedig megmérgezi az egész környezetet…

Néhány tünet?
Saját fontosság nagyzoló érzése, meggyőződés saját magad különlegességéről, a csodálat folyamatos elvárása másoktól, szomjaznak mások állandó csodálatára. Mások kihasználása a saját célok elérése érdekében. Az empátia teljes hiánya, képtelen felismerni, megérteni mások szükségleteit, mindent csak a saját szemszögéből lát, csak saját céljai miatt tesz bármit is. Nem akarnak adni. Ők kapni akarnak. Ha mégis odafigyelnek valakinek az érzéseire vagy vágyaira, azért teszik, hogy abból is hasznuk legyen, abból „táplálkozzon”. Bármikor jogosult a különleges bánásmódra, viselkedhet kizsákmányolóként céljai elérése érdekében. Úgy érzik, hogy a sikerhez kemény munka kell… másoknak. Nekik nem kell, ők anélkül is dicséretet érdemelnek. Ha pedig arról van szó: joguk van kiabálni, bosszút állni, bántani mást, mert úgyis meg tudják magyarázni, miért érdemli meg az illető. A nárcisztikusok más embereket eszköznek tekintenek a boldogsághoz, a sikerhez, a jó élethez. Mások érzései, szükségletei és vágyai nem léteznek számukra. Minden rossz érzés nélkül képesek érdekkapcsolatokat fenntartani és lazán kihasználni másokat. Arrogancia… A kizsákmányoló viselkedéshez hasonlóan ez a viselkedés is könnyen észrevehető a nárcisztikus emberen.

Gázlángozás… Ezt a módszert gyakran használják. Manipuláció. Felelősségvállalás helyett hibáztatás… Annyira, hogy már megkérdőjelezed azt, amit látsz, elbizonytalanítja a valóságérzékelésed. Nem vállal felelősséget semmiért. Ha megpróbálod felhívni figyelmét bántalmazó viselkedésére, akkor tagadja a vádat, vagy azzal igazolja viselkedését, hogy téged hibáztat. Közben birtokol téged. Mert mindezt azért teszi, hogy a kontroll az ő kezében maradjon.

Mondjuk úgy, hogy Rómában ezt most sajnos "megkajálták"... Biztos megvan ennek is az oka. Akkor volt már az éhség a sikerre, hogy most ez úgy gondolják Mouronhoval elérhető. Sőt, el is érték. Hiszen a Roma nyert nemzetközi kupát, mások nem. Igaz, hogy korábban nem is volt Konferencia Liga, így mások nem is nyerhettek volna.

Előfordult ez már a Roma történetében. Minden borzasztóan hasonló. Helenio Herrara, a "Mago", vagyis a Mágus. 1968-től 1973-ig ült a Roma kispadján... Előtte BEK-et, bajnoki címeket nyert az Interrel, mint Mourinho. Olvasva a könyveket, főleg az akkori elnök, Alvaro Marchini visszaemlékezéseit (Alvaro Marchini: Io presidente, Trevi Kiadó, 1976) nagyon hasonló karakter volt. Mindig mindenki hibás volt... elnök, béna játéksok, játékvezető. Kifejezett kérésére érkeztek játékosok, majd két meccs után kikerültek a csapatból, letagadta, hogy ő kérte volna őket, ilyen kerettel ő nem tud mit csinálni... a catenaccio, a betonvédekezés nagy atyja... aki gúnyolódott az AS Román, a csapaton, amelyik csak Mussolini közbenjárására nyert 1942-ben bajnokságot (a nagy Special One "zeru tituli"-zására emlékszik még valaki, amikor az 20 büntetőt kapó Interrel nem volt baja a játékvezetőkkel?). Aki 1969 márciusában hagyta meghalni Giuliano Taccolát Cagliariban, majd meccs után hazazavarta a csapatot, másnap edzés, nincs szomorkodás, hogy meghalt egy csapattársatok, irány haza, nem marad senki Cagliariban, másnap edzés... mert egy érzéketlen tuskó volt...
De imádták... Marchini elnök elküldte Herrerát... nem szerepelt jobban a bajnokságban, mint az elődök. Nyert nemzetközi Kupát is, 1972-ben az angol-olasz kupát a Blackpool ellen. Kiírások, tüntetések mellette. Ő volt a Mago... most van a Special One. Egyik sem szerette az AS Romát, használták azt. Ugyanaz történik 50 évvel később. :-(
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.12.19. 21:01


1: nem csak tavalyelott. Tavaly is. Ott voltunk a dontoben. Nem szamit. Bar ha nem szamit, akkor minek izgult itt mindenki, hogy lesz-e jegye.
2 ha csertoi aurel is nyert volna 26 kupat, kozte bl-ket, tehat joggal lehetne remenykedni, hogy itt is osszekalapal valamit, akkor igen. A kulcsszo a remeny, a hit. A barki nevezetu edzo nem ad remenyt.
Teljesen igazsagtalan ez az antihype, akarki akarmit mond. Minden negativum ellenere
Edzoi nyilatkozatokat olvasni olyan, mint orban interjui a kossuthon. Elo bullsitgenerator. Ha szorakoztat, am legyen, ha komolyan veszes es bosszankodsz rajta, ugy kell neked.

Amugy dybala-lukaku ugyben nem volt igaza?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 20:53


Miért, Xaba?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.12.19. 20:48


En megneztem Szanics videojat. A szavazatok nem/nem feltetlenul tukrozik az o velemenyet.
Hadd legyek az ordog ugyvedje :)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 20:29


Nyilván! De az a Konfetti...
Egyetértünk. :)
Amúgy ha tavalyelőtt Csertői Aurél az edző...
...akkor most őt istenítenék?
Mert egy kis túlzással mindegy volt, ki az edző.
Mindegy: igazságtalan ez a hype a többiekkel szemben. Akárki akármit mond.
Jókor volt jó helyen. És azóta is abból él.
Ami amúgy nem is zavarna, ha nem lenne ilyen tapló farok.
A Scudetto meg...Eddig én is mítosznak gondoltam.
2-3 éve viszont azt érzem, hogy egy jó kis keret plusz egy fasza kis edző elég hozzá. Lásd Napoli.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2023.12.19. 20:55-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.19. 19:16


Európai kupát nyert a Roma Zsolti! Ezt sose feledd. Sok sok embernek ez mindennél fontosabb volt. Pláne annak tudatában, hogy tudják, a Scudettóra semmi esély még sokáig.
Egy bajnoki ezüstnél jobban csillog az tény. Ezt nehéz vitatni. Szakmailag nívótlan? Az. De csillog.
Az olasz kupát meg hagyjuk, az már nekem sem ér kb semmit sem. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 18:43


Ha lesz józanodás, akkor okés lesz.
Nyilván nem haragszok én a népre, csak előtte mások ennél többet és fontosabbat adtak neki.
Például Spalletti Olasz Kupája szakmailag és nívóban is sokkal többet ért, mint a Konfetti. A dobogós helyezésekről nem is beszélve. A játékot meg ne is említsük. Ám Totti padoztatása miatt fütyülték őt rendesen.
Annyira örülök, hogy bajnok lett a Napolival.
Na ő adott valamit. Miközben ember maradt. Flúgos, de ember.
Kíváncsi vagyok, hogy a kintiek milyen %-ban marasztalnák Mou-t. Vagy ha marasztalnák, az mennyire eredményfüggő.
Vagy a Konfetti az már örökös bérlet a népnek?
A lényeg: nem haragszok rájuk, csak mások az értékeink. De ezt már írtam.
Nem hiszem, hogy én már újra bármikor nagy ASR-drukker leszek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.19. 16:44


Szerintetek van rá esély, hogy Mourinho ne fehér lovon távozzon?
tudod, hogy nincsen :) Eddig se volt, de egy ilyen (kamu) szerelmi vallomás után kizárt. :)
És eskü beugrott egy kép, amikor szezon végén távozik, és a nép végigvezeti egy tényleges fehér lovon a városon, vagy körbelovagol a stadionban :D

Amúgy Zsolti, azért ne hibáztasd az egész római népet, hogy van valaki, akibe végre kapaszkodhatnak, aki szállított nekik egy nemzetközi kupát. Köd ült az agyukra, de előfordul azért. Nekem sem tetszik, de ezért még nem hagynám el a csapatot, ha utána a józanodásuk sem nekik, sem nekünk nem fog tetszeni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 14:27


Sehol soha.
Ők a nagybetűs elnökök.
Igazi olasz gengszterek.
Őszintén: szerintem Friedkin már erősen billeg, Pinto meg már egyenesen a halál fas.ára kívánhatja Mourinhót.
Nyíltan kritizálja a játékospolitikát, a játékosok hozzáállását, a bírokat és az ellenfelek "tiszteletlenségét". De ha Friedkinék szeretik hallgatni a házon belüli fikákat, hát hallgassák...
Ha meg tényleg csak színészkedik ez a fazon, akkor meg fizessenek neki kezeléseket a tulajék.
Ha Mourinho nélkül, hasonló szereplés és jegyárak mellett nem lesz telt ház, akkor nekem vége a dolgoknak. Szerelem ide, szerelem oda.
Szerintetek van rá esély, hogy Mourinho ne fehér lovon távozzon?
Ha hatodikak leszünk, és a Feyenoord kiüt minket, akkor is éltetni fogják. Főleg Csabiék.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.19. 13:19


Trigo, te hol voltál az elmúlt 2,5 évben? Ugyanez ment, mindig más volt a hibás. Egyszer nem hangzott el tőle, hogy nabb.zzeg, ezt benéztem.
Eric, ne bassz már fel te is! :) Mi az hogy hol voltam???? Szerinted itt most ezt írtam le felháborodva, hogy mást hibáztat??? Tudjuk, hogy ilyen az élete. De ami (részben) új volt nekem, hogy A CSAPATOT NYÍLTAN ALÁZTA MEG ezzel a mondattal, és hogy most jelentette be, hogy hosszabbításról tárgyaltak és maradni akar. Ez nekem is és neked is új nyilván.
És nálam most telt be a pohár annyira, hogy innentől rühellem ezt az embert.

Gondolom az öltözőben beléjük szajkózza, hogy ők a világ legjobbjai, és ne vegyék komolyan, hogy a sajtóban lebénázza őket.
Ezt az elgondolást eddig nem zártam ki teljesen az évek alatt.De ha ez mondat így elhangzott, akkor ezennel kizárom. Ha én játékosa lennék, mondhat az öltözőben bármit, ha a sajtóban így nyilatkozik rólam (és rontja az értékem persze), akkor ellen fordulok azonnal.


Én már jó ideje nem hallgatom Szaniszlót, olyan mélyen van a nyelve Mourinho seggében, hogy azt már az én gyomrom nem bírja. Ebből kiindulva gondolom főleg szintén Mourinho fétissel rendelkezők hallgatják a heti észosztásást. Igy viszont még kevés is a 62%.
ezzel egyetértek. adamasr, látunk szavazószámot is hozzá? Mert nem mindegy, 20 ember szavaz, vagy 2000. Hogy mekkora a fétisesek tábora idehaza. :) És jah, én legalább egy éve nem hallgatom az önjelölt vezetőnket.

ja és Zsolti: továbbra sem látom Friedkinék oldaláról, hogy miért kéne elküldeni őt. Teltház, brand szárnyal, kupagyőzelem. De az ilyen nyilatkozatok után viszont el kell hogy gondolkozzanak.
Ha hosszabbítanak vele, akkor asszem Lazio vagy Napoli-drukker leszek. Lotito meg De Laurentiis mikor engedne ilyet???
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 11:08


Hasonlóak az érzéseim.
Csak az bánt, hogy azok a vereségek nem Mourinhót gyötrik, hanem a klubot és a játékosokat.
Friedkinéknek tényleg megéri ez az ember? Brand, marketing...
A játékosainknak gyakorlatilag nincs ára, plusz Mourinho fizuja.
Nálam már az amcsik sem azok a 10/9-esek, mint anno a legtöbb fórumozónál.
Ha hosszabbítanak vele, az nálam végzetes bűn lesz.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.12.19. 10:28


Én már jó ideje nem hallgatom Szaniszlót, olyan mélyen van a nyelve Mourinho seggében, hogy azt már az én gyomrom nem bírja. Ebből kiindulva gondolom főleg szintén Mourinho fétissel rendelkezők hallgatják a heti észosztásást. Igy viszont még kevés is a 62%.

Trigo, te hol voltál az elmúlt 2,5 évben? Ugyanez ment, mindig más volt a hibás. Egyszer nem hangzott el tőle, hogy nabb.zzeg, ezt benéztem.
Elérte azt, hogy ha kikapunk, egy picit mindig örülök. A csapatot sajnálom, de mindegyik kinos meccs egy újabb szög a koporsójába.
Friedkinék nem lehetnek olyan hülyék, hogy marad jövőre is. Lassan ott tartunk, hogy év végéig megtartani is hiba lesz.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 06:31


Szaniszló Csabi házon belüli agymosottjai persze, hogy Mou-ra szavaznak. Ez nem sértés, mert én meg a másik oldal agymosottja vagyok. Nem ismerem Csabi érveit, mert nem nézem a Falkát.
Friedkinék pedig számomra a tátott és málészájú amerikaiak prototípusai, akik magukra szabadították ezt az embert, és most vakargatják a buksit, hogy hogyan szabaduljanak tőle presztízsveszteség nélkül. Nincs ebben semmi projektszerűség.
Mourinho pedig pontosan tudja, hogy a tulajnál fontosabb a nép.
De akkor miért rajong érte minden játékosa? Gondolom az öltözőben beléjük szajkózza, hogy ők a világ legjobbjai, és ne vegyék komolyan, hogy a sajtóban lebénázza őket. De a lényeg: mindig magát mentegeti. Betegesen. Undorító.
De végül is igaz: akinek huszonvalahány trófeája van, az nem szúrhat el egy Bologna-meccset.
Ott tartunk, hogy ha nincs Dybala, akkor minden csapat esélyesebb nálunk. Mármint Mourinho szerint. Gondolom a Bologna kerete is bővebb, és nem játszanak kupameccset.
62%. Atyaisten...Na ezért nem fognak megoldódni a problémáim Mourinho távozásával.
Trigo, ugye milyen szörnyű az ilyen nagyképű nyilatkozatokat olvasni egy magunkfajtának...?
És mindeközben a manipulátor tudja, hogy ha kirúgják, akkor a nép fellázad Friedkinék ellen.
Vigye már innen valaki májusban ezt az embert.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.12.18. 22:52


amúgy néztem darts közben, 2 dolog,
1, fiatalítás, na most nyáron épp hogy a fiatalokat adtuk el hogy meglegyen a 30 milla ami az ffphez kellett( mert ugyé pölö karsdorp v spinazzolla a kutyának sem kellett), most meg mourinho inkább nyúlna a fiatalokhoz :lol:
2, keret kisöprés, most nem néztem utána, de sztem most már mivel 3 éve regnál a pinto, mourinho páros, a keret fele sztem már nekik köszönhető.....nyilván spinazzolla, karsdorp nem, de nem is eladhatók, viszont renato sanches, bellotti vagy az üzbég messi is az övék....de még lehetne sorolni
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.12.18. 22:45


adamasr írta:Falkaösztön szavazás: "Mourinho a következő két teljes szezonra – maradjon vagy menjen?" 133 főből 62% amellett, hogy maradjon.

hidd el, nem te vagy az egyetlen, aki ezt nem érteni :D :D :D

itt én is akartam felvetni egy szavazást, de mind1
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.18. 22:42


adamasr írta:Falkaösztön szavazás: "Mourinho a következő két teljes szezonra – maradjon vagy menjen?" 133 főből 62% amellett, hogy maradjon.

esküszöm felb.szott ez is
HÁT MINDENKI VAK SÜKET ÉS HÜLYE??????
hol az a szavazás, nem találom, beírnék bár csúnyát :evil:

Mourinho végre elérte hogy érzelmet váltson ki belőlem, grat
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.18. 22:34


ÚRISTEN MILYEN NYILATKOZAT VOLT EZ????? :shock: :shock: :evil: :evil: :evil:
sn ezt jól fordítottad tuti?????
a címe miatt elolvastam (kattintásvadász sn:))

"Paulo nélkül nincs minőség ebben a csapatban. Romelu nélkül nincs fizikalitás ebben a csapatban. Nélkülük tudtam, hogy nehéz dolgunk lesz."
Ha ezt így kimondta és jól fordították, és a tulaj nem zavarja el két perc múlva, ahogy kijön a sajttájról, akkor játékosaként a következő meccsen buktatnám meg de k.rva gyorsan! :twisted: Bár lehet ez a Bologna meccs már arról szólt? :D
Hogy a f.szomba mondhat ilyet egy edző a saját csapatáról??

Meg folytatná???????? És épp egy 0-2 után mondja ezt el, amikor leestünk a 8. helyre??? ÓÓÓÓ, azaz naná hogy most mondja el!!!! :wink: A ravasz g.ci.

"Ők különlegesek, és nehéz lenne megválni ezektől a szurkolóktól. Ha elszakadnék tőlük, az soha nem az én döntésem lenne. Soha."
Hogy rohadjál meg te! :evil: Bocs sn, és kedves fórumtársak, de ezt a fajta lelki hadviselést bazdmeg amit ez az ember művel...

Szépen felvezette, hogy őt csak kirúgni lehet innen, de ha marad, akkor jobb emberek kellenek neki, mert CSAK EZ VOLT AZ OKA a rossz szereplésnek, ja meg a kupadöntő!
Tehát ha megválnak tőle, akkor Friedkinék leszenk a g.cik az istenadta nép szemében.

a k.rva anyád josé
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2023.12.19. 00:58-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég

cron