Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.21. 11:54


köszi
tuti jobb volt így a hangulat, de nem a kilépésük pillanatától toltam volna
szerintem a fütyülés ellen is volt ez
na mindegy
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2014.08.21. 10:47


Trigoria írta:közben megnéztem a bemutatót is végig
nem tartom jó megoldásnak, hogy a közvetítésben ezt a zenét mindig betolják a játékosoknál
szerintem ezt élőben nem lehetett hallani, csak a csatornán nekünk jött
lehet tudatos volt azért is, hogy a játékosok különböző ünneplését elkenjék, de azért egy standing ovation-t Tottinál zene nélkül hallgattam volna végig

Élőben is ment végig a zene :S https://www.youtube.com/watch?v=JZcBzQWdPsM
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.08.20. 11:40


Astorit én sem értem. Átlagos védő. Nem tudom hogy miért lett válogatott (bár most nem az).

Garcia a támadásokat rendben találta (hát...) és a védelmet kritizálta, mármint meg kell találni a megfelelő pozíciót, ha mi támadunk.
Szerintem a Fener rendesen tolta és mi csak akkor vettük át a stafétát, mikor égő kezdett lenni. Ez látszott az utolsó 20 percben.

Kérdés, hogy mennyire akarnak a játékosok. Az utolsó meccsek 3 hónapja azon mentek el, hogy már biztos volt a 2. hely, az 1. pedig elérhetetlen. Tötyimötyi. Sajnos ez tud ragadós lenni.

Egyébként nem tudom, hogy mennyire vettétek észre, de onnan is lehetett látni, hogy a Fener nem félvállról veszi a meccset, hogy DDR annyira elfáradt a 75. perc környékén, hogy leguggolt. A bíró észrevette és engedte a cserét. Remélem a bajnoki rajtra fizikálisan rendben leszünk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.20. 01:20


na megnéztem

voltak kapushibák a góloknál dögivel itt is ott is
Astori többet szabálytalankodott ezen az egy meccsen, mint Benatia az egész szezonban
Destro valami elképesztő elszántsággal tolta
uccsó 10 perc tényleg bámulatos volt, de azt sosem szabad elfelejteni, hogy 3-1-es vezetésnél, egy felkészülési meccsen a Fenernek már nem volt sok kedve focizni

de tényleg elértük, hogy elég mély lett a keret. Bárki áll épp be, nem zavar egyáltalán. :)

azért remélem láttátok hogy mitán DDR lement, Florenzi lett a csk! :wink:

Corso: hát pont hogy ég és föld Benatia és Astori
ütemérzék, gyorsaság, ezáltal tisztaság - nem egy szint

közben megnéztem a bemutatót is végig
nem tartom jó megoldásnak, hogy a közvetítésben ezt a zenét mindig betolják a játékosoknál
szerintem ezt élőben nem lehetett hallani, csak a csatornán nekünk jött
lehet tudatos volt azért is, hogy a játékosok különböző ünneplését elkenjék, de azért egy standing ovation-t Tottinál zene nélkül hallgattam volna végig
és tényleg, az sál vazze tökéletesen esett a vállára :D :D
amúgy elnézve a keretet, még mindig nem adtunk el belőle senkit! Ha így marad, megemelem a kalapom.

ja, és amelyik játékos nyakig begombolja ezt a mezt, azt közmunkára ítélném. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.08.20. 01:17


[quote="Trigoria"
közbe rájöttem mekkora hülye vagyok
mert ha eszembe van, hogy ezt így meg lehet nézni utólag, akkor meg se nézem az eredményt, hadd izgulhassam végig
na már mindegy, azért így is megnézem[/quote]

no, most én ezt csináltam, és sz..rá izgultam a végét, mintha. Most már látom, hogy Benit szabadna mozdítani, mert egy Astori simán lehozza az Olasz bajnokságot. De pls világ! Legyen már egy egy középcsatár! A védelmünk rendben van, ha Beni megy is, előre, előre!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.19. 23:28


nos, köszi szépen az összefoglalót
igazából videóra gondoltam, de azt is megkaptam tőled, szóval még nagyobb köszi
asszem az ócska real meccs helyett már el is kezdem nézni a meccset

Totti bemutatását amúgy pont láttam a csatornájukon, nemsokkal utána kellett indulnom

közbe rájöttem mekkora hülye vagyok
mert ha eszembe van, hogy ezt így meg lehet nézni utólag (tavaly is így néztem meg a bemutatást újra), akkor meg se nézem az eredményt, hadd izgulhassam végig
na már mindegy, azért így is megnézem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.08.19. 23:19


Ja, még valami: itt meglehet nézni az egészet: https://www.youtube.com/watch?v=NGLH9KtjqFE&list=UULttSYJ6kPtlcurY96kXkQw
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.08.19. 23:16


Trigoria írta:kár hogy épp rómás foci miatt nem láttuk páran a meccset :(
valami összefogit ha majd tud valaki, most kivételesen én is megköszönném. Asszem az elmúlt másfél év első Roma meccse amit nem láttam.

Nos, megpróbálkozok vele, ha nem gond. :D A meccs előtt volt először a stáb, majd a játékosok bemutatása. A legnagyobb ovációt Cole, Benatia, DDR, Strootman, Pjanic és Totti kapta. Mikor a Capitano jött, bedobtak egy sálat, amivel aztán végig is kocogta az egész stadiont. :D Utána jött Rudi, aki az utolsó 8-10 métert már kocogva tette meg a pályán. :D Mivel most BL meccs ment a sport tv-n, ezért neten kellett nézni a meccset, de nem kellett keresgélni linket, channel számot stb., mert a youtubeon ment a hivatalos csatornán a meccs. :)

A meccs: A meccs elején szépen járattuk a labdát, Totti, Pjanic és Cole is bevállalt egy sarkazós passzt. :D Aztán kicsit belaposodott a meccs, a Fener többször is átvette a kezdeményezést, De Sanctisnak is kellett védenie egy lövést. Castant le kellett cserélni a 10. perc körül, valami muszkolo-t magyaráztak, szóval valamilyen izom sérülésnek tűnik. A játékunk egyébként ezidőtájt kimerült annyiban, hogy járattuk a labdát, aztán Totti próbálta szöktetni hol Ljajicot, hol Gervinhot hol Colet. (Ami feltűnő volt, hogy Cole is mindig ott volt elöl.) Aztán egy Gervinho run után asszem Meireles felrúgta Gervit, amiből jött a tizenegyes és a Totti gól. :) Nem sokkal utána jött egy szabadrúgás a Fenernek, amiből gól lett - szerintem védhető lett volna. Ezután 1-2 helyzet, megindulás itt-ott, aztán vége lett az első félidőnek. Szinte egyből a második félidő kezdete után sikerült összehozni egy tizenegyest Astorinak, amit Kuyt belőtt. Utána volt egy szép szabadrúgásuk, amit Skorupski szépen kiütött. :) Nagyon veszélyesen kontrázott az ellen. Aztán jött egy kontra a Fenertől, Kuyt szöktette Emenikét aki rálőtte de először védeni tudott Sko', de a kipattanót Sow már be tudta lőni... Ezzel lett 1-3, itt már nem tűnt annak a gálameccsnek, mint amilyennek tűnt előtte. Ezután jöttek a cserék, és az utolsó 10 percben nagyon rájuk akaszkodtunk, és végül sikerült kiegyenlítenünk 2 Destro góllal. Az első ezek közül egy nagyon szépen összehozott gól volt: szép labdakihozatal, megindulás, csel, szélre játszás, begurítás, sarkazás előzte meg. Ezek után teljesen vérszemet kaptunk, és meg sem álltunk az egyenlítésig. :D Grazie Roma, Rudi interjú, elköszönés. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bangbang187 2014.08.19. 23:22-kor.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.08.19. 22:43


zsolti szerintem nem kell még aggódni. A játék képe egy-egy meccsen tavasszal is pocsék volt, elöl vannak a bajok, mint tavaly, de legalább most mélyebb a keret.
A másik dolog, hogy tavaly kivételesen jól rajtolt Garcia, de nem véletlen hívják dízelnek. Ősszel a csoportkörben menjen jól.
Iturbének szerintem a téli pihenőig kell időt adni, ha addig nem rázódik bele, akkor melléfogás. Astori pedig ne csináljon mász, csak hozza le azokat a meccseket, amiken benő pihen.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.08.19. 22:28


Ja voltak hibák, de ilyen meccsen senki nem éles. Belefér, ők is tudják. Ahhoz képest hogy felkészülési meccs volt, szerintem rendben volt a hozzáálllás és a játék is.
Bajom csak a középhátvéd poszttal van. Castan Benatia nélkül bizonytalan, vezér meg nem tud lenni. Romagnoli? Míg destro a született mázlista, addig Romagnoli inkább lúzer. Minden meccsen benne van a hiba és ki is jön belőle. Szélsővédőként elmegy, de középen életveszély. Lesz ő jobb, persze, de amit most tud az nem Roma szint. Astori meg durván lassú. Akkor már inkább DDR lépjen hátra, főleg ha marad és felépül Strootman. Persze nem fog.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.19. 22:20


kár hogy épp rómás foci miatt nem láttuk páran a meccset :(

https://www.facebook.com/photo.php?v=72 ... =2&theater
ezt csak nektek :D
nagyon nagy

valami összefogit ha majd tud valaki, most kivételesen én is megköszönném. Asszem az elmúlt másfél év első Roma meccse amit nem láttam.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.08.19. 22:16


F.Totti írta:A látszat most is csal. Ugyan azzal a 433-mal játszottuk végig a meccset. Garcia következetes volt. Gyakoroltunk, felkészültünk. Nagyon nem mindegy, hogy milyen mélyen védekezik az ellenfél és mondjuk Torosidis vagy Florenzi a futó.

Az utolsó csere után Florenzi, Iturbe, Ucan, Destro, Paredes és Sanabria is a Fener térfelének utolsó harmadában volt. Addigra már Inkább nézett ki ez egy 2-2-6-nak, mint egy 4-3-3-nak. :D Keményen letámadtunk sok támadóval, sikerült kiegyenlíteni. Kár, hogy éles meccsen nem lehet majd ennyit cserélni - főleg, amikor hátrányba vagyunk... :D
Van egy olyan érzésem, hogy a bajnokságba ez az Iturbe-Destro-Gervinho hármas nagyon izmos lesz. Ha Destrora nem ívelgetnek, hanem középen kapja meg a labdát laposan, akkor azt azért nagyon jól ki tudja használni.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.08.19. 21:55


Egy barátságos meccs volt ugyan, de a törökök (mint általában) odatették magukat. Hungry for Glory! Na ez 65 percig egy csapatra volt igaz. A Fener nagyon jó fizikálisan, technikailag inkább közepes. A mai meccs semmit nem mond arról, hogy mi lesz a Serie A-ban (mert ott nincs ilyen harapós csapat), inkább abból kaptunk ízelítőt, hogy a BL-ben mi vár ránk.

Tanulságok (bocs ha ellentmondok néha korábbi véleményemnek):
1. Egy Zservinyó kevés előre. Ő Totti passzaiból oké + saját magának is tud helyzetet kialakítani, de nélküle...
2. Ljajic off. Lelketlen és semmit nem csinált.
3. Astori közepes szint, Romagnolinak még mindig elnézem, remélem fejlődik.
4. Cole előre jó, hátul meg kell szoknia.
5. Hungry for Glory nem volt 65 percig. Túl sok totoja elől, kevés mozgás.
6. Tétmeccsen nem lehet 7-et cserélni. Sajnos.
7. Iturbe nagyon akar, nagyon hajt. Respect!
8. Fiatalokban lehet bízni, bár ha csak kettő jön be kérdés, hogy kinek a helyére.
9. Utolsó 20 perc egykapuzásos ámokfutás volt. Ez nem a taktika. Sajnos az előtte látottak nem egy olasz bajnok játékára hasonlítottak. Bár mint mondtam az olasz bajnokságban senki nem olyan agresszív, mint most a Fener volt.
10. Destro ma mezőnyben sem volt béna. Ha a szezonban fele ennyire volna jó, mint most 20 percig, akkor nem gyepálnám állandóan. Gólt fejel nem 2 méterről? Soha nem hittem volna, hogy képes erre kapushiba ide vagy oda.
11. Lehet, hogy Florenzi nagyon sokszor fos, de széthajtja a belét. Láttuk ma is, hogy kell ilyen játékos.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.08.19. 21:53


bangbang187 írta:Utolsó 10 perc egész jó volt, bár kellett hozzá 6 támadó. :D Az azért látszik, hogyha nincs a Benatia-Castan párosból legalább egyikőjük a pályán, akkor bajok vannak, Sow meg Emenike elég szépen megforgatta az egész meccsen Astorit és Romagnolit. Iturbe eddigi legjobb meccse Roma mezben, Paredes is tetszett.


A látszat most is csal. Ugyan azzal a 433-mal játszottuk végig a meccset. Garcia következetes volt. Gyakoroltunk, felkészültünk. Nagyon nem mindegy, hogy milyen mélyen védekezik az ellenfél és mondjuk Torosidis vagy Florenzi a futó.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.08.19. 21:48


Utolsó 10 perc egész jó volt, bár kellett hozzá 6 támadó. :D Az azért látszik, hogyha nincs a Benatia-Castan párosból legalább egyikőjük a pályán, akkor bajok vannak, Sow meg Emenike elég szépen megforgatta az egész meccsen Astorit és Romagnolit. Iturbe eddigi legjobb meccse Roma mezben, Paredes is tetszett.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.08.19. 21:45


Ej de jó kics felkészülési meccs volt. Messze jobb, mint a hangulat és lendülettelen amerikai meccseink.

A két potenciális Benatia-pótló azért bemutatta miért fog nagyon fájni a 35 milkás bevétel.
Florenzit és Iturbét imádom ezért a hozzáállásáért. Előbbinél alap, az utóbbinál meg remélem, hogy az lesz. Ja és Destro :) tuti burokban született.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.19. 21:45


Legalább nem maradtunk szégyenben.Ilyen tökös meccseket kellett volna nyomatni nyáron.Nem azt a primadonna-sztárgálát.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.08.19. 21:36


3-3 :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.08.19. 21:36


Valaki össze tudná szedni, hogy tavaj milyen felkészülési meccseink voltak és milyen eredmények? Megmondom őszintén, hogy már nem emlékszem ezekre... Strootmanra nagy szükségünk lesz az egészen biztos! Ninja nem rossz, de közel sem tolja azt a szintet mint Stroci..... Én nagyon várom őt vissza....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.19. 21:29


Nekem rossz érzéseim vannak.Szerintem nem sikerült jól a felkészülés.Az eredményeket lesza.om,de játékban nagyon gyengusok voltunk valamirevaló csapatok ellen.
Én MA csont nélkül aláírnám a harmadik helyet.
Kemény szezon lesz ez.
És nem tetszenek a nyilatkozatok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.08.19. 21:15


Ez már nem barátságos meccs. 1-1-ig totojázás ment, most azért a tempó is más. Mármint nálunk. Meg látszik, hogy ideges a csapat.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.08.19. 21:04


cejas írta:Iturbe fel tudja venni Gervinho sebességét, csak amíg a kameruni úgy fut, mint egy középiskolás diák egy üveg vodka elfogyasztása után, addig Iturbe mozgására vonalzót lehetne illeszteni.
Zservinyóra tapad a laszti és ezzel a rongybaba mozgással és induló sebességgel szétszedi a védőket. Iturbe csak futóversenyt tud nyerni, ha jön a védő, akkor hamar megadja magát.

:D Egyetértek. Ez akkor válna még érdekesebbé, ha Totti helyett Destro (vagy valaki más, kimondottan ilyen lesipuskás kaliberű csatár) várná középen a beadást amíg Gervinho vagy Iturbe elviszi szélen.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.08.19. 20:59


Hát Astori most nem mozgott jól.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.08.19. 20:53


Iturbe fel tudja venni Gervinho sebességét, csak amíg a kameruni úgy fut, mint egy középiskolás diák egy üveg vodka elfogyasztása után, addig Iturbe mozgására vonalzót lehetne illeszteni.
Zservinyóra tapad a laszti és ezzel a rongybaba mozgással és induló sebességgel szétszedi a védőket. Iturbe csak futóversenyt tud nyerni, ha jön a védő, akkor hamar megadja magát.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.08.19. 20:49


Mondjuk azt a szabadrúgást egy Neuer mellel veszi le kb., Morgó meg védés helyett megtorpant inkább.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég

cron