Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.08. 09:10


csebi77 írta:Edzőbának elgurult a gyógyszere? Még dícséri a csapatot? Persze, nem baj, hogy nem nyerünk, majd adnak pontokat a végén hősiességért meg akarásért,meg hú ezt is sikerült mégis x-re hozni -ért. Szerintem de sanctissal írjunk alá még pár évet is...


DDR kiállítása után elképzelhetetlennek tűnt a pontszerzés. Ami azután történt, az kész csoda. Ha nincs a pályán 6-7 ember aki majd megdöglött, de ment előre, akkor nincs ez az egy pont, ami még akár baromi sokat is érhet. gondolom az egyéni hibákat nem a sajtó előtt fogja kitárgyalni. a csapat többsége igenis dícsérhető volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.08. 09:04


remus írta: Itt meg annak van igaza aki jobban le tudja torkolni a másikat, és sajnos a pesszimisták vannak többségeben. Az optimisták már vagy nincsenek itt vagy csöndben vannak és csak olvassák a fórumot, mert nem hiányzik nekik az azonnali kioktatás. Valószínűleg ezért is megkapom a magamét.


Ugyan már, ez csak egy fórum. Ráadásul magyar ASR fórum. Fokozottan terhelt történelmi múlttal, így érthető, hogy a többség totál pesszimista :) Meg egyébként is, nincs szebb dolog, mintegy fórumon kiosztani az edzőt-játékosokat-fórumtársakat és utána minden apró botlásnál jöhet az "én megmondtam".

Ha a stílus normális (ez itt szerintem teljesen rendben van), akkor nekem nincs bajom a folyamatos negativizmussal... pontosítok: a véleményformáló személyek hibákra fókuszálásával. Vélemények. Mint ahogy az enyém, tiéd is. Nem egy netes fórumon kell megtanulni az élet nagy dolgait. Használd úgy és arra, amire való. Olvasd, írd meg a véleményed, vitatkozz, stb. Egyébként is sokkal jobb a kisebbséghez tartozni, nem? Elvégre valahol ezért is lettünk Roma szurkolók :)
szóval én csodálom Garciát, szeretem majd minden játékosunkat, fantasztikus az elmúlt másfél év és az is fantasztikus, hogy az utolsó BL meccs előtt reális esélyünk van a továbbjutásra egy ilyen csoportból. Amíg ennyivel kevesebb a hiba, mint a pozitívum, addig fasza minden :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.12.08. 08:59


Edzőbának elgurult a gyógyszere? Még dícséri a csapatot? Persze, nem baj, hogy nem nyerünk, majd adnak pontokat a végén hősiességért meg akarásért,meg hú ezt is sikerült mégis x-re hozni -ért. Szerintem de sanctissal írjunk alá még pár évet is...
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2014.12.08. 08:04


Trigo azzal, hogy valaki pesszimista semmi gond nincs! Nekem alapvetően az életben is azokkal az emberekkel van gondom akik nem tudnak örülni semminek, ezért a többiek jókedvét is megpróbálják elrontani! :D

De!!! Szerintem alapigazság, hogy az optimista emberek konfliktus kerülők, a pesszimisták pedig konfliktus generálók! Én sem túl sokat írok ide, mert se időm, se energiám vitatkozni, csak néha már én is felhúzom magam -és szerintem sokan vannak így a fórum olvasói közöl-mert sokszor ha bugyikék lenne a háttér azt hinném, hogy a lazio.hu vagyok mert ott sem szidják jobban a Romát mint itt.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.12.08. 01:56


remus, írd nyugodtan!
de nem értem miért baj ha valaki pesszimista? ő dolga
de hogy az optimisták le lennének szólva? hmm lehet hogy akár igazad is van
védjék meg magukat, mást nem mondhatok :wink: :)

én azt mondom, hogy a fogadóirodákban statok alapján dolgoznak, de egészen biztosan nem nézte ott végig senki a Roma összes meccsét, a hullámzást
arról nem beszélve, hogy az oddsok nem mindig a realitást tükrözik, hanem az okosságot is ahol pénzt akar fogni az iroda :wink:
de legyen nekik igazuk! Szerintem most a sérülésekkel is kalkulálva olyan 55-45% az esély nekik. De ennél biztosan nem esélyesebbek.

Most épp olyan zene bömböl a fülemben, hogy valóban: reszkessen a City!
:scarf:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.12.07. 23:04


Pjanic nélkül szerintem semmit nem ér a Radja-Keita-DDR-Strootman középpálya (persze igaz fordítva is, de egyedül a bosnyák nem pótolható). Játékot kezdeményezni egyikük sem tud. Vagy ő veszi át a karmesteri pálcát Tottitól, vagy nem tudom ki, de az biztos, hogy most nem nálunk játszik. Öltözői pletykák? Blikk négyzet.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.12.07. 22:46


Akkor házat, asszonyt a csapatra! :D
Egyébként szerintem is mi vagyunk az esélyesebbek, mellettünk szól a hazai pálya és hogy a Citynek sok a sérültje.
Amúgy azóta nem rakok a Romára, hogy 2 éve Torosidis fejes gólja hozott 30 ezret az Atalanta ellen és bűntudatom lett mert nem tudtam eldönteni, hogy a mixemnek vagy a győzelemmünknek örülök. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2014.12.07. 22:45


zsolti írta:És a realisták hol vannak,remus? :wink:
Tőlem biztos nem fogsz dorgálást kapni,de azt kijelenthetjük,hogy a favoritok nem mi vagyunk.Még hazai pályán sem.Aztán ha uram bocsáss győznénk,az biztosan nem lenne világraszóló szenzáció.Az is benne van a pakliban.
Hogy az optimisták elmentek volna? :) Vagy csak olvasnak? Nem hiszem,remus.
Nekem fontos,hogy a fórum olykor feldobja a hangulatomat az optimizmusával.
Most te feldobtad:neked legyen igazad! :wink:
Reszkessen a City!


A realisták? Madridban ! :wink: Illetve itt az emeleten a 9 éves fiam, ő is a Reálnak szurkol.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára remus 2014.12.07. 22:50-kor.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.07. 21:50


És a realisták hol vannak,remus? :wink:
Tőlem biztos nem fogsz dorgálást kapni,de azt kijelenthetjük,hogy a favoritok nem mi vagyunk.Még hazai pályán sem.Aztán ha uram bocsáss győznénk,az biztosan nem lenne világraszóló szenzáció.Az is benne van a pakliban.
Hogy az optimisták elmentek volna? :) Vagy csak olvasnak? Nem hiszem,remus.
Nekem fontos,hogy a fórum olykor feldobja a hangulatomat az optimizmusával.
Most te feldobtad:neked legyen igazad! :wink:
Reszkessen a City!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2014.12.07. 21:22


Még jó, hogy a fogadóirodák nem annyira pesszimisták, mint a magyarországi Roma szurkolók ezen a fórum, én inkább nekik hiszek, mert ott komoly pénzekről van szó. Itt meg annak van igaza aki jobban le tudja torkolni a másikat, és sajnos a pesszimisták vannak többségeben. Az optimisták már vagy nincsenek itt vagy csöndben vannak és csak olvassák a fórumot, mert nem hiányzik nekik az azonnali kioktatás. Valószínűleg ezért is megkapom a magamét.
A tények:
bet 365 szerint a jelenlegi oddsok : H:2,4 D:3,4 V:2,8

Vagy akár az összes fogadóiroda:
http://www.betexplorer.com/soccer/europ ... /UJ8UqqAl/
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tboy70 Dátum: 2014.12.07. 18:00


fogkefe1 írta:
tboy70 írta:Üdv mindenkinek!
Tegnap kint voltam az Olimpicoban, majd késöbb írok az utazás meccsre topicba!

Várjuk, köszi! :wink:

Olvasható az utazás meccsre topicban!
Avatar
tboy70
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.08.26. 21:43

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.12.07. 15:02


Rudi a sajtájon próbálta jól felfogni a történteket: dicsérte a Sassuolot meg az edzőjét, meg persze a csapat hozzáállását, h. felállt.
És persze viccesre venni a a kapus bakijáról is: : "Morgan meg akarta ünnepelni a szerződéshosszabbítását :) "
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.07. 11:51


tboy70 írta:Üdv mindenkinek!
Tegnap kint voltam az Olimpicoban, majd késöbb írok az utazás meccsre topicba!

Várjuk, köszi! :wink:
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tboy70 Dátum: 2014.12.07. 11:49


Üdv mindenkinek!
Tegnap kint voltam az Olimpicoban, majd késöbb írok az utazás meccsre topicba!
Avatar
tboy70
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.08.26. 21:43

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.12.07. 11:19


Nem értem ezt az úgyis kikapunk a Citytől meg nem tudunk nekik gólt lőni se hangulatot, mért ne tudnánk? Idegenbe ment mért ne mehetne otthon is? Persze lehet kikapunk de ne temessük már a csapatot, kétlem hogy sima meccs lenne a citynek.
A tegnapi kezdőbe nem látok nagy hibákat, hiába jó formába van a sassuolo, azért nem egy nagy csapatok ellen játszottak mostanában, a juve x a kiemelkedő eredményük és annyi, bőven vállalható kezdő volt ez, De Santis baszta el a meccset, az a gól nagyon nem kellett volna de aztán főleg a második nagyon megfogta a csapatot, szerintem senki nem számíthatott arra hogy 2 gólt kapunk 2 perc alatt aztán beáll bekkelni a Sass. Strootman nagyon szar volt, talán az ő kezdetését mondanám hibának, de megértem hogy Nainggolant akarta pihentetni Rudi. Totti is egyértelmű a bl meccsre pihent, Maicon is kell nagyon majd a city ellen, talán teljesen rendbe is lesz így addigra, nem mint múltkori meccsen.
Iturbe megint nem játszott jól, de hátha belelendül majd, látszik rajta tényleg h bizonyítani akar, érzi h nem megy neki ettől még szarabb, de igazából hány meccset játszott eddig? kezdőként talán 3-4et? sérült is volt meg csereként kapott 20perceket kb, játszatni kell.
Holebast irtátok hogy jó volt hát nem tudom, inter ellen jobb volt szerintem, nem egy nagy játékos sajnos, Torot sokkal jobban bírom, beadni ő se tud mint ahogy évek óta senki a Rómába, de ő még annyira nyilvánvalóan is adja be a labdát, annyira látszik h most fogja beadni, hogy az összeset blokkolták szinte, ezért is volt a rengeteg szöglet.
Összefoglalva 2 dolgon ment el a meccs, nagyobbrészt Desantis hibáján (am rettentő idegesít az h mindig hátrapasszoljuk neki, ő meg általában nem kivágja hanem vmelyik védőnek adja tovább, régen az volt hogy mindent előrevágtunk, az is nagyon idegesített most átestünk a ló túlóldalára) a másik a kiállítás amit nem is kommentálok inkább.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.07. 10:20


Miért ne? Egy gólt bármikor lehet találni. Astori elég jol fejel, lehet h végre rúgunk egy gólt szögletből. A lényeg h 100%ig koncentrálni kell majd a City ellen, hogy ne kapjunk gólt, mert ha kapunk akkor mi nem rúgunk kettőt. Max két malacgólt, de valahogy nekünk nincs szerencsénk. Tehát kellenek majd a tiszta fejek szerdára. Maicon, Ninja, Keita,Gervinho, kérdés Astori kezd e. Totti pedig 38 évesen, hát szerintem már nem bírná a két meccset. City ellen vagy 0-0 lesz vagy kiestünk. Az egy olyan meccs lesz, hogy nem fog beleférni a hiba, tehát De Sanctis is a legjobbkor hibázott, mert. City ellen úgy elrúgja majd a labdákat, hogy öröm lesz nézni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.12.07. 10:15


Igencsak radikális vélemény,de egyet lehet vele érteni.
Persze minden más lenne,ha valahogy behúzzuk a tegnapit.
Egyre több furcsaság történik Rudi lelkében is,de egyelőre bőven pozitív a mérleg.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.12.07. 09:37


fogkefe1 írta:Mcsabi, szerinted, hogy kellett volna felállni? Most komolyan. Szerintem most az egyszer véletlenül eltálállta Rudi a legjobb 11-et.


Sz*r volt az egész koncepciója Rudinak. Amatőr ez a "nagy meccs előtt pihentetek" módszer. Egy jól működő Pjanic-Keita- Nainggolan középpályát fölhígítani egy total sz*r De Rossival, egy fölzárkóztatás címén csak perceket kapó Strootmannal... én már akkor vagyok nyugodt, ha De Rossit a padon látom. Mindezt akkor, amikor reális esélyed csak egy atom kezdővel van egy Sassuolo ellen(!!!!), mert így van, itt tartunk. Rudi nem ismerte a Sassuolot, nem nézte a statisztikáit, nem látta a meccseit. Pont most kellett a fordulók óta nem játszó Destro, pont most kellett Iturbe, pont most kellett Astori helyére kunta-kinte. Pont most akartunk ezzel az impotens támadósorral fölállni. Nehogy már Gervinho ne bírja a szerda-szombatot...
Nem értem mire ez a pihentetés? Rudi úgy érzi, van esélyünk a bomba erős City ellen? Még Agüero, David Silva, Kompany nélkül se kapnak gólt a Romától.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.12.07. 09:07


Jó lesz nekünk az a második hely scudetto helyett.
Sajnos....... Megint.....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2014.12.07. 08:30


Nem gondoltam volna, hogy tegnap örülni fogok az iksznek is de hát ez van, sajnos ez már így alakult.
De Sanctis óriási hibát vétett, azt hittem rosszul látok de azért legalább 1 nagy védése volt a 2. félidőben. Mindenesetre kapus kéne, de ebből már csak nyáron lesz valami.
Holebas gyerek egyre jobb, mostanra kiszorította az ex-világsztár Cole-t a csapatból. Nagyon erős a balosa és most már nem fél használni.
Yanga azt írtátok hibázott a helyezkedésnél a 2. gólnál - nem tudom - mindenesetre nem rossz védő és tetszik ahogy bátran megindul néha (Manolastól ilyet soha nem fogunk látni), tegnap is volt hogy ennyi kellett hogy beinduljon/ritmust kapjon a támadásunk.
Manolas viszont gyenge volt.
Ami még szemet szúrt, valaki írta hogy Iturbe jól lőtt távolról. És tényleg, az 1. félidőben volt 1-2 olyan kísérlete, hogy ha azok eljutnak a kapuig ott gól lett volna.
Ljajic most tényleg jó, csak remélni tudom hogy állandósítja nagyjából ezt a formáját.
Destron meg látszik, hogy kedvetlen, nemtörődöm, stb. Tegnap hogy ugrott fel pl. többször fejpárbajt vívni? Hát megmondom sehogy csak odaállt háttal az embernek, mert felugrani se volt kedve pedig amúgy magas.
Szerdán kiderül hogy át tudunk-e lépni az árnyékunkon, amúgy szerintem nem de majd a srácok remélem bizonyítanak és talán örülhetünk a végén.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.12.07. 08:26


Pjanic helyett egy tavaly oszi Strootman nekem jobban tetszene. Sajat velemeny, hogy ebben a csapatreszben en nem kedvelem a primadonnakat. Nincs is minden csapatban (regi MU, mostani Bayern).

A gorogok az elerheto szint. Olcso es nem keres sokat.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.12.07. 02:08


Jó volt végigolvasni a kommenteket. :D Sok véleménnyel szinte teljesen egyet tudok érteni.
Pont jókor hosszabbítottunk amúgy De Sanctis-szal, mindkét kapott gólt neki köszönhetjük. Valaki emlékszik még arra, amikor 2-3 szezonnal ezelőtt Lamela gyenge lövését begoikocseázta? :D Mit tud a kiabáláson kívül? Néha véd 1-2 nagyot, aztán ennyi. Erre minden normális kapus képes. Az a baj, hogy nála mindig benne van az ilyen. Bár már unalmas mindig ezért szidni, de a kirúgásairól jobb ha nem beszélünk, vagy taccsra megy, vagy ellenfélhez. Fontos momentuma volt most is ez a meccsnek, mert ebből kaptuk a második gólt. Képzeljétek el mi van akkor, ha van egy izmos kapusunk, aki képes akár 80 méteres pontos passzt adni és csak annyi lenne a dolga a labdát kapó játékosnak hogy beverje, vagy passzoljon valakinek aki üres kapura belövi.
Manolas nagyon gyengén játszott ma, Inga-Binga viszont többször szerelt kulcspillanatban. Florenzi nagyon hajtott, végre megkapta a karszalagot DDR kiállítása után. :D Ezt sem igen gondolta 3 évvel ezelőtt, hogy a nagycsapatba csapatkapitány lesz ilyen rövid időn belül. :) Lehet hogy ezért nem jött be Totti? Mondjuk ez nyilván nem túl valószínű. Kolbász meg a meccs és az egész mezőny legjobbja volt Ljajic mellett. Decemberre kiderült, hogy nagyobb fogás volt az ember, mint Cole. :D
Középpályánk nagyon gyenge volt, Strootman egyelőre még nagyon nem az igazi. Pont az hiányzik belőle, amiért szerettük, hogy végigrobotolta az egész meccset, mindenhol ott volt és mindig a legjobb megoldást választotta. Ma csak több rossz passzra meg 2-3 szabálytalanságra futotta neki.
Iturbe egyébként semmi mást nem tud, csak nagyon gyorsan futni. Mindig rosszul passzol, lőni meg nem mer. Az első moszkvai meccs óta (ott is lesérült) nem volt egyetlen jó meccse sem. Destro olyan volt, mintha a pályán se lett volna, látszik a fején is mostanában hogy nagyon bizonytalan. Egy komoly csapatnak nem fér bele ilyen alibi középcsatár játszatása. Mi van, ha a télen nem veszünk csatárt és Totti lesérül (Ne! :D) 3 hónapra? Destro végig játszana? Ebbe belegondolni is rossz... :D Ha tényleg komolyan gondoljuk hogy bajnokságot, kupákat akarunk nyerni, akkor muszáj venni egy elit csatárt. Kizárt, hogy ezt ne tudják Sabatiniék. A juve hogy tudott megszerezni egy Tevezt vagy egy LLorentét? Pallotta dollármilliárdos, 25-30 millió neki nem lenne óriási nagy veszteség. Plusz Destro mehetne a Wolfsburgba vagy bárhova jó pénzért, érte is kapnánk 15-20 milliót. Bár nyáron nemet mondtunk egy 30 millás (!) ajánlatra is.
Amit még nem értettem: miért erőltettük annyira a szögleteket az első félidőben? Talán még egyetlen egy gólunk sem volt belőle idén.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.12.07. 00:41


Hahó!
Akkor szerintetek mi lenne a jó felállás?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.12.07. 00:38


GrazieRoma írta:
fogkefe1 írta:Amúgy kicsit rátérve a védőkre, érdekes, hogy statisztikailag nagyjából egy szinten van a három belső védő
Passzokra rátérve érdekes, hogy De Rossi és Pjanic passzolja a legtöbbet. Hát igen a sok sok alibi. :D Aztán Keita és NInja, nyílván a taktika miatt. Viszont még mindig Tottinak van a legtöbb kulcspassza a csapatban, őt követi Pjanic. Mind a kettőjüknek 4-4 gólpassza van amúgy.
Összességében a pontos: Astori, Yanga, Pjanic.
Ami meglepett, hogy messze Iturbe kapta a legkevesebb percet a csapatból (348), ha nem nézzük az ifiket. Ő előtte Holebas és Astori is 540 közüli percekkel. Ami még meglepett, hogy Destro 33 perccel többet töltött a pályán mint Totti.

Mondjuk ezek a statisztikák csak az olasz bajnokságra vannak. Who scored oldaláról néztem.


Kosz hogy ezeket megnezted - szuper kigyujtesek, illetve pont Pjanic az, aki a kozeppalyarol a legtobbet passzolja elore fele is.
Keita szinte csak oldal iranyban, DDR no comment, Nainngolan azt hittem pontosabb - Pjanic-ot rendre alul ertekelitek, sokszor mondom.

Melysegi poziciobol nem er annyit a kapu ele, foleg ha tudunk kontrazni. Nem is feladata elsosorban, persze erkezhetne tobbet 16-os kornyekere. De a tamadasok nagy reszenel lemegy oldalra a szelsoket segiteni mindket oldalra.

Destro ujfent no comment.

Pjanic 91%-al passzol Ninja 87-el. Pjanic 75-öt passzol meccsenként, Ninja 63-at. Egyértelműen jobb Pjanic előrefele ez nem is kérdés. De kár a két játékost összehasonlítani, mert más a szerepük. Pl, védekezésben és futásban jobb Ninja. Amúgy a megtett kilóméterekről jó lenne statisztikát nézni. Pl. Destro és TOtti érdekelne, Florenzivel és Ninjával szemben. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.12.07. 00:33


fogkefe1 írta:Amúgy kicsit rátérve a védőkre, érdekes, hogy statisztikailag nagyjából egy szinten van a három belső védő


Ami egy baromi jó statisztika, miközben egy rossz megoldást hoz a csapat az Astori, Manolas együttel jók lehetnénk.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég

cron