Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2013.01.13. 14:34


De Rossi jelenlegi formája nem indokolja a játszatását, azért mert ő De Rossi még nincs egyértelmű helye a kezdőben... Pjanicot, Stekket hiányolom csupán, továbbá nem tudom Marquinhos miért nincs ott, eddig ő volt a favorit és meggyőzőbb volt Castannál, legalábbis szerintem. Burdinak örülök h játszik, egy rutin mindenképp kell oda :)

Nálam így kezdtek volna: Stek- Piris (bejátssza magát lassan), Marcos, Burdi, Balza, Pjanic, Bradley, Tachtsidis, Lamela, Destro, Totti
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.13. 14:23


ROMA (4-3-3): Goicoechea; Piris, Burdisso, Castan, Balzaretti; Florenzi, Tachtsidis, Bradley; Lamela, Destro, Totti
Kezdő a csapat Facebook oldala szerint.
Az eddig legtöbb ,,lájkot" kapó hozzászólás a következő: ,,Zemant letartóztatták kábítószer használat miatt" :D
Én azért nem látom ennyire súlyosnak a helyzetet, de arra a tökömet ráteszem, hogy ez a csapat nem fog 7-et rúgni.
Egy kiszenvedett 1-0-nak is örülnék.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2013.01.13. 11:53


Bradley nem rossz gyerekek, hát jó gólt kételen szerezni még üres kapura se, de nem is ez a feladata első körben, hanem h daráljon mint az ökör középen, és ő darál mint az ökör középen... Százszor jobban megy, küzd, mint az isteni De Rossi, akit amúgy imádok, de újabban agymenésem van a játékától sajnos...
Remélem Destro ma végre meghálálja a belé vetett nem kevés bizalmat, ő nem rossz amúgy, látom benne az x-faktort, de annyira görcsös, annyira akar bizonyítani, a mozgásán látszik, h semmi nem sikerül neki, de énbízom benne, kinyílikmég az a gólzsák :)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.01.09. 01:55


Így már messziről (haha) nézve a meccset még mindig inkább kiállok a daráló, akaró Bradley mellett, mint a megbénult DDR "futur capitano" mellett. Én a kp-ra inkább küzdő és hajtó és akaró embereket akarok, mint egy hangulatembert. Lehet (biztos) a nektek UFO nem jó, de jobb sajnos most mint egy évek óta puffogó sztár. Inkább ment el a Napoli meccs DDR-en, mint Bradley-n. ... Mondom nem a kedvencem, de ezen, azon a meccsen talán még Taxidísz is jobb lett volna. És tartom, Lamela a másik szereplő, aki példátlanul alul teljesített. --- És ha ez a kettő (DDR, Lamela) jól, igazán jól játszik, szerintem, bocs Trigo s.a.rá vertük volna őket. Mert nem rosszabb, hanem rossz napot játszó csapat voltunk.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.08. 18:37


viszont nincs lófeje, igy nem lehet megdobálni kockacukorral...
:D :D :D
viszont nem szabad közel menni hozzá és ismerkedni vele, mert ki fognak esni napok az életünkből, amivel nem tudunk majd elszámolni (UFO) :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.08. 16:39


destronál én is görcssösséget érzek, nem is a góltalanságával van bajom (egyelőre), de az módfelett bicskanyitogató, mikor a 21 éves játékos, aki be akar kerülni a kezdőbe, a labda elvesztése után sértődött fejjel elkezd korzózni. a milan ellen azért kaptam agyhugykövet mert ezt tőlem 5 méterre csinálta, a napoli ellen meg azért, mert hátrányban... a szanaszétrúgott 36 éves atomkezdő totti sokkal harcosabb
bradleynél szintén nem a kihagyott gólok -a fejesekkel sztem minden rendben volt, egyszerűen nem mentek be- hanem a zsákszámra eladott labdák jelentik nálam a problémát. olyan mint taddei: fut, védekezik, hasznos, de ha nálunk van a labda, és feltűnik a képernyőn, rögtön kántálni kezdek: ne neki-ne neki-ne neki!!! ezenkivül amerikai ami igen nagy fegyvertény (ezért félidőket mindenképp játszatnék vele), viszont nincs lófeje, igy nem lehet megdobálni kockacukorral...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.08. 13:25


Aki háromszor egymás után úgy íveli fel a labdát, hogy aztán annak 20 méteres körzetében nincs ASR játékos. Miközben Zeman játékának a lényege, hogy ezt ne... S
Jaja, ezt nem értem meccs közben én sem soha, mintha direkt csinálná.

hát ez a görög szerintem hasznosabb a Nápolyban látott De Rossinál.
Annál tuti :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2013.01.08. 12:39


A meccset sajnos (sajnos?) nem láttam, az eredményből kiindulva azt hittem a Juventus elleni meccshez hasonlót játszottunk.
Ahhoz képest kellemes meglepetésként ért, hogy kb. háromszor annyi lövésünk (és sok helyzetünk) volt mint a Napolinak, és sokszor fölényben játszottunk. Most nem jött be semmi, a Milan ellen valljuk be minden. Sajnos megint eredménykényszerben vagyunk, a következő 2 nehéz meccset hozni kell, mert még a Milan meg aki mögötte van is megelőz.
Sokan Bradley-t szidják, nekem az jutott eszembe, hogy ő legalább helyzetekig eljutott még ha ki is hagyta azokat. Nem hiszem, hogy a hazaiak direkt hagyták mert úgysem lövi be. Destronak nagyon kéne néhány jó meccs gólokkal, mert azt hiszem mindannyian fociztunk már életünkben bármilyen sörmeccsen, azért ha kimarad 2-3 helyzet utána hatványozottabban nagyobb a nyomás az emberen, hogy nehogy a következő is kimaradjon (és jön a leszidás).
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.01.08. 11:24


Nagyjából hasonlóan látunk és élünk át dolgokat remus...
Talán nem véletlen, hogy én is most írok.
Egy 4-1-es vereség után nehéz azt írni, hogy az ellenfél nem volt sokkal jobb, én mégis ezt érzem. Persze jobb volt, helyzetkihasználásban. Másban egészen biztosan nem. Persze pont ettől lehet fájó egy vereség. Ők 5-ből 4-et, mi 10-ből 1-et... S mivel ez nagyban koncentráció kérdése is, ezért tartom, hogy ez a hosszú. fárasztó amerikai utazás egy ilyen fontos meccs előtt közvetlenül teljesen felesleges, sőt, ártalmas volt.
Valóban lehet Bradleyt szapulni, egymaga lőhetett volna 3 gólt, nekem mégis pozitív. Hibázott persze, de szerintem ő volt az utolsó, aki feladta...
Ha valaki értékelhetetlen, akkor az De Rossi, a csapat legtöbbet kereső "világsztárja", akinek vállán kellene vinnie a csapatot, űzni, hajtani a többieket. Aki egymaga többet keres, mint az ASR összes többi középpályása együtt. Aki az elmúlt 3 évben úgy kb. egy félidőben játszott a hírnevéhez vagy fizetéséhez méltóan, a Milan elleni első félidőben. Aki háromszor egymás után úgy íveli fel a labdát, hogy aztán annak 20 méteres körzetében nincs ASR játékos. Miközben Zeman játékának a lényege, hogy ezt ne... Sokan követelték őt a csapatba, hogy mennyivel jobb, mint a görög, hát ez a görög szerintem hasznosabb a Nápolyban látott De Rossinál. Legalább tud egyből, laposan előre játszani (még ha 10 indításból 4 az ellenfélhez is megy).
Destro valóban egymaga megnyerhette volna a meccset, rengeteget hibázott. Valószínűleg ő nehezen dolgozta még fel, hogy ha még csak papíron is, de sztárt csináltak belőle és bizonyítania kell, így kellően görcsös.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2013.01.08. 08:44


Mivel nem akartam senkit megbántani a fórumon ezért nem írtam a mérkőzés után, megvártam amíg lehiggadok egy kicsit. Mint általában a vesztes mérkőzések után jobban felbosszantottak a hozzászólások, mint a mérkőzés. Én reálisan az utolsó 4 mérkőzésből 6-7 pontot vártam, és ebbe nyilván a Chivo ellen 3 pont volt kalkulálva. Szerintem Nápolyban ki lehet kapni, nincs ezzel semmi gond, bárki beleszaladhat ott a késbe, ez most nekünk sikerült. Hogy 4:1-re kaptunk, vagy 1:0 az teljesen mindegy. Egyetértek Zeman véleményével, mert nem fociztak le bennünket, mint pl a Juventus. Vasárnap Cavanni, Pandev és De Sanctis nagyon jó napot fogtak ki, nekünk ma nem ment be semmi. Teljesen felesleges Pirist,Bradleyt vagy Goicoecheat hibáztatni, mert nem ők voltak a felelősek. Én a Burdisso,DDR,Destro hármasra szavazok, ha már a gyengéket kell kiemelni. Burdisso nagyon jó védő,de valahogy nem érti meg mit kellene játszania. DDR nem tudom mi van vele, rendet kellene tenni valakinek a fejében olyan mintha direkt ZZ ellen dolgozna( Bár ha jól belegondolok ő és Totti fúrta meg eddig valamennyi edzőnket, csak most magára maradt mert Totti tiszteli Zemant.) Destroval kapcsolatosan arra gondolhatott Zeman, hogy nagyon görcsösen akart bizonyítani és ezért hibázott annyit. Én nem vagyok elkeserdve, mert van még 19 mérkőzés és összesn 5 pontra van a Bl hely. Voltak akik a szezon elején még a kieső helyekre várták a csapatot, ahhoz képest nem állunk rosszul. :wink:
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2013.01.08. 06:20


Például Dodó? :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.07. 21:06


Xaba írta:
bence írta:Xaba komolyan nem értelek..miért lenne lehetetlen? Kagawát mennyiért vette a Dortmund annak idején? Vagy a Swansea-ben most parádézó Michut?
Azért mert mi így igazolunk, attól még vannak jó játékosok amelyek nem fájnak sokba, csak meg kell találni őket.

Hát elég nehéz annyi pénzből igazán jót venni. Vagy aprópénzért veszel olyat, aki berobbanhat pl: Kagawa vagy Michu. Vagy nagy pénzért már berobbant játékost. Szerintem ez a két lehetőség van. 3-4 misiből csak éppen megfelelőeket tudsz venni.
Amúgy nálunk is robbanhatnak... elég ígéretes Golyó meg Marchos. Talán Florenziből is lesz valaki. És aztán van egy Lamelank is (habár őt nem kell ide említeni, mert nem bagó pénzért vettük)

Igen Marcos az az igazolás amiről beszélek! :D El is felejtettem jó példának felhozni.
Szerintem Braziliában minimum 2-3 olyan jobbhátvéd van aki úgy támad mint egy őrült és úgy védekezik mint Piris.
De ezt csak a hasamra ütök úgy mondom, szóval lehet nagy hülyeséget mondtam.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.07. 21:00


bence írta:Xaba komolyan nem értelek..miért lenne lehetetlen? Kagawát mennyiért vette a Dortmund annak idején? Vagy a Swansea-ben most parádézó Michut?
Azért mert mi így igazolunk, attól még vannak jó játékosok amelyek nem fájnak sokba, csak meg kell találni őket.

Hát elég nehéz annyi pénzből igazán jót venni. Vagy aprópénzért veszel olyat, aki berobbanhat pl: Kagawa vagy Michu. Vagy nagy pénzért már berobbant játékost. Szerintem ez a két lehetőség van. 3-4 misiből csak éppen megfelelőeket tudsz venni.
Amúgy nálunk is robbanhatnak... elég ígéretes Golyó meg Marchos. Talán Florenziből is lesz valaki. És aztán van egy Lamelank is (habár őt nem kell ide említeni, mert nem bagó pénzért vettük)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.07. 20:54


Persze zsolti :)
Csak például ugyanaz a megmozdulás 0-3-nál vagy 3-0-nál mást vált ki az emberből :D
Bradleyvel nincs nekem semmi bajom hajt becsületesen, de azt viszont tartom, hogy nem Roma szintű játékos.
Bár NSO fórumon olvastam valakitől, hogy neki ő tetszett a legjobban a meccsen, különbözőek vagyunk.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.07. 20:49


Nyugi,bence,azért tettem kacsintós smiley-t,mert semmi gondom nincs a kritizáló kommentekkel.Hozzáveszem a meccs közbeni szurkolói drukkot,és máris érthető a "köpködés".De mivel ezek a játékosok nem alibiznek,csak gyengébben teljesítenek,nem érdemlik meg ezeket a jelzőket.Magamban én is szidom a meccs közben bénázókat (balfa.z ufó,nyomoronc Destro),de nem írom le.
Nem akarom eladni sem Bradley-t,sem Destrót.
Csak egy példa:például Bradley üres kapus mellégurításánál olyasmit írnék,hogy ezt "be kell onnan bas.ni,te állat",és nem azt,hogy "mit keres nálunk ez a senkiházi amerikai".
A kritikátok jogos,a hangnem nem.
De szurkolók vagyunk.És különbözőek.
Úgyhogy,bence,nyugodtan lehet elemezni meccs közben,nehogy megsértődj itt nekem. :wink: (És ti vagytok többségben,úgyhogy lehet nektek van igazatok.)
Mindent bele,forza Roma!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.07. 20:23


Xaba komolyan nem értelek..miért lenne lehetetlen? Kagawát mennyiért vette a Dortmund annak idején? Vagy a Swansea-ben most parádézó Michut?
Azért mert mi így igazolunk, attól még vannak jó játékosok amelyek nem fájnak sokba, csak meg kell találni őket.
zsolti: Miről kéne írnunk mondjuk 0-3-nál? Hogy Destro zseniálisan tolódik, vagy Bradley milyen gyönyörú 5-6 méteres oldalpasszokat csinál alibiből? Megnéztem még egyszer a meccset, ugyanazt tartom amit írtam alatta, de úgy látom nem nagyon érdemes itt elemezni..
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.07. 18:51


zsoltinak teljesen igaza van. Én is pont azt kérdeztem... mit vártok egy 3 milliós játékostól? = Bradley. Az árához képest jó!
Visszanéztem a Milan meccs közbeni és az utólagos kommenteket. Olyan jókat nevettem :lol:
3-4 misiért valakit Piris helyére? Mission impossibile!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.01.07. 18:20


Nézem a tegnapi meccset.
Az első gólhoz semmi köze nem volt Pirisnek. Szépen lefutotta Cavani Balzarettit, Burdi mikor észrevette a bajt, megpróbált keresztezni, de esélye nem volt már...Pandev pedig Castan mellett pöckölte el a labdát, még ő szólhatott volna bele az első gól sorsába..

Nézem tovább a meccset.. és írok még..:D
Totti sárga lapja teljesen indokolatlan volt. Amíg ő megpróbálta lekezelni a labdát, hátulról nekifutottak a lábának. Esélye sem volt elhózni a lábát, mert semmit nem is láthatott az érkező játékosból...Ekkora hülyeséget!!!!! Tehát nem járt volna lap..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2013.01.07. 18:58-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.07. 18:06


Fájó vereség.De semmi több.
Nézzük.Goikónak volt egy hatalmas bravúrja,amikor Cavani lábáról leszedte a labdát.Sőt,Hamsik sem tudta egy az egyben kicselezni,és kisodródott a szlovák.A 3. gólért felelős,a többiért nem.Steket én is szívesebben látnám a kapuban,de nem ez a legnagyobb problémánk.
A meccs közben megint csuklottak a játékosaink édesanyukái,néhányan megint nem bírtak magukkal. :wink: Persze csúnya szavak nem voltak,de Bradley és Destro újfent elgondolkodhatnak azon,hogy ők valóban futballisták-e.Nem tudom,hogy ez a szerencsétlen amerikai mivel érdemelte ki egyesek utálatát.Hogy üres kapura kihagyta,mikor olyan sokat keres?Dögöljön meg a kopasz fejével,persze.Destro meg egy esetlen,ügyetlen,nyomorék,balfa.z.Megint kihagyott mindent.Annyi millióért.Szerintem Bradley kőkemény edzésmunkával kiérdemelte Zemannál,hogy játsszon.Nyilván mindig az a szar,aki játszik.Mennyivel jobb lett volna most helyette a "szürke" Florenzi,a "teljesen homály" Tachtsidis,a "vén" Perrotta,vagy a jelző nélküli Marquinho.Nem vagyunk következetesek,emberek.Még jó,hogy néhányan higgadtan,reálisan értékeltek a meccs után.Mert jó pár ilyen hozzászólás is volt.Mint Zeman nyilatkozata.Jók voltunk,de csúnyán szoptunk.Kábé ennyi.Igazságtalan volt 3 góllal kiapni,mint ahogy a Milan elleni 4-0-ás vezetés is túlzó volt.
Szóval ne csüggedjen senki,majd javítunk.Persze a hullámvasút több mint aggasztó.
Csak Mattia és Michael anyukája nem győzi inni a sok vizet a csuklás miatt...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.07. 15:31


Ha távolabbról nézzük a szezont, mindig mikor felcsillan a lehetőség, hogy lépjünk egy nagyot előre megbotlunk, mondjuk az előttünk levők is ezt teszik, de hát előttünk vannak.

Pirisben és Bradleyben én semmi kivetnivalót nem találtam tegnap, sőt szerint előbbi még viszonylag jól is játszott, utóbbi meg ennyit tud, felesleges tőle többet várni, nem egy labdazsönglőr, de nem is neki kéne a csapat szekerét húznia hanem DDRnek, Lamelának, Pjanicsnak, Tottinak vagy Oszinak, sőt azt se hiszem hogy azért játszik mert amcsi, hanem azért mert rászolgált.
Castannal nekem ált. nincs bajom, de ezek a tegnapi előre kolbászolásaitól kiver a víz, Balza dolgozk, robotol, de qrvára nem hasznosan, és sztem az is biztos hogy Tacsi, DDR, Bradley közül 2 nagyon hasonló típusú játékos, szal sztem vkit teljesen felesleges volt megvenni a nyáron.....

Apropó Marquinho, állítólag ugrik az üzlet a Palermoval, és nem azért mert a Roma nem adná, hanem tán brazilból érdeklődnek iránta, a kérdés csupán az, hogy a Roma számolna e vele a közeljövőben(feltételezem míg ZZ az edző nem) mert ha igen, akkor Palermoba kellene kölcsönözni, ha meg nem akkor meg el kell adni brazilba.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.07. 15:14


Igazad van tomm volt egy szép szerelése, de ettől még a támadást nem segíti, védekezni meg nem tud.
Szerintem igazolni kéne a helyére, 3-4 millióért lehetne egy minőségibb jobb bekket.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.07. 14:29


piris épp, hogy javuló tendenciát mutat. tegnap többször is megállitotta cavanit 1-a-1ben, ziccert megakadályozva
az, hogy egy védő merre bóklászik, az edző döntése-és igy felelőssége- nem a védőé.

a bl-főtáblára való kerülésért is jár önmagában pénz, nem is olyan kevés, és még hozzájön legalább 3 meccs jegybevétele. ez a legrosszabb eset.
inkább essünk ki 0 ponttal, mint, hogy el sem indulunk. persze nem a vesztes meccsek miatt, sokkal inkább az idén megnyerendő meccsek miatt, + pénz.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.07. 14:25


calderoni írta:Pénz csak akkor jár, ha legalább a döntetlent tudod hozni, azért nem adnak egy huncut vasat se, hogy 4-3-ra kikapsz, hiába játszottál jó meccset. A másik része a dolognak a keret. 2 fronton ezzel a sovány kerettel, ami minőségileg is kevés. Hiányposztokkal tele. Itthonra jó ez, de a nagyközönség elé ne menjünk vele.

indulási pénz is van tudtommal, de az is biztos hogy nem hoznánk le nulla ponttal a csoportkört, ergo lenne belőle pénz
a tulajdonosok célja is a BL, a csapat célja is az
nem azért kell most odajutni hogy ott maradandót alkossunk, hanem hogy jelen legyünk :wink: (nagycsapat státusz, vonzó BL-szereplés játékosigazoláskor stb)
de akar a fene vitatkozni ezen :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.07. 14:05


Ha egy Chievo költségvetésű csapat lennénk, azt mondanám a tegnapira, hogy oké.
De amikor 12 millióért Destrokat igazolunk, aki kb. mint egy jobb gömbérzékkel megáldott hosszútávfutó, akkor elszomorodok. Egy cselt, egy ritmusváltást képtelen megcsinálni, és még a helyzeteit se rúgja be.
Egyébként tegnap megvilágosodtam, több szempontból is:
1. Tavaly rossz szemmel néztem Oszi játékát, de fejet kell hajtanom tudása előtt. Olyan szinten képes nyomát alatt tartani a védőket, mint kevesen, és a helyzetekkel is jól sáfárkodik.
2. Szeret a vezetőség olyan játékosokat igazolni akikről egyszer mondták valahol, hogy jó. De ami szomorú, hogy Zeman be is rakja őket. Vegyük Pirist.. Ki látott tőle jobbhátvédre emlékeztető momentumot a félév során? Itt nem egy kósza beadásra gondolok, hanem a 16-oson belülre cselezte magát, vagy az alapvonalig eljutott és jól is adta be.
A támadásokat képtelen segíteni, és még védekezni se védekezik. Tegnap is DDR meg Burdisso keresztezett ki a helyére, mert elől bóklászott.
3.Kezdem hiányolni Taddeit :o
4. A 18 éves Marcos hiányzott a csapatból, van, hogy Totti hiányát nem érezzük meg ennyire.
5. Jobb lenne ha nem nézném meg azokat a meccseket, amikről sejtem, hogy rossz lesz a végkimenetele. A végére csak sikerült felbosszantanom magam.
Bradleyről meg nem írok semmit, de ha Zemanlandiában befér a 2 támadóbb középpályás közé, akkor nagyon nagy baj van :(
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.01.07. 13:17


Nagyjából rendben vannak az osztályzatok, nálam is Burdi, DDR és Destro viszik a prímet, ha lefelé ki kell emelni valakit.

Egyébként mérleget vonva az első félév játékából, nálam ez a kezdő:

Stek - Piris, Marcos, Castan, Balzaretti - Bradley, DDR, Florenzi - Lamela (Pjanic), Osvaldo, Totti

Pjanic valahogy jobban játszott Lamela posztján, mint a középpályán.. DDR csak nagy jóindulattal, mert a görög sincs csúcsformában, egyébként ....
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Totti4ever valamint 168 vendég