Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.06. 10:49


Valószínű,hogy semmi köze a dolgokhoz,de én baromira nem örültem neki,hogy Rudi összejött azzal a tévés csajszival.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.06. 09:46


Ha már a nyilatkozatoknál tartunk kitérhetnénk Pjanicra is, aki szépen nyilatkozgatott a mérkőzés előtt, hogy kétszer olyan keményen kell dolgozni a csapatért stb. Ehhez képest szívás volt, hogy pont Flóri helyére jött be, mert ameddig Fló megdöglik a pályán a csapatért, addig Pjanic már megint a kedvtelen semmittevést hozta le. Télen Matyival karöltve mehetnek amerre tetszik (és ahonnan sok pénzt kapunk :D)

És ha már Matyinál tartunk, Sabatini most verheti a fejét a falba, mert pont azt a Luiz Adriano-t nézte ki a helyére, aki jelenleg 4 bl mérkőzésen 9(!!!) gólnál jár.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.06. 08:43


Értek én sok mindent, de ezt a nyilatkozatot tényleg nem... Csak magából csinál teljesen idiótát. Elmúlt 20 év legidegesítőbb mérkőzés utáni nyilatkozata.
Garcia: "Teljesen sikerült feledtetni a rólunk első mérkőzés után kialakult képet. Ők nem sok mindent csináltak, kár a két gólért. Mi nagy helyzeteket dolgoztunk ki, de Neuer hatalmasakat védett. Gratulálok a fiúknak."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.06. 08:08


Bence: De Rossit én már nem tudom hova tenni.Nem érzékelem,hogy mikor játszik jól vagy rosszul.Észre sem veszem,hogy a pályán van.Csak egy példa: Gervinho nemlétét simán érzékelte mindenki.De hogy most De Rossi ott van-e a középpályán vagy sem...
Ez a srác anno cselezett,lőtt,ment előre,most meg ívelget a vakvilágba,oldalra és a kapusnak járatja a labdát.Évek óta.Oké,hogy ő egy szűrőgép,de ez kevés.Évekkel ezelőtt rajongtam érte,hülyét kaptam,ha eltiltás vagy sérülés miatt nem játszhatott.Most hidegen hagy.Ha játszik,jó; ha nem, még jobb.Szégyellem magam,de egy ikon elpusztult nálam.
F72:teljesen igazad van,meg mindenkinek,aki hasonlóan érez:bár az eredmény vállalható,a macska-egér játék,a kilátástalanság, a tehetetlenség borzasztóan érezhető volt.És ezek a ki nem kényszerített technikai hibák...
Mindegy is.
Büszkeségünk megmaradt,de jelen pillanatban nem vagyunk több egy európai középcsapatnál.
Ami nekem tökéletesen megfelel.Elég hülyén működök:magasról letojom a BL-sikereket,én olasz bajnok akarok lenni.
Nyilván nem most.
Várok.
Bármeddig.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.06. 07:13


A képzettség relatív. Ha a Cesena ellen játszunk, akkor mi vagyunk képzettek és ők képzetlenek. Nem jön ki, hogy Skorupski nem tud kirúgni, mert nincs rá szüksége, fel tudjuk hozni a labdát simán. Egyébként bénán rúg ki, és a kijövetelei is gyengék, de nem panaszkodnék rá, mert potyát nem kapott, amit lehetett, azt megfogta, a gólokról pedig nem tehet.
A legmagasabb szint ellen mindig jobban kiütköznek a hiányosságok. Nem tudom van-e játékosunk, aki megállná a helyét egy ilyen csapatban...

Az meg, hogy na lám, Alaba hogy odarúgja a labdát. Ilyen bal bekk kell nekünk! Na igen, csak ilyen bal bekkből van 5 a világon és többe kerülne, mint a mi teljes évi játékosvásárlásra szánt összegünk (még Strootman eladásával együtt is). Másrészt pedig az ilyen játékosok nem a Roma-ba vágynak. Nem hiába volt tegnap görög védelmünk. Ők megfizethetőek és szívesen jönnek. Lássuk be, hogy aki kicsit kiemelkedően teljesített, az egyből elvágyódott innen, mert küzdeni a Scudetto-ért más, mint bajnokságot nyerni vagy BL-ben vitézkedni. Azt viszont nem értem, hogy aki nem teljesít kiemelkedően, annak miért van nagy szája (Destro, Pjanic). A renitenseket úgy offolnám nyáron, mint anno Osvaldo-t.

Kedves Sabatini! A projekt úgy látszik minden évben újra kezdődik! Elsősorban kell mindkét oldalra minőségi szélsőhátvéd és egy igazi csatár. Másodsorban egy box-to-box a középpályára (Strootmannal sajnos nem számolok hosszú távon) és egy kapus (De Sanctis kiöregszik lassan).
Valahogy idén egyetlen játékost sem sikerült igazolni, aki legalább középtávon a csapat egyik alappillére lehet (Keita öreg, Iturbe sérülékeny, Ucan nem játszik - a többieket pedig hagyjuk meg kiegészítő embernek).
Több Florenzi típusú saját nevelésű játékost szeretnék. Nálunk aki jól teljesít vagy magától megy el vagy mi adjuk el. Aztán megint guberálhatunk a piacon. Sokkal nyugodtabb lennék, ha csupaszív saját játékosokkal operálnánk. Totti lassan kiöregszik, DDR pedig szintén túl a zeniten. Ők ma még alapnak jók. De kikre építsünk utánuk?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.11.06. 00:41


Trigoria írta:a "halálcsoport " így néz ki
12
4
4
2

:D :D
halálkönnyen jutott tovább belőle a Bayern :D



Ez általában mindig igy van, 1 csapat mindig jól jár egy ilyen csoportban. Viszont az érvényes most végképp, amit a sorsolás után mondtam. Egy esélyünk van a továbbjutásra és az a körbeverés...ez bejött, már csak mi kellene kikerüljünk nyertesen belőle.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.11.06. 00:09


F72Quadraro írta:képzetlennek, sete-sutának tűnő játékosok.


Nem csak tűnnek, sajnos nagyrészt azok is. :cry:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.06. 00:04


Garcia büszke a csapatra, sikerült feledtetni az első mérkőzést, emelt fővel hagyja el a csapat Münchent. Meg helyzetek is voltak, csak hát sajnos Neuer a világ legjobb kapusa.
Ha csak a nyilatkozatot olvasom, azt is gondolhatnám, hogy nyert a Roma...

Neuer nevét kár említeni, 88 percig a labdát se látta nagyon... Ennyi elementáris hibát régen láttam, többször lelátóra szállt kirúgás, pontatlan passzok 5 méterre álló társhoz is, képzetlennek, sete-sutának tűnő játékosok. A németek annyit adtak ki magukból, amennyi kellett, akár hálásak is lehetünk, hogy nem akartak ismét kivégezni minket...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.11.05. 23:52


jó, h. lesz egy válogatott szünet. talán rendezhetjük a sorokat.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.05. 23:32


a "halálcsoport " így néz ki
12
4
4
2

:D :D
halálkönnyen jutott tovább belőle a Bayern :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.05. 23:13


zsolti írta:De Rossi pedig...
Az nem lehet,hogy ez a fiú sosem volt klasszis,csak mi éveken keresztül annak hittük?
Már remegek,ha hozzá kerül a labda.Előrefelé nulla.Pedig ugyanazt játssza,mint Xabi Alonso.Mégis mekkora különbség...

Ezt nem tudom miért most írod, voltak nagyon gyenge meccsei idén, de speciel ma a csapat legjobbja volt.
Sokat szerelt, a párharcait megnyerte, volt, hogy ollózva húzta ki a labdát a szögletzászlónál, volt, hogy úgy szedte le a lendületből jövő Benatia lábáról a labdát, hogy öröm volt nézni, és volt, hogy kétszer szerelt becsúszva 5 másodpercen belül.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.11.05. 23:04


Ha nincs Neuer 2-1. Akkor Garcia is tolhatna egy olyan interjút, mint tegnap Brendan Rodgers, hogy büszke a csapatára... :D
Nem baj, ez volt a mind1 meccs. Így meg hogy kikapott a city, elég a két hátralévő meccsünkön 2 döntetlen és továbbmentünk. A halálcsoportból. :D
Mondjuk azt tegyük hozzá, hogyha mindenki egészséges nálunk, akkor a kezdő 11-ből kb. csak De Rossi kezdett volna.
Kevin nem eladó. :D
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.05. 23:01


feree80 írta:azért durva lenne 7ponttal csoport2diként tov.jutni, de nem lenne ellenenbe, hisz a bayernt a köv.körben úgyis elkerülnénk :)

Nem is tudom, hogy jó lenne-e nekünk, hogy egy Real vagy Barca kétszer kitöm minket ugyanígy. de azért inkább jussunk csak szépen tovább. Elmondhassák Pallottáék, hogy Európa legjobb 16 csapata között vagyunk. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.05. 23:00


wini írta:Azért a CSZKA nem egy Bayern.

hát nem, csak ők épp javuló formát mutatnak, mi meg pont fordítva, szal ebből bármi lehet
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2014.11.05. 22:58


Azért a CSZKA nem egy Bayern.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.05. 22:57


Legalább próbáltuk volna meg... biztos vagyok benne, hogy kétszer nem vertek volna agyon minket akkor sem ha megpróbálunk játszani, vagy valami váratlant húzni.
Hidd el agyonvernek sajnos.
Szerintem ha 4-0-ás előnnyel indultunk volna ezen a meccsen, akkor is kikapunk. Nem viccelek. Szanaszét szedtek volna minket akkor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2014.11.05. 22:55


Én azért még hiszek abban, hogy nem véletlenül rúgtunk nekik egy ötöst. Remélem, ha nyögve nyelősen is, de összehozunk egy győzelmet. Jelen esetben egyik szemem sír, a masik nevet. Most tulajdonképpen 1 meccsre vagyunl a tovabbjutástól, nagyobbat markolhatunk most hirtelen, de kétszer akkorát bukhatunk is lásd EL. Remélem sikerül a fagyban csodát tenni.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.05. 22:55


azért durva lenne 7ponttal csoport2diként tov.jutni, de nem lenne ellenenbe, hisz a bayernt a köv.körben úgyis elkerülnénk :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.05. 22:53


A moszkvai sikerünk óriási bravúr lenne.Óriási.Egy jó passzban lévő Romának is.Nemhogy így.
Én most pesszimista vagyok a továbbjutást illetően,ám a mai meccsen pontosan ilyen történésekre számítottam.Ez vállalható volt.
Skorupskinak három kirúgása ment taccsra,azért ez ilyen szinten égőcske.
Szegény Toroszidisz hosszabb távra felejtős.
De Rossi pedig...
Az nem lehet,hogy ez a fiú sosem volt klasszis,csak mi éveken keresztül annak hittük?
Már remegek,ha hozzá kerül a labda.Előrefelé nulla.Pedig ugyanazt játssza,mint Xabi Alonso.Mégis mekkora különbség...
Destróval kapcsolatban pedig teljesen igazatok van.Ez így nem működik.Húzás innen.Nem kell érte pénz sem,kölcsönadás.
A bajnokságban jönnek majd a húzós meccsek,az elittől le vagyunk maradva Európában,de nagyon,nem látom a pozitív jövőt.De bízok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.05. 22:53


a mai meccsről
ezt vártam
nulla eséllyel
betoltuk a buszt, ami ennyit ért a világ legjobbja ellen. Ezt kellett volna első meccsen, és a másodikon kísérletezni.

nekem igazából pozitívum is volt: Destro szvsz fegyelmezése Garcia által :D


amúgy épp most beszéltük haverral, hogy a Bayern a Bayern B ellen is jobban megizzad. A Bayern B is sokkal jobb csapat nálunk. De mondjuk ez sem meglepetés

Moszkvában nyerni kell, vagy szerintem csop negyedikként végzünk.
továbbjutás vagy 4. hely. Ezek az opciók szerintem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.05. 22:50


Legalább próbáltuk volna meg... biztos vagyok benne, hogy kétszer nem vertek volna agyon minket akkor sem ha megpróbálunk játszani, vagy valami váratlant húzni.
Csalódott vagyok, még az 1-7 után sem láttam a helyzetet ilyen kilátástalannak.
Nem tudom leszek-e olyan bölcs valaha, hogy egy 0-2 után ne legyek ideges.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.05. 22:42


na, hát valóban: ha Moszkvában nyerünk, és a city nem veri meg véletlenül a már továbbjutott bayernt, akkor tovább is jutottunk
ellenben ha kikapunk, akkor utolsó meccsen, az EL-ért focizunk
még lehet igazam is a tippemmel, hogy 4.-ek leszünk a csoportban :(

félek hogy nem fogunk nyerni Moszkvában :(
elszállt az önbizalom, a kirobbanó forma, és a tartás tőlünk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.05. 22:40


de az lesz...de mindegy is, nyerni kell, és remélni, hogy a tov.jutott németek nem fekszenek le az angoloknak :!: csak azért is megnézem a szitis összefoglalót, rem.látom a 2 pirosat
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2014.11.05. 22:42-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.11.05. 22:39


én mondjuk nem érzem, hogy sz*r lett volna a Roma, egyszerűen a Bayern ennyivel jobb. Nincs mit tenni, ilyen erős csapat ellen játszhatsz bármit, a végén úgy is kikapsz. Főleg a Roma. most még.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.05. 22:38


Nem lesz zartkapus.
amugy jo regen nem lattuk ennyire szarul jatszani a csapatot ( nem az elmult meccsekre ertem)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég