Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.04.14. 17:52


Trigoria írta:vazze angol streamen nézem. És nem viccelek a csávó minden 2 percben mourinhot emlegeti :twisted:
ki is lőttem
átmentem oroszra :)

Hogy hogy nem a Sport3 csatornán (amc mikro) nézed, mint mindenki? Csak regisztrálni kell és Fülöp Laci bácsi kommentálásával lehet követni a meccset. :D

https://amcmikro.hu/
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.04.14. 17:41


én is
olasz, jó arcnak tűnik, nem tudom nem bírni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.04.14. 17:41


Trigoria írta:vazze angol streamen nézem. És nem viccelek a csávó minden 2 percben mourinhot emlegeti :twisted:
ki is lőttem
átmentem oroszra :)



:D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.04.14. 17:40


Baldanzi súlytalan, de extra jó a motorja és esze is van. Én bírom.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.04.14. 17:38


vazze angol streamen nézem. És nem viccelek a csávó minden 2 percben mourinhot emlegeti :twisted:
ki is lőttem
átmentem oroszra :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.04.14. 17:36


Na vissza is álltunk 4 védőre.
Llorente az LB. Érdekes.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.04.14. 17:25


Fiatalság, bolondság...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.04.14. 17:25


Hat
legalabb van miert szedni a labaikat
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.04.14. 17:18


Azert a vedekezesben meg boven vannak vedekezesi hianyossagok, ami a pc megfeleloje a gyenge, mint reggeli harmaton a f.s. az a fejes! Hogy johetett igy letre, meg szeremcse, hogy fafeju

Huu, baldanzi de szepen csinalta
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.04.14. 17:11


Megúsztunk egy 11est. Ezt hogy nem varozták? Llorente visszarántott. Köszi rigók!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.13. 20:48


Lehet Friedkinék megtiltják neki, hogy még egyszer arról beszéljen. :)
Önkritika részemről: addig tényleg nincs baj, amíg a legsz.rabb meccsünk egy idegenbeli 0-0.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.04.13. 20:41


jaja, és joggal. érzi, hogy az nagyon félrement. de nem is baj, ha ezen pörög, mert akkor talán tényleg nem lesz több olyan.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.13. 20:33


Dani sem akar leszakadni a Lecce-meccsről. :) :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.12. 19:31


Más.
Nekem akkora hype ez a De Rossi-történet, hogy a fórumpangás is ezért "zavarhat".
Gondoljatok csak bele, ha egy ilyen típusú edzőváltás következett volna be a fórum aranykorában, úgy 8-10 éve, de lehet 5, akkor mekkora rajongás lett volna itt. Pláne ha dobogóközelben lettünk volna, egy bravúr közelében. DDR a fórum szempontjából szerencsétlen időszakban tért vissza. :) :bah:
Lehet én akarom vele túlélvezni ezt az egészet.
(Ha értitek, miről beszélek.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.12. 19:26


Zsír!
Annyira szurkolok Daninak, hogy ez meglegyen.
Akkora kibas.ott nagy fricska lenne Mou....az előző edzőnek. :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.04.12. 19:21


Zsolti írta:De Petya, eric, létezne, hogy a spanyolok 3 BL-negyeddöntős csapattal nem kapnak plusz helyet a többiek esetleges gyengébb teljesítménye miatt ? Ez olyan fura. :) De legyen. Ámen! :)

Zsolti, ez pontosan így van. Az angol hely gyakorlatilag biztos, ha a várható eredményeket nezzük. Az olasz meg nagyon valószínű, hacsak a német páros nem döntőzik.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.12. 19:12


Értelek én is téged, Trigo.
Akkor máshogy fogalmazok: ha csak beírok egy Forza Romá-t, remélem az nem vált ki másokból kapásból negatív emlékeket.
Ha hosszabbakat írok, ami negatív, ott megértem. Nem mondom, hogy többé nem fogok olyat, de megértem. Ám a mancinis utat csak úgy tudom követni, ha írogatok, lehetőleg nem negatívumokat, és nem többször ugyanazt.
Az elmúlt két hétben csak kisebb, pozitívabb gondolatokat írtam. Remélem azok nem fárasztóak azért a fórumozóknak.
Ennyi. :) Igyekszem majd. Mourinhónál ezt nem tudtam betartani, csak egy négy hónapos távol maradással, de DDR-nél nem lesz nehéz. Nála csak "szakmai" dolgokat jegyeztem meg, emberi probléma soha nem lesz.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2024.04.12. 19:38-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.04.12. 18:56


off:
mindegy Zsolti. Tudod hogy megértem az álláspontod, de láthatóan (!) itt az emberek megunták a negatív írásaid. :)
De akkor ne azt írja már be senki, hogy fárasztó vagyok, hanem hogy "Zsolti, a hosszabb írásaid fárasztóak, agyfaszt kapunk tőlük".
de ezek szerint nem csak a hosszabb írásaid azok neki. Hanem a negatív hullámaid Moriarty :)
Elvársz egy viselkedést/reakciót feléd fórumtársaidtól, miközben:
Tisztában vagyok vele, hogy többszöri figyelmeztetésetekre csak erőltettem a Mou-írásokat

mi is "elvártunk" tőled valamit, kértük, hogy ne, de te csakazértis.
érted
Jelen esetben - és amúgy megértem hogy ez most zavar téged - nincsen igazad szvsz.

Valahol k.rva jó lenne, hogy a fórumozás ne arról szóljon végre két év után, hogy Zsolti lelkével foglalkozzunk. :)
Igaz, hogy pangás van enélkül akár, de ez van. Kinyilvánítottuk, hogy inkább a pangás. :)

ha gondolod menjünk privátba/szobára :)
mert tényleg k.rva unalmas ez a téma itt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.12. 16:18


Trigo, értem én a jelenséget. De anno itt ment a duma, a vita, a baráti froclizás, poénkodás hétről hétre, napról napra. Jó, idősebbek lettünk. Jó, engem Mourinho kibírhatatlanná tett. Aláírom. De én SOHA nem személyeskedtem senkivel. Hiszen ismersz. Beírtam a hosszú negatív "cikkeimet", de bárki reagált rá, szmájliztam, jól éreztem magam, hogy kiírhattam magamból a frusztrációt. Lehet én vagyok más kommunikációs vonalon, de engem soha nem zavart volna, ha valaki például csak dicsérte volna a portugált. Szívesen vitáztunk régen itt egymással, minimális "balhéval". Tehát akit zavar a sok kritikám, vagy fárasztónak tartja, az mosolyog egyet magában, esetleg beírja, hogy "Zsolti, már megint alkottál" vagy hasonlót, én visszakacsintok, és kész. Ahogy te szoktad, tudod. Tisztában vagyok vele, hogy többszöri figyelmeztetésetekre csak erőltettem a Mou-írásokat, így már hozzátapadt a nevemhez a fárasztó jelző. De akkor ne azt írja már be senki, hogy fárasztó vagyok, hanem hogy "Zsolti, a hosszabb írásaid fárasztóak, agyfaszt kapunk tőlük". Pont. Szmájli. Apróságok, de ha én nem tüskézek senkit 15 éve, akkor idegesítő mivoltomban is megérdemlek egy kis elfogadó gesztust. :) De nem vagyunk egyformák.
Tudom, hogy a csapatot is kritizáltam néhány rosszul sikerült félidő miatt, de könyörgöm, DDR maga három sajtótájékoztatón említette meg a Lecce-meccset például.
Nem akarok én itt magamról többet írni, pláne nem "Hogyan bánjunk Zsoltival?" kézikönyvet szerkeszteni nektek, de azért csak régi motoros vagyok, nekem baromi sokat jelent a fórum és snatch belefektetett munkája, és tudom, hogy milyen volt itt régebben. Én simán tudnám kezelni a hozzám hasonlókat a fórumon. Ha a politikai topikban ment (pedig az a legingoványosabb talaj), itt pláne menne.
Szóval meg kell hajolni a többség véleménye előtt, de azt nem tudom elfogadni, hogy fórumgyilkos lennék. Üldöző. Mondjuk ezt nem is állította senki. :wink:
Olvassatok, írjatok be, froclizzatok, tomm ironizálhat is :wink: , de azért pangás ne legyen. Miattam. :S :wink:
(Trigo, az a mancinis példa mekkora volt! :wink:)
(F.Totti, jó téged újra olvasni.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.12. 16:04


De Petya, eric, létezne, hogy a spanyolok 3 BL-negyeddöntős csapattal nem kapnak plusz helyet a többiek esetleges gyengébb teljesítménye miatt ? Ez olyan fura. :) De legyen. Ámen! :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.04.12. 14:50


A tegnapi meccshez annyit, hogy évek múltán úgy fogunk emlékezni rá, hogy ez volt DDR első mestermunkája. Persze fasza volt eddig is, hisz az első meccstől hasítunk, élvezhető a játékunk és eredményes, ez mind igaz, de az eredményeinket eddig leginkább a mentalista képességeinek köszönhette. Rendet tett a fejekben, elhitette a jókkal, hog ymég mindig jók és szépen összerakta úgy a csapatot, amihez a legjobbnak tűnt a keretünk. Nem lekicsinyelni akarom, mert ezt így menet közben megcsinálni rohadt nehéz. Nagyon kevesen ugrották volna ilyen magasan meg a lécet. De a tegnapi meccs terv Pioli és egy jobb csapat ellen már igazi "X és O" győzelem volt. Ezt az eltartott kisujjas taktika mániásoknak is el kell ismerni. Pontosan tudta, hogy mit kell megoldani sé meg is oldotta. Nekem kicsit deliriumban telt a második félidő, de egy-egy egyáni villanás kivételével én nem láttam Milan akciót. Minden tervszerűséget kiöltünk a játékukból. És a Milanra azért ne legyintsünk. Theo Hernandez valószínűleg jelenleg a legjobb balvédő a világon. És pont azért a legjobb, mert sokoldalú, azaz nagyon nehéz limitálni. Leao-n pedig 100 milkás árcédula van. A Bennacer-Reijnders szűrőpár pedig a legjobb a ligában, a mi párosunk szerintem van ilyen jó, de valószínűleg csúnya kisebbségben (nem itt) vagyok ezzel a véleménnyel. Persze vannak lyukas posztjai a Milannak, de önmagában a baloldaluk levédekezése komoly teljesítmény (JOSBOMO szépen leírta, hogy miképp). Mindezt úgy tettük meg, hogy nem nyíltunk ki máshol, így ez nálam edzői masterpiece. És ezt most nem az újra megtalált minőségből vagy szerencséből hoztuk össze, hanem De Rossi tette így pályára. Láthatóan van feljebb. Hatalmas öröm volt a győzelem, de ezt még jobb volt látni. Az pedig, hogy ikszért mentünk és megint többet adott a gép, kicsit sem bánt :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.04.12. 13:21


Csak az idei szezont nézik az 5ik BL-helyért folytatott harcban, szóval hiába volt kiugró a tavalyi szezon, az nem számit.
Átlag pontot számitanak minden fordulóban, tahát a csapatok által megszerzett pontokat osztják el a még versenyben levő csapatok számával, igy ha van egy két alulteljeseitő, az le tudja húzni az orszáhg átlagát. Emiatt, meg hogy kb semmi súlyozás nincs ligák között tud akár egy kiegyensúlyozottabb bajnokság több pontot szerezni, mint egy olyan, ahol van pár kiugró csapat.
Csak az idei évet vezetik az olaszok, 5 évre vetitve 3ikok, bér nincsenek messze a 2ik spanyolok, viszont az angolok nagyon elhúztak.
https://www.uefa.com/nationalassociatio ... /#/yr/2024
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2024.04.12. 13:09


Zsolti írta:Áhá...!
Köszi! :)
De vajon hány szezont vesznek figyelembe?


Ki lehet dobni a kukába, amit írtam, mert egy kis utánajárás után kiderült számomra, hogy csak az idei év számít.

https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... ean-perfo/
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.04.12. 12:57


valamint a sorozatok közti súlyozás hiányát,
pont hogy jó, hogy nem súlyoznak. Legalább itt egyenrangúak a kupák


Az AS Roma Gianluca Mancini első félidőben szerzett fejes góljával nyert 1–0-ra az AC Milan vendégeként az olasz párharc odavágóján. A fővárosiak védőjének ez már az ötödik gólja volt az idényben, amit fejjel szerzett, ami a legtöbb az öt európai topligában minden sorozatot figyelembe véve. Daniele De Rossi munkáját dicséri az is, hogy a „farkasok” egymás után negyedik meccsüket hozták le kapott gól nélkül, ilyenre legutóbb 2017 októberében voltak képesek.
:wink:
DDR lassan beárazza Mout...
nekem ezt az első meccsén megtette. Viccen kívül.

off:
Zsolti: meg ne sértődj! Fogadd el a többség véleményt.
Ha írsz kettő negatívat, amitől agyfaszt kapunk, utána lehet mellette 20 pozitív is, az a kettő határoz meg téged már :))
Ahogy Mancinihez, hozzád is idő kell, hogy ebből visszagyere a fejünkben :) :wink:
de azért az is szánalmas lenne, ha valakik miattam (!) nem látogatnának és írnának a fórumra
nem tartanám annak. Ha van valaki egy közösségben mondjuk, aki idegesít/zavar, oda előbb utóbb nem mész. Létező dolog.
hiszen azért abszolút pozitív vagyok attól még
ezt remélem csak viccnek szántad :D :D Jól titkoltad :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2024.04.12. 15:48-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.04.12. 12:50


Áhá...!
Köszi! :)
De vajon hány szezont vesznek figyelembe?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég