Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.01.16. 16:16


úgy izgulok, hogy ma vaj sikerül e nyerni? az ellen a cagliari ellen, aki a bajnokság 18.helyén áll, egy rakat covidossal ˛élükön az edzővel megtűzdelve.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.11. 08:23


Elején azt hittem ez marketing a részéről a nézők felé inkább, de azóta sok idő eltelt, és még mindig ilyen, tehát valszeg alapból ilyen. Ezért írtam, hogy bírom, és adok időt neki bőven. Mert nekem ez fontosabb, mint a gólok száma. Zsoltival szeressük az ilyet :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.01.11. 08:11


Hát Dzekótól azért még nagyon messze van pofavágásban meg szövegelésben.
Nekem borzasztóan szimpatikus, ahogy a társaival viselkedik a pályán. Ez valami baromi fontos dolog.
Ahogy megpaskol egy földön ülőt, egy rossz passzt adó társat, ahogy pacsizik a szöglethez futó játékossal, sok kis apróság, amit én még SENKITŐL sem láttam Roma-mezben. Talán De Rossitól, de tőle sem ilyen mértékben. Nálam Abraham a csapatember. És már a góljai is alakulnak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.01.11. 07:34


. lenne-e jobb alternatíva

Azt elfelejtetted hozzatenni, hogy ne szovegeljen es plane ne vagjon pofakat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.01.10. 22:45


Abraham egyértelműen top3 játékosunk. Pellegrini, Zaniolo és ő, akik simán beférnének egy a miénknél egyértelműen erősebb csapatba is.
Ne az árát nézzétek. Egyrészt nem a mi pénzünk, másrészt szinte minimális a kockázat benne. Ennyiért csak akkor nem tudjuk eladni 2 év múlva, ha rommá sérül. Angol. Bármelyik PL középcsapat kifizet röhögve 40et érte. Úgyhogy elég azt nézni, hogy lenne-e jobb alternatíva. Igazolhatnánk-e BL nélkül nála jobbat? Mázlival esetleg.

Gyan szimpi csávó, de még kevés ezen a szinten. Persze játszatni kell, hogy kiderüljön mennyi van benne. Akkor is ha néha kilóg. Vele jól dolgozik Mou. Sajnos Villarral és Darboeval nagyon más utat jár. Jó lenne ha elengedné ezt a szezont és építene a jövő évi csapatot. De valószínűleg nincs ilyen edző. Ő pedig végképp nem ilyen. Pedig megtehetné. Úgyse rúgjuk ki és lenne is mire fogni a szar eredményeket.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.10. 21:50


Azt mondta Szanics Falkaösztönben, hogy 89 óta nem vesztette el a Roma mindegyik hazaiját a juve inter milan hármas ellen
Grat Mou! :D
https://www.twitch.tv/csszaniszlo?fbcli ... tKkRktUJRA


Abraham mentalitását, hozzáállását kedvelem még mindig, így tőlem sok időt kaphat még a fejlődésre:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.01.10. 19:54


Köszi jazon, Pinto munkája szerintem is 0. Nagyjából ugyanazt gondolom amit te szóról szóra az új igazolasokkal kapcsolatban. Kivéve Ábrahám, az tuti Mou sara, szerintem ott Pinto inkább olcsóbb de biztosabb játékost hozott volna. Mondjuk én szeretem nagyon Abrahamot, meg a játékosok nagy részét... Fáj is most, hogy Mou szidja őket. Nem tudom, hogy ez e a helyes megoldás, de valamit ki kell találni ebben igaza van. Ha ettől lesznek éhesek akkor ez kell.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.01.10. 19:20


Trigoria írta:húú jazon, írhatnál gyakrabban. Jó gondolatok. (Jelszót tessék felírni valahova, nem fejben kell tartani csak!)
Vagy lejegyzetelted már Milan meccs alatt is mindent, vagy durván jól emlékszel minden kétes szitura. :)

A kapuscserének én örültem, szvsz pozitívan jöttünk ki belőle. Mondjuk ennyiért legyen is így. Nálam Abraham se éri meg az árát, de majd meglátjuk.
Köszi, örülök ennek! :)

Megjegyeztem azokat a szitukat, mert felidegesített a bíró. :D Leginkább a következetlenség volt irritáló.

Kapusnál abban a furcsa helyzetben vagyok, hogy pár évvel ezelőtt összetettem volna a kezem Rui leigazolása után, egyik kedvencem lenne, most meg kritikusan szemlélem. Lehet túlságosan. :)

Ábrahám kezd magára találni, bizakodó vagyok. Most már az ára felét simán éri. :D Van még min dolgoznia, de jó lesz, ha egészséges marad továbbra is. Egy kis keménységet kell tanulnia Zaniolotól, hitet Gyantól, és nem lesz gond. Az adottságai nem rosszak.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.01.10. 19:11


Na még egy utolsó hsz a tulaj-edző-csapat hármasról:

Friedkin vélhetően nem ért a focihoz, ezért megbízik a tanácsadóiban. Amit jól tesz az, aki nem ért valamihez. Nem tudom hibáztatni, mert látszik, hogy jót szeretne a csapatnak. Pallotta csak üzletet látott benne, folyamatosan kiszedni akart pénzt, amikor a stadion dugába dőlt, le is lépett. Palottának szerencséja volt, hogy jó emberek dolgoztak alatta Monchiig. Most nem ezt érzem. Azt látom, hogy komolyan van véve a csapat, csak a tanácsadók nem jók. A tulajt látni a meccseken (neki is fájdalmas lehet ezt a teljesítményt látni), pénzt tett bele a dologba, idehozta az egyik legnevesebb edzőt, ami egy csapatépítés szempontjából a legbölcsebb lépés, hiszen biztosan ért hozzá.

Akkor itt át is térhetünk az edzőre. Mou egyelőre mellényúlás volt (bízzunk a csodában, és a feltámadásban), de emiatt a tulaj nem hibáztatható, nem mellébeszélt, idehozott egy nagy nevet. (Az ilyen edzői szerződéseknél azt nem értem, miért nincs valami feltétel. Mondjuk, ha top 6-on kívül vagyunk első évben, akkor megszüntethető a kontraktus, ha a tulaj úgy dönt. Ez így egy vicc, és csapdahelyzet. Magas fizu 0 elvárás. Ezt nevetséges.)
Szóval, Mou hozta a formáját. A legnagyobb baj vele talán az, hogy nem alkalmazkodik. Kicsit elment mellette a világ. Nem értek a taktikához, de ezt érzem.
Számomra a legnagyobb bűne a rotálás hiánya. Kiégeti, kizsigerli a játékosokat, miközben a B-sort leépíti, formán kívül helyezi. A pozitívuma, hogy játszat fiatalokat.

A csapat. Állítólag Mou jó motivátor. Ez nem látszik. Nem mindegy, feltüzelés alatt mit értünk, a magabiztosság és az agresszió nem ugyanaz, sőt egymás ellentettjei. Mindkét Milan meccsen azt lehetett érezni, hogy az ellenfél itt hisz a sikerében, és tesz is ezért. Ezt a meccseinken nem érezni. Akarat van, de igazi hit nem.
A kezdők elfáradtak. Miki nagyon hamar kizsigerelődött, minden kicsi pihenő jót tesz neki. Pelle remekül kezdett, de jönnek a sérülések a túlterheléssel. Ennyit még Verető sem bír.
Mayoral és Villar mellőzése érthetetlen. Előbbi végül is "csak" egy kölcsönjátékos, ezt még értem, de Villar mit ártott? Már ez első pályáralépése óta kedvelem, az ilyen típusú játékosk a kedvenceim. Benne nagy potenciál van, és teljesen el lett felejtve. Diawara is szépen parkolópályára került. Nem akarta játszatni, akkor miért nem adtuk nyáron kölcsön? Nem kis pénz van benne. és tudna jobb lenni, ebben biztos vagyok (még mindig csak 24 -elvileg). Sárit is csak kényszerből játszatta, aztán mert gólokat lőtt (volt egy időszak, amikor csak ő meg Pelle volt képes erre). Aztán megy a sírás, hogy nincs elég jó játékos, nem elég mély a keret. A fenéket nem. Ezek a játékosok kezdők voltak valamikor ebben a csapatban.
Az ifik viszont élvezik a bizalmat szerencsére. Igaz, lehetne többet is, sokszor érthetetlen, miért nem cserél Mou hamarabb. Azért ennyi játéktól ők sem fejlődnek. Nekik kinéz egy kölcsön most tavasszal.
Kumbulla vaskos összegért érkezett, és ő is padozik, csak akkor játszik, ha muszáj. Sajnos valahol érthető, mert nagyon lassú. Vele kellene kezdeni valamit.
Gyan pedig az a játékos, akitől a csodát várhatjuk. Ő az egyetlen nagy pozitívuma ennek az ősznek, sajnos (esetleg Pelle jó formája). Egyedül rajta látom azt a hitet, mint a Milanos srácokon, néha Pellén.

Kicsit csapongó lett az egész, sok volt bennem, próbáltam röviden.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.10. 18:24


húú jazon, írhatnál gyakrabban. Jó gondolatok. (Jelszót tessék felírni valahova, nem fejben kell tartani csak!)
Vagy lejegyzetelted már Milan meccs alatt is mindent, vagy durván jól emlékszel minden kétes szitura. :)

A kapuscserének én örültem, szvsz pozitívan jöttünk ki belőle. Mondjuk ennyiért legyen is így. Nálam Abraham se éri meg az árát, de majd meglátjuk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.01.10. 18:13


Új játékosok:

Abraham: sosem szeretem az ilyen nagy igazolásokat, nagy rizikó. Egy csereember kukázni egy nagy csapattól nem rossz, de nem ennyiért. Ez volt a véleményem. Aztán láttam játszani. Be volt oltva gól ellen, de tetszett a játéka. Látszott, hogy technikás, a rúgótechnika is rendben. Rengeteg kapufát lőtt, nem volt szerencséje. Túlhelyezte sokszor. Dzeko első szezonja jutott eszembe róla, akkor ugyanezt gondoltam: nem lő gólt, de a játéka tetszik.
Aztán jött a hullámvölgy. A játéke hatalmasat zuhant, viszont közben elkezdte lőni a gólokat.
Most újra jobban játszik, és ez rengeteget számít a támadásokban. Labdatartásban nem jó, akkor veszélyes, ha rögtön passzol. Amikor többet próbál tenni, akkor elnyomják, mert túltechnikázza. Ebben meg Csikkre hasonlít.
Még fiatal, fejlődhet. alapvetően jó alapanyag, és a fizikuma sem rossz, fejjel is veszélyes lehet (mint most legutóbb). (Dzeko nem tudott fejelni, nem tanította meg senki, hogy lefelé kell fejelni, mindent fölé fejelt.) Szóval vele nincs gondom. Drága volt, de bízzunk benne, hogy jó irányba fejlődik.

Shomurodov: Nem értettem az árát, és most sem értem. Vele semmi gondom nem lenne, ha max féláron jött volna. Így számomra ez az igazolás értelmezhetetlen. Az az előnye, hogy sokoldalú. Sári is az, vagy Flo is az lenne, ha nem üldöznék el. Ő is az a típus, mit Csikk volt nálunk. Finomkodik, és elnyomják. Használnia kellene a fizikumát, mint Zaniolonak, de nem olyan jellem. Vele nem lenne gondom, ha olcsóbb lett volna, így Defrel-szerű nekem. Padra nagyon drága volt, inkább játszatnánk Zalewskit.

Vina: Kényszerigazolás. Ezért nem is értem a dolgot. Az egész jelenség érthetetlen. Állítólag ezért nem tudtuk leigazolni Xhakát, mert nem volt elég jó az ajánlatunk, ami azért nem volt elég jó, mert nem volt elég pénz rá, miután SOS kellett igazolni egy LB-t. Azt nem értem, hogy miért nem vettünk kölcsön valakit fél évre? Miért kellett igazolni, ha tudtuk, hogy csak fél évre kell? Aztán azt nem értettem, miért került 10 misinél többe. Nem rossz pedigré, de azért egy LB Dél-Amerikából ne legyen több. 10 misi fölött minden igazolás rizikó. Egy 7-8 millás igazolással nincs gondom, az nem olyan fájó bukta, ha nem jön be.
Vinára nem tudok haragudni, küzd, hajt, de sokszor ő a gyenge láncszem.

(Ha már szélsőhátvéd, és 7-8 milla: Reynolds ez a kategória. Vagy bejön, vagy nem; nem jött be egyelőre.)

Rui Patrício: Ezt az igazolást sem értem. Volt egy kapusunk, akinek nem feküdt a taktika, nem volt jó söprögető kapusnak. Ehhez a taktikához akár illett volna, adni kellett volna még egy utolsó esélyt neki, hiszen fiatal. (Új hír nála, hogy a vételi opció érvényessé vált, és állítólag lábbal sokat fejlődött.)
Ehelyett vettünk egy jóval öregebb kapust (holott a kapusedzőnk nem rossz, ahelyett, hogy egy fiatal kapust nevelne ki...), akinek idén lejáró szerződése volt a klubjánál, és az utóbbi két évben nem brillírozott.( Az EB-n is őz ő potyájával estek ki a Portugálok). Anno a Sportingos idejében nagyon kedveltem, és amikor a Sportingot szétkapták, reméltem, hogy elhozzuk (akkor kellett kapus), hír se volt róla, angliába ment végül.
Szóval öregebb, lejáró szerződésű, rossz formát mutató kapust vettünk annyiért, amennyiért eladjuk az előzőt. Számomra ez érthetetlen. Vannak nagy bravúrjai, de sokat hibázik is, a kapuból nem jól mozog ki. Mint játékos, régóta kedvelem, de mint igazolás drágálom.

Úgy gondolom, Pinto nem végez jó munkát, és Mou túl erős befolyással van rá, hogy kit igazolunk. Mind a 4 játékos ára megkérdőjelezhető.
Abraham igazolása szükséges volt, és elfogadható.
A kapuscsere akkor elfogadható, ha minimum top4 lett volna a cél. Állítólag csapatot építünk, akkor meg egy fiatalabb kapus kellett volna,amelyik fejlődhet még egy kicsit. Most akkor top4 a cél?
Vina felesleges igazolás volt. Xhaka kellett volna, LB-re meg elég lett volna egy kölcsönjátékos. Jó eséllyel a nyakunkon marad. Cserének drága. Fiatal még, bízzunk benne, hogy csiszolódik a kis uru.
Shomu igazolása a legmegkérdőjelezhetpbb, belőle nem lesz az új Gyökér, akarom mondani Perotti.

A mostani kölcsön RB-vel nincs gondom, nyárig ez megteszi. Azért Karsdorpot tehermentesíteni kell.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.01.10. 17:43


Bírói ténykedés:

Volt egy VAR itélet (talán a Velence ellen), amikor az ellenfél játékosa lesről indult. A vonalat a játékos lábához húzták be,és úgy hozták ki egyvonalra, de a feje előrébb lógott jóval... Öcsémmel mindketten észrevettük, itt talán Marco jegyezte ezt meg, nem emlékszem. Szinte egészen biztosan lesgólt lőttek.
Aztán volt kétszer visszavont bűntetőnk,amikor jóval előtte valamelyik játékosunk visszafelé sétált, és a sarka előrébb volt hangyányival. Az első esetre még aztmondom ok, hasogassunk szőrszálat, de a másodiknál (Abraham volt lesen Sári harcolt ki büntit) azt se lehet tudni, mennyivel az eset előtt volt. Mutattak egy kimerevített képet, amire rá volt téve egy másik kimerevített kép a passzoló játékosról. Akkor most higgyem el nekik, 1 ez közvetlenül a 11 előtt történt, 2 a két kimerevített kép egy időben történt, 3 valóban jól húzták be a vonalat.
...mert szinte sosincs egyvonalban a kép, mindig lehetetlen szögből vannak ezek.
Már nem tudom, hány éve, évtizede vissza tudnak játszani szinte azonnal szituációkat, ahol egyben látod az egész történést, és folyamatában látod. Megállítják egy adott pillanatban, amit nagyjából el lehet fogadni. Akkor miért nem ezt használják inkább? Helyette méricskélnek, és hidd el nekik.
Már a VAR bevezetésekor volt pár olyan eset, ami eléggé egyértelművé tette, hogy önkényesen használják. Legalább nyilvánvaló most már ez.

A Milán elleni meccsen a bíró a második félidóben minden kétes ítéletet a házigazdáknak ítélt. Sok-sok apró tévedés, amivel erősen befolyásolni lehet egy meccset. Pl.: Karsdorp a szögletzászlónknál vállal lök, szabi; Vinát két kézzel lökik fel hátulról az alapvonalnál, kirúgás; Zaniolo kétszer szabályosan lefordul a védőről, előtte csak az alapvonal, visszafújja a bíró. A második esetnél azt gondoltam, sárgát akar adni a Milan védőnek (az ismétlésen is látszott, hogy megrángatta rendesen), de amoda volt szabad. Vagy közvetlenül a 3 gól előtt Sári küzdött a labdáért az ellenfél 16-a előtt, ugyanúgy feszültek egymásnak, a Milanos feldobta magát, mert nem érte volna el a labdát, szabi, abból a támadásból gól. 3-1-nél hátulról Ibra alátesz cumbbal Ibaneznek, 11-es nincs a kommentátor megjegyzi hogy milyen erős fizikailag Ibra. Nekem csak az a gondom, hogy a labdához semmi köze nem volt, és nem vállal tette arrébb, hanem hátulról kvázi alátámasztott. Volt két eset, ahol még a kommentátor is hiányolta a szabit a Rómának. Sok apró elfújással egy meccset el lehet dönteni, bedobásokkal, szögletekkel, szabikkal. Nem véletlen kezdték ki a bírót,és idén nem az első ilyen meccs volt. A Juve ellen nem volt viszont gond a bíróval.

folyt...
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.01.10. 17:24


Már bő egy éve elfelejtettem a jelszavamat, és nem tudtam belépni, ezért nem is írtam, de most muszáj volt új jelszót kérni, mert van bennem pár dolog.

Taktikáról:

Amikor kijött a hír, hogy ki lesz az edzőnk, azt mondtam az öcsémnek, nem illik a Rómához, itt támadó focit szokás játszani. Ezért nem voltam optimista (meg mert mostanában Mou azért nem remekelt), de újra elkezdtem meccset nézni (tavasszal nem sokat néztem már). Aztán az első pár hét eredményei meggyőztek, hogy jó lehet a dolog.
Ami arra az időszakra jellemző volt, az a hatékonyság. Amikor kapura néztünk, gól lett, mint tegnap a Juvénál. Ez volt a titka. Az összes VAR nekünk kedvezett.

Aztán jött a visszaesés. Sok dolog nem változott, csak kimaradtak a helyzetek (mondják időnként a kommentátorok, hogy nekünk van a legtöbb kapuramenő lövésünk a ligában). A VAR rossz oldalán álltunk sokszor (állítom csaltak is, erről később), és jópár meccset elfújtak a bírok (ami után meg is kapták a minibüntijüket). Mivel mesterünk nem rotált, ezért a játékosok is fáradtak lettek, sérültek. A cserejátékosok formán kívül kerültek.

Az Ata részben kifutott eredmény, részben előnyben játszhattunk. Amikor hátrányba kerül a csapat, akkor bukik az egész, mint a Milan ellen. A tegnapi meccsen jól játszottunk, utána ráültünk a meccsre. Akkor kezdődött a gond, amikor lemondtunk a labdatartásról, és teljesen visszaálltunk védekezni, mert ez a csapat nem tud védekezni. 2-1 -nél még támadtunk, a Juvénak nem is ízlett a dolog. Visszatérnék az elejére: ide támadó edző való. Tegnap megmutatták a srácok, hogy tudnak gyorsan és kombinatívan is játszani elől. 3 lőttünk a Juvénak, és kis szerencsével lehetett volna több is.

folyt...
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.01.10. 17:09


De meg is érdemlik a gúnyolódást, F.Totti.
Meg Mourinho is.
Ez az egész azt sugallja, hogy ha tök jók vagyunk, és egy neves ellenfél meg gyengébb napot fog ki, akkor csak egy góllal kapunk ki tőle hazai pályán.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.01.10. 15:26


Pedig nem játszottunk ám rosszul. De a Juve baromi jól cserélt. Locatelli feljebblépését nem reagáltuk le.
Nem gondolom, hogy edző kell hozzá ezen a szinten, de ha már úgy szerveztük a játékunkat, hogy őt kikapcsoljuk (Pellegrini és Abraham tökéletesen megoldotta az eredeti helyén), akkor csak kellene lépni valamit ha áthelyezik.
Cristante és Smalling is tök légüres térben mozgott. Mkhitaryan jött vissza segíteni Maitland-Nilesnek, akinek 2 embere volt az ötösön. Ha semmi más nem volt megbeszélve, akkor Cristante dolga lett volna felvenni.
A negyedik gól előtt még ennél is szörnyebben osztottuk el az embereket, de akkor már meg volt zuhanva a csapat. Persze nem magyarázat, csak nem lepett meg.

Az a nagy baj, hogy idén szerintem nem volt ennél 3 jobb meccsünk. 70 percig uraltuk a meccset. Ezért nagyon elkeserítő. De legalább nagyobb lendülettel lehet gúnyolódni a csapaton. Apró öröm.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2022.01.10. 14:26


Köszönöm. Így értem és sajnos így valóban nem les. Szakadjon rájuk... :(
Chiesa keresztszalag szakadás. (Úgyhogy ők még elég sok pontot fognak dobni emiatt...)
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2022.01.10. 09:06


Trigoria írta:
Két játékos kölcsönvételéről állapodtunk meg, az egyik Maitland-Niles, a másik pedig egy középső középpályás, aki szerintem a jövő héten érkezik. Ő személyiséget, más profilt hoz majd, és hozzászokott a felelősségvállaláshoz.
na az ki lesz?

Oliveira
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2022.01.10. 08:58


marco24 írta:
Ami még érdekelne, az a 3. gól előtti "nem les", az hogyan nem volt les? Nem tudom, hogyan kell képet csatolni, de ha ez nem les, akkor nem tudom mi az??? Fél méterrel volt előrébb Morata.


Megpróbálom megmagyarázni, azt amiben én sem vagyok biztos, szép magyar sztokás szerint :lol: :lol: :lol:
Ennél a szituációnál nem azt kell nézni, hogy moratya előrébb van a védőnknél, hanem azt , hogy az elrugás/fejelés pillanatában hátrébb van mint az a kvádrágyó akitől kapja a lasztit. Sajnos ez így, ahogy ők is bemutatták nem les..DE!!!
Nem akarom magamat ismételni, de az ominózus pillanat nem egy képkocka, tehát biztos vagyok benne, ha én keresek olyan képkockát, ami engem igazol, akkor moratya már lesen van. Ezért tartott eddig a VAR. Általában 24 képkocka van egy másodpercben...és nem magyarázom tovább..
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.10. 08:23


Két játékos kölcsönvételéről állapodtunk meg, az egyik Maitland-Niles, a másik pedig egy középső középpályás, aki szerintem a jövő héten érkezik. Ő személyiséget, más profilt hoz majd, és hozzászokott a felelősségvállaláshoz.
na az ki lesz?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.01.10. 07:49


Mou a meccs után:I want to work here every day of these three years, not a day less.

Optimizmus level 100% :mrgreen:
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2022.01.09. 22:57


FFP azt hiszem csak akkor számít, ha nemzetközi kupában indulunk. Egyébként nem.
Szükség van komoly védőkre. Ibaneznek ma olyan barna volt a nadrágja a csütörtöki hibája miatt, mint az állat. A 2. gólnál Fülöp őt emelte ki, de nem ő volt a probléma. Hanem, hogy Locatelli tök üresen fejelt. Cristante 2 méterről nézte... (mondjuk nem klasszik belső védő).

Ez a mai meccs kizárólag fejben ment el. A Juvéban elhiszik, hogy győztesek. A Romában, meg hogy vesztesek.

Ami még érdekelne, az a 3. gól előtti "nem les", az hogyan nem volt les? Nem tudom, hogyan kell képet csatolni, de ha ez nem les, akkor nem tudom mi az??? Fél méterrel volt előrébb Morata.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.01.09. 21:58


tomm írta:De mi is azt esszuk amit foztek. Es ezt a falatot egyelore nem tudtam lenyelni
Mondjuk legalabb volt valami. Nem a teljes bambasag

tegyük fel murinho kitölti a 3 évét :mrgreen: tegyük fel, ez a pinto v ki a fenét meg fogja enni vacsorára murinho, ha 3 évig építkeznek, itt a világ mindenség összes pénze kevés lesz ennek a két portugálnak, ha csak ilyen középszerű egyéneket tudnak csak a romához csábítani.

közben ha nem maradtam le vmiről, ilyen ffp-nek vagy mi a csudának is meg kellene felelnünk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.01.09. 21:43


De mi is azt esszuk amit foztek. Es ezt a falatot egyelore nem tudtam lenyelni
Mondjuk legalabb volt valami. Nem a teljes bambasag
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.01.09. 21:40


no még annyi, a juve bűvös 7 perce akkor kezdődütt, mikor levette félixet és behozta az üzbég messit :mrgreen: ja amúgy csinált vmi is a meccsen, de a 2 spanyol csere is nagyon ült, jó nem török pálcát felettük, mert ha murinho nem hisz bennük, akkor sok sót nem fognak megenni, ergo nehogy ilyen játékhiánnyal rendelkező játékosoktól várjak is extrát.

igazolások, én senkit, az ég világon senki nem hztam volna januárban, 100 millát elköltött a pinto mouringo duo, hát egyék meg amit főztek. :wink:

de ha már igazolni akarnak, akkor költsünk komoly pénzt, komoly minőségi játékosokra, ne középszerű, mennyiségi, tucat játékosokra. :wink:

ebben a keretben, gerinc, minőség ha nagyon megerőszakolom magam, akkor :arrow: rui patricio ha már 10 milláért vettük, smalling ha egészséges, mancini, bár én is utálom az aljas stílusát, pellegrini, zaniolo, abrahám, és kész több nincs.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.09. 21:27


hát ez nem szerencse, hanem kifejtettük a napokban, hogy kinek miért és mennyit jelent jelenleg a szurkolás

Milános haver írt:
"Hát ne haragudj, de bohócok vagytok... :( "

nehezen tudnék vitázni vele :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 185 vendég