Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.04. 21:50


Olyan amilyet az első meccsen kellett volna
meg természetesen az előzmények fényében most is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.04. 21:45


Ha most tavaly lenne, akkor Dodo legalább sebességben utolérné Robbent.

Állítanék egy embert rá külön. Iturbe szerintem tudna vele futni!
4 védő (nincs nagy választék, aki lépni tud), előttük DDR, Keita, Nainggolan. Iturbe Robben nyakán. Elől Destro és Gervinho. Busz beparkol, labda előreívelget, hátha...

Na milyen a taktikám? :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.11.04. 21:09


Optimista vagyok a holnapi napot illetően, szerintem egy meglepetés x benne van, de az biztos, hogy ez a 6 másodperces örökzöld még sosem volt ennyire aktuális:
http://www.youtube.com/watch?v=bCkK-52yWX8
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.04. 16:59


Olvastam egy olyat, hogy lehet Florenzi fog ott kezdeni. A két egészséget belsővédőnk, Cole. Keita, a három állandó kezdő, Iturbe és Destro.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.11.04. 15:55


Azt tudja valaki, hogy az olaszok miért Bayern Monaconak írják a Münchent? Vagy akkor Monaco-t miért nem hívják Münchennek? Érdekes. :D

Kár hogy Maicon sérült, megnéztem volna egy jobblábas balhátvédet Robbenen, mivel úgyis csak befelé tud cselezni. Egyedül Torosidis maradt, de ő jobboldalt fog kezdeni kényszerűségből.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.02. 22:24


Persze ez mindig így volt. Igazából a bayern ellen azt mondtuk, hogy fáj a pofon, de majd a saját homokozónkban, nem a világ legjobbja ellen, de azóta buktunk itt is pontot. tavaly meggyőzőbb volt a játék, de én úgy érzem, hogy pont a szerdai meccs az, amiből lendületet szerezhetünk. Ha ott is hányadék lesz a játékunk, akkor mélyebbre megyünk a hullámvölgyben. Egy szóval sem mondom, hogy nyerünk, de én már rendes játékot szeretnék látni. És ez nagyon is Garcián múlik. Nem azon, hogy kiket küld fel, az a kérdés, hogyan készíti fel őket taktikailag és mentálisa. Én is féltem attól, hogy nem tudunk mást játszani. Szerdán ez is kiderül.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.02. 19:17


Ahogy Rómában lenni szokott, most is egymást marja mindenki, hogy ki is a hibás.

Egy statikus, darabos védelem ellen miért egy 38 éves, már kevésbá robbanékony támadóval kezd az edző?
Persze, bezzeg, amikor Manchesterben gólt rúgott, akkor nem számított, hogy öreg?
Minek nekünk egy 20 gólos csatárcsillag, Totti mögött 2 évig még úgyis csak padozna... Hálátlan láziós dögök...
Minek vannak a padon játékosok, ha Garcia inkább a szemlátomást formán kívül lévő, fáradt játékosokat játszatja.
Raboit azért hosszabbította meg a szerződését a PSG-vel, mert látja, hogy a Romában fiataloknak esélye sincsen...
Mi lesz itt, ha Münchenben egy újabb emlékezetes pofon jön?

S egy érdekes mondat Garcia mérkőzése előtti (Napoli) nyilatkozatából, amit talán kevesen szúrtak ki, de igen sokat mond.
Eszerint a játékosok szeretik a heti két mérkőzést, mert akkor a meccsek között nem kell edzeni, csak regenerálódni. Ez sajnos szinte szó szerint így hangzott el. Talán látszik is a meccseken? A Bayern meccs után Müller arról nyilatkozott, hogy a siker titka, az iszonyatosan sok edzés.

Rómában két győzelem után sztár lesz bárkiből. Néhányan valószínűleg idő előtt hitték el magukról, hogy mekkora sztárok.
Nem tudták, hogy Rómában két vereség meg elég ahhoz, hogy a pokolba kívánják őket.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.11.02. 18:57


minden csapatnak van hullámvölgye, reméljük, hogy ez is az és hamar vége lesz. mindig nem lehet sziporkázni, megpróbálom magam ezzel nyugtatni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8103
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.11.02. 18:52


Ha Garcia nem nyilatkozza le nekem fel se tűnt volna h jobb volt a napoli :mrgreen:
Egyébként a juve meccs volt az utolsó ahol még teccett a játékunk, akkor még akartunk,küzdöttünk, hajtottunk és ami a legfontosabb TUDTUNK is focizni, de azóta eltelt 4 meccs és jött a megtorpanás...De hogy miért?
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.02. 11:29


Biztos, hogy nem lesz az. Csak az a baj, hogy az igazán nagy játékosok nem akarnak úttörők lenni. Szóval nem fog egy nagy játékos ide igazolni, hogy majd egyszer lesz csapat. A nagy játékos mindig a kirakós utolsó darabja. Tehát ha lesz végre egy korrekt csapatunk, gondolok itt végre lesznek szélső hátvédjeink meg egy értelmes csatár. Mert akkor eleve jó lesz a csapat ő meg hozzáadja a pluszt. Strootma helyébe én is mennék. A MU-ból már kb csak ő hiányzik meg egy középső védő, meg egy jó taktika. :D Aztán újra világelsők lehetnek. Romából azért még több minden hiányzik. Vele se biztos, hogy jobbak lennénk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.02. 10:46


Én inkább félek, hogy ugyanaz lesz, mint spall idejében. Vannak jó játékosaink, de az igazán jókat eladjuk, csak most nem az internek, hanem külföldre, mert azok trófeákat akarnak nyerni, aztán hamarosan ismét szépen kezdünk lemaradni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.11.01. 23:47


mcsabi!
Nekem úgy tűnik - már több évtized Roma szurkolás után -, hogy most egy újabb - talán végre valóban :) - fordulóponton vagyunk. Van-e a sokak által istenített Sab papa-nak a hátterében pénz, és kialakult-e egy edző-tulaj-ügynök működő hármas. Ha ez meg van, akkor szerintem még másfél év, és összeáll egy csapat. Mert azt látom/olvasom, hogy mindenki azonnal akar. Pedig ez csak építkezve megy, pláne most, amikor a jó kedvű ember arcát eltörlik egy 7:1-el. Most kellene iszonyúan koncentráltan összeszedettnek lenni. (ezért b.sznám ki a keretből is Destrot, de szerencséjére nem vagyok ott).
Gyorsan, de határozottan! - ehhez sok pénz kell. Mi/Én bízom az építkezésben, és ahogy már voltunk Olasz bajnokok, egyszer leszünk majd BL győztesek is!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.01. 23:30


Pont ez a baj, hogy vannak top játékosaink, csak pont azokat adjuk el. Marcos, Benatia mit darálna hátul? Strootman, Ninja a középpályán. Én perpill továbbra is csak Sab-ra vagyok még ideges, hogy elbénázták ezt a nyarat. 3 embert hoztunk balhátvéd posztra és egyik használhatatlanabb mint a másik. Elhoztuk Ucan-t egy rakat zsozsóért, akit Rudi nem is állít be. Ehelyett most lehetne két emberünk a széleken, aki tényleg hasznosan segíthetné a támadásokat és a védekezésnél Robbent talán nem visszajátszásból 0,4-es lejátszási sebességgel lenne képes követni. Vagy ott van Iturbe, aki szintén alig játszik, helyette simán jöhetett volna egy csatár és egy szélső (pl. Cerci és Yedder). Vagy Ucan és Iturbe helyett Griezmann (de ez már túl fm...).
Mindenesetre remélem ha télen elmegy Strootman, akkor az érte kapott zsozsót nagyon nagyon okosan fektetjük be olyan játékosokra, akik nem a padon/orvosi szobában fognak csücsülni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.11.01. 23:05


Hahó!

Lesz a következő 7 forduló a laziale meccs előtt, amiből lehet szerezni 21 pontot. Mondjuk reálisan nézve 19-et. Ezt szurkoljuk már ki a csapatnak, mert azért lássuk be, a játékosok (még) nem olasz 1-3 szintűek, - ha komolyan vennénk a bajnokságot. Ha megnézitek az első 5-6 csapat játékosállományát, minden győzelem amit elérünk, csak az értékünket növeli. , minden meccs fontos lépés, hogy a következő mercato-n nagyobb erők lépjenek mellénk, vásárolni. ... És nekem MINDIG gyönyörű a csapatom a 2. 2. 2, helyen látni!!!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 22:26


totti11 írta:
fogkefe1 írta:
totti11 írta:Ninja csak összehozta a 2. gólt,seggén veszi a levegőt hetek óta.....
Rudi-Rudi nem lesz ez így jó. Belefáradt ő is.

NEhogymár NInját hibáztasd amikor hatalmasat küzdött az egséz meccsen, az az ember egy állat! Pl, amikor gólvonalról tisztázott azelőtt lenyomott egy jó 60méteres sprintet, többiek hol voltak? Amikor kaptuk a helyén a gólt, akkro is miért? Mert pont nála volt és nézd meg, hogy mekkorát küzdött érte, persze Keita fáradt volt már, Inga-Binga bóklászott és nézzétek meg Ljajicnak kellett volna visszalépni a helyére, kb 5 métert kellett volna hátrakocognia, csak persze minek ő csatár, gondolja. Nem egy csapatjátékos úgy néz ki. Destro is amikor visszajön áldogál, mert ő csatár, hát az eszem megáll, nézzétek meg amikor Ibra, Rooney vagy Drogba fut vissza. Ugyanúgy küzd.


Nem hibáztatom,max az edzője teheti. De akkor is ő hibázott. Mindent egyedül akar megoldani,elég sokat is veszekszik a bíróval.
Én is szeretem a játékát,de hihetetlen fáradt hetek óta. Ez pedig Garcia hibája,hogy nem pihenteti szinte semmit.
Nagyon csalódott vagyok,nem így indult ez a szezon...... :(

Hát igen, de megértem azért, mivel nem sok tökös játékos van a csapatban. Pl. amikor sárgát kapott, akkor szerintem simán labdát ért. De egész meccsen olyan becsúszásai vannak amit Pjanic karrierje során nem csinált. Keita jó, jó. De inkább Nainggolan az aki meccsember lehet, alá kell játszani, ha befut középre, a labdával, akkor tessék a helyére menni.

Mondjuk sose fociztam, nem tudom, hogy van ez. MIndig is értekelt volna az összes alapséma a fociba, mi van egy edzésen, mit tanítanak mikor mit csináljanak a meccseket. Csak azért írom, mert 5 évig kosaraztam és ott pl. állandó mozgás van védekezésbe, a védekezés az a másik segítéséről szól nagyrészben. Van, hogy 24 mp alatt 3 embert is fogni kell egy más után úgy is mondhatnám "rotálni" kell. Na ez a bekapott gólnál nem történt, meg, mert senki nem ment Ninja helyére. Elsősorban Ljajic ácsorgott, ahelyett, hogy 5 méterrel hátrébb lépett volna.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.01. 22:26


Mindent egyedül akar megoldani,
Ez nagyon igaz. És ha nem megy neki, akkor is ezt csinálja.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2014.11.01. 22:21


fogkefe1 írta:
totti11 írta:Ninja csak összehozta a 2. gólt,seggén veszi a levegőt hetek óta.....
Rudi-Rudi nem lesz ez így jó. Belefáradt ő is.

NEhogymár NInját hibáztasd amikor hatalmasat küzdött az egséz meccsen, az az ember egy állat! Pl, amikor gólvonalról tisztázott azelőtt lenyomott egy jó 60méteres sprintet, többiek hol voltak? Amikor kaptuk a helyén a gólt, akkro is miért? Mert pont nála volt és nézd meg, hogy mekkorát küzdött érte, persze Keita fáradt volt már, Inga-Binga bóklászott és nézzétek meg Ljajicnak kellett volna visszalépni a helyére, kb 5 métert kellett volna hátrakocognia, csak persze minek ő csatár, gondolja. Nem egy csapatjátékos úgy néz ki. Destro is amikor visszajön áldogál, mert ő csatár, hát az eszem megáll, nézzétek meg amikor Ibra, Rooney vagy Drogba fut vissza. Ugyanúgy küzd.


Nem hibáztatom,max az edzője teheti. De akkor is ő hibázott. Mindent egyedül akar megoldani,elég sokat is veszekszik a bíróval.
Én is szeretem a játékát,de hihetetlen fáradt hetek óta. Ez pedig Garcia hibája,hogy nem pihenteti szinte semmit.
Nagyon csalódott vagyok,nem így indult ez a szezon...... :(
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.01. 21:46


sebastian írta:Tudom, hogy köcsögség, de ha itt hagy minket, akkor azt kívánom neki, hogy két héten belül szakadjon szét megint a lába, sőt mindkettő!!! ÉS persze azért kapjunk érte vagy 40M-t fontba....

az, köcsögség

strotmannal kapcsolatbna továbbra is azt mondom, hol van még a január.....de ha igaz is, elmegy egy angol középcsapatba, ennyi
az egyenességéről meg annyit, a dagi ronaldo jut róla eszembe, internél megsérült, hosszú felépülés, majd mikor felépült, máris realba akart távozni, és távozott is, "baxott nagy egyenesség" ez a számomra.
pontosan! Rehbilitáció lefut, megteszünk érte mindent, és mikor felépül beböffenti a távozást? ha nem így volt és már előbb közölte és csak most lett nyilvános akkor ok. De ha nem, akkor ez így azért nem olyan egyenesség. (Már ha igaz a sztori.)

Strootmanos dolgoknak meg ne higgyetek. Főleg ne akkor, ha csak a goal.com írja. Erősen kamu szagú, de ha igaz is lenne, nem fog januárban menni.
Akkor várjuk a cáfolatot...


Azért ne temessük a csapatot!
Volt egy rossz meccs, és most már hirtelen megint zakózunk Münchenben? Miközben eddig mindenki bizakodott? Nem változik ilyen gyorsan ekkorát egy csapat.
(Én a Bayern meccs utána azonnal mondtam, hogy 4-1-re fogunk kikapni tőlük a visszavágón.)
Észre kell venni, hogy szerintem a játékosállományunk pl jottányit se jobb a Napoliéánál. A támadószekciónkat meg azonnal cserélném is el (de kb szezon elejétől fogva). És most még sérületk és fárdatak is vagyunk - testben és lélekben egyaránt. És a tökösebb Napoli, erősebb állománnyal a pályán, talán jobban felkészült edzővel hazavágta az érthetetlenül totálisan maga alatt lévő Romát.

Lehet hogy hullámvölgy, de simán benne van, hogy Garcia nem akkora edző, a csapat nem olyan erős, és nem lesz ez olyan szép szezon.
De én azt mondom várjuk meg a Bayern utáni két bajnokit mondjuk, és utána vonjuk le a következtetéseket. Az akkor már egy 10 meccses széria.

Khedirat mi akarjuk, nem a mu
Mióta? Az MU akarja tudtommal.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2014.11.01. 21:13


Szomorú vagyok.

Sajnos lassan be kell látnom,hogy idén sem a mi kezünkben van a Scudetto sorsa.Pedig azt hittem......De nem.Idén is csakis a juventuson múlik,hogy bajnokok lesznek-e,vagy sem.A jövő héten kiesnek a BL-ből,onnantól csak a bajnokság van nekik és nem nagyon fognak hibázni.
Mi meg ezzel a játékkal........Szöget ütött a fülembe,amit a riporter mondott,hogy az utolsó 7 meccsen kétszer nyertünk,azok is a Chievo és a Cesena voltak.Komolyabb csapat ellen zakó vagy x.Toro,Holebas,Florenzi,Mbiwa,és sajnos még egy páran nem Scudetto és pláne nem BL szintű játékosok.Nem csoda,hogy Totti is csípőre teszi a kezét.....(annak ellenére,hogy ma neki se ment,de nem is csodálom,hogy "ezek között"nincs sok kedve....)

FORZA ROMA!!!


U.I.:csak ne kapjunk megint nagyon sokat a Bayerntől....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 20:03


DE Sanctis szerintem tök béna. :D A csávó 36 éves, tehát már minimum 20 éve kapus, de több labdát rúg a pálya mellé, mint rá, pedig 70-80 méter széles.
Ezt nem tom felfogni, hogy enm tudta megtanulni. AMúgy Torosidissel is csak az a bajom, hogy nincs védőjátéka. Előrefele még csak-csak próbálkozik, de hátul mint ha egy szobor lenne úgy kerülik meg.

Khedira nem lenne roszz megoldás. Öreg. Tehét Rudi jétszatná amikor fáradtak as többiek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.01. 19:33


Bocs, erről lemaradtam.

Öööö.... Na mindegy. Ez nem az én elmentett FM játékom. Sab és Garcia dönt, mi pedig szemlélődünk, ítélkezünk és káromkodunk ha nem megy a csapatnak és örülünk ha győzünk. Nem lehet mindig győzni. Egyszer egekbe emeljük Torosidist és Tottit vagy Pjanicot, máskor szidjuk. Olyan játékosok kellenek, akiket kevésbé szidunk, mint dicsőítünk (De Sanctis, Ninja...)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.01. 19:14


Khedirat mi akarjuk, nem a mu
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.01. 19:06


Khedira csak alternatív megoldás, ha Strootman nem jönne össze.

Garcia nyilatkozatai kicsit kaotikusak. Először mentális dolgokat hebeg, aztán pedig arról beszél, hogy meg kell vizsgálni, hogy a lábak voltak-e fáradtak vagy a fejek. Csak tudnia kell, ha másnak nem neki!

Totti 5,5 pontja tényleg enyhe tévedés:
http://www.forzaroma.info/2014/11/01/napoli-roma-2-0-pagelle-torosidis-trasforma-insigne-in-maria-pjanic-si-gode-sole-napoli-de-sanctis-evita-maremoto/385776
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.01. 18:57


Nainggolan: "Fatigue is an easy excuse..."

Remélem sosem hagy el minket Ninja!!!! Második kedvencem. :)

Ha Khedira megy akkor minek kell még Strootman is? Blind is tud védekező középpályást játzani és HErrera is a pálya közepén játszik.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.01. 18:56


Khedira-t akarják állítólag... Egy olyan túlértékelt sérülékeny játékos még nagyon hiányozna a csapatból...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég