Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.18. 21:11


RANIERI TAKARODJ
RANIERI TAKARODJ
RANIERI TAKARODJ

MOCSKOS RANIERI

Mi a francnak jott ide ez a ven b.zi???
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.18. 21:09


Teljes mertekben fel vagyok haborodva, hogy de rossi nem jatszik. Ranieri azt mondta, o maskepp intezte volna. Ezek szerint gondolt, hogy o nem is szolt volna, csak a szerzodes lejartakor letiltatta volna a belepesi engedelyet.

Ranieri vattene
Vagy mi a tok
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.05.18. 20:22


Nem látom sajnos hogy fogunk itt ma gólt lőni, a csempések közelebb vannak hozzá.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.18. 19:48


pláne amilyen gólt lőtt Ribery
de amúgy tényleg milyen jó búcsúmeccs ez nekik. Góólt lőnek, bajnokok lettek, gálázás
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.18. 19:47


De rossi miert nem jatszik? Van errol info?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.18. 19:43


Neztem ma a bayern szezonzaro meccset. Rafinha, robben, ribery utolso meccse a csapatban. Mikor ribery golt lott, sirt o is, sirt a lelaton hoeness, sirt rumenigge. Nem egy bostoni sorozobol a hajtogahtato buzifonjarol uzenget, hogy a klublegendat ba.szatok ki.

Köcsög
De abbol a buzi fajtabol...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.18. 19:25


benyomom a közvetítést, és a stúdió szerint le kéne már cserélni Manolast. wtf??
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.14. 13:38


Illetve a tv-hez szokott szem a stadionban azért máshogy látja sokszor

Köszi a beszámolót!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.14. 09:25


JOSBOMO írta:Első félidő: Kicsit vitatkoznék F.Totti val pedig általában egyformán látjuk. Szerintem olasz szinten intenzív , nagy iramú félidő volt.


Dehogy vitatkozunk. A stadionban lényegesen jobban látod, mint mi a tévé előtt. Elfogadom.
És köszi a beszámolót!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.05.14. 09:00


Köszönjük szépen, JOSBOMO!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2019.05.14. 07:34


Ahogy én láttam élőben. (szubjektív)

Bemelegítés: teljesen más dinamikájú volt a juve bemelegítése, sokkal több sprint, gyorsan labdajáratás. A miénk kicsit old school volt, úgy érzetem ekkor, hogy a juve nyer.

Első félidő: Kicsit vitatkoznék F.Totti val pedig általában egyformán látjuk. Szerintem olasz szinten intenzív , nagy iramú félidő volt. Tény ha nincs Mirante 0-3 a szünetig. Sajnos a középpálya közepén sokkal gyorsabbak Emre Cannék és labda ügyesebbek voltak. Aki nagyon tetszett az Nzonzi szerintem így még nem játszott, aki nagyon nem az Kluivert sajnos kispökhendi magának játszó srác. Taktikailag azt történt amit a bundás akart Pjanics extra technikás, minden támadás az ő lábán futott át, jobbak voltak, de szerencsével kihúztuk.

Második félidő: A meccs kulcs pontja taktikailag 2 dolog volt, az egyik, hogy Pjanicsot lecserélték, valószínű megsérült, illetve hogy Cengiz bejött. Pjanics után nem volt aki összeszedje a labdákat Bentancur azért más szint. Nálunk pedig Cengiz nagyon sokat segített, tulajdonképpen az első gól is tőle indult. Sokkal ügyesebb és kombinatívabb mint Justin. A juve játéka teljesen elhalt mi pedig kezdtünk felpörögni sokat javult Pellegrini, Zaniolo és Nzonzi extra volt. Fárao oldalán De sciglio nagyon gyenge volt ott talán lett volna több esélyünk. Illetve nagyon sokat dobott a motivációnkon a kisebb balhé Florenzi és Ronaldo között. Érezhető volt, hogy kicsit dühből kezdtünk el játszani. A gól számomra Cengiz érdeme, de nyilván Flo tette fel az ire a pontot.
Összességében kisebb szerencsével, de megérdemelten nyertünk.

Játékosok: Mirante 10, Florenzi 8, Fazio 7, Manolas 7, Kolarov 6, Nzonzi 8, Kluivert 5, Pellegrini 6, Zaniolo 6, El Sha 6, Dzeko 6

Hangulat: elég sokan voltak, sajnos azt látni kell, hogy rengetegen Ronaldo miatt is. Curva Sud elég későn ért be a helyére, ami azért zavart egy kicsit, mert Cafunak volt egy kisebb ünnepsége és mikor ő körbe ment a kanyar előtt még kb csak fél ház volt. Szerintem többet érdemelt volna. A szurkolás és hangulat a gólok után volt komolyan, előtte elég langyos volt.

Azokkal értek egyet akik azt mondták, hogy a juvét bármikor, bármilyen formában megverni nagy dolog és örüljünk neki!!!!

Forza Roma!
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.13. 20:58


és még jóképűbb is
skandalum :D


SirJoe: csak realista :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.13. 19:56

Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SirJoe Dátum: 2019.05.13. 19:35


Ha 50 pont a lemaradás a bajnoki címről még akkor is lehet reménykedni amíg megvan az a minimális esély.
én kinőttem már ebből az álmodozásból. Az hogy 100-ból egyszer bejön az ilyen, az nálam a hibahatár. Inkább maradok realista, és ha mégis bejön, akkor meglepődve örülök. :)
De nincs kifogásom, ha van aki bízik az 1%-ban is.

A pesszimistának mindig igaza van!
Mikor van igaza az optimistának? Mindig!
Avatar
SirJoe
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2017.04.04. 21:07
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.13. 18:42


Nincs. Minek?
Van labkormod is gyerekkorodbol?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.13. 18:05


tomm írta:Nainggolan, spalletti. Olyanok, mint a hajam. A reszem volt, de onnantol, hogy levagtak, tolem mehet a kukaba.

neked nincs elrakott hajad gyerekkorodból? :shock: :shock: :shock:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.05.13. 18:04


eric:
Sajnálom ha neked nem, de fogadd el, hogy nekem meg igen.
abszolút elfogadom!!
én csak arra reagáltam, hogy te nem fogadtad el, vagy értetted :
Nem értem miért kell mindig keresni a kifogásokat, hogy miért szar a csapat.
:wink:
de akkor ezt is megbeszéltük

abban igazad van , hogy egy ideje túlteng némelyikünkben az agónia. na de erről sem mi tehetünk. Vagyis nem csak mi:)

Ha 50 pont a lemaradás a bajnoki címről még akkor is lehet reménykedni amíg megvan az a minimális esély.
én kinőttem már ebből az álmodozásból. Az hogy 100-ból egyszer bejön az ilyen, az nálam a hibahatár. Inkább maradok realista, és ha mégis bejön, akkor meglepődve örülök. :)
De nincs kifogásom, ha van aki bízik az 1%-ban is.

És jah F.Totti összefoglalta a lényeget. Ha belegondolok, hogy mikor van jobb érzésem, ha verjük a juvét tegnap vagy ha nem, akkor nyilván előbbi. Ez azért magamnak is nyugtató, hogy még nem lettem mondjuk laziale :D

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... tt-2700175
:d
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.05.13. 17:48


Nainggolan, spalletti. Olyanok, mint a hajam. A reszem volt, de onnantol, hogy levagtak, tolem mehet a kukaba.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.05.13. 17:33


Kérdezzetek engem, hogy én kinek és ki ellen szurkolok... :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.05.13. 16:39


Sziasztok, írjatok gyakrabban! ;)

Egyébként szerintem olyan nincs itt, aki ne örült volna a tegnapi győzelemnek. Ez az asroma.hu vagy mi. Itt azért rendezőelv hogy örülünk, ha nyer az AS Roma.
"Vita" csak arról volt, hogy az ellenfél jó volt-e vagy sem, akart-e vagy sem. És lássuk be ezt azért lehet sokféleképp látni. A lényeg ettől még az, hogy tegnap Juvét vertünk.
Csebi, azon meg ki röhögne és miért, hogy az Inter bukásának örülnél? ez szerintem megint csak egy olyan dolog, amiben össznépi itt az egyetértés. Én pl imádom Spallettit, ha a nemzetközit játszanának szurkolnék is nekik, de a bajnokságban konkurensek. Így hiába Nainggolan, hiába Spalletti, csak az ellenfélnek szurkolhatok. Nyakam rá, hogy itt így van ezzel mindenki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9918
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SirJoe Dátum: 2019.05.13. 16:34


Csebi977 írta:Helló mindenki! Én Ericcartmennel értek egyet! Abszolút! Lesz@rom milyen juvét,de az évek óta kiemelkedő juvét vertük és nem egy ajándék tizivel pl,hanem két szép akciógóllal! Én is izgultam. Nagyon! Mert (ki tudja miért) szeretem a Rómát. Ez SZERELEM! Együtt sírunk,együtt nevetünk. Mostanában többet sírunk,dehát most sajnos ez van. Most például azért izgulok,hogy a zinter bénázza el este a kötelezőt.... lehet röhögni,nem érdekel.
A győzelmet amúgy sem kell megmagyarázni!!!!
Szóval FORZA AS RÓMA!!!!


Teljesen egyetértek!
Ilyen egy igazi ROMA szurkoló!
Ha 50 pont a lemaradás a bajnoki címről még akkor is lehet reménykedni amíg megvan az a minimális esély.
Másképp nem beszélhetünk szurkolásról!
Amíg van esély addig lehet biztatni, bízni!
Szerintetek ki az aki nyerhet? Az aki a végsőkig talpon marad és bízik abban az ici pici esélyben is!!!
https://www.youtube.com/watch?v=vN7ih576VYM
Avatar
SirJoe
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2017.04.04. 21:07
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2019.05.13. 16:10


Helló mindenki! Én Ericcartmennel értek egyet! Abszolút! Lesz@rom milyen juvét,de az évek óta kiemelkedő juvét vertük és nem egy ajándék tizivel pl,hanem két szép akciógóllal! Én is izgultam. Nagyon! Mert (ki tudja miért) szeretem a Rómát. Ez SZERELEM! Együtt sírunk,együtt nevetünk. Mostanában többet sírunk,dehát most sajnos ez van. Most például azért izgulok,hogy a zinter bénázza el este a kötelezőt.... lehet röhögni,nem érdekel.
A győzelmet amúgy sem kell megmagyarázni!!!!
Szóval FORZA AS RÓMA!!!!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2019.05.13. 14:00


F.Totti, nem neked, vagy bárkinek szólt a kifogáskeresés, hanem úgy általánosságban a fórumnak.
Több negativ komment született, mint ahányan örültek a győzelemnek, pedig a juvét vertük.
Ok, nekik már nem kellett a pont, de nekünk nagyon is, és annyival előttünk járnak (mostani formánk tekintve meg pláne), hogy messze nem volt ez elvárható, gondolom az emberek nagy része sima vereséget várt.

És igen, aludva rá egyet, és visszagondolva nem volt olyan magas szinvonalú a meccs, de azért voltak ennél szerintem simán rosszabbak, és egyébként meg izgalmas volt.
A juve hibái meg főleg a második félidőben voltak, ahogy telt az idő lettek egyre pontatlanabbak, a gólunk után estek látványosan szét, amikor érezték, hoyg nem fognak már újra felpörögni.
Ellentétes két félidő volt, az elsőben közel sem volt annyi hiba, az ő részükről legalábbis.

Trigoria írta:
Szerintem jó meccs volt, én végigizgultam.

akkor te könnyen izgalomba jössz cimbora :)

Trigoria írta:(Én 0-6 után is pont ugyanolyan jól aludtam volna, mint így fogok.)

Juve volt az ellenfél, tétmeccs, nekünk kell a pont. Igen, nekem ez elég, hogy izguljak a meccsen.
Sajnálom ha neked nem, de fogadd el, hogy nekem meg igen.

Trigoria írta:Viszont az tény, hogy mindegy milyen juve volt az ellenfél, mi nyerni akartunk,nyernünk kellett, és megtettük. A srácokat dicséret illeti.

Igen, pont ez a lényeg.

Hunszi írta:Szép volt, jó volt, de kár, hogy kitörölhetjük ezzel a 3 ponttal :(

BL-re kicsi már az esély, de ha EL-ben akarunk indulni, akkor ahhoz bizony kellett ez is.


Összeségében persze mindegy ki hogyan reagál, mindenki úgy éli meg a meccset ahogy akarja, de azért rossz látni a pesszimizmust meg az agóniát a fórumon.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.05.13. 11:21


dzeko gól és gólpassz, dzeko az isten :wink: ó jézus, a gólja meg killer :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.05.13. 09:57


Dzeko gólja ide tova...én ezt az embert nem engedném kezdőbe (már a Genoa ellen sem engedtem volna, talán akkor nem ez lett volna a vége).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 66 vendég